Автор Тема: В минкультуры выбрали лучший эскиз ордена Небесной Сотни  (Прочитано 2099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Первое место в конкурсе на лучший эскиз награды получил авторский коллектив львовян Тараса Возняка и Константина Ковалишина.


Победителем во Всеукраинском конкурсе на лучший эскиз знака ордена Героев Небесной Сотни стала работа львовян Тараса Возняка и Константина Ковалишина.


Втрое место получил эскиз авторского коллектива Александра Сопова и Алевтины Несиной-Инковой из Киева. Источник: http://censor.net.ua/p296680


Третье место получил эскиз еще одного киевлянина, Алексея Руденко.

Конкурс на лучший эскиз ордена героев Небесной Сотни проводился с 23 по 28 июля. Всего было подано 17 конкурсных проектов от 16 участников. В конкурсе принимали участие художники из разных областей Украины: Днепропетровской, Сумской, Одесской, Ивано-Франковской, Черниговской, Львовской и города Киева. С 29 июля по 4 августа, ведомство организовывает выставку лучших эскизов ордена, отобранных специальной комиссией. За первое место автор эскиза получит материальное вознаграждение в 20 тысяч гривен, за второе - 15 тысяч гривен, за третье - 10 тысяч гривен. Президент Украины Петр Порошенко подписал Закон об учреждении ордена Героев Небесной Сотни как новой государственной награды. 1 июля орден учредила Верховная Рада.

Орден Героев Небесной Сотни будет присуждаться за общественное мужество, патриотизм, отстаивание конституционных принципов демократии, прав и свобод человека, а также за активную благотворительную, гуманистическую, общественную деятельность в Украине и самоотверженное служение украинскому народу, проявленное во время Революции достоинства (ноябрь 2013-февраль 2014 года) и других событий, связанных с защитой независимости, суверенитета и территориальной целостности страны. Источник: http://censor.net.ua/p296680

Источник: http://censor.net.ua/p296680

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Мені переможець  найбільше подобаєтся.  :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Голосую за третий вариант

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
перший реально кращій.
тут і блакитний колір - колір неба. і образ самих героїв з крилами, зі щитом і палицею. все як належить.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Голосую за третий вариант

Пожалуй, второй.

Третий мрачен, на могилу сойдет, конечно.

У первого хорошо все, кроме цветового решения.
Contra Spem Spero

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
перший...без варіантів

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
А третій варіант подобається. Але він трагічного звучання. Не хочеться, щоби загубилась ідея, Можливо, гарний варіант для пам'ятного знака на честь загиблих героїв.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
У первого хорошо все, кроме цветового решения.
Якби замість білого- жовті смужки - було б взагалі супер!
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Цитувати
У первого хорошо все, кроме цветового решения.
Якби замість білого- жовті смужки - було б взагалі супер!
Точно. А то дивлюсь-все так тільки трішечки не так

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
А навіщо цей орден?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
образ архістратига     :smiley24:

Offline Martyn

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
  • Стать: Чоловіча
перший кращий!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Цей орден має даватися у випадках надзичайного героїзму і самопожертви на війні. А не так як дають героя України - наліво і направо.
If you are going through hell, keep going.

Чупс

  • Гість
Другий точно ні - незмістовно. Або перший або третій.

Далі. Перший - весело, легко, чисто. Третий - мрачнувато, але найзмістовніше з усіх трьох. Бо то страшна трагедія, тому чорний пасує.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33618
  • Стать: Чоловіча

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Цитувати
У первого хорошо все, кроме цветового решения.
Якби замість білого- жовті смужки - було б взагалі супер!

так. смужку можна було б і жовтою зробити. тодв б з символізмом все було б доконано.

а за що вручатимуть цю нагороду?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А навіщо цей орден?
Як навіщо, я наша улюблена традиція нагороджувати один одного. Я вже бачу десятки тисяч орденоносців.
Батя, мы стараемся ...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Первый какойто странной цветовой гаммы, хоть и оригинально
Третий реально похоронный, ужас
Так что второй

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Перший варіант.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Третій однозначно. Бо навіть уявити не можу, що такий строгий і трагічний знак вистачить духу присвоїти якомусь паркетному шаркуну чи любительниці стразєгів.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Первый какойто странной цветовой гаммы, хоть и оригинально
Третий реально похоронный, ужас
Так что второй

а що не так з гамою? Сотня Небесна? Небесна. Гама в кольорі неба.

на рахунок третього цілком згоден. такий би більше підійшов для посмертної нагороди. та й з терновим вінцем, НМД, надто пафосний перебір.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Я вибрала перший варінт.
Він якийсь легкий, свіжий, нестандартний.
І колір - небесний.
Інші теж непогані, але занадто офіційні, чи що... :shuffle:
А наша Небесна сотня - особлива, ніщо заяложене їй не підійде.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Я так понимаю им наградят посмертно и передадут родственникам. Больше никто его не получит.
Ник зарезервирован

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Я так понимаю им наградят посмертно и передадут родственникам. Больше никто его не получит.
Було б ідеально. Шоб ніяка продажна морда не лізла масними лапками до святого.
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
А навіщо цей орден?
Як навіщо, я наша улюблена традиція нагороджувати один одного. Я вже бачу десятки тисяч орденоносців.

а ну якщо так... тоді так...
бо
я захоплююся подвигом цих людей, але... подвиг той громадянський, а не військовий,
тому як військова нагорода розглядатися не повинна - символізм не той,
а як цивільна нагорода то тільки за аналогічні або ще більш героїчні дії,
але, я навіть думати не хочу, що повторення цієї трагедії може бути можливим в Україні
тому я дуже сумніваюсь в потребі взагалі вводити таку нагороду,

боюсь тільки, що в цій країні багато людей перестали користуватися здоровим глуздом...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Я так понимаю им наградят посмертно и передадут родственникам. Больше никто его не получит.
Було б ідеально. Шоб ніяка продажна морда не лізла масними лапками до святого.
Вроде бы когда родные просили ПАПа дать Героя посмертно, он сказал, что нужно что-то чистое и не замаранное. Вот я вывод и сделал.
Ник зарезервирован

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Цей орден має даватися у випадках надзичайного героїзму і самопожертви на війні. А не так як дають героя України - наліво і направо.
Об"єднаю вашу пропозицію з "а навщо цей орден"........Взагалі то треба забути практику совків-ліпити ордени на конвеєрі і нагороджувати їм всіх кого не попало.Це просто профанація скільки гівна вже нагороджено всякими медальками і орденками ( бо інакше,не здрібнюючи цю профаанацію відзначення  не скажеш).В країні повинен бути один-два оредени чи медалі за НАДзвичайний вклад в розбудови держави для цивільних (підкреслюю-НАД) і кавалерами повинно бути лише певновизначена кількість.І тільки смерть кавалера (якщо та кількість досягнула межі) дозволятиме нагородити наступного.Для воєнних подвигів теж повинно бути два-три ордени і такаж кількість медалей.не іконостас.що нівелює значення відзнаки.І критерій повинен бути на рівні ,чіткий і контрольований громадскістю.Бо весільних "героїв" просто нема де "хоронти". :smilie9:

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Первый.
Только вместо "Свобода и достоинство" надо было бы, все-таки, "Герои не умирают!", раз уж орден посвящен "Небесной сотне"
И да, лучше, если ленточка была бы "жовто-блакитной"...

Ваши "Слава Украине! - Героям слава!" и "Герои не умирают!", по-моему, уже знают все на пространстве бывшего СССР... Во многом, именно благодаря Небесной сотне...
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)