Автор Тема: Забанив Вася Ем  (Прочитано 5711 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #30 : Серпня 04, 2014, 07:11:09 19:11 »
нє внікая в самі разборкі, моя точка зрєнія - памятніка нємєцкой інпєратріце ватніков в Украінє бить нє должно
:smiley24: Блядюгу в переплав, а на її місце ПоГруддя Дрейк!!!  :hot:

я і проти нижньої частини нічого не маю  :shuffle:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #31 : Серпня 04, 2014, 07:11:22 19:11 »
Во-первых, я никакого отношение к дешёвому мудачку Сайленсио не имею. Во-вторых, придётся всё-таки поднапрячься, блядь одесская. :smilie7:

Він ще не в бані?

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #32 : Серпня 04, 2014, 07:12:35 19:12 »
нє внікая в самі разборкі, моя точка зрєнія - памятніка нємєцкой інпєратріце ватніков в Украінє бить нє должно

А я ещё раз спрашиваю Хмельницкий достоин памятника в центре столицы?
Треба відділяти Хмеля від того пам*ятника. Бо то вже імперський міф, що він булавою вказує на Москву. То був війсковий союз, не більше. Інша річ, що його потім похерила московія, як власне і інші договори. Але Хмеля і німкеню Катерину рівняти, то нонсенс.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #33 : Серпня 04, 2014, 07:12:55 19:12 »
тю, так правду ж написав,
Дрейк так і написала поставила знак рівності між Україною і Катериною ІІ для Одеси і від імені Одеси

Правду написав, не сперечаюся. Але з негативною конотацією - він висловив своє "фе" усьому форуму у лиці Дрейк.

Уявіть собі. Приходять гості, всі спілкуються. А потім один чоловік каже - ви знаєте, хазайка вашого дому - дурна, вона погано готує, погано ставиться до гостей, тому їй моє фе.

Але гість не йде, а сидить собі, жре та п'є. Йому м'яко кажуть - ну ти або йди, або притримай язика. А він тобі - ні, я і жерти-пити буду, і хазайку поносити маю право.

Що з такими людьми роблять в реалі? Показують де висить його пальто, ну я так вважаю, може будуть інші думки?

Там далі було. Я прибрав його підпис, не банів. Він написав - какжеж так, підпис прибрали, ай-ай-ай. Хочу мати такий підпис і надалі! Після цього послідував бан.
  Дрейк у пана "любімая жєна"? І таке бува з людьми... :smilie2:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #34 : Серпня 04, 2014, 07:13:16 19:13 »
Самодурство адмінів як правило означа останню фазу в житті форумів. На п`ять днів там і близько нема.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #35 : Серпня 04, 2014, 07:13:31 19:13 »
Во-первых, я никакого отношение к дешёвому мудачку Сайленсио не имею. Во-вторых, придётся всё-таки поднапрячься, блядь одесская. :smilie7:

Він ще не в бані?

Та вже в бані. Це не Дрейк. Прощавай, машине.


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #36 : Серпня 04, 2014, 07:15:23 19:15 »
Я повністю підтримую точку зору Васі - можете і мене банити

Ви можете думати про Дрейк чи про мене чи про будь кого, все що завгодно
Можете навіть висловити своє ставлення, але ж не в такій формі.
Є пункт правил який забороняє образи в адрес форумчан.
І у випакду з модераторами цей пукнкт правил діє так само.
Більше того, образа модератора, практично на любому форумі тягне за собою бан.
На багатьох форумах навіть обговорення дій модератора заборонено. На щастя в нас це не так, але тим не менше хамити модераторам навіт в нас не варто.
А  що Вася весь на ємоциях, і весь такий нервовий, то хто тут не  нервовий?
Всі ми тут на ємоциях, бо поморожені пофігісти сюда не ходять.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #37 : Серпня 04, 2014, 07:16:10 19:16 »
Дрейк у пана "любімая жєна"? І таке бува з людьми... :smilie2:

Дрейк у пана накращий модер з усіх форумів України. Не треба тут .. жена не жена.

Я створив гілку просто щоб, по-перше, дізнатися думку громадскості, а по-друге, як передсторога - не треба так зухвало ображати модерів. Ви звісно можете піти до фоми, або до Притули - але скрізь на вас чекає те саме.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #38 : Серпня 04, 2014, 07:17:02 19:17 »
Я повністю підтримую точку зору Васі - можете і мене банити

Ви можете думати про Дрейк чи про мене чи про будь кого, все що завгодно
Можете навіть висловити своє ставлення, але ж не в такій формі.
Є пункт правил який забороняє образи в адрес форумчан.
І у випакду з модераторами цей пукнкт правил діє так само.
Більше того, образа модератора, практично на любому форумі тягне за собою бан.
На багатьох форумах навіть обговорення дій модератора заборонено. На щастя в нас це не так, але тим не менше хамити модераторам навіт в нас не варто.
А  що Вася весь на ємоциях, і весь такий нервовий, то хто тут не  нервовий?
Всі ми тут на ємоциях, бо поморожені пофігісти сюда не ходять.

Я маю в виду Дрейк і Катерину - вона виступала від свого імені а не червоним шрифтом

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #39 : Серпня 04, 2014, 07:17:45 19:17 »
А давайте зробимо голосування щодо бану Васі Ем. Як спільнота вирішить, так і буде. В нас демократія, чи як?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #40 : Серпня 04, 2014, 07:17:54 19:17 »
А ось у модератора права на емоції нема. По суті у модератора на порядок менше прав по захисту честі і гідності порівняно з рядовим користувачем. Його обов`язок підтримувати життєдіяльність форума а не шашкою махати.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #41 : Серпня 04, 2014, 07:18:06 19:18 »
Лічку цитувати у нас не можна, але у форс-мажорних випадках можна, але з дозволу адміна. Мені адмін дав такий дозвіл. Тож цитую:

Цитувати
Так шо офіційно ідіть нахуй всім своїм тріумвіратом.

Нас послали нахуй, і після цього Вася Ем продовжив писати. Потім ще написав у лічку, і лише потім настав бан.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #42 : Серпня 04, 2014, 07:18:28 19:18 »
Дрейк у пана "любімая жєна"? І таке бува з людьми... :smilie2:

Дрейк у пана накращий модер з усіх форумів України. Не треба тут .. жена не жена.

Я створив гілку просто щоб, по-перше, дізнатися думку громадскості, а по-друге, як передсторога - не треба так зухвало ображати модерів. Ви звісно можете піти до фоми, або до Притули - але скрізь на вас чекає те саме.
Модерів чи модера? Щось я не бачив подібних висловів щодо Аскольда. Може зміна командування не лише в АТО актуальна?
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #43 : Серпня 04, 2014, 07:18:38 19:18 »
тю, так правду ж написав,
Дрейк так і написала поставила знак рівності між Україною і Катериною ІІ для Одеси і від імені Одеси
Правду написав, не сперечаюся. Але з негативною конотацією - він висловив своє "фе" усьому форуму у лиці Дрейк.
Уявіть собі. Приходять гості, всі спілкуються. А потім один чоловік каже - ви знаєте, хазайка вашого дому - дурна, вона погано готує, погано ставиться до гостей, тому їй моє фе.
Але гість не йде, а сидить собі, жре та п'є. Йому м'яко кажуть - ну ти або йди, або притримай язика. А він тобі - ні, я і жерти-пити буду, і хазайку поносити маю право.
Що з такими людьми роблять в реалі? Показують де висить його пальто, ну я так вважаю, може будуть інші думки?
Там далі було. Я прибрав його підпис, не банів. Він написав - какжеж так, підпис прибрали, ай-ай-ай. Хочу мати такий підпис і надалі! Після цього послідував бан.

Ну характер в людини такий - віслючок Іа.
Він скоріше повірить в песимістичну дезу ніж в оптимістичну правду.
Але щоб усьому форуму негативну конотацію... не помітив я такого.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #44 : Серпня 04, 2014, 07:19:25 19:19 »
\\Лічку цитувати у нас не можна, але у форс-мажорних випадках можна, але з дозволу адміна. Мені адмін дав такий дозвіл. Тож цитую:

написав адмін  :rotate:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #45 : Серпня 04, 2014, 07:20:27 19:20 »
Дуж цікаво спостерігати як....група таваріщєй намагається нагнути модерів ... popcorn2

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #46 : Серпня 04, 2014, 07:20:32 19:20 »
А ось у модератора права на емоції нема. По суті у модератора на порядок менше прав по захисту честі і гідності порівняно з рядовим користувачем. Його обов`язок підтримувати життєдіяльність форума а не шашкою махати.

Саме так! Тому я взяв на себе право забанити Васю Ем, бо покладати цей обов'язок на Дрейк, коли образили особисто її, я не міг, тому довелося власноруч це робити. Тому й довелося створити цю гілку. Воно гроша ломаного не коштує, якби це було не щодо модерів. На образи щодо мене особисто я просто не реагую, але коли ображають модерів - я маю реагувати.
« Останнє редагування: Серпня 04, 2014, 07:22:21 19:22 від admin »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #47 : Серпня 04, 2014, 07:21:56 19:21 »
Дуж цікаво спостерігати як....група таваріщєй намагається нагнути модерів ... popcorn2

Мені нема більше до кого звертатися, тому звернувся до адміна )) до своєї совісті, до речі. Інакше б і гілки не було, і Вася Ем розбанився б через 5 днів, і знову б це все почалося.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #48 : Серпня 04, 2014, 07:22:43 19:22 »
цуко, ридайу  :weep:

п'ятсот сторінок плачу за такою втратою  :weep:

сотня за день бану :smiley24:
Mocsia delenda est

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #49 : Серпня 04, 2014, 07:22:53 19:22 »
\\Лічку цитувати у нас не можна, але у форс-мажорних випадках можна, але з дозволу адміна. Мені адмін дав такий дозвіл. Тож цитую:

написав адмін  :rotate:

та він у нас частенько сам з собою розмовляє  :laugh:

з приводу Васі. моя думка - бан цілком справедливий, тільки його мав би виконати модер, а не адмін. а з огляду на те, що йдеться про всього 5 днів, то взагалі не бачу приводу для палких дискусій.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #50 : Серпня 04, 2014, 07:23:12 19:23 »
тю, так правду ж написав,
Дрейк так і написала поставила знак рівності між Україною і Катериною ІІ для Одеси і від імені Одеси

Вот врать зачем?

оце було у нього в підписі
Цитувати
-
Дрейк: ...наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.
ніякої брехні

Ви надто багато і надто відразу хочете від одеситів.
Не все зразу, а лише поступово і послідовно можна отримати результат.
Як не старайся, хоч затрахайся до смерті, а більше однієї дитини в 9-15 місяців, від однієї жінки не отримаєш.
І девять жінок не виносять дитину за один місяць.
Це треба розуміти.


Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #51 : Серпня 04, 2014, 07:24:05 19:24 »
А ось у модератора права на емоції нема. По суті у модератора на порядок менше прав по захисту честі і гідності порівняно з рядовим користувачем. Його обов`язок підтримувати життєдіяльність форума а не шашкою махати.

Саме так! Тому я взяв на себе право забанити Васю Ем, бо покладати цей обов'язок на Дрейк, коли образили особисто її, я не міг, тому довелося власноруч це робити. Тому й довелося створити цю гілку. Воно гроша ломаного не коштує, якби це було не щодо модерів. На образи щодо мене особисто я просто не реагую, але коли ображають модерів - я маю реагувати.
Це називається "ви тут подумайте -  а я уже все вирішив". Нафіга калюжу баламутить тоді. Була б голосувалка...
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #52 : Серпня 04, 2014, 07:25:34 19:25 »
нє внікая в самі разборкі, моя точка зрєнія - памятніка нємєцкой інпєратріце ватніков в Украінє бить нє должно
:smiley24: Блядюгу в переплав, а на її місце ПоГруддя Дрейк!!!  :hot:

Хто про що а він про сіські!!!!!! :lol:
 :smiley24:

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #53 : Серпня 04, 2014, 07:26:10 19:26 »
абзівацца ніхарашо , асобино девушек   (читай классика Жванецкого )
причем  ,когда , лично ответить табе не могут 
по причине  далекости   ,или там бздливости абзывающего   

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #54 : Серпня 04, 2014, 07:27:14 19:27 »
з приводу Васі. моя думка - бан цілком справедливий, тільки його мав би виконати модер, а не адмін. а з огляду на те, що йдеться про всього 5 днів, то взагалі не бачу приводу для палких дискусій.

Щодо виконання бану модерами - хто мав це зробити, Дрейк чи Аскольд? Якби Дрейк зробила - був би привід завинуватити у предвзятості. Аскольда чекати я не міг - можливо, у нього не завжди є вільний час. А оскільки перемовини у лічках були з Чупою, оскільки Чупс першим побачив цей тупий підпис, то я мав якось реагувати.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #55 : Серпня 04, 2014, 07:28:24 19:28 »
Не треба довічний бан. Дайте на тиждень і годі, якщо не зрозумів, то після кількох таких банів він втратить терпіння і забуде за цей форум
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #56 : Серпня 04, 2014, 07:28:55 19:28 »
Дуж цікаво спостерігати як....група таваріщєй намагається нагнути модерів ... popcorn2

Мені нема більше до кого звертатися, тому звернувся до адміна )) до своєї совісті, до речі. Інакше б і гілки не було, і Вася Ем розбанився б через 5 днів, і знову б це все почалося.

то я не зрозумів, ти хочеш його назавжди того? ти це в нас питаєш?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #57 : Серпня 04, 2014, 07:29:00 19:29 »
Це називається "ви тут подумайте -  а я уже все вирішив". Нафіга калюжу баламутить тоді. Була б голосувалка...

Часу не було чекати Аскольда, вище вже сказав. На Дрейк покладатися не міг, оскільки це стосується особисто її.

Щодо Катерини в Одесі - вона правильно сказала - спочатку приберіть Хмельницьогко у Київі. Вірш Шевченко всі мабуть знають. Чи у Харкові приберіть лєніна.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #58 : Серпня 04, 2014, 07:29:02 19:29 »
тю, так правду ж написав,
Дрейк так і написала поставила знак рівності між Україною і Катериною ІІ для Одеси і від імені Одеси

Вот врать зачем?

оце було у нього в підписі
Цитувати
-
Дрейк: ...наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.
ніякої брехні

Ви надто багато і надто відразу хочете від одеситів.
Не все зразу, а лише поступово і послідовно можна отримати результат.
Як не старайся, хоч затрахайся до смерті, а більше однієї дитини в 9-15 місяців, від однієї жінки не отримаєш.
І девять жінок не виносять дитину за один місяць.
Це треба розуміти.

я? ні я вже надто багато не хочу, я розумію, що люди якщо змінюють свій світогляд то дуже повільно,
і під впливом... але і тому цей підпис не вважаю таким що тягне на бан
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #59 : Серпня 04, 2014, 07:29:27 19:29 »
Не треба довічний бан. Дайте на тиждень і годі, якщо не зрозумів, то після кількох таких банів він втратить терпіння і забуде за цей форум

Довічного там і нема - лише 5 днів.