Автор Тема: Вибачте, але оці інтерв“ю наших зольдатен кому не лінь уже дістали  (Прочитано 627 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Я не пригадую, щоб американські піхотинці нили перед телекамерами в Афганістані із шмарклями - за што ваюєм, нікаму нє нужная вайна, пусть палітікі дагаваруюцца, нас бросілі пагібать, ми атступілі, но падарвалі боєзапас (не вистріляли по ворогові - а підірвали, б...! :smilie9:).

Отого героя інтернету-“спецназівця“ із його ісповєдями (нє знаю за што ваюю) із закритим хайлом на місці його комбата розстріляв би перед строєм! Пі.....си....  :smiley23: :smiley23: :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Я уже давно предлагаю

 не хочеш воевать - не надо
- лишение всех наград и званий
- зарплата за предыдущие годы переводится в долг
- жилье (если предоставлено) конфискуется

Какого хера, им это все давалось для того что бы они  воевали , а не интервью раздавали телеканалам

По американцам там сурово.
Масса льгот для контрактников, естественно если его с позором выгонят все это будет анулировано. Да еще и общественное презрение обеспечено как лузеру

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
В стране проблема с военными корреспондентами. Что и не удивительно т.к. мы никогда не воевали и им просто неоткуда взяться. 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
що за відео ? дайте ссиль - теж хочу зденервуватись  :shuffle:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
В стране проблема с военными корреспондентами. Что и не удивительно т.к. мы никогда не воевали и им просто неоткуда взяться.

Там не лише це, там ще й власна творчість бойцов із смартфонами.
If you are going through hell, keep going.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Це проблема всіх призовних армій. Під час війни у В'єтнамі в США також не бракувало таких зашмакляних вояків.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
я вас прошу...как только хуйло влезет сюда...так сразу будут появляться и их пленные..особенно срочники...и поверте..будут ныть на наши камеры ещё похлеще наших....

проблемма в другом...наши если берут живыми террористов,то обменивают на наших солдат...и это факт...
если бы небыло на кого менять...то не брали бы живыми.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Це проблема всіх призовних армій. Під час війни у В'єтнамі в США також не бракувало таких зашмакляних вояків.

Мобилизованые это отдельная песня.
Но речь идет про всяких спецназовцев , сержантов и пр. Тоесть это 100% контрактники. СБУшники таких пистоболов дожны щемить нещадно.
Превратили армию в клюб по интересам.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
СБУшники таких пистоболов дожны щемить нещадно.

Деяких СБУшників самих треба нещадно щемити та звільняти без всяких пільг та повідбирати державні квартири, особливо в Донецьку та Луганську, які допустили захоплення будівель СБУ та збройних кімнат, бо з цього все почалось.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
может потому, что американцам и платили хорошо, и лечили увечья и командование берегло их, не подставляло (предавало), снабжало оружием, защитой, жрачкой? ИМХО