Автор Тема: Пашинський про події на Майдані  (Прочитано 986 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Пашинський про події на Майдані
« : Серпня 05, 2014, 06:29:56 18:29 »
Потім їм видали штатну зброю, вінчестери, помпові рушниці. У них по штату для розгону мирних демонстрацій були набої з пластиковими наповнювачами. Але в цей же вінчестер можна було загнати страшний набій - така латунна штука, щоб зупиняти машини під час руху: ти нею стріляєш у двигун, і вона зупиняється. Потім хтось приніс пачку набоїв для цього вінчестера картеч – і оце були перші три смерті на Інститутській, коли вбили Нігояна. Коли пішли коктейлі Молотова, у кожного з "беркутівців" у кишені лежали 10 набоїв, оця велика картеч проти кабана, яка вбиває людину. Багато людей вбито 18 лютого не з автомата Калашникова, а картеччю і оцими латунними набоями для зупинки машин.


- Вам закидають, що ви вивозили снайпера.

- Не дивіться російське телебачення і канал "112". Це було 18 лютого, ріг Кріпосного провулку і початок Кловського узвозу. Уже були вбиті й поранені, нас відігнали, причому з застосуванням отих засобів, про які я вам розказував. І тут в 40 метрах від мене бачу – хтось, щось, кудись... Виявляється, якийсь хлопець на "Хонді" хотів протаранити "Беркут". Я підійшов. Коли я підходив, відкрили багажник, і в багажнику побачили мисливський карабін. Все це знімав канал "112". Я підійшов: "Хто, що?". "От зупинили людину, у неї в багажнику мисливський карабін". Ну, я відкрив багажник, подивився, питаю: "Хто такий?". А він наш активіст. Я говорю: "Дозвіл на зброю є?" "Є". "Ну добре". "Це снайпер, який нас вбивав". Я кажу: "Почекайте. Хто бачив, кого він вбивав?". Ну, я зрозумів, що відбулося. А люди були дуже наелектризовані. Тобто його могли там порвати на шматки. Я сів до нього в машину, вивіз його буквально за 200 метрів, записав його координати, перевірив те, що він сказав. Він киянин. До речі, його допитувала Генпрокуратура. З цього карабіна зробили відстріли. Там питань немає.

Інтрига в іншому. 80% вбитих – це тими автоматами Калашникова, які їм привезли зранку вже після того, як почалася стрілянина. І конкретно один міліціонер, наскільки я пам’ятаю, вбив 8 людей. Він пояснює це так, що поранили його товариша, інший товариш поліз його витягувати, його теж вбили, і тоді він взяв автомат і почав косити всіх підряд у стані афекту.  Чи вірю я в цю історію? Знаєте, вірю.


http://www.pravda.com.ua/articles/2014/08/5/7034007/


80% з автомату, багато з помпової... і ні слова про снайперів, як так ? коли є купа відеоматеріалу, що видно що працюють снайпери :smilie11:

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #1 : Серпня 05, 2014, 06:40:17 18:40 »
х.з. может быть потому , что снайперы нужны любой власти...  и вполне возможно, что те , кто стрелял на мнститутской\майдане  - сейчас в поте лица "трудятся" в зоне ато , убивая сепаратистов... а им какая разница - кого валить? просто работа...

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #2 : Серпня 05, 2014, 06:47:41 18:47 »
Не..ну реально работа снайпера. Кому он эту чушь гонит?  Фу бля

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #3 : Серпня 05, 2014, 06:49:44 18:49 »
Цитувати
80% з автомату, багато з помпової... і ні слова про снайперів, як так ? коли є купа відеоматеріалу, що видно що працюють снайпери

про автоматы уже давно говорили
а про "работу снайперов". я не видел ни одного видео гдебы снайперы стреляли, есть с перемещением груп, есть стрельба с автомата, есть переговоры, но тоже без выстрелов.
была одна очень короткая запись с выстрелами, но тогда не идентифицировали что за группа, насколько мне известно.
хотя пули из снайперсого оружия насколько я помню таки обнаружены


Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #4 : Серпня 05, 2014, 07:52:23 19:52 »

Інтрига в іншому. 80% вбитих – це тими автоматами Калашникова, які їм привезли зранку вже після того, як почалася стрілянина. І конкретно один міліціонер, наскільки я пам’ятаю, вбив 8 людей. Він пояснює це так, що поранили його товариша, інший товариш поліз його витягувати, його теж вбили, і тоді він взяв автомат і почав косити всіх підряд у стані афекту.  Чи вірю я в цю історію? Знаєте, вірю.


так ранили или убили? ктото заврался .
и был убит хоть один милиционер (по официальным данным) на тех улицах где была "бойня" в то время?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #5 : Серпня 05, 2014, 08:22:32 20:22 »
Цитувати
80% з автомату, багато з помпової... і ні слова про снайперів, як так ? коли є купа відеоматеріалу, що видно що працюють снайпери

про автоматы уже давно говорили
а про "работу снайперов". я не видел ни одного видео гдебы снайперы стреляли, есть с перемещением груп, есть стрельба с автомата, есть переговоры, но тоже без выстрелов.
была одна очень короткая запись с выстрелами, но тогда не идентифицировали что за группа, насколько мне известно.
хотя пули из снайперсого оружия насколько я помню таки обнаружены

а це шо


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #6 : Серпня 05, 2014, 09:07:27 21:07 »
Цитувати
80% з автомату, багато з помпової... і ні слова про снайперів, як так ? коли є купа відеоматеріалу, що видно що працюють снайпери

про автоматы уже давно говорили
а про "работу снайперов". я не видел ни одного видео гдебы снайперы стреляли, есть с перемещением груп, есть стрельба с автомата, есть переговоры, но тоже без выстрелов.
была одна очень короткая запись с выстрелами, но тогда не идентифицировали что за группа, насколько мне известно.
хотя пули из снайперсого оружия насколько я помню таки обнаружены

а це шо



Иногда складывается впечатление что разговариваеш с глухими.

DFMB зачем вы мне выложили почти час этого видео, вы его сами смотрели? Вы прочитали то что я написал, вот именно то что вы выделили?

Я пишу "не видел ниодного видео где стреляют снайперы", я не писал "не видел ни одного видео где стреляли в людей"
Может вы по звукам выстелов можете отличить одиночные автомата от винтовки или ружья, я не могу.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #7 : Серпня 05, 2014, 09:10:03 21:10 »
я зрозумів там де одіночні ви припускєте що це калаші бути, так причільно, тільки но голову показали, а бо із-за дерева висунулись одназу з калаша одиночним

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Пашинський про події на Майдані
« Reply #8 : Серпня 05, 2014, 09:24:38 21:24 »
я зрозумів там де одіночні ви припускєте що це калаші бути, так причільно, тільки но голову показали, а бо із-за дерева висунулись одназу з калаша одиночним

У меня нет мнения по этому вопросу потому как я там не был и не располагаю достаточной информацией.
ИНформация о том что основная стрельба была из калашей появилась сразу при начале расследования и была официальной.
Правдивали она я не знаю, но не вижу причин властям врать в этом вопросе тем более что они таки признают что снайперская стрельба была.
Мое замечание о том что я не видел видео со стрельбой снаеперов относилось только к замечанию "коли є купа відеоматеріалу, що видно що працюють снайпери"

Вы видели видео на котором фигурирует стреляющий снайпер? Я нет.
Стреляющие с калашей зафиксированы, я эти видео видел, но сейчас дать ссылки не могу , не сохранял
Единственно что я видел по снайперам так это распечатку звукозаписи переговоров неидентифицированой снайперской группы на которой, якобы, слышны звуки выстрелов