Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть4  (Прочитано 205806 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Я б зараз не чипала Наливайко з СБУ. Мені здається, не той час. А він вже добре був в темі. Бо зна як поведе себе новий кадр. Якщо такий накшталт як Ярема у ГП, то то зовсім буде пісець. :smilie2: У СБУ зараз найважливіша ділянка у країні. Тероризм буде лише нарощуватись. І тут головне - його передбачати.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Как стало известно утренний шум был не зря. И хотя, во всей этой какофонии взрывов имел место и террористический след, ВСУ тоже приложили долю усилий к утренней артподготовке. Готовились они к тому, что бы уже сейчас силы АТО прошли Марьинку и вышли на западную окраину Донецка. Об этом сообщили в штабе Антитеррористического центра.

"Зачистка поселка Марьинка проводится совместными силами нескольких добровольческих батальонов и подразделений ВСУ Поддержку оказывает украинская артиллерия. О результатах можно будет говорить несколько позже. Дислокация и маршруты рейдов силовиков АТО не разглашаются...", - отметили в штабе АТО.

Безусловно, это будет не полноценный штурм города, а, уверен, рейдовая операция. В принципе, не для кого не станет сюрпризом, тот факт, что зачистка Донецка уже ведется, но не в привычной нам всем форме, как это делали, к примеру, российские войска в Грозном, устраивая лобовую атаку.

В Донецке будет использована именно рейдовая тактика и работа диверсионных групп.




Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
[youtube]Azq-KhKPg6o[youtube]

Якась така манера спілкування у цих Васі і Вані ніби вони один одного пошпилюють уже не перший рік  :smilie8:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595
Олена Білозерська
37 хв ·
У нас тут зранку був бій. Троє поранених армійців. Нас стало менше.
Поранених вже відвезли до госпіталю. Я продовжую чергувати на блокпості. У цю спеку, на розпеченому асфальті стояти дуже тяжко, вчора ми частіше підміняли один одного, а тепер...
Повз нас часто їздять військові. Я бігаю до них і випрошую звістки про наших. Сьогодні була звістка, що їх бачили живими. Телефонного зв'язку там, де вони зараз, майже нема.
Коли один раз вони дозвонилися, я дуже просила мене забрати, але це фізично неможливо, туди зараз ніхто не доїде. Тож стояти мені поки що на пості і спати у блиндажі.
Повз нас суцільним потоком їдуть біженці. Що б там російські ЗМІ не брехали - втікають вони в Україну, а не з України. На багатьох машинах прикріплені великі папірці, на яких від руки написано "Діти". Дорослі плачуть, а діти ні, для них це цікава пригода.
Їхала сьогодні машинка - стара, ще радянська. У ній - літнє подружжя. Всередині - старі сумки й лантухи з їхніми пожитками. Бабуся виходить з машини і починає плакати. Я кажу: "ми чимось можемо допомогти?". А вона кидається нам на шию, цілує мене і брудних, неголених, зовсім не ввічливих солдат, плаче і каже: "Деточки, вы же нас защищаете. Убейте их, прогоните их, хоть в Россию, хоть куда. Деточки, почему так долго?". Все, що вдалося з'ясувати - у них розбомбило дім, ніякого іншого майна немає, близьких родичів, які можуть допомогти, схоже, теж нема.
Я беру і віддаю їй 200 гривень. Вона не хоче брати: "У нас є гроші". - "Багато?" - "500 гривень". Ну, запхала їй у руку. Вона обіцяла у першій же церкві поставити велику свічку, питала, за кого. Ну, я назвала імена наших, які зараз там, і всіх, хто з ними.
Хлопці сказали, що даремно я віддала гроші, бо тут того людського горя багато їздить, у мене на всіх не вистачить. Я з полегшенням кажу: ”А в мене більше нічого і нема".
P.S. Тільки, друзі, боронь Боже, не намагайтеся прислати мені якісь гроші. Я все одно не зможу їх отримати. Тут інше життя і зовсім інші правила існування.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
...
« Reply #155 : Серпня 07, 2014, 01:17:40 13:17 »
Підрозділ 79-ої бригади вирвався з оточення.

В результаті проведеної спецоперації було виведено з блокування підрозділ 79 бригади.  Зараз військовослужбовці знаходяться у безпеці та зосереджені у визначеному районі.
Про це повідомляє прес-центр АТО.

http://www.unian.ua/politics/948553-pidrozdil-79-oji-brigadi-virvavsya-z-otochennya.html
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Олена Білозерська
37 хв ·

Тут інше життя і зовсім інші правила існування.

Ну от де Білозерська, а де Via...
 :smilie2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Патриот @appvar1 · 53 сек.

утром боевики обстреляли территории РФ с гаубиц болванками, в ответ ждали огонь по блок посту но его не было.
сейчас повтор

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Сегодня ночью Антрацит проснулся от страшного рева десятков двигателей и лязга гусениц.Количество въехавшей в город техник пока неизвестно,но ее было очень много,колонна ехала очень долго.катались на танках по городу и окраинам,кого то искали наверное.Такаго рева в городе еще не слышали.Были выстрелы и слышны были взрывы в стороне Есауловка - Дмитриевка.К утру танки из города выехали, куда делись пока неизвестно,скорее всего на Кр Луч поехали.О количестве техники можно судить,что на расстоянии более киллометра от трассы было слышно запах горелой солярки.
[/quote

Проблема у тому що кількість військового металлобрухту рроісі нескінченна
Одних танків до 60 тис
Не знаю як але треба перекрити кран

Последствия отхода от границы

Тримати війська біля кордону і не дозволяти відповідати вогнем на знищення ( в сторону рашистів)було акцією знищення наших боєздатних бригад. Тепер виблядки завели свою бронетехніку на нашу територію, і опинилися вже в "буферній зоні", де їх можна хуячити з усих видів зброї. Кордон в географічному сенсі - як лінія , розрахований на мирний час з адекватними сусідами. Буферна зона дає можливість оперативного простору, і розвязує руки ЗСУ.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Горловку с утра поливают Градами, последний час с интервалом в 3 минуты. Есть разрушения в жилых кварталах, попадание в церковь в районе шахта Кочегарка. Ждут наступления танками, ближе к ночи.
 Инфа телефоном от местных.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Сергій Іванов
18 хв ·
Только что бойцы батальона "Айдар" задержали мэра г.Луганска Кравченко, организатора сепаратистского референдума и активного пособника оккупантов. Переодевшись в костюм беженца, Кравченко позорно съёбывал из вверенного ему города.
Менты предприняли попытку отобрать задержанного у "айдаровцев", однако те НАМЕКНУЛИ, что справятся сами.
Надеюсь, что через недельку я смогу проведать этого гандона в Лукьяновке и вручить ему вазелин.
Аминь.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
і навіщо про це писати - пропав би безвісти ну і все. Навіщо цей піар

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
і навіщо про це писати - пропав би безвісти ну і все. Навіщо цей піар

та нє
ця істота має ІНФОРМАЦІЮ
це не бомж обісцяний

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #163 : Серпня 07, 2014, 02:08:05 14:08 »
Олена Білозерська
37 хв ·
Я беру і віддаю їй 200 гривень. Вона не хоче брати: "У нас є гроші". - "Багато?" - "500 гривень". Ну, запхала їй у руку. Вона обіцяла у першій же церкві поставити велику свічку, питала, за кого. Ну, я назвала імена наших, які зараз там, і всіх, хто з ними.

бабка піде в московський патріархат і поставить там свічку і на тацу дасть там же.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
і навіщо про це писати - пропав би безвісти ну і все. Навіщо цей піар

Є велика надія, що він зможе багато чого розповісти про Єфремова.

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
весь  день про АТО -  военные закрепились  на Саур Могиле  .
 как это ?
2 недели как взяли


Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
весь  день про АТО -  военные закрепились  на Саур Могиле  .
 как это ?
2 недели как взяли

чего непонятно? .. взяли  теперь закрепились ..

т.е. все контратаки отбили и вкопались ... подтянули резервы все .. точку застолбили
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
весь  день про АТО -  военные закрепились  на Саур Могиле  .
 как это ?
2 недели как взяли

"взяли" не рівнозначно "закріпились ":). Там все в мінах ніби було
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #168 : Серпня 07, 2014, 02:18:23 14:18 »
Олена Білозерська
37 хв ·
Я беру і віддаю їй 200 гривень. Вона не хоче брати: "У нас є гроші". - "Багато?" - "500 гривень". Ну, запхала їй у руку. Вона обіцяла у першій же церкві поставити велику свічку, питала, за кого. Ну, я назвала імена наших, які зараз там, і всіх, хто з ними.

бабка піде в московський патріархат і поставить там свічку і на тацу дасть там же.

Ну і що?
Це той випадок коли нема асолютно ніякої різниці...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
весь  день про АТО -  военные закрепились  на Саур Могиле  .
 как это ?
2 недели как взяли

Розчистили околиці. Припиняйте міркувати на рівні дитсадка, там все набагато складніше. Сама вершина замінована вздовж і впоперек, якщо перебувати на ній - постійно градами накриватимуть.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #170 : Серпня 07, 2014, 02:21:31 14:21 »
Олена Білозерська
37 хв ·
Я беру і віддаю їй 200 гривень. Вона не хоче брати: "У нас є гроші". - "Багато?" - "500 гривень". Ну, запхала їй у руку. Вона обіцяла у першій же церкві поставити велику свічку, питала, за кого. Ну, я назвала імена наших, які зараз там, і всіх, хто з ними.

бабка піде в московський патріархат і поставить там свічку і на тацу дасть там же.

Ну і що?
Це той випадок коли нема асолютно ніякої різниці...

та ви шо ? а потім ті гниди з МП профінансують тими ж бабками підмогу другим підаркам терористам, авжеж немає ніякої різниці :weep:

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Про це на брифінгу повідомив військовий комісар Київського міського військкомату полковник Володимир Кидонь

За його словами, мобілізований рядовий на сході України наразі отримує від 5 до 8 тисяч гривень, а командир батальйону - 16 тисяч гривень.


це розуміти як його фантазію ?

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465

Сергій Іванов
18 хв ·
Только что бойцы батальона "Айдар" задержали мэра г.Луганска Кравченко, организатора сепаратистского референдума и активного пособника оккупантов. Переодевшись в костюм беженца, Кравченко позорно съёбывал из вверенного ему города.
Менты предприняли попытку отобрать задержанного у "айдаровцев", однако те НАМЕКНУЛИ, что справятся сами.
Надеюсь, что через недельку я смогу проведать этого гандона в Лукьяновке и вручить ему вазелин.
Аминь.

А прикиньте який би це був зачотний троллінг. Кожного дня, коли приймають передачі підходить хтось і питає - "У вас є Кравченко Сергій Іванович, 1960-го року народження?", "Є! Ну то передайте йому передачку" і передає загорнутий тюбік вазеліну. І так кожного разу
... і хай Росія згине як держава

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937

тікає

Александр Бородай   @Dnr_Novorussia 

Покидаю пост премьер-министра Донецкой Народной Республики


Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого

тікає

Александр Бородай   @Dnr_Novorussia 

Покидаю пост премьер-министра Донецкой Народной Республики

УПС...
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча

тікає

Александр Бородай   @Dnr_Novorussia 

Покидаю пост премьер-министра Донецкой Народной Республики

Невже побігли (якщо взяти до уваги і мера Луганська) [з надією...]

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Сегодня, в 15:33«Главком»
В Луганске переодетые в форму украинских военных террористы обстреливают жилые кварталы. Об этом на брифинге в Киеве сообщил руководитель Информационного центра СНБО Андрей Лысенко.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча

тікає

Александр Бородай   @Dnr_Novorussia 

Покидаю пост премьер-министра Донецкой Народной Республики

УПС...

Що вони там курять:


Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
В Киеве силы АТО (батальоны Киев-1, 2) с 9.00 до 15.00 7 августа освободили примерно 40% территории Крещатика, занятого сепаратистким бомжатником..

Contra Spem Spero