Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть4  (Прочитано 205757 раз)

0 Користувачів і 20 Гостей дивляться цю тему.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090

Масса интересной информации?

Только мне одному кажется что здесь пахнет паленой ватой, ФСБ и трибуналом?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
[img]https://pbs.twimg.com/media/Buf4KsrCQAAgjU5.jpg[img]
Масса интересной информации?

Только мне одному кажется что здесь пахнет паленой ватой, ФСБ и трибуналом?

ні, не тільки
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #272 : Серпня 08, 2014, 10:42:25 10:42 »


на якій підставі робиться висновок про свідоме направлення військ в "котловий коридор"?
Ви хочете сказати, що наші бригади туди помилково заїхали? Щось не вйіду в суть питання...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #273 : Серпня 08, 2014, 10:47:18 10:47 »

Наслідки - практично винищена більша частина техніки бригад, загиблих і зниклих без вісті - сотні.


??? Последняя информация что я слышал по побибшим военным это в пределах 400 человек.
Откуда вы берете такие данные по этим бригадам?

Фактично здалися в полон декілька сот військових, лише "гуманізм" раша підерації дозволив їм залишитися живими як мінімум.


При чем тут раша, они с представителями ОБСЕ договаривались.

Інше бачення ситуації подає сам генштаб, заявляючі про вдалу операцію про контроль над кордоном.


Я и сейчас считаю что их нужно было не выводить, а ротировать

Иначе эти "сотни жертв" на границе превратятся в тысячи в отделении от границы

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
[img]https://pbs.twimg.com/media/Buf4KsrCQAAgjU5.jpg[img]
Масса интересной информации?

Только мне одному кажется что здесь пахнет паленой ватой, ФСБ и трибуналом?

ні, не тільки

Зрадою.
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #275 : Серпня 08, 2014, 10:55:49 10:55 »
на якій підставі робиться висновок про свідоме направлення військ в "котловий коридор"?
Ви хочете сказати, що наші бригади туди помилково заїхали? Щось не вйіду в суть питання...

Я хочу сказати, що наші бригади виконували завдання по відновленню кордону України.
Чого перед цим вимагали всі інтернет стратеги.
Коли війська це завдання виконали, всі інтернет стратеги заговорили про помилку Генштабу.
Я же не раз питав "а що потрібно було робити?" ні разу відповіді ніхто не написав.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
[img]https://pbs.twimg.com/media/Buf4KsrCQAAgjU5.jpg[img]
Масса интересной информации?
Только мне одному кажется что здесь пахнет паленой ватой, ФСБ и трибуналом?
ні, не тільки
Зрадою.

це не зрада це дурість, втім за шкодою вони не відрізняються
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #277 : Серпня 08, 2014, 10:59:21 10:59 »
на якій підставі робиться висновок про свідоме направлення військ в "котловий коридор"?
Ви хочете сказати, що наші бригади туди помилково заїхали? Щось не вйіду в суть питання...

Я хочу сказати, що наші бригади виконували завдання по відновленню кордону України.
Чого перед цим вимагали всі інтернет стратеги.
Коли війська це завдання виконали, всі інтернет стратеги заговорили про помилку Генштабу.
Я же не раз питав "а що потрібно було робити?" ні разу відповіді ніхто не написав.
+1


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #278 : Серпня 08, 2014, 11:01:04 11:01 »
на якій підставі робиться висновок про свідоме направлення військ в "котловий коридор"?
Ви хочете сказати, що наші бригади туди помилково заїхали? Щось не вйіду в суть питання...

Я хочу сказати, що наші бригади виконували завдання по відновленню кордону України.
Чого перед цим вимагали всі інтернет стратеги.
Коли війська це завдання виконали, всі інтернет стратеги заговорили про помилку Генштабу.
Я же не раз питав "а що потрібно було робити?" ні разу відповіді ніхто не написав.
+1
+2

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #279 : Серпня 08, 2014, 11:05:40 11:05 »
Я хочу сказати, що наші бригади виконували завдання по відновленню кордону України.
Чого перед цим вимагали всі інтернет стратеги.
Коли війська це завдання виконали, всі інтернет стратеги заговорили про помилку Генштабу.
Я же не раз питав "а що потрібно було робити?" ні разу відповіді ніхто не написав.
Потрібно активніше інтернет стратегів залучати до служби в Збройних силах. Хоча б в військових зборах з учбовими стрільбами.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #280 : Серпня 08, 2014, 11:08:44 11:08 »
Потрібно активніше інтернет стратегів залучати до служби в Збройних силах. Хоча б в військових зборах з учбовими стрільбами.

одні командно-штабні навчання на три дні і їх родичі вже були б під кабміном через плач і стогін з мобільних телефонів  :smilie8:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #281 : Серпня 08, 2014, 11:13:40 11:13 »
на якій підставі робиться висновок про свідоме направлення військ в "котловий коридор"?
Ви хочете сказати, що наші бригади туди помилково заїхали? Щось не вйіду в суть питання...

Я хочу сказати, що наші бригади виконували завдання по відновленню кордону України.
Чого перед цим вимагали всі інтернет стратеги.
Коли війська це завдання виконали, всі інтернет стратеги заговорили про помилку Генштабу.
Я же не раз питав "а що потрібно було робити?" ні разу відповіді ніхто не написав.
+1
+2
+3

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Я хочу сказати, що наші бригади виконували завдання по відновленню кордону України.
Чого перед цим вимагали всі інтернет стратеги.
Коли війська це завдання виконали, всі інтернет стратеги заговорили про помилку Генштабу.
Я же не раз питав "а що потрібно було робити?" ні разу відповіді ніхто не написав.


також згоден

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Вночі з території Росії через Свердловськ на Краснодон пройшло дві колони військової техніки

Одна колона складалася з шести танків, восьми БТРів та трьох вантажівок, а інша нараховувала чотирнадцять вантажівок живої сили, повідомив Еспресо.TV активіст Луганської громадської організації "Права справа" Дмитро Снєгірьов.

Також вночі з Луганська до Краснодону був перевезений російський  зенітно-ракетний комплекс «Бук».

Таким чином, можна казати про те, що міста Краснодон, Суходольськ та Мологвардійськ наразі перетворюються бойовиками в укріплені  райони, де розгорнеться основне протистояння між українськими військовими та російськими найманцями.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Новости театра БД Украино-
« Reply #284 : Серпня 08, 2014, 11:28:22 11:28 »
Потрібно активніше інтернет стратегів залучати до служби в Збройних силах. Хоча б в військових зборах з учбовими стрільбами.
А як можна "ще активніше"? Немає жодної інтернет-діяльності, пов'язаної з армією, до якої інтернет-стратеги не були б залучені по повній. :lol: 

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Реальный патриотизм: как создаются силы специальных операций
08.08.2014 12:00

Что такое добровольческие специальные операции, каковы их цели и роль в противодействии российскому терроризму. Репортаж ЛІГАБізнесІнформ
Peter Shuklinov

- репортаж из секретного центра добровольческих специальных операций и учебного центра для резервистов спецназначения. Эта та сторона войны с терроризмом, которую вы больше нигде не увидите. Только на ЛІГА.net.


http://news.liga.net/articles/politics/2823397-realnyy_patriotizm_kak_sozdayutsya_sily_spetsialnykh_operatsiy.htm

 :smiley24: дуже цікавий репортаж
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 11:47:18 11:47 від sofia »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
ось іще про відступ 72 79 бригад від жительки прикордонного селища

Олена Степова
20 год. · Відредаговане ·


УРАААААА! Так, кто застал меня целующей монитор, просьба не реагировать на нервных АТОшных женщин, сидевших без Интернета, друзей, связи и украинского телевидения. Было чувство попадания в черную дыру. Ан, нет! Врешь, не возьмешь! Побороть такую силищу, как мои друзья-невозможно. Я видела, что я пристегнута страховочным канатом, так что пусть даже не надеются) Интернет, еще нервный, но работает, правда медленно. Ну, хоть так. Это уже что-то. У нас, все хорошо. Тихо. Не стреляют. О военных др. вещах, писать не могу- могут отключить. Не все понятно и провайдером, он тоже на оккупированной территории. У нас очень глубокая оккупация(( Но мы все понимаем и держимся. Мы благодарны ребятам из 72-й, которые взяли на себя ответственность и отступили с границы. После суточного обстрела:минометы, гранатометы, пушки и танки, которыми просто утюжили поселки и улицы, со стороны дружественной страны, на наш город было направлено 40 ГРАДов с хутора Васецкого и Павловки. Дали 3 залпа, на предупреждение и ультиматум: или пацаны сдаются или нашего города не будет. Они нас спасли. И это не отступление-это ГЕРОИЗМ.
Ребята, по 72-й я готова выступить перед любым судом, просто выехать не смогу. Я даже готова открыть настоящие фамилию, имя....они правда нас закрыли собой, как и 79, и, наверное, 24, я не знаю всех, кто тут стоял, но... у нас +45 в тени. воды нет. еды нет. и стреляют с 3-х сторон. в том числе и из России-это основная сторона обстрела. Я не могу об этом писать, я постараюсь изложить литературно. Вы должны понимать, где я. Но, тут было крошево/месиво/АД. 265 залпов, это то, что мы считали только из минометов. Нас просто превращали в пыль. Нам осетины так и сказали-вас не будет. Ребят шантажировали нами(((( а ГРАДЫ, дали такой залп, что...короче, мы уже прощались с друг другом. Ребята не предали, не изменили Родине. Они спасли мою жизнь, жизнь моих детей и еще несколько тысяч жителей сел и города. Не дайте сукам-генералам их засудить.

По городам приграничья. Связи в городах еще нет (-МТС, Билайн, Лайф). Молимся на Киевстар (даже, если реклама, то заслуженная) работает. Каналы украинские только на Т2 и то, через день. Не работали украинские каналы 5 дней. Банки еще не работают. Воды- нет. Еды-нет. Свет- веерные отключения. Пенсии и др. выплат-нет. З/п шахтерам вроде перечислили, но банк в другом городе, как туда ехать, если расстреливают машины и грабят на дороге, никто не знает. Магазины пустые. Цены подняли в 5 и даже 10 раз. Яца-от 18 до 25 грн. десяток. Молоко- 30 -35грн. Мука появилась 10 грн /кг. Зубная паста - от 30 до 50 грн.тюбик. Шампунь-от 30 до 100 грн. Села живут пока хорошо. Начали уборочную. Есть пшеница, ячмень на днях привезут.
Quo Vadis

Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Щоб було менше спекуляцій на тему загиблих. Тут найбільш повна зведена інфмормація по нашим втратам.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Втрати_силових_структур_внаслідок_російського_вторгнення_в_Україну_(2014)

На даний момент маємо 580 загиблих :smilie2:


Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Реальный патриотизм: как создаются силы специальных операций
О, Господи, да когда уже СМИ перестанут вещать во всеуслышиние о том, о чем надо молчать?! :Ganba:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Щоб було менше спекуляцій на тему загиблих. Тут найбільш повна зведена інфмормація по нашим втратам.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Втрати_силових_структур_внаслідок_російського_вторгнення_в_Україну_(2014)

На даний момент маємо 580 загиблих :smilie2:

Так, напевне, це майже повний список - знайшов всіх, про кого мені розповідали...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Реальный патриотизм: как создаются силы специальных операций
О, Господи, да когда уже СМИ перестанут вещать во всеуслышиние о том, о чем надо молчать?! :Ganba:

якби це було таємницею репортаж би не дозволили
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Реальный патриотизм: как создаются силы специальных операций


О, Господи, да когда уже СМИ перестанут вещать во всеуслышиние о том, о чем надо молчать?!

і де ви побачили те що потрібно  не афішувати?
Quo Vadis

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Мені сказали, що якісь круті аналітики пишуть, що у найближчі кілька діб все вирішиться - або Путяра відкрито введе війська, або змириться з тим, що "сепаратистів" задавлять. Спитайте там хтось у тих аналітиків, скільки мені ще на блокпості сидіти.

http://obozrevatel.com/blogs/71264-v-novinah-sutsilna-brehnya.htm

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Взагалі, я тут зрозуміла одну важливу річ: те, що відбувається на фронті, і те, що у владних кабінетах, заявах Порошенка й Обами, повідомленнях прес-служб - це два різні світи, які просто ніяк не перетинаються і не залежать один від одного. Фронт уже давно живе своїм життям. Великими бойовими операціями реально керують підполковники і полковники, які на полі бою. Дрібними вилазками - командири груп, які роблять ці вилазки. Відірвані від реалій генерали в Києві про це нічого не знають. А в новинах - суцільна брехня.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Взагалі, я тут зрозуміла одну важливу річ: те, що відбувається на фронті, і те, що у владних кабінетах, заявах Порошенка й Обами, повідомленнях прес-служб - це два різні світи, які просто ніяк не перетинаються і не залежать один від одного. Фронт уже давно живе своїм життям. Великими бойовими операціями реально керують підполковники і полковники, які на полі бою. Дрібними вилазками - командири груп, які роблять ці вилазки. Відірвані від реалій генерали в Києві про це нічого не знають. А в новинах - суцільна брехня.

це дуже хибне враження, втім, воно не заважає фронту жити своїм життям  :smilie1:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Ось така інформація:

В Донецке вчера в 21.30 террористы обстреляли из артиллерии центральную клиническую больницу
(Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/politics/949039-v-donetske-terroristyi-obstrelyali-bolnitsu-pogib-voditel-skoroy-troe-ranenyi.html )

А ось фото до неі:



Це що за хня? Воронка від снаряда? Хіба атомного...
 :Sho_za:
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 01:48:28 13:48 від EZelenyk »
Sapere aude

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  20 хв.
ПАТЛЕЛЕЙМОНІВКА- ЦЕ УКРАЇНА!!!

 Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  21 хв.
МІУСИНСЬК-ЦЕ УКРАЇНА!!!

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  3 хв.
По Миусинску- сейчас идет полная зачистка города, укрепление позиций с окапыванием бронетехники.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Та эта воронка там минимум сутки уже.
Ватники говорят что бомбили, но наши говорят что вылетов небыло вообще

Хез его знает сколько там кг гахнуло

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  20 хв.
ПАТЛЕЛЕЙМОНІВКА- ЦЕ УКРАЇНА!!!

 Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  21 хв.
МІУСИНСЬК-ЦЕ УКРАЇНА!!!

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  3 хв.
По Миусинску- сейчас идет полная зачистка города, укрепление позиций с окапыванием бронетехники.




Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  10 хв.
Судя по-всему сейчас принимается решение, ХАРЦЫЗК или ЕНАКИЕВО.
В зависимости от принятого решения будет известна судьба ГОРЛОВКИ...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  6 хв.
Готовиться ГЛАВНЫЙ УДАР,
Где он будет нанесён, зависит всё скорее всего, как не смешно, от принятия решения терров как и где оборонятся...