Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть4  (Прочитано 205662 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Олександр Алимов
около часа назад

Відпустки не буде. Ми будем проходити реабілітацію на мелітопольському аеродромі, отримувати техніку і аж тоді, можливо, по 30% сходить на 10 днів додому, враховуючи 3-4 доби дороги. І в бій. І ще маленький ньюанс-грошей на зарплату нема. Поговорили з міністром оборони. Людина нічого не вирішує, судячи з його слів. Комбриг взагалі не виходить до нас. Нахуя мені захищати цю країну? Донбас не наш і нашим не буде, після всіх тих боїв і руйнувань.


Ну і шо це за х.ня???

Де, блядь, гроші за наші смски??? Де, блядь, гроші, які уряд направляє-перенаправляє на армію???
Не шуми, в инете много фейка.
3568 друзей в профиле, на фейковый аккаунт не похоже. Мы наших бойцов должны носить на руках, если с зарплатой - это правда, то виновные должны пойти под трибунал.

Шо нам скажет матьиматика: даже если в день подписывать по 5 херзнакаких людей себе в друзья  - это надо 2 года времени втыкать перед компом.  Я ничего не имею против, но матьеёматика говорит такое... И в финансовое ТАКОЕ состояние я не верю.
это тебе можно по 5 друзей в день. А те, кого читают, подписывают сотнями. У Тымчука, Авакова, Филатова по 5 тыщ друзей и 200 тыщ фоловеров.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Нехай переходить на бік ворога. Раша тв покаже.
If you are going through hell, keep going.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946

Та не вопрос.
Просто мой дед когда воевал в ВОВ, то делал это бесплатно, да и не он один

Та не вопрос, только при чем здесь твой (или мой) дед. Вот если бы ты сейчас бесплатно воевал, тогда бы я к твоим словам прислушался.

А вообще вопрос был о том, куда подевались деньги, предназначенные на зарплату ему и его сослуживцам.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Цитувати
Олександр Алимов
около часа назад

Де вы эти говна собираете?

Ти б словами так не кидався, я за цього чувака можу і на х.. послати.

Він реально воює і висидів своє в оточенні

Та не вопрос.
Просто мой дед когда воевал в ВОВ, то делал это бесплатно, да и не он один
это да. Что не отменяет того факта, что контрактникам, блять, положено платить зарплату. И блять, ЭТИМ людям зарплату надо платить в первую очередь. а не гнидам из МО,

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Порошенко обіцяв тисячу гривень на день. Брехав, напевно, нє? :smilie8:

в чому проблема?
спитайте в Порошенка самі?
де  тисяча і т д
Quo Vadis

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Та не вопрос.
Просто мой дед когда воевал в ВОВ, то делал это бесплатно, да и не он один

Та не вопрос, только при чем здесь твой (или мой) дед. Вот если бы ты сейчас бесплатно воевал, тогда бы я к твоим словам прислушался.

А вообще вопрос был о том, куда подевались деньги, предназначенные на зарплату ему и его сослуживцам.

А що крім цього достойника ніхто не воює?Мабуть йому гірше за всіх...
Зі. Пропоную всім фейсбуком скинутись йому на зарплатню.Хай дає номер картки...Нівапрос.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Гроші банально скиздили. І вся історія. А в уряді одні ледачі і тупі довбойоби. Хулі не ясно?
If you are going through hell, keep going.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Та не вопрос.
Просто мой дед когда воевал в ВОВ, то делал это бесплатно, да и не он один

Та не вопрос, только при чем здесь твой (или мой) дед. Вот если бы ты сейчас бесплатно воевал, тогда бы я к твоим словам прислушался.

А вообще вопрос был о том, куда подевались деньги, предназначенные на зарплату ему и его сослуживцам.

А що крім цього достойника ніхто не воює?Мабуть йому гірше за всіх...
Зі. Пропоную всім фейсбуком скинутись йому на зарплатню.Хай дає номер картки...Нівапрос.
1. "Нахуя мені захищати цю країну? " - фраза, що ганьбить цього військового.
2. Невиплата цим військовим зарплати ганьбить усю країну.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946

Та не вопрос.
Просто мой дед когда воевал в ВОВ, то делал это бесплатно, да и не он один

Та не вопрос, только при чем здесь твой (или мой) дед. Вот если бы ты сейчас бесплатно воевал, тогда бы я к твоим словам прислушался.

А вообще вопрос был о том, куда подевались деньги, предназначенные на зарплату ему и его сослуживцам.

А що крім цього достойника ніхто не воює?Мабуть йому гірше за всіх...
Зі. Пропоную всім фейсбуком скинутись йому на зарплатню.Хай дає номер картки...Нівапрос.

Ну, по-перше мова йде не про нього одного, а про його частину.
По-друге, я його якось запитував як їм можна передати грошей - не відповів.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
говорят айдар в каком то кишлаке с нпзванием велика вергунка рашенскую гюзу прибил нах...

но че то гугль не знает такого кишлака ...

Велика Вергунка - Північно-Східне передмістя Луганська.

Деяке  уточнення 
Большая Вергунка [48°36'38"N   39°22'42"E] — посёлок с населением около 6 тысяч. Является одним из древнейших частей областного центра Луганск. Именно этот участок Луганска долгое время являлся центром целого городского района Ватутинского. До 1957 года (когда он был объединен с Жовтневым) в его состав входили поселки Большая и Малая Вергунка, п. Красный Яр и с. Весёленькое.


Можна би було прописати  ці старі  назви місцевості  але я про них не знаю (живу в Івано-франківську ) а місцеві Луганські не хочуть  розказати всі секрети

Якщо хтось має бажання заходіть сюди і правте ....
http://www.google.com/mapmaker?hl=uk

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
А що крім цього достойника ніхто не воює?Мабуть йому гірше за всіх...
Зі. Пропоную всім фейсбуком скинутись йому на зарплатню.Хай дає номер картки...Нівапрос.

Хлопець повернувся з пекла, і дізнався, що йому не виплатили зарплату. І в той же час її виплатили всяким ментам-зрадникам на Донбасі. Його образа цілком зрозуміла і виправдана. До речі, конкретно цей хлопець завалив дофіга техніки сепаратистів перед тим як Росія почала їх обстрілювати зі своєї території.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
1. "Нахуя мені захищати цю країну? " - фраза, що ганьбить цього військового.
2. Невиплата цим військовим зарплати ганьбить усю країну.

Ніхто не сперечається.

Але для повноти картини пост Алімова від 2 серпня:

Олександр Алимов
2 августа
Ха! Виявляється пан Президент не знав про наш оточений і покоцаний підрозділ. Всьо! Тепер спасєніє буде. Продержіться ще пару днів. У хлопців когнітивний дисонанс-кого тепер гандонити і звинувачувати? Комбрига? Він виконував наказ. Комкора? У нього була неповна інфа. НГШ взагалі думав, що все взято, його за що винити? А Порошенко просто не знав. Да...
Посмотреть перевод
Перепосты: 221Нравится

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А що крім цього достойника ніхто не воює?Мабуть йому гірше за всіх...
Зі. Пропоную всім фейсбуком скинутись йому на зарплатню.Хай дає номер картки...Нівапрос.

Хлопець повернувся з пекла, і дізнався, що йому не виплатили зарплату. І в той же час її виплатили всяким ментам-зрадникам на Донбасі. Його образа цілком зрозуміла і виправдана. До речі, конкретно цей хлопець завалив дофіга техніки сепаратистів перед тим як Росія почала їх обстрілювати зі своєї території.

 "Нахуя мені захищати цю країну? "(с)
тому що видачу грошей затримали....

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Бля чего вы к пацану приклепались со своих диванов? Он в адском месиве сидел, где ни выхода ни просвета и их прокинули все, кто мог. Вырвался - авоттехуй, ни зарплаты ни отпуска и обратно на войну. Конечно он такое написать мог. Вы б с диванов под козырек сразу взяли и обратно на фронт? Воители бля великие.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
"Нахуя мені захищати цю країну? "(с)
тому що видачу грошей затримали....

Ще раз. Молодий, гарячий хлопець. Щойно вирвався з пекла, а тут ще й таке. Я б з гарячу ще й не таке наговорив. І більшість з вас тут. Сидіть тижнями під градами в норі - думаю, мало хто тут уявляє собі що це таке. Он гополченець писав, як його козачки під Закотним під наш град потрапили - коли прийшли їх провідати, усе переорано, і лише ноги-руки з землі стирчать.

Offline ВотИМйух

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 212
- Я не панимаю па-украински.
- Тож "пiшовнахуй" ти теж не розумiеш?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Link Georgia ‏@linkgeorgia 7 хв.
СРОЧНО!!! #ГИРКИН #СТРЕЛКОВ НАЧАЛ ПЕРЕГОВОРЫ ОБ ЭВАКУАЦИИ ИЗ #ДОНЕЦК. ЧЕРЕЗ ДОВЕРЕННЫХ ЛИЦ #АТО #ВСУ ПРОСИТ БЕЗОПАСНЫЙ КОРИДОР

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Это совсем не так.
Любым переговорам, например, о капитуляции, предшествует временное прекращение огня на каком-то участке фронта, чтобы обеспечить перемещение парламентеров и т.п. В данном случае возможны разные варианты, самый понятный (кмк) выход боевиков и примкнувшего к ним населения с лёгким оружием в сторону Луганска и освобождение Донецка и Горловки. Можно даже транспортом помочь.
Там высвободится такое количество наших войск, что вытеснение гадов в Россию станет неизбежным...
 :upa
СРОЧНО!!! #ГИРКИН #СТРЕЛКОВ НАЧАЛ ПЕРЕГОВОРЫ ОБ ЭВАКУАЦИИ ИЗ #ДОНЕЦК. ЧЕРЕЗ ДОВЕРЕННЫХ ЛИЦ #АТО #ВСУ ПРОСИТ БЕЗОПАСНЫЙ КОРИДОР
Ну а что я говорил!
 :hot:
« Останнє редагування: Серпня 09, 2014, 07:03:02 19:03 від EZelenyk »
Sapere aude

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Зібрати усю ту шоблу в коридорі і посікти на органічне добриво. Вихід для них бу варіантом у кінці травня. Тепер лише добриво.
If you are going through hell, keep going.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365

Та не вопрос.
Просто мой дед когда воевал в ВОВ, то делал это бесплатно, да и не он один

Та не вопрос, только при чем здесь твой (или мой) дед. Вот если бы ты сейчас бесплатно воевал, тогда бы я к твоим словам прислушался.

А вообще вопрос был о том, куда подевались деньги, предназначенные на зарплату ему и его сослуживцам.

А що крім цього достойника ніхто не воює?Мабуть йому гірше за всіх...
Зі. Пропоную всім фейсбуком скинутись йому на зарплатню.Хай дає номер картки...Нівапрос.
1. "Нахуя мені захищати цю країну? " - фраза, що ганьбить цього військового.
2. Невиплата цим військовим зарплати ганьбить усю країну.

 :smiley24:

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Только что в Подробностях на Интере! Репортаж Ирины Баглай из зоны АТО. Красный Луч не освобожден на самом деле! Об его взятии нашими войсками заявляет Гиркин, чтобы оттуда сделать обстрел близлежащих городов и свалить это на ВСУ. Красный Луч на самом деле контролируется боевиками.

Что за хрень? С утра во всех наших сводках было про освобождение КЛ

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Только что в Подробностях на Интере! Репортаж Ирины Баглай из зоны АТО. Красный Луч не освобожден на самом деле! Об его взятии нашими войсками заявляет Гиркин, чтобы оттуда сделать обстрел близлежащих городов и свалить это на ВСУ. Красный Луч на самом деле контролируется боевиками.

Что за хрень? С утра во всех наших сводках было про освобождение КЛ
Уже и не знаешь где что... Еще одна версия, может наши косят, что бы отстреляться и спихнуть на терров?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Только что в Подробностях на Интере! Репортаж Ирины Баглай из зоны АТО. Красный Луч не освобожден на самом деле! Об его взятии нашими войсками заявляет Гиркин, чтобы оттуда сделать обстрел близлежащих городов и свалить это на ВСУ. Красный Луч на самом деле контролируется боевиками.

Что за хрень? С утра во всех наших сводках было про освобождение КЛ

Я слышал только от Ледокоина

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Только что в Подробностях на Интере! Репортаж Ирины Баглай из зоны АТО. Красный Луч не освобожден на самом деле! Об его взятии нашими войсками заявляет Гиркин, чтобы оттуда сделать обстрел близлежащих городов и свалить это на ВСУ. Красный Луч на самом деле контролируется боевиками.

Что за хрень? С утра во всех наших сводках было про освобождение КЛ
Пробивайте инфу по родственникам и знакомым, если они там есть.
Я уже писал - через третьих/четвертых лиц мы утром связывались с нашими, ни о каком освобождении речи не шло.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Микола Гайдук @33qw33as  ·  6m
@YevhenS Тяжелый бой, по данным "ДНР", идет сейчас в районе Моспино под Донецком. !!! ВОТ ТАК!!

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Только что в Подробностях на Интере! Репортаж Ирины Баглай из зоны АТО. Красный Луч не освобожден на самом деле! Об его взятии нашими войсками заявляет Гиркин, чтобы оттуда сделать обстрел близлежащих городов и свалить это на ВСУ. Красный Луч на самом деле контролируется боевиками.

Что за хрень? С утра во всех наших сводках было про освобождение КЛ

Я слышал только от Ледокоина

Я так розумію, що там йдуть перестрілки, на своїй "руськой вєснє" бойовики пишуть: "продолжаются ожесточенные бои в районе города Красный Луч и в самом городе, а также в городе Миусинске. До настоящего времени разблокировать пути сообщения между Донецкой Народной Республикой и Луганской Народной Республикой не удалось."


Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Link Georgia ‏@linkgeorgia 7 хв.
СРОЧНО!!! #ГИРКИН #СТРЕЛКОВ НАЧАЛ ПЕРЕГОВОРЫ ОБ ЭВАКУАЦИИ ИЗ #ДОНЕЦК. ЧЕРЕЗ ДОВЕРЕННЫХ ЛИЦ #АТО #ВСУ ПРОСИТ БЕЗОПАСНЫЙ КОРИДОР

а хіба його не усунули від командування?

хто він тепер , щоб вести переговори?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча

У Донецьку бої на околицях міста. Практично у кожному районі чутно вибухи. Про це повідомляє прес-служба міської ради.


Під час артилерійських обстрілів було зруйновано два житлові будинки у Куйбившевському районі. Сусіди дістали з під завалів жінку з дитиною. На щастя, вони залишилися живі. Пожежники постійно виїжджають на виклики. Більше ста будинків залишаються без електроенергїі у Петровському районі. Крім того, немає світла у трьох дев'ятиповерхівках селища Грабари Куйбишевського району близько тисячі приватних осель у селищі  Авдот'їне Будьонівського району.  Тим часом бойовики кажуть, що Донецьк зі всіх боків оточено і українська армія наступає.


Цю інформацію спростували у штабі АТО. Там заявили, що інформацію стосовно знищення Донецька розповсюджують спеціально, аби показати, що наші військові начебто  вбивають мирних мешканців.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча

Славянск=Украина @Slavyansk_UA  ·  9m
суд приговорил к 5 годам лишения свободы Антона Давидченко, организатора одесских митингов в поддержку референдума о педерализации МАЛО ДАЛИ