Автор Тема: Станція Зоринівка  (Прочитано 908 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Кайдаш

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 49
Станція Зоринівка
« : Серпня 07, 2014, 08:10:01 20:10 »
Ще декілька місяців назад багато писали про Мілове-Чорткове, фактично один населений пункт, роз`єднаний залізницею на українську та російську частини.
Але у нас чомусь не згадують про набагато цікавішу річ, розташовану на 15 км північніше - так звану проблему станції Зоринівка - дві ділянки залізниці, які повністю пролягають територією України, проте належать Росії



У різних джерелах наводять різні дані щодо довжини цих ділянок - від 14 до 30 км, я наміряв гуглом трохи більше 20 км, проте принципово не це. Принципово те, що, як виявляється, станція Зоринівка, яка знаходиться на території України, здається місцевою сільрадою в оренду компанії ВАТ "РЖД"!
Ким здається друга, більша за розміром ділянка, невідомо, здається що кацапи користуються нею взагалі безкоштовно.

У нас на цю тему повна тиша, а от кацапи розуміють проблему. Ще в мирні часи (2011-13) у них були розмови про необхідність побудови обходу нашої території проте на заваді став складний рельєф місцевості (великі пагорби) та необхідність побудови великого мосту, ну і, звичайно, брак грошей - навіщо це все, якщо "хохли" і так мовчать.
Хоча навесні цього року "РЖД" розглядала низку заходів на випадок перекриття ділянки у станції Зоринівка, адже мова йде не про якусь занедбану під`їздну колію а про т.зв. "головний хід" - двоколійну електрифіковану ділянку між Воронежем та Ростовом з надзвичайно напруженим рухом пасажирських та вантажних потягів. Фактично це головний шлях з Москви та центру Росії до Ростова, Кубані, Північного Кавказу та Чорноморського узбережжя.

Так от власне я й кажу - а чи не настала пора перевірити прокуратурою законність оренди території України деякими приватними компаніями Росії (ОАО РЖД)? А для підтвердження повноважень перевірників надіслати туди десятка два танків з піхотою. І що з цього вийде, адже до найближчих сепаратистів у Луганську більше 100 кілометрів. Буде Зоринівська Народна Республіка?
 

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Станція Зоринівка
« Reply #1 : Серпня 07, 2014, 08:46:35 20:46 »
:smiley24: :smiley24: :smiley24: :upa :upa :Prapor2:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Станція Зоринівка
« Reply #2 : Серпня 07, 2014, 08:48:21 20:48 »
РЖд еще пару месяцев назад приняла решение о строительстве участка в обход Украины.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Станція Зоринівка
« Reply #3 : Серпня 07, 2014, 08:49:56 20:49 »
Йобнути смерчем і сказати, що так і було.  :smiley14:

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Станція Зоринівка
« Reply #4 : Серпня 07, 2014, 08:55:18 20:55 »
Я тільки одного не розумію - як ділянка залізниці, яка прходить по території України, може належити РФ   :Sho_za:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Станція Зоринівка
« Reply #5 : Серпня 07, 2014, 08:57:08 20:57 »
Я тільки одного не розумію - як ділянка залізниці, яка прходить по території України, може належити РФ   :Sho_za:

Последствие единой ж/д в СССР. У нас помоему еще гдето с Молдовой подобный казус

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Станція Зоринівка
« Reply #6 : Серпня 07, 2014, 08:57:36 20:57 »
Я тільки одного не розумію - як ділянка залізниці, яка прходить по території України, може належити РФ   :Sho_za:

Цілий флот і 20 тисяч башибузуків на теріторії України не дивував, а ця дрібна хуйня дивує? Наслідки, блядь, "брацкіх атнашєній" і неделімітованого кордону.