Автор Тема: Може нехай США та ЄС хоч наших важких поранених беруть до себе на лікування?  (Прочитано 2121 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Бо так тяжко це все читати... Скидаємося чим можемо, але й самі вже не багато чого можемо :(

Цитувати
20-річний кременчужанин Олександр Коваленко був поранений в голову в ході антитерористичної операції в Луганській області ще у травні місяці.

Хлопцеві потрібна операцію за кордоном, пише ТСН.

Нагадаємо, після поранення певний часрозшукували родину цього пораненого бійця.

Юнака прооперували в Харкові, а після перевезли до столичного шпиталю, в нейрохірургічне відділення. Стан хлопця стабілізували, проте кулю з голови, яка пробила каску, українські лікарі діставати не беруться. Немає спеціального медичного обладнання. Хлопець третій місяць знаходиться в реанімації, його стан важкий. Але врятувати юнака можна, ізраїльські лікарі готові допомогти, проте вартість операції становить від 100 тисяч доларів. Таких грошей у родини юнака немає, тому вони вимушені звернутися по допомогу до небайдужих людей.

 0679758433 Ольга Миколаївна (мама)

Реквізити для допомоги:

Одержувач Коваленко С.В.

код отримувача ОКПО 14360570 Приватбанк

МФО банку 305299

код ОКПО банку 14360570

Рахунок одержувача 29244825509100

Карта для поповнення 4149 4978 0775 7267

ИД КОД 2636403994



http://kolo.poltava.ua/situatsiya-poltava/20-richnii-poranenii-v-ato-kremenchuzhanin-potrebue-dopomogi-22127.html

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 Невже держава не може негайно профінансувати такі заходи? ? ?  ? Ось що потрібно піднімати на поверхню і вимагати негайного виконання від Президента, Прем"єра і голови ВР! Негайно!!!!!

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Невже держава не може негайно профінансувати такі заходи? ? ?  ? Ось що потрібно піднімати на поверхню і вимагати негайного виконання від Президента, Прем"єра і голови ВР! Негайно!!!!!

тогда депутатам и их семьям не хватит на пожизненный корм.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Много стран ЕС предложило Украине помощь с лечением пострадавших в АТО, в том числе и Чехия. Думаю, что вещьи тормозят на вашей стороне. Помните, что Чехия высилала летаки для пострадавших на майдане.  :smiley15:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Невже держава не може негайно профінансувати такі заходи? ? ?  ? Ось що потрібно піднімати на поверхню і вимагати негайного виконання від Президента, Прем"єра і голови ВР! Негайно!!!!!

тогда депутатам и их семьям не хватит на пожизненный корм.

 Я хотів би, щоб ця тема не гасла, поки цій дитині і їй подібним, що захищали Україну і весь світ не нададуть належне лікування і реабілітацію. Журналісти повинні піднімати цю тему, кожен із нас, важливою є кожна секунда. Це наші герої і ми повинні їм помогти хоча б у цьому. Україна не є настільки бідною країною, щоб не профінансувати їхнє повноцінне лікування. Президент повинен негайно прийняти відповідне рішення. Інакше - він не відстоює інтереси народу, що його обрав!

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 То що, чиновники і дальше будуть роз"їжджати на автомобілях за державний рахунок, а керівники держави не зможуть врятувати життя і здоров"я декількох героїв, що захищали країну ? ? ?
 І будемо у цей час співати повстанські пісні і цитувати вірші , та бубніти, що герої не вмирають? ? ?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Знаєте, хлопці. Я стомився від заяв що хтось мусить дати грошей бо у вас серде за бійців болить. Щось дуже в цьому є діпконсерне.
« Останнє редагування: Серпня 10, 2014, 06:21:40 18:21 від outsider »

Offline Trillionaire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161
Знаєте, хлопці. Я стомився від заяв що хтось мусить дати грошей бо у вас серде за бійців болить. Щось дуже в цьому є діпконсерне.


Знаєте, колего. Якщо стомилися, то йдіть собі повільно нах. Очевидна ж річ, як на мене.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ось цей фонд повинен допомагати пораненим
Вони це роблять?

http://poruch.helpua.info/


Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
я тоже думаю, что заграница могла бы помогать с лечением раненых... раз больше ничем не помогают..

ну и мы, кто не на фронте, кто сколько сможет

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Знаєте, хлопці. Я стомився від заяв що хтось мусить дати грошей бо у вас серде за бійців болить. Щось дуже в цьому є діпконсерне.

Знаєте, у нас зараз навіть тим хто не в зоні АТО теж недобре - стан економіки дуже поганий. Та й який він може бути коли країна воює? А щоб вилікувати кожного такого бійця треба мінімум 100 тисяч доларів. А США заявляють, що не можуть допомагати летальними засобами. Ну так нехай хоч лікуванням допоможуть. США на Афганістан вгрохали сотні мільярдів баксів - і ради чого? Кому цікава та жопа світу? А Україна з точки зору геополітики на порядки важливіша.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Знаєте, хлопці. Я стомився від заяв що хтось мусить дати грошей бо у вас серде за бійців болить. Щось дуже в цьому є діпконсерне.


Знаєте, колего. Якщо стомилися, то йдіть собі повільно нах. Очевидна ж річ, як на мене.

Очевидна річ що цей "діпконсерн" виключно для того що б діпконсерун почував себе добре. Яке воно пафосне i турботливе.

Таких серунів в тих же Штатах цілий Голівуд. Власні гроші хєр дадуть, але будуть нескінченно "піднімати тему". Бо посполиті без їх висерів "не в курсі".

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Знаєте, хлопці. Я стомився від заяв що хтось мусить дати грошей бо у вас серде за бійців болить. Щось дуже в цьому є діпконсерне.

Знаєте, у нас зараз навіть тим хто не в зоні АТО теж недобре - стан економіки дуже поганий. Та й який він може бути коли країна воює? А щоб вилікувати кожного такого бійця треба мінімум 100 тисяч доларів. А США заявляють, що не можуть допомагати летальними засобами. Ну так нехай хоч лікуванням допоможуть. США на Афганістан вгрохали сотні мільярдів баксів - і ради чого? Кому цікава та жопа світу? А Україна з точки зору геополітики на порядки важливіша.

Захід якраз, допомагає. І гуманітарно і медициною і грошима. На жаль мало допомагає зброєю. Працюємо над дозволами.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
як мiнiмум кожен посол може вже завтра зробити офiцiйний запит на можливiсть медичноi допомоги
Може якась краiна i допоможе 

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Очевидна річ що цей "діпконсерн" виключно для того що б діпконсерун почував себе добре. Яке воно пафосне i турботливе.

Таких серунів в тих же Штатах цілий Голівуд. Власні гроші хєр дадуть, але будуть нескінченно "піднімати тему". Бо посполиті без їх висерів "не в курсі".

Якщо це ви на мою адресу, так я перераховую кошти. Просто порівнюю, скільки можу перерахувати на фоні нинішнього свого фінансового стану, і скільки треба всього на всі ці лікування - і руки опускаються... :(

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Захід якраз, допомагає. І гуманітарно і медициною і грошима. На жаль мало допомагає зброєю. Працюємо над дозволами.

Те що реальна допомога можна розцінити як суто символічні кроки. Кредити МВФ для виплати попередніх кредитів МВФ якось не дуже схожі на допомогу...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Очевидна річ що цей "діпконсерн" виключно для того що б діпконсерун почував себе добре. Яке воно пафосне i турботливе.

Таких серунів в тих же Штатах цілий Голівуд. Власні гроші хєр дадуть, але будуть нескінченно "піднімати тему". Бо посполиті без їх висерів "не в курсі".

Якщо це ви на мою адресу, так я перераховую кошти. Просто порівнюю, скільки можу перерахувати на фоні нинішнього свого фінансового стану, і скільки треба всього на всі ці лікування - і руки опускаються... :(

Вибач, з тобою якраз все нормально. Мене колега союзник з Німеччини завів. З тим що "буде піднімати" тему. І джерело фінансування одразу вказав - "хай український уряд гроші шукає"

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Захід якраз, допомагає. І гуманітарно і медициною і грошима. На жаль мало допомагає зброєю. Працюємо над дозволами.

Те що реальна допомога можна розцінити як суто символічні кроки. Кредити МВФ для виплати попередніх кредитів МВФ якось не дуже схожі на допомогу...

На заході гуманітарка вона вся переважно приватна. Через приватні канали гроші і допомога іде. До речі, ще з Майдана. Що б уряди надавали гуманітарну допомогу це мусить бути щось екстраординарне. На рівні геноцида.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Знаєте, хлопці. Я стомився від заяв що хтось мусить дати грошей бо у вас серде за бійців болить. Щось дуже в цьому є діпконсерне.

 Це до мене закид? Не чекав від вас такого, outsider. Я ні від кого не вимагаю грошей, а лише від влади, в якої декілька мільйонів доларів знайшлось би для того, щоб прооперувати та реабілітувати найбільш хворих за кордоном.

У тому то і річ, що і у мене серце болить. На жаль, у мене малі можливості, але дуже хочеться допомогти. Від себе, я живу недалеко від міста Heidelberg, там є відомий медичний університет. Якщо б хлопців туди відправили, то я б міг по вихідним надавати допомогу своїм транспортом (перевозити родичів і т.і.), допомогти перекладом, ще що...Дуже хотів би розмістити у себе, в такому випадку родичів, але тут потрібно буде подолати бар"єр із дружиною, тому обіцяти не можу.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Очевидна річ що цей "діпконсерн" виключно для того що б діпконсерун почував себе добре. Яке воно пафосне i турботливе.

Таких серунів в тих же Штатах цілий Голівуд. Власні гроші хєр дадуть, але будуть нескінченно "піднімати тему". Бо посполиті без їх висерів "не в курсі".

Якщо це ви на мою адресу, так я перераховую кошти. Просто порівнюю, скільки можу перерахувати на фоні нинішнього свого фінансового стану, і скільки треба всього на всі ці лікування - і руки опускаються... :(

Вибач, з тобою якраз все нормально. Мене колега союзник з Німеччини завів. З тим що "буде піднімати" тему. І джерело фінансування одразу вказав - "хай український уряд гроші шукає"

 А хто ще?

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
я тоже думаю, что заграница могла бы помогать с лечением раненых... раз больше ничем не помогают..

ну и мы, кто не на фронте, кто сколько сможет

 Це повинен зробити уряд. В державі не знайдеться декілька мільйонів доларів на лікування важкохворих? ? ?

 

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Знаєте, хлопці. Я стомився від заяв що хтось мусить дати грошей бо у вас серде за бійців болить. Щось дуже в цьому є діпконсерне.


Знаєте, колего. Якщо стомилися, то йдіть собі повільно нах. Очевидна ж річ, як на мене.

Очевидна річ що цей "діпконсерн" виключно для того що б діпконсерун почував себе добре. Яке воно пафосне i турботливе.

Таких серунів в тих же Штатах цілий Голівуд. Власні гроші хєр дадуть, але будуть нескінченно "піднімати тему". Бо посполиті без їх висерів "не в курсі".

 Ти сильно помиляєшся. Бог тобі суддя.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Мільйон це десь з десяток хворих. Може і менше. Грубо кажучи по сто тисяч на чоловіка. Буває і по двісті п`ятдесят і по триста, якщо важкі випадки. Якщо враховувати подальшу реабілітацію - і того більше. Я не те що б лякаю, просто продажем навіть всього автопарку уряда це питання не вирішити. Вже не кажучи про користь перекачування українських грошей в кишені німецьких лікарів.

Уряд мусить вкладати у військову медицину, а лікування за кордоном я б залишив для благодсійності. На скільки її вистачить. На жаль на всіх і на все не вистачить ніколи.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Мільйон це десь з десяток хворих. Може і менше. Грубо кажучи по сто тисяч на чоловіка. Буває і по двісті п`ятдесят і по триста, якщо важкі випадки. Якщо враховувати подальшу реабілітацію - і того більше. Я не те що б лякаю, просто продажем навіть всього автопарку уряда це питання не вирішити.

 Ти знаєш скільки пального іде у місяць через використання чиновниками автотранспорту? ? ? Порахуй: Голова адміністрації + 4-5 заступники + кожний начальник управління у великих із замами. В день кожний автомобіль наїжджає біля 100 км.

 
Вже не кажучи про користь перекачування українських грошей в кишені німецьких лікарів. Уряд мусить вкладати у військову медицину,

 Не гадав від тебе таке почути. Це буде завтра, а сьогодні цій дитині кожна секунда життя супроводжується муками і віддаляє можливість його видуження. Нехай буде 100 мільйонів дол. Вони є в держави і ці хлопці заслуговують більшого.

 
а лікування за кордоном я б залишив для благодсійності. На скільки її вистачить. На жаль на всіх і на все не вистачить ніколи.

 По гривні від пенсіонерів невідомо на який рахунок? А пізніше мати мусить бігати по відомствах щоб відкрити візу і т.і. у той час, коли десятки тисяч чиновників в Україні лише займаються тим, що протирають штани і перекладають папірці із місця на місце.

 

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я не чиновників захищаю, я кажу що всіх запропонованих тобою скорочень вистачить може відсотків на десять від того що треба. Решта - це вводити нові податки. На середній клас. Який і так за останній час здорово зубожів. Той самий легендарний податок на війну.

Яценюк же не дарма про нього заговорив.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ще такий фактор, якщо дозволяе час: необов'язково iхати туде де найдорожче.
Е краiни з гарною медициною, але з не дуже великими зарплатами.
Тобто буде дешевше

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Я не чиновників захищаю, я кажу що всіх запропонованих тобою скорочень вистачить може відсотків на десять від того що треба. Решта - це вводити нові податки. На середній клас. Який і так за останній час здорово зубожів. Той самий легендарний податок на війну.

Яценюк же не дарма про нього заговорив.

 Так от нехай чиновники походять пішки, як це роблять їх колеги в цивілізованому світі Європи. І нехай це заявить керівник держави (чи нехай не заявляє мені байдуже), але декілька мільйонів дол. для України - не є питанням. Я не пишу про всіх постраждалих. Мова іде про тих, кого не можуть по технічним причинам оперувати в Україні.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Ще такий фактор, якщо дозволяе час: необов'язково iхати туде де найдорожче.
Е краiни з гарною медициною, але з не дуже великими зарплатами.
Тобто буде дешевше

 Думаю Німеччина, найдешевше і достатньо якісно. Не думаю, що у Польщі чи Чехії зроблять таку операцію, яку не зроблять в Україні. ?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
До речі, ось тобі детальний розрахунок. Ти пропонуєш скоротити десять тисяч автомобілей. З розрахунку $10 за літр і 1 літр на десять кілометрів ти знайшов економії на тридцять мільйонів доларів на рік.Тобто потурбувався десь про півтори-дві сотні чоловік.

Перепрошую, треба читати ₴10 за літр.
« Останнє редагування: Серпня 10, 2014, 08:41:01 20:41 від outsider »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 Я непогано відношусь до П. Порошенка, навпаки, писав і продовжую відстоювати позицію, що він, у даному разі - найкращий вибір. Я говорю, що це важливе питання і держава повинна його негайно вирішити. Переконаний, що це не настільки проблематично для держави. Я не пишу, що П.М. повинен виділити свої гроші - ні, Боже збав. У держави є гроші - я переконаний. Люди, що відстоювали державу,  не повинні відчувати недолік уваги зі сторони держави по їх догляду і реабілітації.