Автор Тема: Батальон "Дніпро", операція з захоплення сепаратиста (ВІДЕО)  (Прочитано 842 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Сорі якщо "боян" (з'омки були пару днів тому), але особисто я "дивився би і дивився !" :)

[ Invalid YouTube link ]


Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Уже раскритиковали, мол бьют почем зря. А я считаю, что хоть иногда нужно радовать свой народ. :smiley24:
Ник зарезервирован

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
То в нього перстні набиті?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Не хочу казати банальну дурість "було б за що - взагалі б вбили!", ;) але судячи по підготовці операції вони точно знали до кого вони йдуть, хто той чувак і чим займався. Тобто він точно не невинна овечка і поводження з ним таке, яке практикується у часи війни.
« Останнє редагування: Серпня 10, 2014, 12:44:02 00:44 від Ronin »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
То в нього перстні набиті?

Так, на початку здається згадували, що він бувший зек. І наркоман. Коротше - "цвєт ополчєнія"!
« Останнє редагування: Серпня 10, 2014, 12:44:18 00:44 від Ronin »

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Цe відео знято спеціально для ОБСЕ та Ради Безпеки ООН Ростиславом Шапошниковим? Він нормальний чи провокатор?
По цьому відео можна порушувати 127 і 365 стосовно бійців. От нахуя він це зробив? Попіаритись?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
То в нього перстні набиті?

Так, на початку здається згадували, що він бувший зек. І наркоман. Коротше - "цвєт ополчєнія"!

Вы посмотрите на его левую руку, когда тело в кузов лезло. Там ходок немерено.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Цe відео знято спеціально для ОБСЕ та Ради Безпеки ООН Ростиславом Шапошниковим? Він нормальний чи провокатор?
По цьому відео можна порушувати 127 і 365 стосовно бійців. От нахуя він це зробив? Попіаритись?
не думаю что ОБСЕ или ООН удивит удар с ноги после тысячи убитых военных...