Автор Тема: Що мені їй відповісти?  (Прочитано 942 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kozak Taras

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Стать: Чоловіча
  • Слава Україні!
    • Форум села Козацьке
Що мені їй відповісти?
« : Серпня 11, 2014, 04:10:18 16:10 »
Отримав ось такого листа, від людини  яку не хочеться образити... а відповідь напрошується образлива... як бути?
Цитувати
Не хотіла нічого писати і коментувати цю нікому незрозумілу міжнаціональну війну. Але чим довше вона тягнеться,тим більше стаю впевненою,що брешуть ВСІ! Російські нагло і відверто, наші приховують невигідне і виставляють наперед те, що подобається теперішній владі. А ще виникає дуже багато питань: чому викликають до військомату всіх поголовно, а добровольців не беруть? Чому кум знайомої ще з березня призваний до зони АТО, але їх частина живе в полі в палатках - ні воюють, ні додому не відпускають? Наш односелець зараз возить питну воду в Слов"янськ, приїхав звідти в шоці - там немає зруйнованих будинків, по крайній мірі в центрі... Чому добровольці з райцентру повернулись із Донбасу через два дні, їм сказали, що вони непотрібні там?
Чи блакитна кров проллється, як пробити пану груди? (c) Леся Українка

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #1 : Серпня 11, 2014, 04:14:41 16:14 »
то що наші частково брешуть - факт. пишуть, що безвісті пропали бійці, а на самому ділі таки померли під обстрілами

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #2 : Серпня 11, 2014, 04:23:23 16:23 »
напишіть, нехай спробує зрозуміти цю війну,
може тоді їй не потрібні будуть готові відповіді від влади чи ворогів
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #3 : Серпня 11, 2014, 04:25:28 16:25 »
Отримав ось такого листа, від людини  яку не хочеться образити... а відповідь напрошується образлива... як бути?

Не потрібно відповідати образливо, це по-перше.
По-друге, брехня від українських ЗМІ - це не є щось ненормальне. Журналісти завжди брехали і брешуть в Україні. журналісти недосить освічені, щоб розуміти все про ті явища, про які вони пишуть. Журналісти не досить розумні, щоб відєднати своє власне світосприйняття від загального месиджу, що навіюється пропагандою.
По-третє: правда - жахлива. Правда деморалізуюча. Тим, хто дізнається правду заспокійливих відповідей в Біблії чи у психолога не знайти. То ви ще хочете її знати, цю правду? Чи ви хочете відкривати цинкові труни з загиблими? Ви хочете, щоби правда вас також повільно вбивала, і щоби вона вбивала інших  українців?
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #4 : Серпня 11, 2014, 04:35:05 16:35 »
Щодо Слов'янська - так його і не обстрілювала українська армія. Про це постійно говорили речники АТО. І не брехали. Слов'янськ обстрілювали лише ополченці з мінометів, а мінометами великих руйнувань не зробиш. Українська армія обстрілювала блок-пости, Семенівку (приватний сектор), ну і Миколаївці дісталося.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #5 : Серпня 11, 2014, 04:37:16 16:37 »
Ті невеликі дірки з мінометів за кілька днів залатали - і Слов'янськ зараз як огурчик. Всі хто приїжджає, в шоці - не вірять, що там були ті жахи, про які говорилося. Фонтани працюють, тролейбуси їздять, мамаші з дітьми гуляють, купа відпочиваючих на озерах.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26983
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #6 : Серпня 11, 2014, 04:42:24 16:42 »
Ті невеликі дірки з мінометів за кілька днів залатали - і Слов'янськ зараз як огурчик. Всі хто приїжджає, в шоці - не вірять, що там були ті жахи, про які говорилося. Фонтани працюють, тролейбуси їздять, мамаші з дітьми гуляють, купа відпочиваючих на озерах.

Дык по картам он в глубоком тылу уже

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #7 : Серпня 11, 2014, 04:46:19 16:46 »
Дык по картам он в глубоком тылу уже

Так, але Слов'янську дуже пощастило в тому, що там у Гіркіна була лише Нона та міномети з гранатометами. Зараз в Горлівці, Донецьку, Луганську, Торезі, Сніжному, Шахтарську, Макіївці вони мають гради та гаубиці. І навіть один Смерч чи Ураган мають в Донецьку. Так що Слов'янськ - везунчики фактично.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #8 : Серпня 11, 2014, 04:46:27 16:46 »
Пригласить на ужин?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Kozak Taras

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Стать: Чоловіча
  • Слава Україні!
    • Форум села Козацьке
Re: Що мені їй відповісти?
« Reply #9 : Серпня 11, 2014, 05:55:33 17:55 »
Дякую друзі!  :smiley15:
Чи блакитна кров проллється, як пробити пану груди? (c) Леся Українка