Автор Тема: Windows 9 скачать бесплатно  (Прочитано 4752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Windows 9 скачать бесплатно
« : Серпня 12, 2014, 01:33:27 13:33 »
Windows 9 может стать бесплатной для пользователей прошлых версий этой операционной системы, в том числе и уже не поддерживающейся Windows XP. Такой шаг поможет Microsoft не отстать от Apple и привлечь к новой ОС пользователей-консерваторов, до сих пор предпочитающих применять старые версии этой ОС, сохранив корпоративных пользователей, считают эксперты.

Microsoft может пойти на рискованный шаг, чтобы укрепить свою пользовательскую базу: дать пользователям старых версий Windows возможность бесплатно обновить систему до следующей ее версии, известной как Windows 9. Причиной этого может быть желание корпорации переманить на новую ОС самых консервативных пользователей, до сих пор применяющих уже не поддерживающуюся Windows XP.

Чем больше пользователей получит Microsoft, тем проще ей будет противостоять все усиливающейся конкуренции, считают эксперты.

Слухи о «бесплатной Windows 9» появляются не впервые. Разговоры о возможных планах Microsoft предложить пользователям Windows XP, Win 7, Win Vista и Win 8 бесплатный апгрейд до Windows 9 возникли в июне этого года благодаря сообщению журналистки портала ZDNet Мэри Джо Фоули, регулярно узнающей самую свежую информацию о готовящихся новинках Microsoft. Теперь же эту информацию подтвердили еще несколько источников Фоули.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #1 : Серпня 12, 2014, 01:34:43 13:34 »
Хай краще підтримку ДОС повернуть.

І це модератор СУП!
Дрейк: ...наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=17585.msg

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #2 : Серпня 12, 2014, 01:35:40 13:35 »
если 9-ка выйдет сразу после 8-ки, то по их традиции должно быть нормально.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #3 : Серпня 12, 2014, 02:04:35 14:04 »
если 9-ка выйдет сразу после 8-ки, то по их традиции должно быть нормально.
Не сглазь... Бо ну ево накуй такие традиции. Сколько нервов пропало зря от пидарасов вендоров утыкивающих на новые ноуты такую прекрасную ОС. А потом народу после шашечек понадобилось и ездить.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #4 : Серпня 12, 2014, 02:09:56 14:09 »
А на хєра воно мені навіть безкоштовно ?

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #5 : Серпня 12, 2014, 02:12:59 14:12 »
Чесно кажучи, не розумію, чому на вісімку гонять. Мені подобається, працює дуже стабільно, практично невбиваєма, мережа працює краще ніж в сімці, при цьому  я працюю фактично тільки з десктопними програмами без метро-інтерфейсу  :smilie3:

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #6 : Серпня 12, 2014, 02:13:58 14:13 »
А на хєра воно мені навіть безкоштовно ?
То не тебе... То другим им пофик - а ноут только c IOS или Windows вот и остаётся винда безальтернативной пока в нижнем среднем сегменте.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #7 : Серпня 12, 2014, 02:15:47 14:15 »
Чесно кажучи, не розумію, чому на вісімку гонять. Мені подобається, працює дуже стабільно, практично невбиваєма, мережа працює краще ніж в сімці, при цьому  я працюю фактично тільки з десктопними програмами без метро-інтерфейсу  :smilie3:
воно мене бісить. Ті плиточки.... Ще й хрєн знесеш. Тепер ще ритися в інеті мушу, як це робиться через сраку, бо бачте на ноуті воно встановлено...

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #8 : Серпня 12, 2014, 02:16:07 14:16 »
Чесно кажучи, не розумію, чому на вісімку гонять. Мені подобається, працює дуже стабільно, практично невбиваєма, мережа працює краще ніж в сімці, при цьому  я працюю фактично тільки з десктопними програмами без метро-інтерфейсу  :smilie3:
То ты убивать не умеешь... А как они убили своих фанов кнопкой "пуск", а как вернули "пуск" в 8.1 - это ж сказка. А сколько бабла рубанули настройщики на возврате 7ки - это ж пестня ;)
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #9 : Серпня 12, 2014, 02:28:33 14:28 »
Чесно кажучи, не розумію, чому на вісімку гонять. Мені подобається, працює дуже стабільно, практично невбиваєма, мережа працює краще ніж в сімці, при цьому  я працюю фактично тільки з десктопними програмами без метро-інтерфейсу  :smilie3:
воно мене бісить. Ті плиточки.... Ще й хрєн знесеш. Тепер ще ритися в інеті мушу, як це робиться через сраку, бо бачте на ноуті воно встановлено...

Нашо зносити ? там в 8.1 по дефолту десктоп виставляється і про плиточки забуваєте , ну на деякий час  :smilie5:, бо якщо в політиці партії (Microsoft) нічого не зміниться, то буде суцільна плитка (Win Phone + Tablet + Desktop ).

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #10 : Серпня 12, 2014, 02:59:05 14:59 »
Нашо зносити ? там в 8.1 по дефолту десктоп виставляється і про плиточки забуваєте , ну на деякий час  :smilie5:, бо якщо в політиці партії (Microsoft) нічого не зміниться, то буде суцільна плитка (Win Phone + Tablet + Desktop ).
Поставив емулятор сімки, майже все добре, але як убрати ці дратівливі "підказки" з правого боку, що вилазять у самий непотрібний момент? Розробники кожні пару років знущаються на людьми. Тільки звикнеш до чогось, а тут бац, і все по новій вчи. Причому, більшість нововведень не додають ніякої користі. Я вчитися не проти, але не заради самого процесу. Повбивавби!

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #11 : Серпня 12, 2014, 03:01:59 15:01 »
але як убрати ці дратівливі "підказки" з правого боку, що вилазять у самий непотрібний момент?  Повбивавби!
Если тачпад - отключи в настройках скольжение от края (вроде так) Правда мне для этого пришлось поставить драйвер с сайта производителя и отключить его обновление. Но бесит жутко.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #12 : Серпня 12, 2014, 03:05:32 15:05 »
Джерело інформації сумнівне  :smiley23:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #13 : Серпня 12, 2014, 03:07:43 15:07 »
Джерело інформації сумнівне  :smiley23:
Пох. Це ще невідомо коли мало би бути. Головне, що вісімка - гівно, як їй і годиться згідно майкрософтівської черги.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #14 : Серпня 12, 2014, 03:14:32 15:14 »
Я так скажу: Сімка — це остання Вінда для класичних компів, десктопів та ноутів. А 8 і далі — це вже системи, передовсім заточені під різні планшети, хуйшети, смартфони, сракфони...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #15 : Серпня 12, 2014, 03:29:50 15:29 »
Судячи по тому, що "Вісімка" де-факто стала самим великим провалом у Майкрософта з часів Windows ME, враховуючи,  що сама концепція "Вісімки" як універсальної платформи зазнала нищівної критики не тільки форумних хом'ячків, а і експертів і насамперед найбільших розробників ігор, враховуючи, що "Вісімка" досі має найнижчий відсоток продаж і досі займає долю, меньшу навіть за WindowsXP, а також судячи по тому, що Майкрософт по наслідкам всього того провалу спочатку звільнила головного директора, відповідального за напрямок "Віндовсів" і який ту всю шнягу з "плитками" та "універсальністтю" придумав і просував, а згодом пішов сам "великий та ужасний" Балмер, яку ту хрень підтримав - так от, в мене є ненульова надія, що Майкрософт не буде ломати "через коліно" мільони юзерів, а таки визнає, що лінія "Вісімки" була тупиковою гілкою і вернеться до розробки нормальних "десктопних" систем, заточених під класичні клавіатуру та мишку.

P.S. Уф! Мабуть саме довге речення що я колись писав на цьому форумі!  :gigi:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #16 : Серпня 12, 2014, 03:34:34 15:34 »
Судячи по тому, що "Вісімка" де-факто стала самим великим провалом у Майкрософта з часів Windows ME, враховуючи,  що сама концепція "Вісімки" як універсальної платформи зазнала нищівної критики не тільки форумних хом'ячків, а і експертів і насамперед найбільших розробників ігор, враховуючи, що "Вісімка" досі має найнижчий відсоток продаж і досі займає долю, меньшу навіть за WindowsXP, а також судячи по тому, що Майкрософт по наслідкам всього того провалу спочатку звільнила головного директора, відповідального за напрямок "Віндовсів" і який ту всю шнягу з "плитками" та "універсальністтю" придумав і просував, а згодом пішов сам "великий та ужасний" Балмер, яку ту хрень підтримав - так от, в мене є ненульова надія, що Майкрософт не буде ломати "через коліно" мільони юзерів, а таки визнає, що лінія "Вісімки" була тупиковою гілкою і вернеться до розробки нормальних "десктопних" систем, заточених під класичні клавіатуру та мишку.

P.S. Уф! Мабуть саме довге речення що я колись писав на цьому форумі!  :gigi:
маладэц! Класне речення збацав. Головне, що правильне. А вісімка - гівно, і я не знаю, як її з ноута знести.  Ці паскуди спеціально таке зробили.  :smilie9:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #17 : Серпня 12, 2014, 03:37:13 15:37 »

маладэц! Класне речення збацав. Головне, що правильне. А вісімка - гівно, і я не знаю, як її з ноута знести.  Ці паскуди спеціально таке зробили.  :smilie9:

В смысле?
Форматирование в БИОСе уже отменили?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Windows 9 скачать бесплатно
« Reply #18 : Серпня 12, 2014, 03:43:17 15:43 »

маладэц! Класне речення збацав. Головне, що правильне. А вісімка - гівно, і я не знаю, як її з ноута знести.  Ці паскуди спеціально таке зробили.  :smilie9:

В смысле?
Форматирование в БИОСе уже отменили?
там какая-то фигня UEFI, GPT и пр. Я ж не айтишник. Короче, как раньше, тупо загрузиться с диска или флешки и переформатировать винт не получается. В инете куча инструкций как это сделать, причем у кадого производителя ноутов свои нюансы. В общем, скорее всего просто руки не доходят.