Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть5  (Прочитано 161856 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Юрий Бутусов

38 хвилин тому з Kyiv · Відредаговане
ВОЙНА и КОНТРАТАКА РОССИЙСКИХ ВОЙСК В ДОНБАССЕ

сука, і Бутусов уже панікер  :smilie2:

Де там паніка? Це про те що я писав, а ви мені, як могли терри оточити нашу бригаду? А от змогли, і вибили 30 бригаду з під Кр. Луча та Міусинська. В полон попав зам комбрига  :smilie2:

Бутусов правильно написав, що годі розповсюджувати "все гаразд, ура, перемога, бойовики в паніці", треба звернення президента до Нації, з закликом підніматися на Вітчизняну війну проти окупанта, що країна на межі, що Росія хоче знищити українську націю.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Юрий Бутусов

38 хвилин тому з Kyiv · Відредаговане
ВОЙНА и КОНТРАТАКА РОССИЙСКИХ ВОЙСК В ДОНБАССЕ

сука, і Бутусов уже панікер  :smilie2:

Не паникёр, а реалист.
Глупо ожидать, что кремлины проглотят сокрушительное поражение, которое наносят наши силы ватникам.
Теперь они воюют в открытую, валом техники и людей, на которых им насрать с обеих сторон.
Так что не будем падибильному орать "халва-халва".
Но победа будет за нами - ибо на нашей стороне правда.
А нынешняя раша - сплошь ложь.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Сегодня еще встреча в Берлине идет?
Надо там Климкину прессуху делать для западных СМИ !!!
ігнор Квант

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Сегодня еще встреча в Берлине идет?
Надо там Климкину прессуху делать для западных СМИ !!!


нинада провокуваты вату. вата добрая.
если иё нэпровокуваты, то вона видступытиь и насыпить многа денех.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Де там паніка? Це про те що я писав, а ви мені, як могли терри оточити нашу бригаду? А от змогли, і вибили 30 бригаду з під Кр. Луча та Міусинська. В полон попав зам комбрига  :smilie2:

Бутусов правильно написав, що годі розповсюджувати "все гаразд, ура, перемога, бойовики в паніці", треба звернення президента до Нації, з закликом підніматися на Вітчизняну війну проти окупанта, що країна на межі, що Росія хоче знищити українську націю.

тери дійсно не могли, вогонь зі сходу вівся рашистськими військами, ніякого оточення терами не було
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Не паникёр, а реалист.
Глупо ожидать, что кремлины проглотят сокрушительное поражение, которое наносят наши силы ватникам.
Теперь они воюют в открытую, валом техники и людей, на которых им насрать с обеих сторон.
Так что не будем падибильному орать "халва-халва".
Но победа будет за нами - ибо на нашей стороне правда.
А нынешняя раша - сплошь ложь.

таких тут панікерами називають, якщо ви не в курсі
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Бутусов правильно написав, що годі розповсюджувати "все гаразд, ура, перемога, бойовики в паніці", треба звернення президента до Нації, з закликом підніматися на Вітчизняну війну проти окупанта, що країна на межі, що Росія хоче знищити українську націю.

Проблема только в том, что пламенная речь преза ни к чему не приведет.
Так и смысл тогда от неё?

Проблема нынешней ситуации в том, что многие и настроены патриотично и хотели бы помочь стране, но уж больно не хочется умирать. А потому действовать и презу и МО и Генштабу приходится с тем, что есть.
А есть мало.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
а це коштуватиме тисячі життів,
а рано чи пізно визнавати доведеться...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
а це коштуватиме тисячі життів,
а рано чи пізно визнавати доведеться...

Да все это признают и понимают.
Но официальное объявление войны ничего не изменит и ни чем не поможет.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Roman Donik
48 хв ·

Как это бывает.
Уже немного поутихли эмоции, хотя горечь от потерь осталась.
У добровольческого батальона Айдар была задача. Выдвинуться при поддержке тяжелой техники и освободить пункт А.
И было определено кол-во людей которых выдвигают и кол-во техники, которую выдвигают смежники.
Задача казалась адекватной и выполнимой.
Но в последний момент, руководству из большого штаба показалось что группа слишком сильная и можно ее разделить на две и захватить два пункта. А и Б. А приказы не обсуждаются.
но задача усложнилась минимум в два раза и начала терять адекватность.
В итоге были наскоро сделаны две группы.
Когда в районе пункта А, внезапно, (Да, бля, танчики и внезапно) появились превосходящие силы тяжелой техники противника, то в принципе было принято кагбэ логичное решение - не губить свою технику, а отвести ее.
И она сначала стала, а потом ушла.
А вот добровольцев отвести забыли. Их вообще забыли предупредить, что броню забирают.
А теперь внимание вопрос, - на какой стадии расследования находится приказ о разделении групп и приказ об отводе ТОЛЬКО бронехники.
Quo Vadis

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
а це коштуватиме тисячі життів,
а рано чи пізно визнавати доведеться...

Да все это признают и понимают.
Но официальное объявление войны ничего не изменит и ни чем не поможет.

залп у відповідь не залежно від того де знаходиться батарея, що обстрілює
розгром бронетанкової колони, що накопичилась для вторгнення на нашу територію
будуть визнанням цього факту
тоді це багато, що змінить,
а поки...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
я може нуб у військовій справі,

1) але якщо оголосимо війну росії - треба буде воювати по всьому східному фронту, в криму-херсоні (і скоріше за все буде удар з боку придністров'я).

2) зараз ми вивозимо поранених гелікоптерами в лікарні, натомість російські військові такого люксусу не мають.

3) чи зможемо втримувати довго харків у разі наступу раши?

4) росіяни не можуть застосовувати авіацію на донбасі.

5) все ж таки у росіян повинна страждати логістика в умовах коли їх офіційно на донбасі немає.


Тобто там хоча і воюють елітні війська росії - але вони обмежені зараз певними умовностями.
« Останнє редагування: Серпня 18, 2014, 11:26:59 11:26 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
George Tuka

Долго, очень долго думал: писать об этом или нет. Решил - да.
Начиная с крымских событий, у меня сложились сначала деловые, потом - дружеские, отношения с рядом сотрудников СБУ из различных подразделений. Я с уверенностью заявляю: в конторе немало честных патриотов!
Я не имею права сейчас оглашать все детали нашего сотрудничества, но, поверьте мне на слово: ребята не только с честью, рискуя жизнью, защищают нас с вами! Они еще и выполняют массу тихой, никому невидимой, работы. Да, у них еще не все получается. Да, они иногда ошибаются. Да, среди них тоже есть вата (а где ее нету?).
Но... не так давно, жители одного из восточных городов, сообщили мне в личке некоторую информацию. Я ее передал парням из СБУ. Передал и... забыл!
А сегодня утром звонок: "Спасибо Вам и Вашим друзьям! Ваша "вата" уже сидит перед нами в трусах и "поет" в три голоса!"
Убежден, мы присутствуем не только при рождении нашей армии! Мы присутствуем при рождении и нашей новой народной Службы Безопасности Украины!
Quo Vadis

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
не впевнений.
полюбе зараз позиції кращі, аніж 2 місяці тому.
а воювати почали 1-го березня.

Цитувати
а це коштуватиме тисячі життів,
тисячі - це в форматі АТО.
в форматі війни - десятки тисяч. (і це ще оптимістично)

і, я не знаю - як зараз правильніше для України поступити - тягнути АТО чи оголошувати воєнний стан по  факту вторгнення російських окупантів.
от не знаю  - нема у відкритому доступі стільки інфи по всіх аспектах, щоб дати вірну відповідь.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
а це коштуватиме тисячі життів,
а рано чи пізно визнавати доведеться...

Да все это признают и понимают.
Но официальное объявление войны ничего не изменит и ни чем не поможет.

залп у відповідь не залежно від того де знаходиться батарея, що обстрілює
розгром бронетанкової колони, що накопичилась для вторгнення на нашу територію
будуть визнанням цього факту
тоді це багато, що змінить,
а поки...

Я вот себе думаю, а что поменяется если мы сейчас дадим залп в ответ по кацапской территории? Неужели кацапы объявят нам войну? Мирные жители не пострадают, пострадают только те, кто стрелял по нам. 

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
не впевнений.
полюбе зараз позиції кращі, аніж 2 місяці тому.
а воювати почали 1-го березня.

Цитувати
а це коштуватиме тисячі життів,
тисячі - це в форматі АТО.
в форматі війни - десятки тисяч. (і це ще оптимістично)

і, я не знаю - як зараз правильніше для України поступити - тягнути АТО чи оголошувати воєнний стан по  факту вторгнення російських окупантів.
от не знаю  - нема у відкритому доступі стільки інфи по всіх аспектах, щоб дати вірну відповідь.

два місяці тому сюди не йшли бронетанкові колони, наші війська не обстрілювались рашистською артилерією,
наші літаки виконували бойові вильоти без протидії ППО

для мене достатньо інфи про зброю та її застосування, щоб визначити, що відбувається
воєнний стан можна і не оголошувати, головне діяти так як ніби він оголошений,
і, як на мене не в цьому річ, річ у праві відкривати вогонь у відповідь та на випередження,
не залежно від лінії намальованій на карті   
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
а це коштуватиме тисячі життів,
а рано чи пізно визнавати доведеться...

Да все это признают и понимают.
Но официальное объявление войны ничего не изменит и ни чем не поможет.

залп у відповідь не залежно від того де знаходиться батарея, що обстрілює
розгром бронетанкової колони, що накопичилась для вторгнення на нашу територію
будуть визнанням цього факту
тоді це багато, що змінить,
а поки...

Я вот себе думаю, а что поменяется если мы сейчас дадим залп в ответ по кацапской территории? Неужели кацапы объявят нам войну? Мирные жители не пострадают, пострадают только те, кто стрелял по нам.
так они только этого и ждут, чтобы мы по ним пальнули.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
На жаль, чим довше ми будемо ігнорувати той факт, що ми воюємо з РФ,
тим з гірших позицій, почнемо війну коли факт цей визнаємо,
а це коштуватиме тисячі життів,
а рано чи пізно визнавати доведеться...

Да все это признают и понимают.
Но официальное объявление войны ничего не изменит и ни чем не поможет.

залп у відповідь не залежно від того де знаходиться батарея, що обстрілює
розгром бронетанкової колони, що накопичилась для вторгнення на нашу територію
будуть визнанням цього факту
тоді це багато, що змінить,
а поки...

Я вот себе думаю, а что поменяется если мы сейчас дадим залп в ответ по кацапской территории? Неужели кацапы объявят нам войну? Мирные жители не пострадают, пострадают только те, кто стрелял по нам.
"принуждение к миру" в Грузии в 2008-м уже было.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
так они только этого и ждут, чтобы мы по ним пальнули.
що заважає їм сами по собі пальнути ? і сказати що це бандформування Коломойського обстріляли територію Росії.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Цитувати
так они только этого и ждут, чтобы мы по ним пальнули.
що заважає їм сами по собі пальнути ? і сказати що це бандформування Коломойського обстріляли територію Росії.
не знаю, може все ще сподіваються нас спровокувати. Втім, вони завжди встигнуть це зробити.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Міноборони вчитиме українців партизанити
Понеділок, 18 серпня 2014, 12:30
В Міністерстві оборони розробляють програму загальновійськової підготовки для громадян України.
Про це повідомляє прес-служба відомства у понеділок.
Як розповів радник міністра оборони Олександр Данилюк, розробкою даної концепції займаються фахівці Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ.
В її основу закладено принцип територіальної оборони — оборони населених пунктів і охорони особливо важливих державних об’єктів.
Також у рамках програми планується вирішити завдання підготовки кадрів для партизанських та диверсійно-розвідувальних мереж, які будуть задіяні у випадку окупації певних територій України в разі відкритої агресії проти нашої держави.
При розробці концепції використовується досвід організації національної оборони провідних країн світу.
Зокрема, планується, що своєрідний "курс молодого бійця" стане обов’язковим для кожного громадянина України.
Для жінок буде розроблена програма з ухилом на цивільну оборону та медичну підготовку.
Перші експериментальні групи будуть набрані у великих містах уже найближчим часом, зазначають у Міноборони.
У підготовці військовозобов’язаних, відзначив радник міністра, буде широко застосований досвід ведення бойових дій в ході антитерористичної операції на сході країни.
Українська правда

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Я вот себе думаю, а что поменяется если мы сейчас дадим залп в ответ по кацапской территории? Неужели кацапы объявят нам войну? Мирные жители не пострадают, пострадают только те, кто стрелял по нам.
Россия мгновенно объявит нам войну и вторгнется. Всеми 20 тысячами,что стоят на границе. 146%.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Міноборони вчитиме українців партизанити
Понеділок, 18 серпня 2014, 12:30
В Міністерстві оборони розробляють програму загальновійськової підготовки для громадян України.
Про це повідомляє прес-служба відомства у понеділок.
Як розповів радник міністра оборони Олександр Данилюк, розробкою даної концепції займаються фахівці Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ.
В її основу закладено принцип територіальної оборони — оборони населених пунктів і охорони особливо важливих державних об’єктів.
Також у рамках програми планується вирішити завдання підготовки кадрів для партизанських та диверсійно-розвідувальних мереж, які будуть задіяні у випадку окупації певних територій України в разі відкритої агресії проти нашої держави.
При розробці концепції використовується досвід організації національної оборони провідних країн світу.
Зокрема, планується, що своєрідний "курс молодого бійця" стане обов’язковим для кожного громадянина України.
Для жінок буде розроблена програма з ухилом на цивільну оборону та медичну підготовку.
Перші експериментальні групи будуть набрані у великих містах уже найближчим часом, зазначають у Міноборони.
У підготовці військовозобов’язаних, відзначив радник міністра, буде широко застосований досвід ведення бойових дій в ході антитерористичної операції на сході країни.
Українська правда

Не пройшло і пів року ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Україна перетворюється на Афганістан.
СРСР теж не оголушував офіційно війну Афгану. А 7 років там воювали.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я вот себе думаю, а что поменяется если мы сейчас дадим залп в ответ по кацапской территории? Неужели кацапы объявят нам войну? Мирные жители не пострадают, пострадают только те, кто стрелял по нам.
Россия мгновенно объявит нам войну и вторгнется. Всеми 20 тысячами,что стоят на границе. 146%.

протягом кількох місяців всі 20 тис. все одно будуть тут,
і питання заводити їх всі разом чи поколонно під конкретні операції вирішуємо не ми, а вони
і не залежить це від вогню у відповідь на артилерійські обстріли
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685
Україна перетворюється на Афганістан.
СРСР теж не оголушував офіційно війну Афгану. А 7 років там воювали.
Войска СССР ввел официально.  Путлер вряд ли на это решится. А без этого у него остается один вариант - надавить на Украину с помощью ЕС, чтоб заставить прекратить АТО и заморозить на Донбасе ситуацию, создав очередное Приднестровье. Этот сценарий сейчас и реализовывается на переговорах.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
...
« Reply #536 : Серпня 18, 2014, 12:08:16 12:08 »

Что бы там не говорили, а ареал колорадов планомерно уменьшается, и оттесняется из зны досягаемости рашидских Градов...

В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Міноборони вчитиме українців партизанити
Понеділок, 18 серпня 2014, 12:30
В Міністерстві оборони розробляють програму загальновійськової підготовки для громадян України.
Про це повідомляє прес-служба відомства у понеділок.
Як розповів радник міністра оборони Олександр Данилюк, розробкою даної концепції займаються фахівці Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ.
В її основу закладено принцип територіальної оборони — оборони населених пунктів і охорони особливо важливих державних об’єктів.
Також у рамках програми планується вирішити завдання підготовки кадрів для партизанських та диверсійно-розвідувальних мереж, які будуть задіяні у випадку окупації певних територій України в разі відкритої агресії проти нашої держави.
При розробці концепції використовується досвід організації національної оборони провідних країн світу.
Зокрема, планується, що своєрідний "курс молодого бійця" стане обов’язковим для кожного громадянина України.
Для жінок буде розроблена програма з ухилом на цивільну оборону та медичну підготовку.
Перші експериментальні групи будуть набрані у великих містах уже найближчим часом, зазначають у Міноборони.
У підготовці військовозобов’язаних, відзначив радник міністра, буде широко застосований досвід ведення бойових дій в ході антитерористичної операції на сході країни.
Українська правда

Не пройшло і пів року ...

У підготовці військовозобов’язаних, відзначив радник міністра, буде широко застосований досвід захвату МинЮста в январе 2014 :smilie7:.
« Останнє редагування: Серпня 18, 2014, 12:11:43 12:11 від dimoto »

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Цитувати
Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  14 с

Зелло, "Это что наши стреляют по Макеевке? Там же нет укров!!! Зачем?!!!"...

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685
Цитувати
Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  14 с

Зелло, "Это что наши стреляют по Макеевке? Там же нет укров!!! Зачем?!!!"...
Наверное, там еще вода и свет есть. Тогда, какой же это ДыЭнЭр? Нужно исправлять.