Автор Тема: Чому ми завжди на крок позаду?  (Прочитано 2153 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Чому ми завжди на крок позаду?
« : Серпня 16, 2014, 12:28:01 00:28 »
Чому хуйло завжди випереджає?
Чому ми тільки відповідємо на нав"язане, а не нав"язуємо самі?
Чому в АП немає дійсно спеців, а не кума-брата-свата?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #1 : Серпня 16, 2014, 12:32:06 00:32 »
Тому , що , як це не гірко, але кацапстан сильніший за нас , сподіваюсь не на довго, тай готувались вони до дійства, що відбувається, кілька років, і зауважте, не все гладко в них йде.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #2 : Серпня 16, 2014, 12:34:59 00:34 »
маячня. ми - сильніші за будь-кого. важливо лише, хто поведе народ: імпотенти, або воїни.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #3 : Серпня 16, 2014, 12:35:35 00:35 »
гадаю про гуманiтарку з украiни можна було вчасно подумати.

про iнше...

потрiбнi залiзобетоннi докази перетинання технiкою з росii украiнських кордонiв.
А також свiдоцтва проти организаторiв, i вiйськовоi кампанii i референдумiв, в тому числi в криму.

крiм того вже зараз Украiна може почати збирати пакет документiв в Гаагу, треба з цим поспiшати

Offline Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 344
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #4 : Серпня 16, 2014, 12:42:05 00:42 »
Кацапстан готувався до цієї війни не один рік, створювалися спеціальні структури, готували людей, відпрацьовували методи пропаганди у всіх середовищах, накопичували ресурси.
А в нас було шпигун на шпигуні, та зрадник на зраднику. Ми просто не готові до такого цинізму та брехні. Це поки що нагадує боксерський двобій професійного боксера важкої ваги з любителем у легкій категорії.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #5 : Серпня 16, 2014, 12:44:44 00:44 »
пропоную Президенту звільнити всіх своїх радників по АТО і пошукати інших. пропоную Президенту звільнити увесь штаб АТО і призначити головним когось з командувачів добровольчих батальйонів, перевірених в боюі. До нього прикріпити тих людей, яких він назначить.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #6 : Серпня 16, 2014, 12:47:35 00:47 »
маячня. ми - сильніші за будь-кого. важливо лише, хто поведе народ: імпотенти, або воїни.
Апельсин, я теж дуже хочу так думати, повірта, але потрібно дивитись тверезо на речі, Україна робить дуже багато, здається сам хуйло від цього  неслабо прихуїв тому і пре вже майже не приховуючись, звичайно, ми вистоїм і поженем цю шваль, але наразі потрібно бути обережними і діяти більше хитрістю і розумом, бо тільки силою,-буде тяжко, так як в них баби еще нарожают, а нам такий варіант, неприйнятний.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #7 : Серпня 16, 2014, 12:50:25 00:50 »
маячня. ми - сильніші за будь-кого. важливо лише, хто поведе народ: імпотенти, або воїни.
Апельсин, я теж дуже хочу так думати, повірта, але потрібно дивитись тверезо на речі, Україна робить дуже багато, здається сам хуйло від цього  неслабо прихуїв тому і пре вже майже не приховуючись, звичайно, ми вистоїм і поженем цю шваль, але наразі потрібно бути обережними і діяти більше хитрістю і розумом, бо тільки силою,-буде тяжко, так як в них баби еще нарожают, а нам такий варіант, неприйнятний.

я пропоную якраз розумом і хитрістю.
але не бачу в нашому керівництві ні одного ні іншого.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #8 : Серпня 16, 2014, 12:53:06 00:53 »
На цей  рахунок, нічого не можу сказати, я не знаю тих людей, що при владі, а запитуючи себе, що і як робив би я, не знаходжу відповіді, але напевно ми з Вами тут, а вони там.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #9 : Серпня 16, 2014, 12:53:06 00:53 »
Та нормально ми поки що паруємо хуйловські випади. Беріть до уваги, що підла людина\країна не обмежена у методах, а ми не можемо собі дозволити бути підлими.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #10 : Серпня 16, 2014, 12:59:31 00:59 »
конвой. ось ключове слово. якщо ми зможемо від нього відкараскатись, або перехопити ініціативу, я більше ніколи не сумніватимусь в нашому керівництві і особисто Президентові.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #11 : Серпня 16, 2014, 01:01:04 01:01 »
Рибалка може й позаду риби. Риба може й активніше за рибалку діє. Це їй не допоможе.
Хуйло активно намагається переломити тенденцію, але це як дути проти вітру. Українці не хочуть жити ані у СРСР, ані, тим більше, у СРСР 2.0. Суто за Леніном перемагає устрій з більшою продуктивністю праці. Устрій Хуйла гірший, тому в нього навіть немає грошей нас захопити.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 344
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #12 : Серпня 16, 2014, 01:03:30 01:03 »
пропоную Президенту звільнити всіх своїх радників по АТО і пошукати інших. пропоную Президенту звільнити увесь штаб АТО і призначити головним когось з командувачів добровольчих батальйонів, перевірених в боюі. До нього прикріпити тих людей, яких він назначить.

Вибачте, але ви пишете дурню про призначення командування з числа комбатів добровольчих батальйонів. Війна йде на фронті загальною протяжністю кілька сот кілометрів - це рівень бойових дій мінімум армії часів другої світової. Тобто, щоб охопити весь ТБД і розробити узгоджений план бойових дій потрібен штаб армії, з командуванням, яке вивчало в академіях стратегічне мистецтво і знає, як керувати великими з'єднаннями.
Інша справа, що досі талановиті командири в нас високі посади не обіймали. Але це не означає, що їх немає. Думаю, що в ЗСУ можна нашкребти півтора-два десятки висококваліфікованих штабних офіцерів.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #13 : Серпня 16, 2014, 01:04:47 01:04 »
Українці не хочуть, але хуйло їх за це вбиває. якби виникла тенденція з переносом війни на хуйловську територію, я б не сперечався...
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #14 : Серпня 16, 2014, 01:06:37 01:06 »
Так навредить ху@лу, как он в последнее время умудряется навредить сам себе и всей РФии, у Порошенко все-равно не получится. Чего зря дергаться? Петя и так помогает этому придурковатому "верховному правителю" в его нелегком деле всем чем может.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #15 : Серпня 16, 2014, 01:08:33 01:08 »
Юзовский Домбасовец @DombasUA · 1 год.

Товарищ, верь,придет пизда
Всем этим сраным оплаченцам,
Донбасс очистят от говна.
И на осколках дыныэра
Напишут наши имена:-D

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #16 : Серпня 16, 2014, 01:10:05 01:10 »
пропоную Президенту звільнити всіх своїх радників по АТО і пошукати інших. пропоную Президенту звільнити увесь штаб АТО і призначити головним когось з командувачів добровольчих батальйонів, перевірених в боюі. До нього прикріпити тих людей, яких він назначить.

Вибачте, але ви пишете дурню про призначення командування з числа комбатів добровольчих батальйонів. Війна йде на фронті загальною протяжністю кілька сот кілометрів - це рівень бойових дій мінімум армії часів другої світової. Тобто, щоб охопити весь ТБД і розробити узгоджений план бойових дій потрібен штаб армії, з командуванням, яке вивчало в академіях стратегічне мистецтво і знає, як керувати великими з'єднаннями.
Інша справа, що досі талановиті командири в нас високі посади не обіймали. Але це не означає, що їх немає. Думаю, що в ЗСУ можна нашкребти півтора-два десятки висококваліфікованих штабних офіцерів.

одне питаннячко? де всі, кого ви змалювали? де ті талановиті генерали? може й не командири батальйонів, але люди, які знаються на війні, в штабі дуже потрібні, бо наразі я бачу лише кума-брата-свата, які взагалі дупля не відбивають, що відбувається.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #17 : Серпня 16, 2014, 01:13:27 01:13 »
наприклад, хто такий Гелетей?
я пам"ятаю, як він років з 5 тому ледь не сцявся на "Свободі слова" від уваги, що до нього прикута. ця людина зараз командує військом?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #18 : Серпня 16, 2014, 01:14:15 01:14 »
наприклад, хто такий Гелетей?
я пам"ятаю, як він років з 5 тому ледь не сцявся на "Свободі слова" від уваги, що до нього прикута. ця людина зараз командує військом?
Гелетей не командує військом, йому за посадою не положено.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #19 : Серпня 16, 2014, 01:16:40 01:16 »
наприклад, хто такий Гелетей?
я пам"ятаю, як він років з 5 тому ледь не сцявся на "Свободі слова" від уваги, що до нього прикута. ця людина зараз командує військом?
Гелетей не командує військом, йому за посадою не положено.

міністр оборони не командує військом? тоді хто?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #20 : Серпня 16, 2014, 01:17:26 01:17 »
наприклад, хто такий Гелетей?
я пам"ятаю, як він років з 5 тому ледь не сцявся на "Свободі слова" від уваги, що до нього прикута. ця людина зараз командує військом?
Гелетей не командує військом, йому за посадою не положено.

міністр оборони не командує військом? тоді хто?
Начальник генерального штабу

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #21 : Серпня 16, 2014, 01:18:42 01:18 »
Начальник генерального штабу

ім"я, прізвище? кому він підпорядковується?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #22 : Серпня 16, 2014, 01:39:02 01:39 »
Начальник генерального штабу

ім"я, прізвище? кому він підпорядковується?

Якщо Ви навіть поняття не маєте про систему управління військами, то чого даєте поради?
П.С. Ми вже проходили: "Даже куховарка может управлять дєржавою".

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #23 : Серпня 16, 2014, 01:49:17 01:49 »

Якщо Ви навіть поняття не маєте про систему управління військами, то чого даєте поради?
П.С. Ми вже проходили: "Даже куховарка может управлять дєржавою".

Квант, проходь повз. питання до тих, хто вміє мислити критично.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан


Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #25 : Серпня 16, 2014, 07:08:10 07:08 »

Якщо Ви навіть поняття не маєте про систему управління військами, то чого даєте поради?
П.С. Ми вже проходили: "Даже куховарка может управлять дєржавою".

Квант, проходь повз. питання до тих, хто вміє мислити критично.

А в чому Квант ут не правий? Ви навіть не розумієте елементарних речій армійських буднів, але вистачає нахабності давати поради вселенської дурості. Може спочатку почитати хоч вікі, а потім обурюватися, що всі дибіли і лише я дартаньян?

Offline Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 344
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #26 : Серпня 16, 2014, 08:19:36 08:19 »
У нас є академія ЗСУ. Щороку вона випускає десь 20 вищих офіцерів.
Є люди, які пройшли повний курс навчання у західних військових командно-штабних академіях. Є командири з'єднань з досвідом участі в бойових діях в різних країнах.
Але дуже велика частина командирів в ЗСУ або ніколи не збиралася воювати, або психологічно не могли сприйняти Росію, як ворога. Ну і не факт, що вичистили всіх запроданців, хоча зараз, і це очевидно, ситуація значно покращилася.
І ще реальна війна дуже відрізняється від гри на картках чи в комп'ютерних симуляціях.
Ну і ми не володіємо повною оперативною інформацією, щоб хоч якось оцінювати дії керівників АТО.
Війна без втрат не буває. Звісно, хотілося б, щоб їх було менше. І ось тут багато чого залежить він командирів підрозділів - вони теж вчаться на власних помилках, але цей досвід і ці помилки оплачено кров'ю.
Ну і ще, в дабровольчих батальйонах, наскільки я розумію, багато офіцерів запасу та людей середнього віку з досить високим інтелектуальним рівнем, тому вони дуже швидко вчаться в реальних бойових обставинах, проте більшість взяли автомат в руки вперше в житті і бойові статути вони не вивчали.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #27 : Серпня 16, 2014, 08:23:12 08:23 »
Та нормально ми поки що паруємо хуйловські випади. Беріть до уваги, що підла людина\країна не обмежена у методах, а ми не можемо собі дозволити бути підлими.
почему? :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #28 : Серпня 16, 2014, 09:12:45 09:12 »
Даешь Б. Апельсина в советники президента! Придет, увидит и победит ВВХ!

Не знаю, как вам всем, но меня начинает тошнить от СУПа - то истерики "все пропало", то мочилово Пороха и Яценюка, и так каждый день, с утра до вечера. Ну просто новый ватный форум!
Сидят на диванах, жрут-пьют, отходя от компов только к холодильникам за пивком, и строчат, строчат, строчат...
Честное слово, пиквики, выглядят солиднее.

Ю. Бирюков: Фанат ли я Петра Алексеевича Порошенко? Нет, пока нет. Но признаю тот простой факт, что я не знаю в Украине сейчас лидера, который справился бы со всей нашей бедой более достойно. Просто не знаю.
 Источник: http://censor.net.ua/n297926   

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому ми завжди на крок позаду?
« Reply #29 : Серпня 16, 2014, 09:15:31 09:15 »
маячня. ми - сильніші за будь-кого.

 Ну що, стало солодше? :smiley23: