Автор Тема: Звернення Правого Сектора  (Прочитано 16676 раз)

0 Користувачів і 29 Гостей дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #180 : Серпня 17, 2014, 01:21:35 13:21 »

Зверніть також увагу куда пішли борнежилети.
Не солдатам що би захистити їх від куль ворога, а ворогам які окопались в нашому тилу, що би безпечніше було воювати проти народу України.
здається - це прості броніки 2-го класу. від ножа та ПМ.
на фронті з них толку ніякого.

Можливо.
Але багато солдат немають навіть таких.
А друге питання що ті лобуряки роблять в той час коли українці гинуть на фронті?
Продовжуюь необ'явлену, таємну, війну в тилу, проти України?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #181 : Серпня 17, 2014, 01:22:36 13:22 »
Це не так просто, менти це огранізоване і озброєне злочинне угруповання.
Це классична мафія, яка повністю поглинула правоохоронні ограни і зайняла їх місце.
Це тіпа того як злоякісна пухлина змінила собою якийсь з органів.
Якщо не робити нагальних дій, весь організм загине.

тобто, ти пропонуєш, щоб добровольчі батальйони розпочали війну з міліцією? тоді організм загине ще швидше.
спрощують якраз ті, хто хоче радикально і швидко розігнати всіх і вся.
Ярош по-моему четко написал в своем заявлении, что он ХОЧЕТ ПОМОЧЬ президенту почистить систему МВД.

то есть он подталкивает его к легитимным действиям, а не собирается их всех убивать.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Banzay

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #182 : Серпня 17, 2014, 01:23:44 13:23 »
Фотка дійсно ідіотська. Але. Нвіщо ж прибрехувати для більшого ефекту? Це броніки слабого ступіню захисту - таких в них ще з майдану було повно. Вони в АТО не потрібні.
при чем тут броники?

какого хуя эти животные в брониках там делают? вот в чем вопрос

Я в такій манері не розмовляю, бо маніпуляторів я наскрізь бачу - дякувати юлькам - всі трюки і уловки мені відомі.
Поясняю перший і останіій раз.

Аскольд написав
.
Цитувати
Зверніть також увагу куда пішли борнежилети.
Не солдатам що би захистити їх від куль ворога, а ворогам які окопались в нашому тилу, що би безпечніше було воювати проти народу України.
Ось я і звернув. На що я відповів, що його інформація/висновки не є корректими і означив причини чому я так вважаю.


Что ты дурака включаешь?
Объясни цель стояния ментовской кодлы в бронежилетах возле памятника.
По старайся не отвлекаться на уровень защиты бронежилетов.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #183 : Серпня 17, 2014, 01:23:58 13:23 »
Негоже холопам ультиматум законно збранному президенту ставить.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #184 : Серпня 17, 2014, 01:26:26 13:26 »
Це не так просто, менти це огранізоване і озброєне злочинне угруповання.
Це классична мафія, яка повністю поглинула правоохоронні ограни і зайняла їх місце.
Це тіпа того як злоякісна пухлина змінила собою якийсь з органів.
Якщо не робити нагальних дій, весь організм загине.

тобто, ти пропонуєш, щоб добровольчі батальйони розпочали війну з міліцією? тоді організм загине ще швидше.
спрощують якраз ті, хто хоче радикально і швидко розігнати всіх і вся.

Цієї зими в західних областях дуже швидко і радикально за декілька годин, народ повністю розігнав ментів.
Ніяких негативних наслідків це не викликало. За порядком на вулицях дивились громадські активісти, цього порядку таки и значно більше.
Єдиним "негативним" наслідком було те що заборона на продаж алкоголю вночі, стала таки виконуватись всіма. Так що купити горілку вночі стало практично неможливо.
Зараз правда ситуация знову наладилась, хоча і не повернулась до тої яка була перед тим.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #185 : Серпня 17, 2014, 01:28:18 13:28 »
А що буде з ними та усіма іншими добровльчими батальйонам коли вони повернуться з війни, здадуть зброю в своїх частинах, і ментів будть повністю розв'язані руки?

А что будет если они вернутся, но оружие не сдадут?

"..
Добровольчий батальйон «Київ-1», який прийшов на допомогу столичній міліції, звільнив захоплену невідомими кав’ярню «Львівська майстерня шоколаду» на бульварі Шевченка. Про це повідомив журналіст Громадського Дмитро Гнап.

За повідомленням, близько 15 озброєних невідомих, які назвали себе «самообороною Майдану», зайшли в кафе та поводилися агресивно.

Міліцію, яку викликали на місце події, «самооборонівці» не послухалися, їм прийшла на допомогу одна з сотень самооборони Майдану.

Тоді правоохоронці викликали підкріплення – батальйон «Київ-1». Правопорушників вдалося затримати. У них було вилучено зброю.
.."

Здась конечно не ПС, но аналогия видна.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #186 : Серпня 17, 2014, 01:29:38 13:29 »
Фотка дійсно ідіотська. Але. Нвіщо ж прибрехувати для більшого ефекту? Це броніки слабого ступіню захисту - таких в них ще з майдану було повно. Вони в АТО не потрібні.
при чем тут броники?

какого хуя эти животные в брониках там делают? вот в чем вопрос

Я в такій манері не розмовляю, бо маніпуляторів я наскрізь бачу - дякувати юлькам - всі трюки і уловки мені відомі.
Поясняю перший і останіій раз.

Аскольд написав
.
Цитувати
Зверніть також увагу куда пішли борнежилети.
Не солдатам що би захистити їх від куль ворога, а ворогам які окопались в нашому тилу, що би безпечніше було воювати проти народу України.
Ось я і звернув. На що я відповів, що його інформація/висновки не є корректими і означив причини чому я так вважаю.


Что ты дурака включаешь?
Объясни цель стояния ментовской кодлы в бронежилетах возле памятника.
По старайся не отвлекаться на уровень защиты бронежилетов.

 :lol: :lol:
Еще одно. Че сам то дурака валяешь: Нука быстро объясни зачем володька сбрил усы?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #187 : Серпня 17, 2014, 01:31:03 13:31 »
А що буде з ними та усіма іншими добровльчими батальйонам коли вони повернуться з війни, здадуть зброю в своїх частинах, і ментів будть повністю розв'язані руки?

А что будет если они вернутся, но оружие не сдадут?

"..
Добровольчий батальйон «Київ-1», який прийшов на допомогу столичній міліції, звільнив захоплену невідомими кав’ярню «Львівська майстерня шоколаду» на бульварі Шевченка. Про це повідомив журналіст Громадського Дмитро Гнап.

За повідомленням, близько 15 озброєних невідомих, які назвали себе «самообороною Майдану», зайшли в кафе та поводилися агресивно.

Міліцію, яку викликали на місце події, «самооборонівці» не послухалися, їм прийшла на допомогу одна з сотень самооборони Майдану.

Тоді правоохоронці викликали підкріплення – батальйон «Київ-1». Правопорушників вдалося затримати. У них було вилучено зброю.
.."

Здась конечно не ПС, но аналогия видна.
сравнивать алкосотню с добровольческими формированиями может только ФСБ-шная вата или ватный мусор  :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #188 : Серпня 17, 2014, 01:31:36 13:31 »
Негоже холопам ультиматум законно збранному президенту ставить.

Та там він не ультіматум ставить, а допомогу пропонує.
Зрозуміло ж що міністр МВС це ковота БЮТ, і президент не може його зняти не порушивши всіх домовленостей.
Але таки зрадницька діяльність БЮТошобли вже переходить всі границі.
Якщо здачу криму вони ще якось змогли пояснити тим що не мали на той час реальної влади і були відсутні ричаги впливу, то тепер в них немає найменших вправдань.
Але політика це мистецтво можливого, а президенту, тим більше з його теперішніми повноваженнями, зараз не дуже є на кого спертись.
Крім звичайно підтримки народу, і крім цих добровольчих батальйонів, якщо вони захочуть його підтримати.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #189 : Серпня 17, 2014, 01:31:52 13:31 »
:lol: :lol:
Еще одно. Че сам то дурака валяешь: Нука быстро объясни зачем володька сбрил усы?
уровень дискуссии типичного кремлебота  :smiley24: :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #190 : Серпня 17, 2014, 01:33:22 13:33 »
Цієї зими в західних областях дуже швидко і радикально за декілька годин, народ повністю розігнав ментів.
Ніяких негативних наслідків це не викликало. За порядком на вулицях дивились громадські активісти, цього порядку таки и значно більше.

"..
Свідки й учасники нічних подій у Львові говорять про те, що більшість протестувальників, які взялися громити і палити, — це підлітки віком 15–16 років. Зокрема, місцевий активіст Олег Немчинов через соціальні мережі звернувся до львів'ян-батьків із закликом забрати дітей з вулиці.
«Батьки! Заберіть додому своїх занадто "патріотичних" дітей із нічних вулиць Львова! Те, що зараз відбувається у Львові, не має ніякого відношення до Євромайдану. Це звичайнісінькі погроми та підпали! Роблять це переважно 15–16-річні підлітки, які не уявляють ні що вони палять, ні для чого, ні майбутні наслідки.
Закликаю усіх свідомих батьків проявити батьківську владу і пояснити, що для того, аби боротись за Україну, треба палити не Львів, а Межигір'я!
Друзі! Не підтримуйте мародерів і звичайнісіньких дебілів! В країні починається громадянська війна, в якій не може бути переможців! Якщо хочете воювати — вперед на Межигір'я, а не на історичні пам'ятки Львова, які тимчасово займають репресивні органи», — написав Олег Немчинов.
19.02.2014
..."

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #191 : Серпня 17, 2014, 01:34:55 13:34 »
Це не так просто, менти це огранізоване і озброєне злочинне угруповання.
Це классична мафія, яка повністю поглинула правоохоронні ограни і зайняла їх місце.
Це тіпа того як злоякісна пухлина змінила собою якийсь з органів.
Якщо не робити нагальних дій, весь організм загине.

тобто, ти пропонуєш, щоб добровольчі батальйони розпочали війну з міліцією? тоді організм загине ще швидше.
спрощують якраз ті, хто хоче радикально і швидко розігнати всіх і вся.

Цієї зими в західних областях дуже швидко і радикально за декілька годин, народ повністю розігнав ментів.
Ніяких негативних наслідків це не викликало. За порядком на вулицях дивились громадські активісти, цього порядку таки и значно більше.
Єдиним "негативним" наслідком було те що заборона на продаж алкоголю вночі, стала таки виконуватись всіма. Так що купити горілку вночі стало практично неможливо.
Зараз правда ситуация знову наладилась, хоча і не повернулась до тої яка була перед тим.


ну так вже і без наслідків? наскільки я знаю, навіть мер Садовий згадує "Ніч гніву" зі здриганням і щось не дуже хоче її повторення.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #192 : Серпня 17, 2014, 01:35:12 13:35 »
Цієї зими в західних областях дуже швидко і радикально за декілька годин, народ повністю розігнав ментів.
Ніяких негативних наслідків це не викликало. За порядком на вулицях дивились громадські активісти, цього порядку таки и значно більше.

"..
Свідки й учасники нічних подій у Львові говорять про те, що більшість протестувальників, які взялися громити і палити, — це підлітки віком 15–16 років. Зокрема, місцевий активіст Олег Немчинов через соціальні мережі звернувся до львів'ян-батьків із закликом забрати дітей з вулиці.
«Батьки! Заберіть додому своїх занадто "патріотичних" дітей із нічних вулиць Львова! Те, що зараз відбувається у Львові, не має ніякого відношення до Євромайдану. Це звичайнісінькі погроми та підпали! Роблять це переважно 15–16-річні підлітки, які не уявляють ні що вони палять, ні для чого, ні майбутні наслідки.
Закликаю усіх свідомих батьків проявити батьківську владу і пояснити, що для того, аби боротись за Україну, треба палити не Львів, а Межигір'я!
Друзі! Не підтримуйте мародерів і звичайнісіньких дебілів! В країні починається громадянська війна, в якій не може бути переможців! Якщо хочете воювати — вперед на Межигір'я, а не на історичні пам'ятки Львова, які тимчасово займають репресивні органи», — написав Олег Немчинов.
19.02.2014
..."
ватный мусор детектед :smilie7:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #193 : Серпня 17, 2014, 01:36:31 13:36 »
А що буде з ними та усіма іншими добровльчими батальйонам коли вони повернуться з війни, здадуть зброю в своїх частинах, і ментів будть повністю розв'язані руки?

А что будет если они вернутся, но оружие не сдадут?

"..
Добровольчий батальйон «Київ-1», який прийшов на допомогу столичній міліції, звільнив захоплену невідомими кав’ярню «Львівська майстерня шоколаду» на бульварі Шевченка. Про це повідомив журналіст Громадського Дмитро Гнап.

За повідомленням, близько 15 озброєних невідомих, які назвали себе «самообороною Майдану», зайшли в кафе та поводилися агресивно.

Міліцію, яку викликали на місце події, «самооборонівці» не послухалися, їм прийшла на допомогу одна з сотень самооборони Майдану.

Тоді правоохоронці викликали підкріплення – батальйон «Київ-1». Правопорушників вдалося затримати. У них було вилучено зброю.
.."

Здась конечно не ПС, но аналогия видна.

Вище вже цей Київ-1 називали алкосотнею.
Але думаю що це скоріш щось тіпа колишні тітушок, або приватної охоронної структури.
Короче щось таке чергове провладне наймане, і до майдану чи добровольчих батальйонів не маюче жодного стосунку.
Ви би ще ряджених кримських кізяків, чи "оплот" пригадали.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #194 : Серпня 17, 2014, 01:36:38 13:36 »
ну так вже і без наслідків? наскільки я знаю, навіть мер Садовий згадує "Ніч гніву" зі здриганням і щось не дуже хоче її повторення.
лучше пусть мэр Садовий расскажет нам, как львовские мусара провели профилактическую работу по недопущению расстрела его дома из РПГ и нашли ли виновных в этом преступлении  :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #195 : Серпня 17, 2014, 01:37:23 13:37 »
сравнивать алкосотню с добровольческими формированиями может только ФСБ-шная вата или ватный мусор  :gigi:

Да-да-да, это все понятно - ФСБ, вата. В прошлый раз я был ментом у тебя. Ну да ладно.

Какая разница владельцам и посетителям кафе кто к ним припрется с оружием? ПС, Самооборона Майдана или Сионский отряд?

И что такое "добровольческие формирования"? Брехать изволите?

"..официально у Правого сектора на фронте нет "своих подразделений". Ни подразделений, ни батальонов, тем более резервных. (По этому поводу у меня есть официальный ответ руководства Нацгвардии, который я опубликую немного позже). Есть отдельные бойцы-члены Правого сектора, которые служат в составе различных батальонов..." (с) М.Найем

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #196 : Серпня 17, 2014, 01:38:36 13:38 »
ватный мусор детектед :smilie7:

Да-да. Ты уже писал, не повторяйся.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #197 : Серпня 17, 2014, 01:38:55 13:38 »
Вище вже цей Київ-1 називали алкосотнею.
Але думаю що це скоріш щось тіпа колишні тітушок, або приватної охоронної структури.
Короче щось таке чергове провладне наймане, і до майдану чи добровольчих батальйонів не маюче жодного стосунку.
Ви би ще ряджених кримських кізяків, чи "оплот" пригадали.
не-не. ты не дочитал и перепутал
Киев-1 помогал зачищать кафе от алкосотни.
Киев-1 - более-менее нормальные челы.
большая часть л/с сейчас патрулируют Славянск и его окрестности вместе с командиром батальона Дейдеем. сам его там видел на открытом УАЗике в сопровождении джипов.
то есть они хоть и не на передовой. но как минимум не отсиживаются в глубоком тылу.
« Останнє редагування: Серпня 17, 2014, 01:40:38 13:40 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #198 : Серпня 17, 2014, 01:39:02 13:39 »

..."

ватный мусор детектед :smilie7:

Або одне або друге, а скоріш за все як в більшості буває два в одному флаконі.
Хоча справедливості ради, мушу відмітити, що в нас на заході серед ментів є дуже багато справжніх патріотів.
« Останнє редагування: Серпня 17, 2014, 02:04:42 14:04 від Askold »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #199 : Серпня 17, 2014, 01:39:09 13:39 »

Ярош по-моему четко написал в своем заявлении, что он ХОЧЕТ ПОМОЧЬ президенту почистить систему МВД.

то есть он подталкивает его к легитимным действиям, а не собирается их всех убивать.

а я щось про допомогу не побачив. по-моєму, там написано: ми тобі даємо 48 годин на легітимні дії, а інакше почнемо нелегітимні...

тому я взагалі і волів би уточнення від Яроша, які такі дії він конкретно мав на увазі.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #200 : Серпня 17, 2014, 01:40:33 13:40 »
Цієї зими в західних областях дуже швидко і радикально за декілька годин, народ повністю розігнав ментів.
Ніяких негативних наслідків це не викликало. За порядком на вулицях дивились громадські активісти, цього порядку таки и значно більше.

"..
Свідки й учасники нічних подій у Львові говорять про те, що більшість протестувальників, які взялися громити і палити, — це підлітки віком 15–16 років. Зокрема, місцевий активіст Олег Немчинов через соціальні мережі звернувся до львів'ян-батьків із закликом забрати дітей з вулиці.
«Батьки! Заберіть додому своїх занадто "патріотичних" дітей із нічних вулиць Львова! Те, що зараз відбувається у Львові, не має ніякого відношення до Євромайдану. Це звичайнісінькі погроми та підпали! Роблять це переважно 15–16-річні підлітки, які не уявляють ні що вони палять, ні для чого, ні майбутні наслідки.
Закликаю усіх свідомих батьків проявити батьківську владу і пояснити, що для того, аби боротись за Україну, треба палити не Львів, а Межигір'я!
Друзі! Не підтримуйте мародерів і звичайнісіньких дебілів! В країні починається громадянська війна, в якій не може бути переможців! Якщо хочете воювати — вперед на Межигір'я, а не на історичні пам'ятки Львова, які тимчасово займають репресивні органи», — написав Олег Немчинов.
19.02.2014
..."
ватный мусор детектед :smilie7:

Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #201 : Серпня 17, 2014, 01:40:59 13:40 »
Вище вже цей Київ-1 називали алкосотнею.
Але думаю що це скоріш щось тіпа колишні тітушок, або приватної охоронної структури.
Короче щось таке чергове провладне наймане, і до майдану чи добровольчих батальйонів не маюче жодного стосунку.
Ви би ще ряджених кримських кізяків, чи "оплот" пригадали.

Ну насколько я понял, алкосотня - это самооборонцы. А не Киев-1. Хорошо, даже отбросив участие в это Киев-1 - КТО выкинул бы, разоружил и отправил до выяснения в обезъянник тех 15 вооруженных человек, которые захватили кафе?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #202 : Серпня 17, 2014, 01:41:00 13:41 »
Вище вже цей Київ-1 називали алкосотнею.
Але думаю що це скоріш щось тіпа колишні тітушок, або приватної охоронної структури.
Короче щось таке чергове провладне наймане, і до майдану чи добровольчих батальйонів не маюче жодного стосунку.
Ви би ще ряджених кримських кізяків, чи "оплот" пригадали.
не-не. ты не дочитал и перепутал
Киев-1 помогал зачищать кафе от алкосотни.
Киев-1 - более-менее нормальные челы.
большая часть л/с сейчас патрулируют Славянск и его окрестности вместе с командиром батальона Дейдеем. сам его там видел на открытом УАЗике в сопровождении джипов.


Можливо, будемо бачити по їх діям чого вони варті.
Бо бути в тилу і на передовій це таки дуже різні речі.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #203 : Серпня 17, 2014, 01:42:00 13:42 »
Вище вже цей Київ-1 називали алкосотнею.
Але думаю що це скоріш щось тіпа колишні тітушок, або приватної охоронної структури.
Короче щось таке чергове провладне наймане, і до майдану чи добровольчих батальйонів не маюче жодного стосунку.
Ви би ще ряджених кримських кізяків, чи "оплот" пригадали.

Ну насколько я понял, алкосотня - это самооборонцы. А не Киев-1. Хорошо, даже отбросив участие в это Киев-1 - КТО выкинул бы, разоружил и отправил до выяснения в обезъянник тех 15 вооруженных человек, которые захватили кафе?


ХЗ без понятія що там в тому кафе було і хто куда кого викинув.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #204 : Серпня 17, 2014, 01:45:00 13:45 »

Зверніть також увагу куда пішли борнежилети.
Не солдатам що би захистити їх від куль ворога, а ворогам які окопались в нашому тилу, що би безпечніше було воювати проти народу України.
здається - це прості броніки 2-го класу. від ножа та ПМ.
на фронті з них толку ніякого.

Можливо.
Але багато солдат немають навіть таких.
Стоп. Стоп.
Зафіксуємо. Тобто ви пане, в запалі бажання заклеймити "поганих ментів", сбрехавши, чи не так?
І такі там нахуй не потрібні. Бо куля прошиває навиліт або рикошетить від другої сторони броніка обратно в тіло.
І таких нема - інформація застаріла.

Цитувати
А друге питання що ті лобуряки роблять в той час коли українці гинуть на фронті?
Продовжуюь необ'явлену, таємну, війну в тилу, проти України?
Чо ви до мене доскіпалися? Я їх туди посилав, чи що? Питайте у тих хто їх туди відрядив. Звичайне копайте від звідси до забору. Задачу збереження громадского спокою ніхто не відміняв, нє? Хтось з місцевих цю задачу саме в такий спосіб і зрозумів. Я одразу сказав що фота - ідіотська і сантиментів у мене до бланка ой як нема, радше навпаки. Але не потрібно з ідіотизму розводити паніку і возводити наклепи.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #205 : Серпня 17, 2014, 01:45:38 13:45 »
Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ
мусара - они вездесущи  :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #206 : Серпня 17, 2014, 01:47:36 13:47 »
Цитувати
Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ
Прихисток то дуже, але відсотків 20 таки є. Сам подумай як могли таку "цукерочку" як СУП спецслужби проминути. А ще дохріна одобрямсів - ці будь які дії влади обгрунтують і виправдають, навіть власний розстріл, ну і відповідно хто не з владою той 5-та колона і допомагає Путіну. Хоча краще наших ментів і прокурорів з суддями Путіну ніхто не допоможе. Від цього і суєта :smilie5:
Батя, мы стараемся ...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #207 : Серпня 17, 2014, 01:49:19 13:49 »

ватный мусор детектед :smilie7:

Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ


Просто менти захищають свої привілеї.
Не треба забувати що це не просто корпорация, а сама справжня мафія, яка в разі реформ буде змушена жити як чесні люди лише на одну зарплату.
Що може бути для них страшніше ніж бути звичайними громадянами і підкорятись законам?
А що до того що з них вата лізе. То як їй не лізти, коли тільки в совковій системі вони можуть зберігти свої привілеї, а в нормальному суспільстві мусять бути реформовані, і з банди перетворитись на чесних людей.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #208 : Серпня 17, 2014, 01:50:52 13:50 »
ХЗ без понятія що там в тому кафе було і хто куда кого викинув.

Я честно говоря тоже. Самое интересное, непонятно чем все-таки закончилось. Примерно как весной при попытке проникнуть в банк взяли ок. 30 человек с оружием. Так все и осталось - "неизвестны проникли, захватили..." и т.д.

Но все равно не хочется, чтобы по стране возили оружие, причем и тяжелое, просто так.

Надо - примите Закон, разрешите иметь оружие всем. С обязательной идентификацией. Отстрелочной карточкой. И вперед. А не так, что похищенные во Львове стволы начинаю всплывать то в Борисполе, то в Бердянске...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #209 : Серпня 17, 2014, 01:54:18 13:54 »

Чо ви до мене доскіпалися? Я їх туди посилав, чи що? Питайте у тих хто їх туди відрядив. Звичайне копайте від звідси до забору. Задачу збереження громадского спокою ніхто не відміняв, нє? Хтось з місцевих цю задачу саме в такий спосіб і зрозумів. Я одразу сказав що фота - ідіотська і сантиментів у мене до бланка ой як нема, радше навпаки. Але не потрібно з ідіотизму розводити паніку і возводити наклепи.

Все вірно, це зформована злочинна антиукрахнська система.
Посилали не Ви, послала існуюча система, яку ви так захищаєте, і реформуванню якої так щиро опираєтесь.

Що стосується классу броніків, і зведення всієї дискуссії до цієї другорядної деталі, то це давно відомий прийом заболтування суті.