Автор Тема: Звернення Правого Сектора  (Прочитано 16659 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #210 : Серпня 17, 2014, 01:55:14 13:55 »
Вище вже цей Київ-1 називали алкосотнею.
Але думаю що це скоріш щось тіпа колишні тітушок, або приватної охоронної структури.
Короче щось таке чергове провладне наймане, і до майдану чи добровольчих батальйонів не маюче жодного стосунку.
Ви би ще ряджених кримських кізяків, чи "оплот" пригадали.
не-не. ты не дочитал и перепутал
Киев-1 помогал зачищать кафе от алкосотни.
Киев-1 - более-менее нормальные челы.
большая часть л/с сейчас патрулируют Славянск и его окрестности вместе с командиром батальона Дейдеем. сам его там видел на открытом УАЗике в сопровождении джипов.


Можливо, будемо бачити по їх діям чого вони варті.
Бо бути в тилу і на передовій це таки дуже різні речі.
ну я тебе скажу, что в р-не Славянска тоже не так уж все сладко.
местные мусара разбежались, оставшиеся предатели.
кто-то должен и тылы прикрывать нашей армии, нашим строителям и т.д., банально даже криминал прессовать, коего там всегда было дохуя и трошки.
Киев-1 там как раз вписывается. к тому же у них нет ничего кроме стрелкового оружия.
недавно они получили старый капитально отремонтированный БРДМ от министра инфраструктуры, который является корешом командира этого батальона. но этот БРДМ без пулемета даже. просто так, скорее лишний балласт.
они ездят между блок постами, ездят по городу и неплохо своим видом хотя бы контролируют ситуацию в плане мелкой преступности. при чем ездят на своих же джипах и минивэнах, которые им никто не давал. боевые задачи выполнять они, безусловно, не смогут. но и то, что они делают, тоже нужно. армия патрулировать освобожденные города тоже не может. слишком дохуя людей для этого надо.
считаю, что они на своем месте.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #211 : Серпня 17, 2014, 01:56:30 13:56 »

Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ

не треба виїзджати на білому коні і розставляти штампи. а якщо люди переконливі, то краще пошукай свої переконливі контраргументи.
особисто я, наприклад, хочу розібратися, якими наслідками для країни загрожує це протистояння. і мені пох на мусорів.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #212 : Серпня 17, 2014, 01:58:00 13:58 »
ХЗ без понятія що там в тому кафе було і хто куда кого викинув.

Я честно говоря тоже. Самое интересное, непонятно чем все-таки закончилось. Примерно как весной при попытке проникнуть в банк взяли ок. 30 человек с оружием. Так все и осталось - "неизвестны проникли, захватили..." и т.д.

Но все равно не хочется, чтобы по стране возили оружие, причем и тяжелое, просто так.

Надо - примите Закон, разрешите иметь оружие всем. С обязательной идентификацией. Отстрелочной карточкой. И вперед. А не так, что похищенные во Львове стволы начинаю всплывать то в Борисполе, то в Бердянске...

Закон який дозволяє військовослужбовцям мати зброю, давно існує.
Було би дуже дивно якби його не було.
Якщо ви зараз говорити про випадок у Стрию.
Більше того, згідно закону, менти в стрию здійснили озброєний напад на військово службовців, і лише тотальний бардак і зрадництво і граничний маразм, призвели до того що за гратами зараз сидять герої війни а не злочинці яка напали на наших солдат.
Навіть при советах неможливо було собі уявити що би менти змогли безкарно нападати на військових.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #213 : Серпня 17, 2014, 02:02:05 14:02 »
Вище вже цей Київ-1 називали алкосотнею.
Але думаю що це скоріш щось тіпа колишні тітушок, або приватної охоронної структури.
Короче щось таке чергове провладне наймане, і до майдану чи добровольчих батальйонів не маюче жодного стосунку.
Ви би ще ряджених кримських кізяків, чи "оплот" пригадали.
не-не. ты не дочитал и перепутал
Киев-1 помогал зачищать кафе от алкосотни.
Киев-1 - более-менее нормальные челы.
большая часть л/с сейчас патрулируют Славянск и его окрестности вместе с командиром батальона Дейдеем. сам его там видел на открытом УАЗике в сопровождении джипов.


Можливо, будемо бачити по їх діям чого вони варті.
Бо бути в тилу і на передовій це таки дуже різні речі.
ну я тебе скажу, что в р-не Славянска тоже не так уж все сладко.
местные мусара разбежались, оставшиеся предатели.
кто-то должен и тылы прикрывать нашей армии, нашим строителям и т.д., банально даже криминал прессовать, коего там всегда было дохуя и трошки.
Киев-1 там как раз вписывается. к тому же у них нет ничего кроме стрелкового оружия.
недавно они получили старый капитально отремонтированный БРДМ от министра инфраструктуры, который является корешом командира этого батальона. но этот БРДМ без пулемета даже. просто так, скорее лишний балласт.
они ездят между блок постами, ездят по городу и неплохо своим видом хотя бы контролируют ситуацию в плане мелкой преступности. при чем ездят на своих же джипах и минивэнах, которые им никто не давал. боевые задачи выполнять они, безусловно, не смогут. но и то, что они делают, тоже нужно. армия патрулировать освобожденные города тоже не может. слишком дохуя людей для этого надо.
считаю, что они на своем месте.

Тобто маємо приклад того що ментів не лише можна, але і терміново треба замінювати на здорові сили, які мають скласти основу майбутньої Поліциї, які і заміниять існуюче гадюче колорадське кодло в яке перетоврилась міліция.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #214 : Серпня 17, 2014, 02:02:52 14:02 »

Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ

не треба виїзджати на білому коні і розставляти штампи. а якщо люди переконливі, то краще пошукай свої переконливі контраргументи.
особисто я, наприклад, хочу розібратися, якими наслідками для країни загрожує це протистояння. і мені пох на мусорів.

переконливі в лапках аргументують якраз тупими штампами.
Наслідки дуже серйозні. В залежності хто переможе, наслідком буде чи матимемо нормальну державу, чи всі досягнення революції відкотяться назад і Майдан був дарма.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #215 : Серпня 17, 2014, 02:02:58 14:02 »
кстати, еще такой момент.
Киев-1 добровольческий батальон в структуре МВД.
вот возникает вопрос, а почему именно добровольцев отправляют замещать мусаров в освобожденные города типа Славянска?
какого хера МВД затыкает эти дыры добровольцами, которых снабжает только формой, оружием и хавкой, но даже не платит зарплату?
почему туда МВД не командирует штатных мусаров на зарплате? которые имеют опыт службы и оперативной работы?
уж не потому ли, что там страшно и денег сбивать не с кого?
ведь я не видел в освобожденных городах ни одной ГАИшной суки на дорогах - страшно? бабки там рубить с беженцев не получается?
а регулировать дорожное движение кто будет?  :gigi:

такие вот вопросики  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #216 : Серпня 17, 2014, 02:03:10 14:03 »
Цитувати
Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ
Прихисток то дуже, але відсотків 20 таки є. Сам подумай як могли таку "цукерочку" як СУП спецслужби проминути. А ще дохріна одобрямсів - ці будь які дії влади обгрунтують і виправдають, навіть власний розстріл, ну і відповідно хто не з владою той 5-та колона і допомагає Путіну. Хоча краще наших ментів і прокурорів з суддями Путіну ніхто не допоможе. Від цього і суєта :smilie5:
:lol:
 :smiley24: :smiley24: :smiley24:



Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #217 : Серпня 17, 2014, 02:04:16 14:04 »
Не розв'язати а якраз припинити війну в тилу.
Проти України і народу в тилу воюює п'ята колонна зрадників, шпигунів та інших дивірсантів, і основною силою і осдеркдом цієї п'ятої колонни наразі є структура МВС.
А ви пропонуєте закрити на все це очі, і дозволити ворогу вести свою підривну діяльність а деколи і відверту війну в самому нашому тилу.
Ще раз наголошую, війна хоча і не така явна, але не менш небезпечна, вже ведеться в нашому тилу.
І цей "другий фронт" як ви виражаєтесь, відкрив не Ярош чи Семченко, війну проти добровольчих батальйонів, і взагалі проти України, ведуть вороги і зрадники.
Як можна воювати коли окопавшийся в тилу ворог почуває себе безпечно, щоденно наносить шкоду?
Поки патріоти воюють на донбасі з зовнішнім ворогом, внутрішній ворог за їх спинами упішно продовжує окупацию.
Я цього не пропоную.
Війну на два фронти зовнішній і внутрішній (що ви пропонуєте) жодна країна не витримає... банально не вистачить ресурсів...
Стратегія, умовно, вичавлювання, що зараз застосовується до терористів, і тут набагато плідніша ніж "брати в лоба до такої-то дати"...

зі: досить з мене...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #218 : Серпня 17, 2014, 02:05:58 14:05 »
Тобто маємо приклад того що ментів не лише можна, але і терміново треба замінювати на здорові сили, які мають скласти основу майбутньої Поліциї, які і заміниять існуюче гадюче колорадське кодло в яке перетоврилась міліция.
ответ чуть выше. я ответил на этот вопрос раньше :gigi:

а суть такая, что как только все устаканится и вернется на круги своя, когда пипл разжиреет, типичные мусара туда снова вернутся и начнут косить бабло - на дорогах, игровых автоматах, наркоте и т.д.  :laugh:

сейчас просто не время там еще этим заниматься.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #219 : Серпня 17, 2014, 02:06:50 14:06 »

Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ

не треба виїзджати на білому коні і розставляти штампи. а якщо люди переконливі, то краще пошукай свої переконливі контраргументи.
особисто я, наприклад, хочу розібратися, якими наслідками для країни загрожує це протистояння. і мені пох на мусорів.

переконливі в лапках аргументують якраз тупими штампами.
Наслідки дуже серйозні. В залежності хто переможе, наслідком буде чи матимемо нормальну державу, чи всі досягнення революції відкотяться назад і Майдан був дарма.

є ще третій варіант - знищення країни. і цей варіант не такий примарний, враховуючи сильного ворога в особі хуйла.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #220 : Серпня 17, 2014, 02:08:13 14:08 »
Закон який дозволяє військовослужбовцям мати зброю, давно існує.
Було би дуже дивно якби його не було.
Якщо ви зараз говорити про випадок у Стрию.
Більше того, згідно закону, менти в стрию здійснили озброєний напад на військово службовців, і лише тотальний бардак і зрадництво і граничний маразм, призвели до того що за гратами зараз сидять герої війни а не злочинці яка напали на наших солдат.
Навіть при советах неможливо було собі уявити що би менти змогли безкарно нападати на військових.

Не спорю. Но закон про военнослужащих. А вот с этим - проблемы.

"..
Советник главы МВД также отметил, что Дмитрию Ярошу придется ответить перед родными бойцов "Правого сектора", которые под Донецком были расстреляны или взяты в плен террористами.

"Эти ребята нигде не числились. Государство не обязано им выплачивать пенсии, зарплаты и другие социальные льготы", - сказал советник МВД.

Геращенко добавил, что в случае обращения "Правого сектора" к государству с просьбой финансовой помощи этим бойцам, им не будет отказано.

Геращенко порекомендовал сторонникам "Правого сектора" записываться в Нацгвардию и идти воевать легально, а не "заниматься партизанщиной".
.."

Я конечно все понимаю. Даже (sic!) Геращенко может говорить неправду.

Но почему тогда ПС заявил про арест его членов? Не "бойцов батальона ххх ууу zzz" или еще какого, а про его членов.
Какой у них статус? Если военнослужащих - хоть гвардии, хоть мвд, хоть вв, хоть мчс, хоть армии или конвойных войск - тогда понятно. А так? Кто они? Процессуально? И какое отношение имеют к военнослужащим?

Да, согласен - добровольцы. Да, воевали.  Но статуса нет. соответственно нельзя назвать их военнослужащими.
По крайней мере я пока не слышал о том, что они официально где-то числятся.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #221 : Серпня 17, 2014, 02:08:51 14:08 »

Чо ви до мене доскіпалися? Я їх туди посилав, чи що? Питайте у тих хто їх туди відрядив. Звичайне копайте від звідси до забору. Задачу збереження громадского спокою ніхто не відміняв, нє? Хтось з місцевих цю задачу саме в такий спосіб і зрозумів. Я одразу сказав що фота - ідіотська і сантиментів у мене до бланка ой як нема, радше навпаки. Але не потрібно з ідіотизму розводити паніку і возводити наклепи.

Все вірно, це зформована злочинна антиукрахнська система.
Посилали не Ви, послала існуюча система, яку ви так захищаєте, і реформуванню якої так щиро опираєтесь.
Е-хе-хе. Де я її захищаю? :smilie10:

Почати збройну війну в середені країни  :smilie10: дивне якесь розуміння терміну "реформування".

Цитувати
Що стосується классу броніків, і зведення всієї дискуссії до цієї другорядної деталі, то це давно відомий прийом заболтування суті.
і ти брут (с)  :smilie2: Ця несуттєва деталь - дуже суттєва. бо ви возвели наклеп: начебто "мусара зажалі собі броніки які так потрібні ато".
« Останнє редагування: Серпня 17, 2014, 02:13:51 14:13 від ВУКЕР »

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #222 : Серпня 17, 2014, 02:09:52 14:09 »
Цитувати
так что лучше покритикуйте меня за оценку его блестящего руководства своим войском  :smilie7:
Кеп, от не включай дурака ( про Махно кстати тоже, ты ж грамотный человек, я из-за твоих пасажей пару раз по википедии лазил). когда это Ярош был полководцем, Ярош политик, правда специфичный. Вот и пришло его время. Самое смешное, что он этого не сильно хотел, но дебилы наверху сами начали рыть себе яму, грех их в ней не прикопать. Все сами и стараются ж еще, дауны.

Ситуация з цим всім вже назріла до такого стану, що якщо не буде Яроша буде хтось інший, і можливо значно ефективніший.
Ці гниди забули чому зібрався Майдан всього лише пів року тому.
Ні одна з проблем яка призвела до народного повстання, так і не була вирішена цими мудаками що по головам майданівців видерлись до влади, і вирішили стати коллективним Януковичем.

+100
На самом деле революция не завершилась.
Хуйло не дал довести дело до конца.
А теперь они (те, кто у власти) своё ничегонеделание и отсутствие реформ оправдывают войной.
И есть много народу тут на СУПе, кто такую позиию власти защищает  :smilie8:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #223 : Серпня 17, 2014, 02:09:58 14:09 »
Тобто маємо приклад того що ментів не лише можна, але і терміново треба замінювати на здорові сили, які мають скласти основу майбутньої Поліциї, які і заміниять існуюче гадюче колорадське кодло в яке перетоврилась міліция.

Надо. Но Киев-1 на то и "Киев". Т.е. они побудут, а потом надо уезжать. А кем заменить? Вот проблема. Местных не наберешь.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #224 : Серпня 17, 2014, 02:10:53 14:10 »

Мене взагалі ця гілка вражає. Ніколи не думав що СУП це прихисток мусорилих, тіхарєй і латентної вати.
І головне такі всі правильні, переконливі, з логікою дружать. ППЦ

не треба виїзджати на білому коні і розставляти штампи. а якщо люди переконливі, то краще пошукай свої переконливі контраргументи.
особисто я, наприклад, хочу розібратися, якими наслідками для країни загрожує це протистояння. і мені пох на мусорів.

переконливі в лапках аргументують якраз тупими штампами.
Наслідки дуже серйозні. В залежності хто переможе, наслідком буде чи матимемо нормальну державу, чи всі досягнення революції відкотяться назад і Майдан був дарма.

є ще третій варіант - знищення країни. і цей варіант не такий примарний, враховуючи сильного ворога в особі хуйла.

Та вочевидь ми маємо справу з черговою хвилею підривної роботи в стилі "всьо пропала, вакруг казли і сволочі айда валіть укропскую власть" (мякіша варіація міфу про"києвськуї хунту") метої якої є... ну Сунь Цзи я вже цитував...
« Останнє редагування: Серпня 17, 2014, 02:20:34 14:20 від ВУКЕР »

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #225 : Серпня 17, 2014, 02:12:22 14:12 »
кстати, еще такой момент.
Киев-1 добровольческий батальон в структуре МВД.
вот возникает вопрос, а почему именно добровольцев отправляют замещать мусаров в освобожденные города типа Славянска?
какого хера МВД затыкает эти дыры добровольцами, которых снабжает только формой, оружием и хавкой, но даже не платит зарплату?
почему туда МВД не командирует штатных мусаров на зарплате? которые имеют опыт службы и оперативной работы?
уж не потому ли, что там страшно и денег сбивать не с кого?
ведь я не видел в освобожденных городах ни одной ГАИшной суки на дорогах - страшно? бабки там рубить с беженцев не получается?
а регулировать дорожное движение кто будет?  :gigi:

такие вот вопросики  :smiley14:

Тебе нужен там порядок или просто сослать ментов? Если первое - то добровольцы. Если просто сослать ментов, то треть не поедет, треть запрется в РОВД и будет бухать весь положенный срок, а треть будет сдавать сепарам дислокацию войск и за бабки отпускать задержанных.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #226 : Серпня 17, 2014, 02:12:47 14:12 »
На самом деле революция не завершилась.

ну нарешті хоч одна людина називає терміни своїми іменами.

З яких це часів збройне повалення влади стало називатися "рехвормою", а Аскольд?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #227 : Серпня 17, 2014, 02:15:32 14:15 »
а суть такая, что как только все устаканится и вернется на круги своя, когда пипл разжиреет, типичные мусара туда снова вернутся и начнут косить бабло - на дорогах, игровых автоматах, наркоте и т.д.  :laugh:

сейчас просто не время там еще этим заниматься.

Не вернутся. Потому как в составе добровольческих батальонов нацгвардии, да и штатных бойцов достаточное количество тех, кто сможет заменить ВЕСЬ руководящий состав на уровне РОВД, к примеру, по всей Украине. А уж они косить и воровать не дадут.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #228 : Серпня 17, 2014, 02:16:53 14:16 »
Не вернутся. Потому как в составе добровольческих батальонов нацгвардии, да и штатных бойцов достаточное количество тех, кто сможет заменить ВЕСЬ руководящий состав на уровне РОВД, к примеру, по всей Украине. А уж они косить и воровать не дадут.
им чо ради этого менять прописку и переезжать жить на Донбасс вместе с семьями?

не пиши бред, чувак  :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #229 : Серпня 17, 2014, 02:18:05 14:18 »
Монтян каже, що через Яроша Коломойський хоче натиснути на Порошенка.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #230 : Серпня 17, 2014, 02:18:10 14:18 »
кстати, еще такой момент.
Киев-1 добровольческий батальон в структуре МВД.
вот возникает вопрос, а почему именно добровольцев отправляют замещать мусаров в освобожденные города типа Славянска?
какого хера МВД затыкает эти дыры добровольцами, которых снабжает только формой, оружием и хавкой, но даже не платит зарплату?
почему туда МВД не командирует штатных мусаров на зарплате? которые имеют опыт службы и оперативной работы?
уж не потому ли, что там страшно и денег сбивать не с кого?
ведь я не видел в освобожденных городах ни одной ГАИшной суки на дорогах - страшно? бабки там рубить с беженцев не получается?
а регулировать дорожное движение кто будет?  :gigi:

такие вот вопросики  :smiley14:

Тебе нужен там порядок или просто сослать ментов? Если первое - то добровольцы. Если просто сослать ментов, то треть не поедет, треть запрется в РОВД и будет бухать весь положенный срок, а треть будет сдавать сепарам дислокацию войск и за бабки отпускать задержанных.
стоп!
если они этим будут заниматься там, то нахуй они нужны здесь?

какого хуя я должен содержать на свои налоги всю эту пиздоту?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #231 : Серпня 17, 2014, 02:18:39 14:18 »
Монтян каже, що через Яроша Коломойський хоче натиснути на Порошенка.
Монтян - это голова! :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #232 : Серпня 17, 2014, 02:24:20 14:24 »
им чо ради этого менять прописку и переезжать жить на Донбасс вместе с семьями?

не пиши бред, чувак  :gigi:

Прежде чем ржать, можно было бы просто вчитаться. Там четко было написано - "заменить ВЕСЬ руководящий состав на уровне РОВД, к примеру, по всей Украине". А не про "жить на Донбасс".

Кстати, если будет приличная зарплата, то и поедут. Как это во всем мире делают. Только у нас держатся за прописку.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #233 : Серпня 17, 2014, 02:24:41 14:24 »
Монтян каже, що через Яроша Коломойський хоче натиснути на Порошенка.
Монтян - это голова! :weep:

Інтєрєсно, що думає з цього приводу Ксюша Шкода наприклад ? )

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #234 : Серпня 17, 2014, 02:25:55 14:25 »
Тобто маємо приклад того що ментів не лише можна, але і терміново треба замінювати на здорові сили, які мають скласти основу майбутньої Поліциї, які і заміниять існуюче гадюче колорадське кодло в яке перетоврилась міліция.

Надо. Но Киев-1 на то и "Киев". Т.е. они побудут, а потом надо уезжать. А кем заменить? Вот проблема. Местных не наберешь.

Думаю що в основній масі треба таки набирати місцевих, впевнений що адекватних людей там можна знайти цілком достатньо.
Проблема в іншому. Що робити з системою коли новонабрані менти будуь змушені працювати в рамках існуючої системи.
Тобто передавати хабарі на верх, що би втриматись на роботі. Де вони бартимуть на це гроші, будуть змушені далі кришувати віджимати торгувати наркотою?
Я вже не кажу, що навіть без вимог системи вчиняти злочинні дії на служби, не кожен може втриматись від спокуси, і мусить бути якось система контроля.
І це лише одна з самих найгостріших проблем, але насправді їх безліч.
Так що одна лише заміна людей нічого не дасть, як заміна блядів не зробить з борделя швейної фабрики.

Offline Banzay

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #235 : Серпня 17, 2014, 02:28:36 14:28 »
Монтян каже, що через Яроша Коломойський хоче натиснути на Порошенка.
Монтян - это голова! :weep:
Это та подстилка Цушко - хероя?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #236 : Серпня 17, 2014, 02:28:50 14:28 »
стоп!
если они этим будут заниматься там, то нахуй они нужны здесь?

какого хуя я должен содержать на свои налоги всю эту пиздоту?

Потому как тут еще хоть тихо и спокойно, и они хоть что-то делают. А там не будут. Насчет содержать - ну до сих пор содержал же?

А реформа будет. Обязательно. Но не за 48 ярошевских часов :-)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #237 : Серпня 17, 2014, 02:31:35 14:31 »
кстати, еще такой момент.
Киев-1 добровольческий батальон в структуре МВД.
вот возникает вопрос, а почему именно добровольцев отправляют замещать мусаров в освобожденные города типа Славянска?
какого хера МВД затыкает эти дыры добровольцами, которых снабжает только формой, оружием и хавкой, но даже не платит зарплату?
почему туда МВД не командирует штатных мусаров на зарплате? которые имеют опыт службы и оперативной работы?
уж не потому ли, что там страшно и денег сбивать не с кого?
ведь я не видел в освобожденных городах ни одной ГАИшной суки на дорогах - страшно? бабки там рубить с беженцев не получается?
а регулировать дорожное движение кто будет?  :gigi:

такие вот вопросики  :smiley14:

Тебе нужен там порядок или просто сослать ментов? Если первое - то добровольцы. Если просто сослать ментов, то треть не поедет, треть запрется в РОВД и будет бухать весь положенный срок, а треть будет сдавать сепарам дислокацию войск и за бабки отпускать задержанных.
стоп!
если они этим будут заниматься там, то нахуй они нужны здесь?

какого хуя я должен содержать на свои налоги всю эту пиздоту?

+100500!

Що цікаво, менти вже з пів року змінили риторику.
Якщо раніше вони всім доводили які вони хороші і корисні, потім кричали що без них всім буде капець, то тепер перейшли до відверто бандитської риторики. Заявляють що якщо їх тронути, то вони влаштують армагеддон і беспредел і силою змусять всіх повернути їм владу, і привілеї грабувати і гнобити народ.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #238 : Серпня 17, 2014, 02:32:06 14:32 »
Думаю що в основній масі треба таки набирати місцевих, впевнений що адекватних людей там можна знайти цілком достатньо.
Проблема в іншому. Що робити з системою коли новонабрані менти будуь змушені працювати в рамках існуючої системи.
Тобто передавати хабарі на верх, що би втриматись на роботі. Де вони бартимуть на це гроші, будуть змушені далі кришувати віджимати торгувати наркотою?
Я вже не кажу, що навіть без вимог системи вчиняти злочинні дії на служби, не кожен може втриматись від спокуси, і мусить бути якось система контроля.
І це лише одна з самих найгостріших проблем, але насправді їх безліч.
Так що одна лише заміна людей нічого не дасть, як заміна блядів не зробить з борделя швейної фабрики.

Местных адекватных там пока нет. Все кто были, все поуезжали. Надо ждать возвращения.
Систему тоже надо менять. Это реформа.
Если поставить на уровне начальников РОВД патриотов, то наверх никто ничего давать не будет. И внизу будут смотреть за порядком. Но для этого надо чтобы те патриоты победили в АТО и вернулись. Пока все нормальные люди там, в АТО, кем заменить начальников РОВД?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звернення Правого Сектора
« Reply #239 : Серпня 17, 2014, 02:33:20 14:33 »
стоп!
если они этим будут заниматься там, то нахуй они нужны здесь?

какого хуя я должен содержать на свои налоги всю эту пиздоту?

Потому как тут еще хоть тихо и спокойно, и они хоть что-то делают. А там не будут. Насчет содержать - ну до сих пор содержал же?

А реформа будет. Обязательно. Но не за 48 ярошевских часов :-)

Щось всі ці розмови про реформи нагадують розмови про коммунізм який скоро наступить.
Але ми всі знаємо що коммунізм він як лінія горизонту, скільки до нього не наближуйся, він все віддаляється. Так і ці міфічні реформи від нашого уряду і ВР.