Автор Тема: Після Львову Київ здається таким собі Луганськом  (Прочитано 2473 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
стійке враження від якого не можу позбутись вже другий день :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
панаехало-с "беженцев" с ворованным баблищем.
Мало нам доморощенного быдла, так ещё припёрлось тучами.
« Останнє редагування: Серпня 18, 2014, 11:05:39 11:05 від акын »

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
стійке враження від якого не можу позбутись вже другий день :)

Не можете - а спорбуйте :)
Contra Spem Spero

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
та ні причина не в біженцях... не знаю навіть в чому конкретно причина, чи в пациках з пивом зранку чи в російськомовних кадрах на кожнім кроці - ХЗ
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline slonyara

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 67
Аналогічна реакція саме з причини
Цитувати
чи в російськомовних кадрах на кожнім кроці - ХЗ
Тиждень як зі Львова, а від блювотного рефлекса на російськомовне оточення ніяк не позбавлюся.
"Пірідайтє. на білєтік пажалуста"
Тьху, гидота, з дому виходити не хочеться. Розумієш, що люди нормальні, та підсвідомо сприймаєш як недорозвинених.
Добре, хоч за містом народ не зросійщений, а то б хоч тікай.
Все життя прожив у Києві, сам наполовину російськомовним був.
Зкацапились, щоб вижити. Нове покоління відродить націю.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
та ні причина не в біженцях... не знаю навіть в чому конкретно причина, чи в пациках з пивом зранку чи в російськомовних кадрах на кожнім кроці - ХЗ

годі до мови чіплятися. переходять кияни потроху на українську. вангую, що років через п"ять-десять місто буде не впізнати.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Аналогічна реакція саме з причини
Цитувати
чи в російськомовних кадрах на кожнім кроці - ХЗ
Тиждень як зі Львова, а від блювотного рефлекса на російськомовне оточення ніяк не позбавлюся.
"Пірідайтє. на білєтік пажалуста"
Тьху, гидота, з дому виходити не хочеться. Розумієш, що люди нормальні, та підсвідомо сприймаєш як недорозвинених.
Добре, хоч за містом народ не зросійщений, а то б хоч тікай.
Все життя прожив у Києві, сам наполовину російськомовним був.
Ха, потрапили б ви в Київ рік тому... :shuffle:
Дочка живе в Києві, то зараз дивується, що все частіше чує українську мову в столиці України.
Раніше, деколи водій маршрутки не зупинявся на зупинці, тому що говорила:"На зупинці на вимогу" (можливо я не точно пам`ятаю). Казав, що "нє панімаєт"...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
та ні причина не в біженцях... не знаю навіть в чому конкретно причина, чи в пациках з пивом зранку чи в російськомовних кадрах на кожнім кроці - ХЗ

годі до мови чіплятися. переходять кияни потроху на українську. вангую, що років через п"ять-десять місто буде не впізнати.

це "собіратєльний" образ питання не тільки в мові
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961

це "собіратєльний" образ питання не тільки в мові

ну а що, у Львові бидла немає? є і у достатній кількості.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Аналогічна реакція саме з причини
Цитувати
чи в російськомовних кадрах на кожнім кроці - ХЗ
Тиждень як зі Львова, а від блювотного рефлекса на російськомовне оточення ніяк не позбавлюся.
"Пірідайтє. на білєтік пажалуста"
Тьху, гидота, з дому виходити не хочеться. Розумієш, що люди нормальні, та підсвідомо сприймаєш як недорозвинених.
Добре, хоч за містом народ не зросійщений, а то б хоч тікай.
Все життя прожив у Києві, сам наполовину російськомовним був.

У Львові польська+німецька+російська в центрі міста - то нормально. А у російськомовного сходу воно популярне, адже місто стає недорогою альтернативою "побувати в Европі", тому іноземні мови - до певної міри нормальне явище в центрі міста, де багацько туристів.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052

це "собіратєльний" образ питання не тільки в мові

ну а що, у Львові бидла немає? є і у достатній кількості.


не знаю. але враження лишається. Ось і думаю в чому ж причина :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Не имею ничего против Львова. Хороший и красивый город. Но в последнее время частенько замечаю попытки возвысить его выше меры. Скажем так, не ко времени это. Потом может плохо аукнуться для всех.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
та ні причина не в біженцях... не знаю навіть в чому конкретно причина, чи в пациках з пивом зранку чи в російськомовних кадрах на кожнім кроці - ХЗ

годі до мови чіплятися. переходять кияни потроху на українську. вангую, що років через п"ять-десять місто буде не впізнати.
Безумовно, зрушення є. В маршрутках вже частіше почуєш "на наступній зупинці" а не "слідучій останівці" або "остановке". Та й на вулиці також. Правда по-телефону поки що як і раніше в більшості по-російські починають, але якщо не ведешся і спілкуєшся далі українською, часто переходять теж.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
А я вже давно почала у Києві свій "експеримент" на побутовому рівні - перша починаю розмовляти українською на пошті, у "Кишені", коли навіть курей купляю (з автолавки, дешевше), не говорячи вже про ринок, де баби-діди торгують сиром і городиною, і дивна річ - мені відповідають українською! Навіть не пригадую випадку, щоб сталося інакше. Не забули люди центральної У. рідну мову! Але їм ніби потрібний якийсь поштовх, щоб цвакнуло щось всередені, і тоді......
А у Львові (не "корінна" львів'янка, але прожила там до своїх 30 років) - українська природна, з усіх боків.

(П.С. Фаріоншу я не люблю, і взагалі з російськомовніої родини. :smiley25: І вибачЕйте, що хвалюся.)     

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Не имею ничего против Львова. Хороший и красивый город. Но в последнее время частенько замечаю попытки возвысить его выше меры. ...

це що за казки? і звідки?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Не имею ничего против Львова. Хороший и красивый город. Но в последнее время частенько замечаю попытки возвысить его выше меры. ...
це що за казки? і звідки?

є, є таке, галицький гонор дуже схожий на домбаський
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
А я вже давно почала у Києві свій "експеримент" на побутовому рівні - перша починаю розмовляти українською на пошті, у "Кишені", коли навіть курей купляю (з автолавки, дешевше), не говорячи вже про ринок, де баби-діди торгують сиром і городиною, і дивна річ - мені відповідають українською! Навіть не пригадую випадку, щоб сталося інакше. Не забули люди центральної У. рідну мову! Але їм ніби потрібний якийсь поштовх, щоб цвакнуло щось всередені, і тоді......

насправді треба критична маса таких як Ви і таких як я, які почнуть першими спілкуватись українською. Коли нас буде понад 30% до нас приєднається ще відсотків 20-30% білінгвів одразу.


Хоча питання знову ж таки не в мові. Щось інше
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
А я вже давно почала у Києві свій "експеримент" на побутовому рівні - перша починаю розмовляти українською на пошті, у "Кишені", коли навіть курей купляю (з автолавки, дешевше), не говорячи вже про ринок, де баби-діди торгують сиром і городиною, і дивна річ - мені відповідають українською! Навіть не пригадую випадку, щоб сталося інакше. Не забули люди центральної У. рідну мову! Але їм ніби потрібний якийсь поштовх, щоб цвакнуло щось всередені, і тоді......
А у Львові (не "корінна" львів'янка, але прожила там до своїх 30 років) - українська природна, з усіх боків.

(П.С. Фаріоншу я не люблю, і взагалі з російськомовніої родини. :smiley25: І вибачЕйте, що хвалюся.)     

У них всередині “цвакне“ лише тоді, коли їм сверху іззовні запердолять чимось дуже твердим і важким.
If you are going through hell, keep going.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Не имею ничего против Львова. Хороший и красивый город. Но в последнее время частенько замечаю попытки возвысить его выше меры. Скажем так, не ко времени это. Потом может плохо аукнуться для всех.

Это потому, что возвышать есть чего. К счастью, попытки сделать из Киева УГ типа Харькова потерпели полный провал. А так особенно похвастаться нечем... Есть, конечно, уголки типа Кирилловской или Мостицкой церквей, а так - галимейший совок и нивострой в стиле "А я шо, лох?".

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча


є, є таке, галицький гонор дуже схожий на домбаський

Это потому, что в Галичине есть основания для этого гонора. А на Донбассе, кроме уродов алкогольного синдрома, нет ничего...

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286


є, є таке, галицький гонор дуже схожий на домбаський

Это потому, что в Галичине есть основания для этого гонора. А на Донбассе, кроме уродов алкогольного синдрома, нет ничего...

вот об этом я и говорю. Начнется все с одной области, у которой оснований для гонора больше. У другой области найдется что-то. И понесется. И кончится это в итоге очень печально. Одумайтесь ребята. Какие основания для онора? Так страну еще проще угробить чем войной.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча

вот об этом я и говорю. Начнется все с одной области, у которой оснований для гонора больше. У другой области найдется что-то. И понесется. И кончится это в итоге очень печально. Одумайтесь ребята. Какие основания для онора? Так страну еще проще угробить чем войной.

Какие основания? Иван Федоров, к примеру. Или Юрий Дрогобыч.

Каких видных деятелей науки и просвещения подарил человечеству Донбасс? "ПроФФесора" не предлагать.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286

вот об этом я и говорю. Начнется все с одной области, у которой оснований для гонора больше. У другой области найдется что-то. И понесется. И кончится это в итоге очень печально. Одумайтесь ребята. Какие основания для онора? Так страну еще проще угробить чем войной.

Какие основания? Иван Федоров, к примеру. Или Юрий Дрогобыч.

Каких видных деятелей науки и просвещения подарил человечеству Донбасс? "ПроФФесора" не предлагать.

да при чем тут Донбасс? Достаточно высокомерного отношения к другим областям Украины. А оно УЖЕ есть. И не замечать это глупо.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча


є, є таке, галицький гонор дуже схожий на домбаський

Это потому, что в Галичине есть основания для этого гонора. А на Донбассе, кроме уродов алкогольного синдрома, нет ничего...

та не більше ніж у Домбасу тих підстав, насправді
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Монах, при всій повазі до вас і славетного Львова, де пройшли мої студентські роки, де я часто буваю, місто, яке я обожнюю, Ви пишете трошки , вибачте за слово -херню.У Львові також є досить багато російскомовних людей, а Київ при всьбму, показав, взимку-навесні, що не справа в тому, якою мовою розмовляє людина, якої врна національності, справа в душі! Де б була зараз Україна без підтримки російськомовних киян? На рахунок недолугих людей, так їх відсоток приблизно всюди однаковий.Коли купляю щось на Галицькому, одиниці з продавчинь, на запитання про товар вам скажуть "термін придатності", а не "срок годності", закономірно постає питання, якою мовою вони розмовляють, і це лишень один з прикладів, а Ви кажете, Львів.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча

да при чем тут Донбасс? Достаточно высокомерного отношения к другим областям Украины. А оно УЖЕ есть. И не замечать это глупо.

Не знаю, не ощущал, хотя поездил по ЗУ немало. А высокомерное отношение как раз у выходцев Домбасс, с их дебилолозунгами о Донбассе и коленях, порожняке и прочем...

Кстати, будьте любезны напомнить, откуда именно завозили в Киев различного рода деятелей вроде Кромского? Винница-Тернополь, не?

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча

та не більше ніж у Домбасу тих підстав, насправді

Больше. Может быть, Вы мне расскажете о традициях борьбы за украинскою государственность на Донбассе?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052

вот об этом я и говорю. Начнется все с одной области, у которой оснований для гонора больше. У другой области найдется что-то. И понесется. И кончится это в итоге очень печально. Одумайтесь ребята. Какие основания для онора? Так страну еще проще угробить чем войной.

Какие основания? Иван Федоров, к примеру. Или Юрий Дрогобыч.

Каких видных деятелей науки и просвещения подарил человечеству Донбасс? "ПроФФесора" не предлагать.

да при чем тут Донбасс? Достаточно высокомерного отношения к другим областям Украины. А оно УЖЕ есть. И не замечать это глупо.


майн гот, шо за "високомєрноє отношеніє" з якого буя це висосано?

Я вам кажу, будучі жителем Києва, що Київ виглядає як сраний Луганськ в порівнянні зі Львовом та багатьма іншими містами заходу. І це просто факт. Маючи архітектуру, яка не гірше, маючи мільйони жителів та величезні асигнування, яких немає у того ж Львову, - маємо місто-срач.

винна мова в цьому? винний менталітет? винні алкаші чи ХЗ хто ...

При цьому я знаю і старий Київ, знаю де його дивитись і виглядати. Але тенденція скочування до лугандонії є(була?)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286

да при чем тут Донбасс? Достаточно высокомерного отношения к другим областям Украины. А оно УЖЕ есть. И не замечать это глупо.

Не знаю, не ощущал, хотя поездил по ЗУ немало. А высокомерное отношение как раз у выходцев Домбасс, с их дебилолозунгами о Донбассе и коленях, порожняке и прочем...

Кстати, будьте любезны напомнить, откуда именно завозили в Киев различного рода деятелей вроде Кромского? Винница-Тернополь, не?

Донбасс уже свой урожай собирает. Осталось теперь провести черту между западной Украиной и остальной ее частью. И будет как раз то, чего добивается хуйло.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
та не більше ніж у Домбасу тих підстав, насправді
Больше. Может быть, Вы мне расскажете о традициях борьбы за украинскою государственность на Донбассе?

ну от я ж казав...
головне щоб було бажання отримати виключність
а знайти підставу для виключності не є складністю
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!