Автор Тема: МВД не будет уничтожать «Правый сектор» - Евдокимов  (Прочитано 891 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
В МВД отметили, что не собираются уничтожать «Правый сектор».

Об этом в эфире телеканала ICTV заявил первый заместитель министра внутренних дел Владимир Евдокимов.

«Есть заявление Дмитрия Яроша, что мы пытаемся уничтожить «Правый Сектор». Я хочу сразу успокоить Яроша - никого уничтожать мы не собираемся», - подчеркнул замминистра.

Более того, Евдокимов отметил, что испытывает глубокое уважение к членам «Правого сектора» как к патриотам, которые выполняют свой долг.

Евдокимов ищет встречи с Ярошем

«А вот тем, кто прикрывается Правым сектором, левым сектором, я говорил и говорю: принцип «закон» для всех должен действовать. Все равны перед законом», - подчеркнул он.

Также заместитель министра пригласил Дмитрия Яроша пообщаться в студии за столом переговоров.

«Я все никак не встречусь с Ярошем в студиях ... Мы можем встретиться за круглым столом, мы можем встретиться надев датчики детектора лжи и проводить вопросы-ответы даже с этим, - отметил Евдокимов.


Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2014/245603/

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Громадська активістка Тетяна Чорновол вирішила звільнити з посади урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики.
Про це вона написала у своєму блозі на "Українській правді".
"У вівторок напишу заяву. Хтось буде кепкувати – уряд і так доживає останні місяці перед виборами. Я згодна: звільнятися треба було раніше", - написала Чорновол.
"Так хотілося доробити початі справи. Так хотілося зробити конкретні корисні речі для України. А тепер прийшло чітке усвідомлення – моє там перебування було даремне", - додала вона.
Активістка обурюється, що досі не вдалося зробити жодних конкретних кроків для боротьби з корупцією.
Вона переконана, що "не має в Україні політичної волі на безкомпромісну, широкомасштабну війну з корупцією".
"Навіть, якщо це стосується гвардії Януковича. Не люструвати їх треба, а саджати, їх активи повертати державі. І не лише тих, хто офіційно були при владі, а в першу чергу тодішніх "смотрящих", які навіть під закон про люстрацію, що у ВР не підпадають", - закликала Чорновол.
За її даними, "генпрокуратура давно нікого не арештовує, а навпаки загальмовує справи"

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Херня какая то. Евдокимова ж увольнять собрались, а он кого то не уничтожать планирует. Или опять МВД мягко говоря соврало.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Это или беспомощность и импотенция или банальная зрада.В любом случае за все будет отвечать Порох.Был уже у нас один чмошник.На хрена нам еще такой
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
угу, на генерала подання в КМУ на звільнення, а він заяви від імені МВС робить,
якось дивно воно виходить
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
угу, на генерала подання в КМУ на звільнення, а він заяви від імені МВС робить,
якось дивно воно виходить
А ви впевнені, що таке подання існує? Не знаю як хто, але я б, будучи зам. міністра і маючи таку проблему як подання на звільнення навряд чи ходив по ток шоу.
Батя, мы стараемся ...

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
А ви впевнені, що таке подання існує? Не знаю як хто, але я б, будучи зам. міністра і маючи таку проблему як подання на звільнення навряд чи ходив по ток шоу.
Ну пока Аваков и Геращенко сказали про подання, вот посмотрим... Сколько там времени на рассмотрение по закону?
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
дайте час, завершимо звільнення Донецької та Луганської областей, тоді займемося МВД. Правий секрон не буде знищувати МВД, просто зачистить керівництво від зрадників, корупціонерів і активних твітерів.
Семен Семенченко - чудовий міністр МВД

Слава Україні

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Правий секрон не буде знищувати МВД, просто зачистить керівництво від зрадників, корупціонерів і активних твітерів.
Якщо виділене зробити в МВД тільки печатка і прапор залишиться.
Батя, мы стараемся ...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
ви не праві, воюють хлопці з МВД і номально воюють, тай в Тернополі новий начальник УМВС по області дуже нормальний дядько, співпрацюємо спокійно.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ви не праві, воюють хлопці з МВД і номально воюють, тай в Тернополі новий начальник УМВС по області дуже нормальний дядько, співпрацюємо спокійно.

ну і в чому конкретно полягає ваша співпраця?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
з того, що можна

була справа, по телевізору показали. Мама 15 дівчинки звинуватила 3-х міліціонерів у згвалтуванні, шухер був повний. Зрозуміло, що прокуратурі і міліції ніхто не довіряв.
Прийшла толпа під УМВС, з досить серйозними намірами. Вийшов начальник, спокійно показав наказ про відсторонення, далі пішов разом з людьми в прокуратуру, там почали виступати, що типу таємниця слідства і т.д., народ завівся, я вже думав, що зараз буде, як 19 лютого, зайдемо і подивимось, але начальник УМВС запропонував, від людей пішли представники, яким ми довіряємо, вони дали підписку, що деталі не будуть розголошувати. Пішли подивились справу, поспілкувались з слідчим. Виявилось не все так просто. Тоді начальник УМВС організував зустріч з звинуваченими, ті погодились пройти тест на детекторі брехні, заявляють, що не винні, а один має в принципі алібі.
В результаті, замість бучі нормальна співпраця з громадскістю.

Ще одна сторона співпраці, перевірка всіх, хто приїзджає в місто. Інформацію збирають прості громадяни, далі у МВД, далі звіт про перевірку, хто, куди і для чого приїхав.