Автор Тема: оу.,.. еееееееее! США оснастить українську військову авіацію  (Прочитано 1770 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
США розглядають питання щодо обсягів матеріально-технічної допомоги для авіації та особового складу авіаційних частин української армії.

Доки дійде до самого оснащення, багато води протече.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
США розглядають питання щодо обсягів матеріально-технічної допомоги для авіації та особового складу авіаційних частин української армії.

Доки дійде до самого оснащення, багато води протече.

Ми всє умрьом. давайте у зв'язку з цим ляжемо в труну та будемо чекати невідворотнього
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Цитувати
"Разом із ними ми будимо робити перші кроки, щоб визначити потреби українських військових авіаторів"
Я надеюсь, что всё уже сделано и сейчас идёт дипломатическая "отмывка" ситуации.
Во всяком случае у нормальных людей именно так - они заявляют о начале работ, когда работы уже завершены или близки к завершению.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
США розглядають питання щодо обсягів матеріально-технічної допомоги для авіації та особового складу авіаційних частин української армії.

Доки дійде до самого оснащення, багато води протече.

амеры быстрее европейцев чухаются
будем надеятся
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
помню, что об авиации уже давно инфа проскакивает о помощи :smilie7:
ігнор Квант

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Я видел по дискавери есть у них боньбочка.. одна штюк кидаешь и колонна техники превращается в лом.

От бы нам такую!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Вже розглядали-розглядали і тепер знову "розглядають", а коли розглянуть і оснастять? - Коли рак на горі свисне.
 

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Я видел по дискавери есть у них боньбочка.. одна штюк кидаешь и колонна техники превращается в лом.
От бы нам такую!

если такую дадут – то нам об этом никто торжественно докладывать не станет (и это 100% правильно)
Возможно сообщат о поставках какой-нибудь очень нужной незамерзайки для украинских су-25 :) или систем катапультирования например

ps Хотя все это – лишь мои домыслы (так себя успокаиваю... с надеждой)

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Я видел по дискавери есть у них боньбочка.. одна штюк кидаешь и колонна техники превращается в лом.
От бы нам такую!

если такую дадут – то нам об этом никто торжественно докладывать не станет (и это 100% правильно)
Возможно сообщат о поставках какой-нибудь очень нужной незамерзайки для украинских су-25 :) или систем катапультирования например

ps Хотя все это – лишь мои домыслы (так себя успокаиваю... с надеждой)

поставят новые виниловые наклейки на самАлётики - NATO ready
чтоб все бАялись  :smilie7:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Судячи по всьому, військове протистояння з Росією нам гарантовано на роки уперед - або принаймі доки сучасна Росія буде існувати, то люба підримка від будь-кого нам не завадить, а вже від американців - як то кажуть "гріх відмовлятись".

Якщо вдасться захистити нашу авіацію від їхніх ракет ППО, хоча б від ПЗРК - це буде дуже великою допомогою і відразу якісно змінить характер бойових дій.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Судячи по всьому, військове протистояння з Росією нам гарантовано на роки уперед - або принаймі доки сучасна Росія буде існувати, то люба підримка від будь-кого нам не завадить, а вже від американців - як то кажуть "гріх відмовлятись".

Якщо вдасться захистити нашу авіацію від їхніх ракет ППО, хоча б від ПЗРК - це буде дуже великою допомогою і відразу якісно змінить характер бойових дій.

+1... тем более, что других союзников у нас нет

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Так отож засмаглий хєровий союзник, але який вже є. По факту більше всього робить Канада. З цілком очевидних причин

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Так отож засмаглий хєровий союзник, але який вже є. По факту більше всього робить Канада. З цілком очевидних причин
А Бриты шо?
sine ira et studio

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
 :Реально не дадуть нічого суттєвого, принаймні nothing lethal or high tech.
« Останнє редагування: Серпня 20, 2014, 08:59:08 20:59 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Так отож засмаглий хєровий союзник, але який вже є. По факту більше всього робить Канада. З цілком очевидних причин
А Бриты шо?

Я не в курсі. Спілкувався лише з американськими і канадськими військовими.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Реально не дадуть нічого суттєвого, принаймні nothing lethal it high tech.

Подивимось, до виборів зовсім близько. Ще одного плювка в пику від миршавого деми можуть і не витримати.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Вони зараз усі перемкнулися на відрізану голову фотографа тому ми десь на узбіччі.
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Вони зараз усі перемкнулися на відрізану голову фотографа тому ми десь на узбіччі.

Ні, звична риторика що Обамич подасть на негідників в суд.

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 737
Вже розглядали-розглядали і тепер знову "розглядають", а коли розглянуть і оснастять? - Коли рак на горі свисне.

К сожалению или счастью, но демократия это прежде всего процедура, так что будут розглядати столько сколько нужно, если конечно уже не розглянули  :smilie3: