Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз не предлагать) часть6  (Прочитано 194772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
НГУ
‏@vvmvsu
Броньовані «Когуари» та «Крази» прибули до місця дислокації особового складу на Сході країни



Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кванте, ви дуже групо працюєте.

Виділіть в наведеному тексті, де саме Семенченко сказав, цитую Вас: "шантажував усіх тим, що його хлопці просто підуть і Іловайска"

А по моєму хтось себе веде як кацапи, які на реальні наші аргументи несуть ахінею.



і де саме там написано про те, що хлопці Семенченко підуть з Ілловайську. У виділеному Вами фрагменту цього немає.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818


І що?

Ху* в чоло! Дебіл чи що?
Перекладаю для ідіотів: якщо не прийде ЗСУ і не звільнить замість них Іловайськ, то ми йдемо з Іловайска. Більше того, сьогодні Семенченко признався, що 10 чоловік з Донбасу дизертували (втікли з поля бою). І це перший реальний бій Донбасу і інших тербатів. Їм на підмогу дали зведену танкову роту ЗСУ. Що в колорадів краща зброя чи є там танки? У них навіть броніків немає...

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
і де саме там написано про те, що хлопці Семенченко підуть з Ілловайську. У виділеному Вами фрагменту цього немає.

Че вы дуриками прикидываетесь?
Зачем им "самим" становиться, если там "Донбас"?
Только если "Донбас " уйдет.
Какие тут могут быть другие трактовки?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

і де саме там написано про те, що хлопці Семенченко підуть з Ілловайську. У виділеному Вами фрагменту цього немає.

Ще один ідіот. Як розуміти речення, яке він адресує командуванню ЗСУ: "Если надо - сами становитесь с пистолетом на дороге и держите ситуацию" ?

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Кванте, ви дуже групо працюєте.

Виділіть в наведеному тексті, де саме Семенченко сказав, цитую Вас: "шантажував усіх тим, що його хлопці просто підуть і Іловайска"

А по моєму хтось себе веде як кацапи, які на реальні наші аргументи несуть ахінею.



 :an А давайте все дружно заминусуем Кванта за эту ахинею

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
і де саме там написано про те, що хлопці Семенченко підуть з Ілловайську. У виділеному Вами фрагменту цього немає.

Че вы дуриками прикидываетесь?
Зачем им "самим" становиться, если там "Донбас"?
Только если "Донбас " уйдет.
Какие тут могут быть другие трактовки?

А вместе - никак???
Contra Spem Spero

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ

і де саме там написано про те, що хлопці Семенченко підуть з Ілловайську. У виділеному Вами фрагменту цього немає.

Ще один ідіот. Як розуміти речення, яке він адресує командуванню ЗСУ: "Если надо - сами становитесь с пистолетом на дороге и держите ситуацию" ?

Квант, хватит целку строить из себя. Все все поняли, а он один не понял. Семен имел в виду, что если ваши подчиненные, господин министр, ложат на вас куй, то становитесь сами с пистолетом и контролируйте ситуацию

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
:an А давайте все дружно заминусуем Кванта за эту ахинею

Вообще, у него карма сбалансированая.

Если он говорит, чт "все его минусуют" = обсирает сам себя.  :smiley15:
Contra Spem Spero

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
А вместе - никак???

Когда кто-то пишет или говорит "если надо", то это чаще всего обозначает "если вам надо".
Так что им не очень надо.
Или подмога, или мы "пас".
Я так понимаю эту фразу и не претендую на всеведение.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
:an А давайте все дружно заминусуем Кванта за эту ахинею

Вообще, у него карма сбалансированая.

Если он говорит, чт "все его минусуют" = обсирает сам себя.  :smiley15:

не, там у него в карме четкий тренд последнее время. Думаю, через недельку уже будет минус 100

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
і де саме там написано про те, що хлопці Семенченко підуть з Ілловайську. У виділеному Вами фрагменту цього немає.

Че вы дуриками прикидываетесь?
Зачем им "самим" становиться, если там "Донбас"?
Только если "Донбас " уйдет.
Какие тут могут быть другие трактовки?

А вместе - никак???

Їм же дали танкову роту ЗСУ. Людей в тербатах для штурму і оборони міста достатньо. В чому проблема, що вони дизертують? Чому ЗСУ беруть міста і не тошнять і нікого не шантажують. Чому ЗСУ в оточені під градами, мінометами і танковими ударами тримали аеропорти ЛуганДону більше 2 місяців! Чому вони не нили? У них навіть танків не було!
Семенченко пропонує, щоб замість його хлопців воювали хлопці ЗСУ. Розумне рішення!

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
заспамили гілку в край. Адміни, створюйте іншу. тут вже про саму війну ніхто не говорить.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
заспамили гілку в край. Адміни, створюйте іншу. тут вже про саму війну ніхто не говорить.

Гілка  оновлюється з 50 сторінки.

Там і вкажемо свою думку.
Contra Spem Spero

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27037
Тарута: ""Что касается оперативной ситуации, то в понедельник 25 августа утром действительно из "Градов" и минометов был обстрелян  блокпост пограничников чуть выше Новоазовска в районе села Розы Люксембург. Затем на территорию Украины зашла колона военной техники и углубилась на 5-6 километров. Однако никаких боев не было. Боевики сами остановились и окопались"

Кто-то в курсе, они так и сидят на нашей территории окопанные?  :Sho_za:

Они окопались за речкой в селе РЛюксембург (ранее в ветке я фотки местности постил). Не знаю насколько проблематично их там разипать, на мой непрофессиональный глаз можно легко.
Но инфы о том что они ушли обратно я пока не видел

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Тарута: ""Что касается оперативной ситуации, то в понедельник 25 августа утром действительно из "Градов" и минометов был обстрелян  блокпост пограничников чуть выше Новоазовска в районе села Розы Люксембург. Затем на территорию Украины зашла колона военной техники и углубилась на 5-6 километров. Однако никаких боев не было. Боевики сами остановились и окопались"

Кто-то в курсе, они так и сидят на нашей территории окопанные?  :Sho_za:

Они окопались за речкой в селе РЛюксембург (ранее в ветке я фотки местности постил). Не знаю насколько проблематично их там разипать, на мой непрофессиональный глаз можно легко.
Но инфы о том что они ушли обратно я пока не видел
Судя по этой карте https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/70/East_Ukraine_conflict.svg , они там и сидят.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
не, там у него в карме четкий тренд последнее время. Думаю, через недельку уже будет минус 100

Якщо у нас за Тимошенку, яка злила Крим голосує 11% виборців, а за лицеміра Ляшка - 19%, то це значить, що у нас народ "головою" не думає. Хто буде більше нити і брехати, але брехати те, що подобається людям, той буде і правий і більше рейтинговий. Мене мінісують за правду, за ту соломинку правди, яку я даю людям, щоб вони "опомнилися", а вони поводять себе як кацапи: "А Юля сказала...." і т.д.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
26 августа 2014 | 09:20
Перша колона військової техніки, яка напередодні вирушила в зону АТО прямо з параду до Дня Незалежності, вже прибула в пункт призначення.
http://podrobnosti.ua/power/2014/08/26/990483.html

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Хто буде більше нити і брехати, але брехати те, що подобається людям, той буде і правий і більше рейтинговий.

ну це найголовніший постулат будь-якої пропаганди

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27037
не, там у него в карме четкий тренд последнее время. Думаю, через недельку уже будет минус 100

Якщо у нас за Тимошенку, яка злила Крим голосує 11% виборців, а за лицеміра Ляшка - 19%, то це значить, що у нас народ "головою" не думає. Хто буде більше нити і брехати, але брехати те, що подобається людям, той буде і правий і більше рейтинговий. Мене мінісують за правду, за ту соломинку правди, яку я даю людям, щоб вони "опомнилися", а вони поводять себе як кацапи: "А Юля сказала...." і т.д.

Вообще, это реально жопа :(

А ведь еще когда сказано было - "не сотвори себе кумира" :(

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Какая-то карта сегодня невеселая


Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
не, там у него в карме четкий тренд последнее время. Думаю, через недельку уже будет минус 100

Якщо у нас за Тимошенку, яка злила Крим голосує 11% виборців, а за лицеміра Ляшка - 19%, то це значить, що у нас народ "головою" не думає. Хто буде більше нити і брехати, але брехати те, що подобається людям, той буде і правий і більше рейтинговий. Мене мінісують за правду, за ту соломинку правди, яку я даю людям, щоб вони "опомнилися", а вони поводять себе як кацапи: "А Юля сказала...." і т.д.

Вообще, это реально жопа :(

А ведь еще когда сказано было - "не сотвори себе кумира" :(

А ніхто того ... й не робить...
Contra Spem Spero

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Про це під час брифінгу у вівторок повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.
"Українських прикордонників вперше обстріляли некерованими реактивними снарядами два бойові вертольоти Мі-24 РФ", - сказав він.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/26/7035806/


Лише одне питання. Коли видадуть прикордонникам ПЗРК?
« Останнє редагування: Серпня 26, 2014, 12:01:03 12:01 від Taras.ua »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27037
Кстати, о новостях :)

Пока мы тут обсуждаем Иловайск наши сложа руки не сидели, а нехило так утрамбовывают лугандонский член сверху и расширяют коридор вокруг Луганска

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Кстати, о новостях :)

Пока мы тут обсуждаем Иловайск наши сложа руки не сидели, а нехило так утрамбовывают лугандонский член сверху и расширяют коридор вокруг Луганска

 :smiley24:
Contra Spem Spero

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
РНБО України
‏@rnbo_gov_ua
Обстріл Новоазовська російськими найманцями триває в ці хвилини. За інформацією Міноборони, в Новоазовську горить лікарня

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Ху* в чоло! Дебіл чи що?
Перекладаю для ідіотів: якщо не прийде ЗСУ і не звільнить замість них Іловайськ, то ми йдемо з Іловайска. Більше того, сьогодні Семенченко признався, що 10 чоловік з Донбасу дизертували (втікли з поля бою). І це перший реальний бій Донбасу і інших тербатів. Їм на підмогу дали зведену танкову роту ЗСУ. Що в колорадів краща зброя чи є там танки? У них навіть броніків немає...

Акцент в сообщении несколько другой - окажите помощь, против тяжелого вооружения легковооруженный батальон неэффективен. Если нет резервов - приезжайте и участвуйте в боях лично. Танковая рота отошла без предупреждения. Семенченко нигде не утверждает, что "Донбасс" уйдет. Перечитайте еще раз внимательно его сообщение.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Про це під час брифінгу у вівторок повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.
"Українських прикордонників вперше обстріляли некерованими реактивними снарядами два бойові вертольоти Мі-24 РФ", - сказав він.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/26/7035806/

Та вже можна робити що завгодно. Захід не реагує і реагувати не буде. :smilie2: Вже немає, навіть, стурбованності.
Вам стара кошолка Меркель же сказала ясно: робить все так, щоб не зашкодити ПаРашці. А ми їй зашкоджуємо вже самім своїм існуванням.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27037
Какая-то карта сегодня невеселая



Машковец в обзоре пишет что все это белое - херня.

"Результаты этих эскапад, думаю, всем известен. Если в районе Новоазовска вата в организованных боевых порядках сумела выйти лишь на рубеж Щербак — Маркино (отдельные добрались даже до реки Грузский Еланчик), где и была последовательно накрыта сначала украинской авиацией, а потом и артиллерией, в результате чего потеряв 2 танка, 2 БМП и несколько Камазов была вынуждена в основном ретироваться обратно за пацаватую границу (некоторые попробовали пробиться на север, но не сильно далеко), то в районе Амвросиевки некоторым особо ушлым вато-бойцам с бронетехникой удалось добраться даже до Кутейниково, в отличии от своих товарищей из состава той же банды, попавших в плен в районе Зазеркального.

Таким образом, дорога Т-05-08 осталась под контролем «злобных укров», а в ряде населённых пунктов Амвросиевского района нынче пребывает несколько формирований вато-бойцов (район Кутейниково-Белояровка). Однако о «полном окружении Амвросиевской группировки укров», о чём трубили громогласно всера с самого утра «дырявые» сводки, я бы на их месте всё-таки не кричал (утро вечера мудренее…).

Да, с точки зрения дальнейших перспектив ведения наступательных боёв на рубеже Иловайск — Моспино — Новый свет положение украинских войск осложнилось (необходимо теперь ворвавшуюся с тыла шоблу отбросить ПОЛНОСТЬЮ за пацаватые рубежи), но я бы всё-таки не сравнивал это с «Должанской историей» и не называл бы это «совсем всё плохо». Поживём — увидим…"

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Кстати, о новостях :)

Пока мы тут обсуждаем Иловайск наши сложа руки не сидели, а нехило так утрамбовывают лугандонский член сверху и расширяют коридор вокруг Луганска

 :smiley24:



им с фланга угрожает целая группировка рашистов и скоро они вступят в бой севернее луганска...

ударом на северодонецк
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.