Автор Тема: Конвой прорвался  (Прочитано 26532 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Конвой прорвался
« Reply #240 : Серпня 22, 2014, 05:11:05 17:11 »
Меркель - ебаная тварь.

конченая пизда. она была в курсе, раз до сих пор молчит.

они все в курсе. И это может быть как хорошо так и плохо.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Конвой прорвался
« Reply #241 : Серпня 22, 2014, 05:11:22 17:11 »
а че молчит, только шо поговорила с хуйлом. Хуйло сказало, что дальше затягивать с "помощью" было нельзя, шо сказала фрау, хз.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Конвой прорвался
« Reply #242 : Серпня 22, 2014, 05:11:50 17:11 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: Конвой прорвался
« Reply #243 : Серпня 22, 2014, 05:12:28 17:12 »
Меркель - ебаная тварь.

конченая пизда. она была в курсе, раз до сих пор молчит.
Не нагнетай... Меркель - наш человек. Скажи спасибо, что она не ведет себя так, как австрийцы или венгры...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Конвой прорвался
« Reply #244 : Серпня 22, 2014, 05:14:30 17:14 »
Меркель - ебаная тварь.

конченая пизда. она была в курсе, раз до сих пор молчит.
Не нагнетай... Меркель - наш человек. Скажи спасибо, что она не ведет себя так, как австрийцы или венгры...
уроженка DDR и бывший член SED - наш человек? :Sho_za:  :fp2
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Конвой прорвался
« Reply #245 : Серпня 22, 2014, 05:14:35 17:14 »
Цитувати
Вже в Луганську
И как же они проехали, если нас неделю уверяют, что Луганд в кольце, а вроде вчера была инфа, что точно в кольце..

Про оточення Славянська забули?

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Re: Конвой прорвался
« Reply #246 : Серпня 22, 2014, 05:15:13 17:15 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Конвой прорвался
« Reply #247 : Серпня 22, 2014, 05:17:43 17:17 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?


Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Конвой прорвался
« Reply #248 : Серпня 22, 2014, 05:19:19 17:19 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?
ноют, чтобы был предлог для конвоя
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Re: Конвой прорвался
« Reply #249 : Серпня 22, 2014, 05:20:34 17:20 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?

Чтоб идиоты радовались и расслабляли булки.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Конвой прорвался
« Reply #250 : Серпня 22, 2014, 05:20:58 17:20 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?

як плохо ? Луганськ жев кільці, спеціально кинули наших хлопців перекрити ОСТАННЮ трасу якою могли іхати, і ти ба , бля, гумнокнвой в Луганську

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Конвой прорвался
« Reply #251 : Серпня 22, 2014, 05:21:36 17:21 »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Конвой прорвался
« Reply #252 : Серпня 22, 2014, 05:22:42 17:22 »
РНБО України @rnbo_gov_ua 15m
Від Молодогвардійська в бік Луганська вирушила колона важкої техніки рос.найманців. Ще одна колона зафіксована у нп Давидово-Нікольське


пропустять, безпесди

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Конвой прорвался
« Reply #253 : Серпня 22, 2014, 05:22:46 17:22 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?

Чтоб идиоты радовались и расслабляли булки.

Ты напрасно думаешь что самый умный. Жизнь такая штука, что обзывая кого-нибудь идиотом,
можешь потом оказаться обычным вульгарным долбоёбом  :smilie5:.
« Останнє редагування: Серпня 22, 2014, 05:25:09 17:25 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Конвой прорвался
« Reply #254 : Серпня 22, 2014, 05:23:53 17:23 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?

як плохо ? Луганськ жев кільці, спеціально кинули наших хлопців перекрити ОСТАННЮ трасу якою могли іхати, і ти ба , бля, гумнокнвой в Луганську

Ну значит, так нужно.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4929
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Конвой прорвался
« Reply #255 : Серпня 22, 2014, 05:25:49 17:25 »
До Луганська заїхало 16 вантажівок гуманітарного конвою РФ – активіст

Про це УНІАН повідомив голова громадської організації Громадянська ініціатива «Права Справа» Дмитро Снегирьов. За його словами, цю інформацію йому передали місцеві жителі і члени його громадської організації, які стали очевидцями того, що відбувається.

«До Луганська з боку Станиці Луганська, через село Миколаївку по грунтовій дорозі, яка не контролюється українськими військовими, заїхало 16 КамАЗів гуманітарної допомоги РФ», - сказав Снегирьов.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Re: Конвой прорвался
« Reply #256 : Серпня 22, 2014, 05:26:37 17:26 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?

Чтоб идиоты радовались и расслабляли булки.

Ты напрасно думаешь что самый умный. Жизнь такая штука, что обзывая кого-нибудь идиотом,
можешь потом оказаться обычным вульгарным долбоёбом  :smilie5:.

Еслиб я был пусть не самым умным то я бы наверное не тратил время на пустое общение на форуме, а так я такой как есть.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4929
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Конвой прорвался
« Reply #257 : Серпня 22, 2014, 05:27:45 17:27 »
Ми називаємо це прямим вторгненням під цинічним прикриттям Червоного Хреста. Це військові автомобілі, це військовослужбовці з документами прикриття. Там в ролі водіїв знаходяться військові, що навчені на конвойні функції, на управління бойовими машинами, танками та артилерією. Транспорт з цієї колони буде застосовано для перевезення артилерії, а значить, проти мирного населення”, - підкреслив голова Служби безпеки.

Крім того, Наливайченко зазначив, що, за даними СБУ, так звана гуманітарна колона з Росії переслідує три мети. Перша - використання військових КамАЗів, перефарбованих в білий колір, для транспортування артилерійських установок, друге - це перевезення зброї та спорядження до бандформувань і третє, найважливіше, приховування злочинів, приховування тіл убитих людей від родичів і від влади України для того, щоб родичі загиблих в Росії не дізналися, де загинули їхні рідні, наголосив він.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Конвой прорвался
« Reply #258 : Серпня 22, 2014, 05:28:43 17:28 »
Я всё таки думаю, что это эвакуация наёмников. Ладно, посмотрим, может я и ошибался...

При такой длине неконтролируемого отрезка границы говорить об "это эвакуация наёмников" может только идиот. :smiley23:

 :smilie5: Ты плохо следишь за военной обстановкой.
Если всё так просто с границей, почему постоянно ноют что затруднены поставки ?

як плохо ? Луганськ жев кільці, спеціально кинули наших хлопців перекрити ОСТАННЮ трасу якою могли іхати, і ти ба , бля, гумнокнвой в Луганську

Ну значит, так нужно.

акуэть аргумент :weep:

а нужно кому ?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Конвой прорвался
« Reply #259 : Серпня 22, 2014, 05:30:33 17:30 »
Ми називаємо це прямим вторгненням під цинічним прикриттям Червоного Хреста. Це військові автомобілі, це військовослужбовці з документами прикриття. Там в ролі водіїв знаходяться військові, що навчені на конвойні функції, на управління бойовими машинами, танками та артилерією. Транспорт з цієї колони буде застосовано для перевезення артилерії, а значить, проти мирного населення”, - підкреслив голова Служби безпеки.

Крім того, Наливайченко зазначив, що, за даними СБУ, так звана гуманітарна колона з Росії переслідує три мети. Перша - використання військових КамАЗів, перефарбованих в білий колір, для транспортування артилерійських установок, друге - це перевезення зброї та спорядження до бандформувань і третє, найважливіше, приховування злочинів, приховування тіл убитих людей від родичів і від влади України для того, щоб родичі загиблих в Росії не дізналися, де загинули їхні рідні, наголосив він.

Блядь, ну що в нас за доблні в керівництві. Сказав А, кажи Б. Народ же хоче знати чи відкопувати дідівський шмайсер
чи ще почекати.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: Конвой прорвался
« Reply #260 : Серпня 22, 2014, 05:30:58 17:30 »
МОСКВА, 22 авг — РИА Новости. Президент России Владимир Путин в ходе телефонного разговора с канцлером Германии Ангелой Меркель заявил, что дальнейшее затягивание ситуации с гуманитарным конвоем было бы недопустимо, сообщила пресс-служба Кремля в пятницу.
"Путин подчеркнул, что с учетом откровенных проволочек со стороны Киева в вопросе доставки российской помощи переживающим гуманитарную катастрофу юго-восточным регионам Украины принято решение об отправке автомобильного конвоя. Дальнейшее затягивание было бы недопустимо", — говорится в сообщении.
В разговоре также высказана серьезная озабоченность масштабной эскалацией силовой операции Киева в Донецкой и Луганской областях.
"Высказана также серьезная озабоченность происходящей масштабной эскалацией силовой операции киевских властей в Донецкой и Луганской областях, что ведет к новым жертвам среди мирного населения", — говорится в сообщении.
Политики обсудили шаги по содействию скорейшему прекращению боевых действий на Украине, а также условились продолжить контакты, сообщает пресс-служба Кремля в пятницу.
"Обсуждались, в частности, некоторые шаги, которые Россия и Германия могли бы предпринять в русле содействия скорейшему прекращению боевых действий и налаживания внутриукраинского политического диалога. <…> Условились продолжить контакты по украинской тематике", — говорится в сообщении.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4929
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Конвой прорвался
« Reply #261 : Серпня 22, 2014, 05:32:17 17:32 »
Ми називаємо це прямим вторгненням під цинічним прикриттям Червоного Хреста. Це військові автомобілі, це військовослужбовці з документами прикриття. Там в ролі водіїв знаходяться військові, що навчені на конвойні функції, на управління бойовими машинами, танками та артилерією. Транспорт з цієї колони буде застосовано для перевезення артилерії, а значить, проти мирного населення”, - підкреслив голова Служби безпеки.

Крім того, Наливайченко зазначив, що, за даними СБУ, так звана гуманітарна колона з Росії переслідує три мети. Перша - використання військових КамАЗів, перефарбованих в білий колір, для транспортування артилерійських установок, друге - це перевезення зброї та спорядження до бандформувань і третє, найважливіше, приховування злочинів, приховування тіл убитих людей від родичів і від влади України для того, щоб родичі загиблих в Росії не дізналися, де загинули їхні рідні, наголосив він.

Блядь, ну що в нас за доблні в керівництві. Сказав А, кажи Б. Народ же хоче знати чи відкопувати дідівський шмайсер
чи ще почекати.

По ріці Збруч досі збереглись старі доти і укріплення ... от їх певно на часі розчищати ...  :smilie8:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Конвой прорвался
« Reply #262 : Серпня 22, 2014, 05:34:32 17:34 »

Ну значит, так нужно.

акуэть аргумент :weep:

а нужно кому ?

Та хер его знает. Только я никогда не поверю что 300 камазов будут белым днём кататься по театру боевых
действий без предварительных договорённостей.


PS. Пока писал, стало ясно кому надо. Путин позвонил договорился с Меркель, а она как раз будет говорить с Порошенко.


« Останнє редагування: Серпня 22, 2014, 05:37:53 17:37 від OlegSky »

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4929
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Конвой прорвался
« Reply #263 : Серпня 22, 2014, 05:37:28 17:37 »
БЕРЛІН / КИЇВ (Рейтер) - Після кількох місяців посилила тиск на Володимира Путіна, турбота монтажу в Берліні та інших європейських столицях, що осміліла військові успіхи України на сході скорочують шанси зберегти обличчя шляхи виходу з кризи для Русский лідер.

  В результаті, в центрі уваги німецький-голові дипломатичних зусиль перемістився, за словами високопоставлених чиновників, до наполягають на прояві стриманості від українського президента Петро Порошенко і запобігання принизливої ​​поразки для проросійських заколотників, розвиток, який Берлін страхи можуть викликати сильну реакцію Путін.

Запланований візит канцлера Ангели Меркель до Києва в суботу, її перший з моменту виникнення кризи на початку року, це перш за все сигнал підтримки Порошенко, мільярдер кондитерської магната, який був обраний менше трьох місяців тому.

Але німецький лідер також використовуватиме поїздку, щоб спробувати переконати Порошенко і націоналістичні прихильників жорсткої лінії в Україні, які хочуть натиснути свою військову перевагу і розтрощити сепаратистський повстання на сході, задуматися про наслідки такого курсу.

Центральне місце в дипломатичний наступ Берліна є думка, що безпосередньо поразка проксі Путіна в східній Україні спровокує непередбачувану реакцію з боку Кремля, який міг взяти криза до небезпечного новий рівень.

"Порошенко повинен знати, що є розуміння того, як його уряд виступив а й, що не може бути військового вирішення на сході," сказав один чиновник Reuters на умовах анонімності. "Він не може виграти з зброєю. Путін не дозволить це."

На наступний день після відвідин Меркель, відбудеться святкування Дня Незалежності, на якій 1500 військовослужбовців - у тому числі 150 чоловіків з Східного фронту - буде парад вулицями столиці. Бронетранспортери і ракетні системи також будуть виставлені.

На Facebook, обслуговуючі українські солдати закликають молодих людей пройти навчання і вступити до лав. І рекрутингові кампанії для Національної гвардії проводяться регулярно по телевізору.

"Вони (українці) думаю, що вони повинні вести переговори з позиції сили. І, що є трудність", сказав дипломат.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27356
Re: Конвой прорвался
« Reply #264 : Серпня 22, 2014, 05:41:11 17:41 »

"Вони (українці) думаю, що вони повинні вести переговори з позиції сили. І, що є трудність", сказав дипломат.

Пидарасы.
Политика замирения агрессора еще нигде и ниразу не приносила положительного результата.

Таки история нас учит что она нас ничему не учит

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4929
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Конвой прорвался
« Reply #265 : Серпня 22, 2014, 05:48:25 17:48 »
БРЮССЕЛЬ, 22 серпня (РІА Новини) - Європейська комісія поки не готова коментувати ситуацію з Російською конвою гуманітарної допомоги, який перетнув кордон України раніше в п'ятницю, Себастьян Брабант, сказав зовнішньої політики вождя ЄС заступник прес-секретар.
"Ми бачили недавні повідомлення, вони суперечливі. Ми не можемо коментувати, поки ми не перевірили факти. Наша позиція, яка була озвучена багато разів міністри закордонних справ минулого тижня і президент [Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу] в своїх переговорах з президентом [Росії Володимира] Путіна і Президента [з України Петро Порошенко], є те, що російської гуманітарної допомоги [ще] повинні бути доставлені в повній відповідності з нормами міжнародного права, через компетентні міжнародні організації та за згодою української влади ", сказав Брабант.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Конвой прорвался
« Reply #266 : Серпня 22, 2014, 05:48:50 17:48 »
Меркель - ебаная тварь.

конченая пизда. она была в курсе, раз до сих пор молчит.
Не нагнетай... Меркель - наш человек. Скажи спасибо, что она не ведет себя так, как австрийцы или венгры...

Меркель лучшая подружка Хуйла.
Для тех, кто забыл:


Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Конвой прорвался
« Reply #267 : Серпня 22, 2014, 05:58:26 17:58 »
Цитувати
Глава СБУ Валентин Наливайченко заявив, що рух російської колони – це пряме вторгнення РФ в Україну


и сразу после этого:

Цитувати
З метою запобігання провокацій нами надано всіх необхідних розпоряджень для безпечного пропуску конвою - Заява @MFA_Ukraine


Как эти два заявления уживаются вместе?
Обьявляем, что началось вторжение, и мы сделаем всё, чтобы оно прошло максимально комфортно.  :smilie11:
 :Sho_za:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Конвой прорвался
« Reply #268 : Серпня 22, 2014, 06:04:44 18:04 »
Цитувати
Глава СБУ Валентин Наливайченко заявив, що рух російської колони – це пряме вторгнення РФ в Україну


и сразу после этого:

Цитувати
З метою запобігання провокацій нами надано всіх необхідних розпоряджень для безпечного пропуску конвою - Заява @MFA_Ukraine


Как эти два заявления уживаются вместе?
Обьявляем, что началось вторжение, и мы сделаем всё, чтобы оно прошло максимально комфортно.  :smilie11:
 :Sho_za:
ебанатизм в чистом виде :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Конвой прорвался
« Reply #269 : Серпня 22, 2014, 06:07:54 18:07 »
Welcome to the Dark Side of the Force