Автор Тема: Вступне слово на останній зустрічі Більдерберґського клубу  (Прочитано 2909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4109
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Цитувати
Шановні пані та панове,
Дозвольте мені привітати Вас на 60-ій зустрічі Більдерберґського клубу тут, в Копенгаґені ..
З моменту започаткування зустрічей Більдерберґського клубу ще в 1954 році, мій батько [William Gerrit Van Duyn], Його Королівська Високість Принц Бернард оф Ліппе-Бістерфельд (Bernhard of Lippe-Biesterfeld), Генрі Кіссінджер (Henry Kissinger), вирішили організувати захід, щоб об'єднати різних представників промисловості, політики та культури. Після четвертої наради, ще в 1958 році, члени Більдерберґського клубу створили умови Римського договору [Treaty of Rome]. У результаті він був підписаний і Європейське співтовариство народилося, тоді в складі 6 учасників. Сьогодні Європейське співтовариство включає в себе 28 країн. І сьогодні Більдерберґери дають поради членам 134 держав.

Сьогодні, моя доповідь буде офіційно опублікована нашим новим ворогом: ЗМІ.
Більдерберґський клуб не таємне товариство, і ніколи ним не було. Можливо, в очах населення, але все що ми дійсно робили, так це тримали наші теми і рішення при собі. Ми не зло. У мене немає всевидючого ока. Мої предки всього-лише переконалися в тому, що Око розміщено на одно-доларовій купюрі [США].

Бильдерберґский клуб не є змовою, але люди і теоретики змови з їх інфантильними фантазіями розглядають його як такий. Жоден з вас, і мене не хвилює наскільки ви могутні, не сидить за столом в темній кімнаті, тримаючись за руки і пильно дивлячись на кришталеву кулю, плануючи майбутнє Світу.

Буйний міф про образ Більдерберґського клубу, створений теоретиками змови, журналістами та медіа-маґнатами був сфабрикований. Але чи справді вони є причиною наших наслідків? Хіба ми не залучені в цей розкішний і таємний містичний образ? Повертаючись у минуле, я сьогодні беру участь в спілкуванні з певним контроверсійним дослідником, що вивчає ілюмінатів понад 2 десятиліття [Fritz Springmeier]. Я поважаю цього пана за його мужність і бачення.
Я хочу змінити історію.

Я дійсно вірю, що людство має право на своє майбутнє. Населення перебуває у відчаї, ним маніпулюють, і воно деморалізоване своїми лідерами. А вони живуть у своїх власних Декартових фантазіях з надією на те, що Бог пошле їм Месію, щоб врятувати їх душу! У Бога ж є інші плани для людства. Він створює баланс між добром і злом.

Час змінюється: і я радий відчувати ці зміни. Я відчуваю загальну обізнаність і специфічність пробуджених .... Люди починають задавати мені хороші запитання. Їх головне питання: "Що є правильним?" Це феномен відповіді і реакції на надмірно чуттєве сприйняття того, що весь Світ приречений на катастрофу, бідність, несправедливість і страждання.

Що ж робить Більдерберґський клуб настільки сильним?
Саме його наполегливість. Члени приходять і відходять, гості приходять і йдуть, але система проростає все сильнішою і сильнішою. Жоден президент, ні король, ні диктатор, ні прем'єр-міністр не сміє критикувати ні моє ім'я, ні Більдерберґський клуб, і вони знають, що вони є маріонетками потужних Ілюмінатів, що діють з-за лаштунків.

Глобальна економіка валиться. Люди захоплені тим, чого вони не завжди розуміють. Але, це змушує їх діяти сліпим чином у своїх власних інтересах.

Це те, що вони роблять в головних країнах і, звичайно, в Сполучених Штатах: антропній країні! Гілларі Клінтон (Hillary Clinton) сказала мені вчора, що цей рух - як лавина, що накрила Америку і змила її гордість. Коли люди розуміють, що їхнє існування перебуває під загрозою, вони моляться Богу, винять свій уряд, Більдерберґський клуб і Короля Сатани на прізвисько Ілюмінат.

В нещодавній промові перед Радою з міжнародних відносин (CFR - Council on Foreign Relations) в Брюсселі кілька днів тому, я попередив, що "глобальна обізнаність населення" загрожувала революцією по відношенню до своїх урядів.

Ви прийшли з самих різних ідеологічних, економічних, культурних і політичних традицій. Що нас об'єднує, так це те, що всі ми сповнені рішучості знайти рішення для людства і його людського роду.

І ті, хто працює на користь власної жадібності, успіху і спраглої слави, ті хто продав свої країни, як Буші, Муґабе, Орбан, аль-Башир, Кім Чен Ун, є зрадниками. Не тільки зрадниками свого народу і їх націй, а й людства, як єдиного цілого.

Темою цієї зустрічі Більдерберґського клубу є Єдиний Світовий Уряд..
Сім років тому економіка Європи майже звалилася. Це сталось не через слабку економіку в Європі. Воно прийшло прямо до нас зі Сполучених Штатів Америки з їх нестійкою банківською системою.

Вибух бульбашки нерухомості в США, який досяг свого піку в 2006 році, викликав стрімке падіння вартості цінних паперів, підкріплених ціною на нерухомість в США, пошкодивши фінансові установи в усьому світі, без врахування національних боргів. Світова економічна криза через американську нерухомість? Через їх обжерливість? Чи необхідно решті світової економіки покладатися на економіку США?

Інший ключовий момент, що застосовується в Сполучених Штатах: універсальний принцип добробуту, на якому засновані Сполучені Штати. Але добробут не означає нікому не потрібну задницю, яка сидить на дивані, поїдає піцу, слюнявить пиво сама з собою, дивиться телевізор, допоки він/вона чекає коли прийде чек за безробіття.

Будь ласка, запитайте середньостатистичну людину про сенс існування людей, або уряду? Чи буде його/її відповіддю: щоб забезпечити загальний добробут майбутніх поколінь людства? Не думаю.

Люди хочуть націю, імперію. Навчайте людей тому, що вони хочуть: глобалізації. Люди вірять у те, що для того, щоб мати імперію, вам потрібні гроші. Але гроші не є результатом багатства. Економіка заснована не на грошах, а на виробництві та інновації. Гроші це не те, що обертає світ. Гроші не мають ніякої цінності. Коли сім'ї збирають свій власний урожай з овочів і фруктів в своєму саду, вони мають більшу цінність і реальні гроші.

Контроль над людським розумом. Людські уми впливають на планету. Це те, як все вимірюється. Це означає безсмертя для Душі людства. Ми можемо насолоджуватися універсальними принципами. Це дозволяє людям здійснювати інновацію, вірити, і гармонізувати відносини між людиною і природою. Люди руйнують своє власне життя навмисно на цілі з жаги до все більш високих стандартів життя. Вони риють собі могилу, на що підштовхують їх їх власні ж борги. Якщо людство не змінить своє ставлення, 35% населення буде знищено. Вони руйнують свої власні творчі сили без будь-якої причини.

Населення списує відповідальність на депресії. Але депресія 2008 не була подією, яка знищила світових капіталістів. Наміром було пробудити в населення світу усвідомлення своєї жадібності і лєні в їх житті, щоб дозволити їм побачити обличчя-в-обличчя видовище злиднів. Вони звинувачують банки, уряди і всіх нас.

Давайте дамо їм те, що вони хочуть:
Чому б нам не надати їм право управління природою економіки, соціального забезпечення, іграми в війни та інновацією майбутнього .... Греки трощать європейську систему зі своїми боргами, які неможливо виплатити. Французи голосують за Національний фронт, щоб врятувати французький патріотизм. Італійці це італійці. Я не прошу вас бути занадто емоційними, ми не іспанці. Я навіть не хочу йти ні шляхом Східної Європи, ні Росії, ні Азії.

Населення буде прекрасно правити світом на благо людства! Я вірю в братство народів.

Обов'язком Ілюмінатів є контролювати кожний рух в будь-якому уряді, щоб забезпечити безпеку її населення, тому ми створюємо правила, ми приймаємо рішення про політику націй. Більдерберґський клуб повинен направляти економічні чинники в правильному напрямку, і зміцнити довіру серед населення!

Я проти будь-якої секретності рішень, прийнятих нами. Чому ми повинні продовжувати правити системою з-за закритих дверей? Чому ми не зіткнемо населення з їх власним дзеркалом і не скажемо їм: Гей! Прокидайтеся ....
Більдерберґські зустрічі є інструментом Ілюмінатів. Воно працює тому що це Ілюмінати. Більдерберґський клуб є найсильнішим і найбільш потужним об'єднанням, ідеальною концепцією для розумної економічної безпеки, шляхом підтримання світового порядку в формі, і ініціатором людства в епоху рації.

Я хочу, щоб цей Більдерберґ став першою зустріччю в новому напрямку, забезпечуючи відкритість перед населенням, демонструючи респект і повагу по відношенню до майбутніх поколінь.

Наступного року позитивні результати покажуть усьому світові, що ми не зло, але ми допомагаємо людству, тому що людство не в змозі себе врятувати.

Позитивна Різноманітність є єдиною ознакою прогресу зі страховим полісом для населення.

фейк, нє ?  :laugh:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©