Автор Тема: Северодонецкий Фупчег-сепаратист  (Прочитано 19065 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #60 : Серпня 23, 2014, 09:25:05 21:25 »
Та було проведено. Я посилаюся на Київський Iнститут Соцiологiї Панiоттi. Дослiдження було проведено десь тиждень пiсля зняття Ленiна. А у вас є якiсь бiльш точнiшi данi?

для Markuze

не бачив я більшості киян з трауром над поваленим істуканом, а радість бачив. Проведіть опитування, незалежне.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #61 : Серпня 23, 2014, 09:26:54 21:26 »
для Markuze

ви дебіл,

 А ви як мінімум не вихована людина. Markuze все вірно написав. Багато із вас галичан, нічим суттєвим від жителів Донбасу не відрізняєтесь. Ви боролись проти комуністів але дієте їх методами, не терпимі до людини із іншими поглядами, робите спроби нав"язати свій образ життя. Ви висміюєтесь на донечанами, що вони в гумових тапочках гуляють по вулицях, повно сміття на вулиці, але, вибачте, я те ж саме спостерігав у Львівській області цього року. Жахливе сміття і ті ж тапочки у декого. Чого ви постійно бажаєте нав"язати свою позицію, свої погляди? Ми, українці іншої частини України не сприймаємо такої позиції. Ми більш толерантні, ліберальні і демократичні. Тому або будьте більш подібними із нами, або живіть собі окремо і відчепіться від нас.

 Вимушений так писати, бо вже дістали своєю невихованістю і переконанням якогось більшого розуму.
Ще, серед галичан багато працьовитих, добрих і хороших людей, але, на жаль, є ось такі, які вважають, що сварка, відстоювання власної позиції за будь яких обставин - краще ніж порозуміння.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #62 : Серпня 23, 2014, 09:28:47 21:28 »
Не умiщається. Польський Сейм засудив операцiю "Вiсла". Пацифiкацiю я думаю що також засудили. У Польщi не ставляться памятники на вiдзнаку "Вiсли", тобто ставляться, але на вшанування жертв операцii.




А как в Европе умещаются в головах пасификация Пилсудского, акция Висла и голодомор? Не путайте причину и следствие. Кстати, кафедральный собор в Перемышле уже вернули продвинутые европейцы?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #63 : Серпня 23, 2014, 09:29:10 21:29 »
для Markuze

ну звичайно, а УНР знищив не Ульянов, а хто тоді?

не тупіть, ви прекрасно розумієте, чому в незалежній Україні повинні стояти пам*ятники Бандері та немає місця ульянову.

якщо не розумієте, то не мучайте себе і оточуючих, переїзджайте в місця де є ілліч, Белгород чи Ростов

боюсь тільки. що там дуже скоро, знімуть ілліча, як колись джугашвіллі, та поставлять Хуйла.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #64 : Серпня 23, 2014, 09:29:48 21:29 »

 А ви як мінімум не вихована людина. Markuze все вірно написав. Багато із вас галичан, нічим суттєвим від жителів Донбасу не відрізняєтесь. Ви боролись проти комуністів але дієте їх методами, не терпимі до людини із іншими поглядами, робите спроби нав"язати свій образ життя. Ви висміюєтесь на донечанами, що вони в гумових тапочках гуляють по вулицях, повно сміття на вулиці, але, вибачте, я те ж саме спостерігав у Львівській області цього року. Жахливе сміття і ті ж тапочки у декого. Чого ви постійно бажаєте нав"язати свою позицію, свої погляди? Ми, українці іншої частини України не сприймаємо такої позиції.Ми більш толерантні, ліберальні і демократичні. Тому або будьте більш подібними із нами, або живіть собі окремо і відчепіться від нас.

 Вимушений так писати, бо вже дістали своєю невихованістю і переконанням якогось більшого розуму.
Ще, серед галичан багато працьовитих, добрих і хороших людей, але, на жаль, є ось такі, які вважають, що сварка, відстоювання власної позиції за будь яких обставин - краще ніж порозуміння.

Це ті толеранті, що за укранський прапор вбивають і животи ріжуть ? Чи ті, що в Київ "тітушками" їздили і
людей вбивали ? Чи ті що за автомати схопилися, щоб кусок України відгризти, а коли їм по зубах дали, то почали
скавчати про толерантність ?
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 09:38:08 21:38 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #65 : Серпня 23, 2014, 09:31:30 21:31 »
Не умiщається. Польський Сейм засудив операцiю "Вiсла". Пацифiкацiю я думаю що також засудили. У Польщi не ставляться памятники на вiдзнаку "Вiсли", тобто ставляться, але на вшанування жертв операцii.




А как в Европе умещаются в головах пасификация Пилсудского, акция Висла и голодомор? Не путайте причину и следствие. Кстати, кафедральный собор в Перемышле уже вернули продвинутые европейцы?

Памятники Пілсудському ставлять.
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 09:33:53 21:33 від OlegSky »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #66 : Серпня 23, 2014, 09:38:04 21:38 »
Це ті толеранті, що за укранський прапор вбивають і животи ріжуть.

А чому би їм не вбиати і не різати животи?
Ніхто ж не боронить їм це робити.
А якби і пробував боронити, то завжди можна кричати про толерантність, повагу до їх людожерських поглядів, та про наш обов'язок, "услишать данбас".
А потім вони ржуть з нас придурків, та ще більше ненавидять, за те що такі слабкі та нерішучі на їх думку істоти, сміють в чомусь там їх не слухати.

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #67 : Серпня 23, 2014, 09:38:41 21:38 »
А ви як мінімум не вихована людина. Markuze все вірно написав. Багато із вас галичан, нічим суттєвим від жителів Донбасу не відрізняєтесь. Ви боролись проти комуністів але дієте їх методами, не терпимі до людини із іншими поглядами, робите спроби нав"язати свій образ життя. Ви висміюєтесь на донечанами, що вони в гумових тапочках гуляють по вулицях, повно сміття на вулиці, але, вибачте, я те ж саме спостерігав у Львівській області цього року. Жахливе сміття і ті ж тапочки у декого. Чого ви постійно бажаєте нав"язати свою позицію, свої погляди? Ми, українці іншої частини України не сприймаємо такої позиції. Ми більш толерантні, ліберальні і демократичні. Тому або будьте більш подібними із нами, або живіть собі окремо і відчепіться від нас.
 

Ты это от имени кого вещаешь подхуйловский союзник? Будь ласка, назови , что значит инша частина  Украини, сепаратюга.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #68 : Серпня 23, 2014, 09:38:58 21:38 »
Це ті толеранті, що за укранський прапор вбивають і животи ріжуть.

А чому би їм не вбиати і не різати животи?
Ніхто ж не боронить їм це робити.
А якби і пробував боронити, то завжди можна кричати про толерантність, повагу до їх людожерських поглядів, та про наш обов'язок, "услишать данбас".
А потім вони ржуть з нас придурків, та ще більше ненавидять, за те що такі слабкі та нерішучі на їх думку істоти, сміють в чомусь там їх не слухати.


Тільки пиздити. Ногами.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #69 : Серпня 23, 2014, 09:39:31 21:39 »

 А ви як мінімум не вихована людина. Markuze все вірно написав. Багато із вас галичан, нічим суттєвим від жителів Донбасу не відрізняєтесь. Ви боролись проти комуністів але дієте їх методами, не терпимі до людини із іншими поглядами, робите спроби нав"язати свій образ життя. Ви висміюєтесь на донечанами, що вони в гумових тапочках гуляють по вулицях, повно сміття на вулиці, але, вибачте, я те ж саме спостерігав у Львівській області цього року. Жахливе сміття і ті ж тапочки у декого. Чого ви постійно бажаєте нав"язати свою позицію, свої погляди? Ми, українці іншої частини України не сприймаємо такої позиції.Ми більш толерантні, ліберальні і демократичні. Тому або будьте більш подібними із нами, або живіть собі окремо і відчепіться від нас.

 Вимушений так писати, бо вже дістали своєю невихованістю і переконанням якогось більшого розуму.
Ще, серед галичан багато працьовитих, добрих і хороших людей, але, на жаль, є ось такі, які вважають, що сварка, відстоювання власної позиції за будь яких обставин - краще ніж порозуміння.

Це ті толеранті, що за укранський прапор вбивають і животи ріжуть.

 Про животи - це точна копія комуністичних методів, не доведено, але вже визначено (хоча, не стану точно заперечувати що це не вони).
 Стосовно толерантності, то їхня реакція - відповідь на ваші бездумні дії. Якщо вам можна штурмувати СБУ то виникає запитання, чому їм не можна?
 Стосовно полонених, от багато нарікали, як там місцеві до них ставляться. А ось якби у Галичині відбувались подібні події, як би місцеве населення відносилось до полонених жителів Сходу?
 Тому, я за те, щоб перед тим як щось робити, трішечки більше потрібно мислити. Ви, галичани, живете поглядами, які світ вже пережив років 100 тому назад. Світ зараз живе за іншими принципами і потрібно це розуміти.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #70 : Серпня 23, 2014, 09:40:37 21:40 »
Цікаво це лише в мене таке стійке враження що ми тут маємо два фарбованих ватника, які вирішили трохи привідкрити лице?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #71 : Серпня 23, 2014, 09:42:20 21:42 »
для Markuze

так за тими ж дослідженнями ВФЯ підтримували десь 60% киян.

для Sojuznuk

люблю сліпців та дурнів,

 якщо б ми діяли їх методами, то вже давно взяли б і Донецьк, і Луганськ,
 жителі ходили б на мітинги за Україні в 100% чисельності, а ще за Яроша проголосували б 99.9% двох областей.
чи може ще краще, замість біженців були б ЧРВН та концтабори?
а ще краще, як в 1939 р. на ЗУ, ростріляти пару сотень тисяч і виселити пару міліонів.

так, ми хочемо нав*язати свій спосіб життя, коли закон для всіх один, коли поважають старших, коли Україна понад усе і за неї віддають життя, а не бігають від реєстрації, як деякі переселенці в західних областях, коли розмовляють українською мовою, коли працюють, а не сидять на шиї у держави (скільки дотацій отримували кормільци), коли до влади вибирають людей, а не злодіїв, коли на вулиці не матюкаються і т.д.

Ми різні, але я спокійно знайшов спільну мову з донецькими та луганськими хлопцями на майдані, у ПС є багато людей з сходу та півдня України, ми з ними будемо будувати нашу Україну.

не подобається? Ваші проблеми, ми дуже толлерантно ставилися до Вас 23 роки, тепер кіно завершелось. Пройшов розподіл на наших і ворогів, третього не існує, на жаль більше не має нейтральних, треба робити вибір, ви за Україну, чи проти.
кричати, що мені пофіг, тільки дайте поїсти не вийде.

сьогодні свято, в Тернополі були народні гуляння, приїзджайте 28 в нас день міста, пошукаємо разом п*яних дебілів з семками, мусор, мат на вулиці і т.д.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #72 : Серпня 23, 2014, 09:43:47 21:43 »
Пiлсудський не був українофобом. Вiн надав допомогу Петлюрi хоча бiльшiсть польського естаблiшменту виступало проти, i мрiяв про союз України i Польщi. Iнша справа що Галичину вiд вважав польською територiєю, але без фанатизму як iншi. Пацифiкацiю поляки проводили у вiдповiдь на серiю атентатiв ОУН проти польських службоцiв. Проводили так само як ви закликаєте проводити пацифiкацiю Донбасу - грубо та безпардонно. В ходi пацифiкацiї було конфiсковано бiля 300 одиниць зброї, заарештовано сотнi осiб, бiля 10 осiб застрелено. Ця полiтика спричинима дипломатичний скандал, але на масовий злочин вона явно не тягне.


Памятники Пілсудському ставлять.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #73 : Серпня 23, 2014, 09:44:33 21:44 »
для Askold

ага, точно прорізались, а як дихали

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #74 : Серпня 23, 2014, 09:49:03 21:49 »

 :hot: люблю одноклiтинне мислення :smiley25:

Цікаво це лише в мене таке стійке враження що ми тут маємо два фарбованих ватника, які вирішили трохи привідкрити лице?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #75 : Серпня 23, 2014, 09:49:59 21:49 »
Світ зараз живе за іншими принципами і потрібно це розуміти.

Світ зараз підтримує українців і Україну за яку боряться галичани, а Росію за яку боряться донецькі  ватники підтримує Сірія і Зімбабве.  :lol:

« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 09:52:46 21:52 від OlegSky »

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #76 : Серпня 23, 2014, 09:50:28 21:50 »
Цікаво це лише в мене таке стійке враження що ми тут маємо два фарбованих ватника, які вирішили трохи привідкрити лице?
одного я вирахував ще на першій сторінці цієї теми :gigi: Навіть ФСБ тепер діє розумніше  - ватних україномовних дописувачів з ідеями узкого міра тепер немало. А все завдяки Google translate
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #77 : Серпня 23, 2014, 09:50:56 21:50 »
Нiщо так не шкодить Українi як необдуманий фанатизм. Навiть бiльшiсть киян не схвалювало повалення Ленiна в груднi минулого року (згiдно соцiологiчних даних). Ви ж не будете говорити що бiльшiсть киян анти-української позицiї дотримується? Просто для киян це великого значення немає, а от для населення Донбасу, яке в своїй бiльшостi дуже совкове, це має велике значення. Вони це сприймають як навязування їм чужих цiнностей i неповага до них.

Markuze,
беда в том, что их ценности уже принесли столько беды и горя Украине, что обсуждать необходимость беречь их ценности становится, по-моему, неэтично.
Я как киевлянка могу подтвердить, что и я до недавнего времени считала правильным оставить памятник Ленину в Киеве. Но не по причине какого-то особо трепетного отношения к этому персонажу, а потому, что в цивилизованных странах исторические памятники обычно не сносят, оставляя их в назидание потомкам. И я до недавнего времени хотела, чтоб Ленин оставался на своем постаменте в качестве напоминания о том, что был такой период в нашей жизни, когда мы обставлись этими каменными идолами. Чтоб потомки об этом не забывали.

НО. Глядя на то, что для совкового мышления эти памятники - совсем не то, что для меня. Что для них - это действительно символ какой-то неведомой мне "духовной ценности", какая-то "сакральная" связь с советским прошлым и таким же мышлением, за которое они готовы цепляться руками и ногами, готовы позвать на свою землю войну, разруху и ужас - только ради призрачной надежды вернуться "назад в будущее", которое и олицетворяет для них этот "Ильич", я свое мнение поменяла. И теперь считаю, что памятники Ленину необходимо убирать. Среда определяет сознание, безусловно - тут товарищ Ульянов был прав. И надо эту среду менять, иначе будет еще много-много горя.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #78 : Серпня 23, 2014, 09:51:19 21:51 »
Пiлсудський не був українофобом. Вiн надав допомогу Петлюрi хоча бiльшiсть польського естаблiшменту виступало проти, i мрiяв про союз України i Польщi. Iнша справа що Галичину вiд вважав польською територiєю, але без фанатизму як iншi. Пацифiкацiю поляки проводили у вiдповiдь на серiю атентатiв ОУН проти польських службоцiв. Проводили так само як ви закликаєте проводити пацифiкацiю Донбасу - грубо та безпардонно. В ходi пацифiкацiї було конфiсковано бiля 300 одиниць зброї, заарештовано сотнi осiб, бiля 10 осiб застрелено. Ця полiтика спричинима дипломатичний скандал, але на масовий злочин вона явно не тягне.


Памятники Пілсудському ставлять.

Та да, у всьому винні українці і галичани. :lol: Навіть у пацифікації.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #79 : Серпня 23, 2014, 09:51:22 21:51 »

 :hot: люблю одноклiтинне мислення :smiley25:

Цікаво це лише в мене таке стійке враження що ми тут маємо два фарбованих ватника, які вирішили трохи привідкрити лице?
Для Markuze місце на ФУПі. Там багато таких.
Тут - інші!
 :Prapor2: :upa :upa :upa :Razom:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #80 : Серпня 23, 2014, 09:52:49 21:52 »
Цитувати
Тобто чувак скорiш усього працюе на комунистiв чи на ПР.

Велесов много лет то ли работал на "рыгов", то ли сам состоял в ПР, на фор-уа это ни для кого не было секретом.
Он витренковец.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #81 : Серпня 23, 2014, 09:54:05 21:54 »
Цитувати
Тобто чувак скорiш усього працюе на комунистiв чи на ПР.

Велесов много лет то ли работал на "рыгов", то ли сам состоял в ПР, на фор-уа это ни для кого не было секретом.
Он витренковец.
:at Фубля
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #82 : Серпня 23, 2014, 09:54:24 21:54 »


для Sojuznuk
 в Тернополі були народні гуляння, приїзджайте 28 в нас день міста, пошукаємо разом п*яних дебілів з семками, мусор, мат на вулиці і т.д.

 Буду відповідати поступово. Я бував у Тернополі. Нещодавно із Львівщини і знаю місцевих непогано і дебілів і п"яниць і наркоманів там - достатньо. Але, повторю, так само багато хороших, працьовитих людей, але не завжди достатньо освічених.

 До речі, декілька років тому в Хорватії відпочивав із вихідцем із Тернопільщини (зараз він живе в Чернівцях), зрадів земляку, спілкуюсь із ним, звісно, українською, а він у 80 % - російською і за Януковича...ото для мене було здивування і відраза.

 Колись, у році так 1999 попросив мій один знайомий із Львівщини взяти квитки на футбол у Києві. Я взяв для нього і його брата. Приїхали, пішли спільно на вокзал купляти квитки на залізнодорожний вокзал. Я до касира - українською, вона до мене у відповідь - також, підходить брат мого знайомого (дід якого був в УПА і ненавидить москалів) - російською....

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #83 : Серпня 23, 2014, 09:55:31 21:55 »
для Markuze

вчіть історію
полонізація почалась у 1924 р., десь вище є мої посилання на документи та закони Польщі, а ОУН заснована 3 лютого 1929 року, легалізована в Україні у 1993 році.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Організація_українських_націоналістів
кількість знищених українців за період з 1924 по 1929 р знайдете самі, а ще скільки покинули батьківщину і виїхали до Канади, саме тоді виникла українська діаспора.
так, що було відповіддю на які дії?

ви згідні на варіант українізації Донбасу по законам полонізації? Добре подумали? а то я за, там багато цікавого, наприклад головою сільскої ради (війтом) міг бути тільки поляк, католик. Може і нам ввести норму, що держслужбовцем може бути тільки українець, приходжанини греко-католицької церкви, чи як мінімум УПЦ КП?

до Вас не може дійти проста річ, Донбас - це Україна, всі незгідні мають право виїхати, зауважте - не бути знищені чи репресовані. Більше не буде шансів, праювати на державних чи бюджетних посадах і бігати з прапором іншої країни. Отримувати освіту, соціальні виплати, соціальну підтримку і при цьому обсирати країну в, якій живеш.


Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #84 : Серпня 23, 2014, 09:57:42 21:57 »
всім надобраніч

скинули ще одного ідола, проявили ще двох ватників, наші хлопці знищили пару сотень ватників та москалів, Меркель заявила, що Крим - це Україна.

Все буде добре, Слава Україні

а ваті сюди
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,215276493

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #85 : Серпня 23, 2014, 09:57:47 21:57 »
Пiлсудський не був українофобом. Вiн надав допомогу Петлюрi хоча бiльшiсть польського естаблiшменту виступало проти, i мрiяв про союз України i Польщi.

Памятники Пілсудському ставлять.

То ви думаєте що пам'ятник йому поляки поставили через те що він не був українофобом?
Чи може за якісь інші залсуги перед Польщею.
Ну наприклад за боротьбу проти більшовизму, за розбудову державності, та інше.
А що до того що він боровся проти українців без зайвих ємоций, а лише тому що вважав що це добре для поляків, то і німці в 40х роках так само все намагались робити без зайвих ємоций.
Та і коли треба курці відрубати голову, хіба це роблять через ненависть до неї, чи лише тому що хочуть її з'їсти? Навіть і шкодують часом ту курку, правда не особо і засмучуються через її смерть.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #86 : Серпня 23, 2014, 09:57:55 21:57 »
 Так, моя позиція по пам"ятниках Ульянова. Я за їх ліквідацію, але це не повинно супроводжуватись насиллям. Люди повинні самостійно дійти до розуміння їхньої непотреби.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #87 : Серпня 23, 2014, 09:59:34 21:59 »
для Sojuznuk

так я на відео з Севердонецька насилля і не побачив, навпаки народ тішився

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #88 : Серпня 23, 2014, 10:01:21 22:01 »
 Стосовно порозуміння. Наведу приклад. Мій товариш із Донеччини декілька років тому відпочивав у Трускавці. Поїздив ближніми містами, подивився, бачить - стоять пам"ятники воїнам УПА і воїнам ВВв, це йому дуже сподобалось. І про це він мені сказав і відповідно у нього склалось позитивне враження про галичан і зараз він на стороні України - ось так потрібно діяти.

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #89 : Серпня 23, 2014, 10:02:49 22:02 »
Так, моя позиція по пам"ятниках Ульянова. Я за їх ліквідацію, але це не повинно супроводжуватись насиллям. Люди повинні самостійно дійти до розуміння їхньої непотреби.

И где ты увидел насилие, "украинец іншої частини"?