Автор Тема: Северодонецкий Фупчег-сепаратист  (Прочитано 19095 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #90 : Серпня 23, 2014, 10:03:13 22:03 »
Стосовно порозуміння. Наведу приклад. Мій товариш із Донеччини декілька років тому відпочивав у Трускавці. Поїздив ближніми містами, подивився, бачить - стоять пам"ятники воїнам УПА і воїнам ВВв, це йому дуже сподобалось. І про це він мені сказав і відповідно у нього склалось позитивне враження про галичан і зараз він на стороні України - ось так потрібно діяти.
памятники рад. армії на Галичині це все ж таки, переважно, могили. Під памятниками Леніну ніхто не похований.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #91 : Серпня 23, 2014, 10:03:48 22:03 »
для Sojuznuk

так я на відео з Севердонецька насилля і не побачив, навпаки народ тішився

 Я вже нічого проти не маю, що їх зараз скидають насильно, я хотів мирного шляху, я писав, ми будемо нищити "ватників" але і нас будуть нищити (тобто, гине багато наших чудових людей) і багато дечого ще про що ще можна буде писати. Але раз вже пішли по такому сценарію - хай нищать це вже таке.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #92 : Серпня 23, 2014, 10:04:44 22:04 »
для Sojuznuk

не прикидайтесь, там стоять памятники своїм загиблим у другій світовій і не наша вина, що воювати довелось по різні сторони

до чого тут Ульянов? повторюсь, може повернути в Северодонецьк памятник джугашвіллі, вони там разом сиділи на лавочці з іллічем?

Донбас вимагає серйозної та примусової десоветизації, хто не згідний - чемодан, вокзал, рашка.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #93 : Серпня 23, 2014, 10:04:56 22:04 »
Ви дуже точно охарактеризували той факт про для них пам'ятник Ленiна має дуже велике значення. Соцiологи вказують на Ленiнопад як одна з 4 причин пiдтримки колорадiв на Донбасi.

Так для чого пiдкидати дрова у вогонь? Чи допоможе повалення Ленiна українськiй армiї? Нi, не допоможе. чи зашкодить? Дуже ймовiрно. То для чого це робити?

Зрештою, якщо українцi хочуть жити в правовiй державi то треба все це робити правовими методами. От у Львовi в 1990 мiськрада вирiшила зняти Ленiна i зробила це офiцiйно. Саме так i варто робити. А то жителi Донбасу почнуть роз'їзжати по Галичинi i валити памятники Бандерi. Галичанам це зовсiм не сподобається. Цю вiйну памятникiв варто припиняти.


НО. Глядя на то, что для совкового мышления эти памятники - совсем не то, что для меня. Что для них - это действительно символ какой-то неведомой мне "духовной ценности", какая-то "сакральная" связь с советским прошлым и таким же мышлением, за которое они готовы цепляться руками и ногами, готовы позвать на свою землю войну, разруху и ужас - только ради призрачной надежды вернуться "назад в будущее", которое и олицетворяет для них этот "Ильич", я свое мнение поменяла. И теперь считаю, что памятники Ленину необходимо убирать. Среда определяет сознание, безусловно - тут товарищ Ульянов был прав. И надо эту среду менять, иначе будет еще много-много горя.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #94 : Серпня 23, 2014, 10:05:58 22:05 »
Стосовно порозуміння. Наведу приклад. Мій товариш із Донеччини декілька років тому відпочивав у Трускавці. Поїздив ближніми містами, подивився, бачить - стоять пам"ятники воїнам УПА і воїнам ВВв, це йому дуже сподобалось. І про це він мені сказав і відповідно у нього склалось позитивне враження про галичан і зараз він на стороні України - ось так потрібно діяти.
памятники рад. армії на Галичині це все ж таки, переважно, могили. Під памятниками Леніну ніхто не похований.

 Я писав про інше - ось це шлях, ось це хороший приклад і його результат. Розумієте, про що я веду? Галичани, в сьогоднішній Україні ідуть у фарваторі нашої незалежності, тому ви справді повинні проявляти більший розум і знання, культуру (раз ви вже ближче до Європи), а не дурниці робити.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #95 : Серпня 23, 2014, 10:06:11 22:06 »

Кстати, кафедральный собор в Перемышле уже вернули продвинутые европейцы?


Давно , ще в 1991 році . Причому повністтю відремонтованим . Там були терття з Отцями Кармелітами щодо передачі , але чисто технічні . УГКЦ ім передала ім в користування  церкву Св Терези , а вони повернули катедру .
Те що Маркузе тут намагається морочити голову різною псевдоліберальною муйнею , не є приводом до закусювання стрічок бескозирки щодо Європи .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #96 : Серпня 23, 2014, 10:07:31 22:07 »
для Sojuznuk

не прикидайтесь, там стоять памятники своїм загиблим у другій світовій і не наша вина, що воювати довелось по різні сторони

 У Львівській області стоять не зруйновані пам"ятники радянським воїнам і цей факт позитивно вплинув на відношення мого товариша - донеччанина до галичан.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #97 : Серпня 23, 2014, 10:09:13 22:09 »
для Sojuznuk

не прикидайтесь, там стоять памятники своїм загиблим у другій світовій і не наша вина, що воювати довелось по різні сторони

 У Львівській області стоять не зруйновані пам"ятники радянським воїнам і цей факт позитивно вплинув на відношення мого товариша - донеччанина до галичан.
ставлення, а не відношення
Перепрошейте программу
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #98 : Серпня 23, 2014, 10:11:51 22:11 »
. Соцiологи вказують на Ленiнопад як одна з 4 причин пiдтримки колорадiв на Донбасi.


А які тоді решта три ? Дай вгадаю : запрєщєніє разговарівать на русском язике , унічтоженіє православія , распятіє младєнца в Славянскє .
У вати може бути 144 тисяч причин і за визначенням вони шизофренічні . Час на пояснення очевидних речей минув .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #99 : Серпня 23, 2014, 10:16:41 22:16 »

 якщо б ми діяли їх методами, то вже давно взяли б і Донецьк, і Луганськ,
 

 Ви не взяли б ні Донецьк ні Луганськ, бо із 7 мільйонного регіона за ДНР воюють не так вже і багато, бо не вірять їм, а якби підтримували значно, то їх перемогти було б не можливо. Крім того, якщо ви звернули увагу, то там проти терористів воюють далеко не тільки галичани і навіть часто не стільки. А основну роботу - пілоти літаків, артилеристи, виконують із інших регіонів. І політика толерантності до місцевих - зробить свою добру справу.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #100 : Серпня 23, 2014, 10:16:55 22:16 »


 Я писав про інше - ось це шлях, ось це хороший приклад і його результат. Розумієте, про що я веду? Галичани, в сьогоднішній Україні ідуть у фарваторі нашої незалежності, тому ви справді повинні проявляти більший розум і знання, культуру (раз ви вже ближче до Європи), а не дурниці робити.

Ви незабувайте , що Галичина , вона -" вєздє" . Валить лубенчанин Мосійчук ( правильно робить ) , але вважати знову чогось потрібно галичанам . Ви реально задрали ціми викладками .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #101 : Серпня 23, 2014, 10:18:45 22:18 »
Ви дуже точно охарактеризували той факт про для них пам'ятник Ленiна має дуже велике значення. Соцiологи вказують на Ленiнопад як одна з 4 причин пiдтримки колорадiв на Донбасi.

Так для чого пiдкидати дрова у вогонь? Чи допоможе повалення Ленiна українськiй армiї? Нi, не допоможе. чи зашкодить? Дуже ймовiрно. То для чого це робити?

Зрештою, якщо українцi хочуть жити в правовiй державi то треба все це робити правовими методами. От у Львовi в 1990 мiськрада вирiшила зняти Ленiна i зробила це офiцiйно. Саме так i варто робити. А то жителi Донбасу почнуть роз'їзжати по Галичинi i валити памятники Бандерi. Галичанам це зовсiм не сподобається. Цю вiйну памятникiв варто припиняти.

Я уже объяснила, для чего. Но могу повторить. По пунктам.
Потому что эти ценности:
1) ложные - Что доброго принес Ленин Северо-Донецку, чтоб так за него держаться?
2) обманчивые - Нельзя купить билет "назад в СССР", и когда жительница Донецка говорит: "Я тут родилась и прожила всю жизнь, но не считаю Украину своей родиной", подразумевая, что ее родина - это СССР, я понимаю, что с мозгками там что-то не то, и это нужно менять, иначе общего будущего у нас действительно быть не может.
3) деструктивные - Тут и объяснять особо ничего не надо. Именно повальная ностальгия того региона по СССР очень способствовала тому ужасу, который сейчас переживает Украина.

Поэтому от этих "ценностей" нужно избавляться. И, если в голову к каждому не залезешь, то хотя бы менять среду, где "совок" дает такие буйные всходы, необходимо.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #102 : Серпня 23, 2014, 10:19:08 22:19 »
для Sojuznuk

не прикидайтесь, там стоять памятники своїм загиблим у другій світовій і не наша вина, що воювати довелось по різні сторони

 У Львівській області стоять не зруйновані пам"ятники радянським воїнам і цей факт позитивно вплинув на відношення мого товариша - донеччанина до галичан.
ставлення, а не відношення
Перепрошейте программу

 Пізно, школу закінчив вже досить давно.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #103 : Серпня 23, 2014, 10:20:04 22:20 »
Я как киевлянка могу подтвердить, что и я до недавнего времени считала правильным оставить памятник Ленину в Киеве. Но не по причине какого-то особо трепетного отношения к этому персонажу, а потому, что в цивилизованных странах исторические памятники обычно не сносят, оставляя их в назидание потомкам. И я до недавнего времени хотела, чтоб Ленин оставался на своем постаменте в качестве напоминания о том, что был такой период в нашей жизни, когда мы обставлись этими каменными идолами. Чтоб потомки об этом не забывали.

НО. Глядя на то, что для совкового мышления эти памятники - совсем не то, что для меня. Что для них - это действительно символ какой-то неведомой мне "духовной ценности", какая-то "сакральная" связь с советским прошлым и таким же мышлением, за которое они готовы цепляться руками и ногами, готовы позвать на свою землю войну, разруху и ужас - только ради призрачной надежды вернуться "назад в будущее", которое и олицетворяет для них этот "Ильич", я свое мнение поменяла. И теперь считаю, что памятники Ленину необходимо убирать. Среда определяет сознание, безусловно - тут товарищ Ульянов был прав. И надо эту среду менять, иначе будет еще много-много горя.
+100
У меня абсолютно аналогичная эволюция взглядов.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #104 : Серпня 23, 2014, 10:21:06 22:21 »


 Я писав про інше - ось це шлях, ось це хороший приклад і його результат. Розумієте, про що я веду? Галичани, в сьогоднішній Україні ідуть у фарваторі нашої незалежності, тому ви справді повинні проявляти більший розум і знання, культуру (раз ви вже ближче до Європи), а не дурниці робити.

Ви незабувайте , що Галичина , вона -" вєздє" . Валить лубенчанин Мосійчук ( правильно робить ) , але вважати знову чогось потрібно галичанам . Ви реально задрали ціми викладками .

 Я вам вже писав, якщо вас "задрали" українці із іншої частини України, то ідіть своєю дорогою і відчепіться від нас.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #105 : Серпня 23, 2014, 10:22:32 22:22 »


 Я писав про інше - ось це шлях, ось це хороший приклад і його результат. Розумієте, про що я веду? Галичани, в сьогоднішній Україні ідуть у фарваторі нашої незалежності, тому ви справді повинні проявляти більший розум і знання, культуру (раз ви вже ближче до Європи), а не дурниці робити.

Ви незабувайте , що Галичина , вона -" вєздє" .

 Що таке Галичина я знаю непогано, як і те, де вона.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #106 : Серпня 23, 2014, 10:23:13 22:23 »
для Sojuznuk

не прикидайтесь, там стоять памятники своїм загиблим у другій світовій і не наша вина, що воювати довелось по різні сторони

 У Львівській області стоять не зруйновані пам"ятники радянським воїнам і цей факт позитивно вплинув на відношення мого товариша - донеччанина до галичан.
ставлення, а не відношення
Перепрошейте программу

 Пізно, школу закінчив вже досить давно.
так не примушуйте себе - пишіть російською. в україні нема упередженого ставлення до російськомовних
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #107 : Серпня 23, 2014, 10:27:49 22:27 »
так не примушуйте себе - пишіть російською. в україні нема упередженого ставлення до російськомовних

 Ви пишете абсолютні дурниці.Про те, що є в Україні я знаю і без вас,  а українська мова для мене є рідною тому то я і спілкуюсь нею при першій можливості.
 А ви із якого регіону України пишете, не повідомите?

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #108 : Серпня 23, 2014, 10:30:18 22:30 »


 Я писав про інше - ось це шлях, ось це хороший приклад і його результат. Розумієте, про що я веду? Галичани, в сьогоднішній Україні ідуть у фарваторі нашої незалежності, тому ви справді повинні проявляти більший розум і знання, культуру (раз ви вже ближче до Європи), а не дурниці робити.

Ви незабувайте , що Галичина , вона -" вєздє" . Валить лубенчанин Мосійчук ( правильно робить ) , але вважати знову чогось потрібно галичанам . Ви реально задрали ціми викладками .

 Я вам вже писав, якщо вас "задрали" українці із іншої частини України, то ідіть своєю дорогою і відчепіться від нас.
Ми вас нікому не віддамо, бо вас бовдурів зкривдять такі, як хуйло. А за деякий час після ідеологічної обробки РПЦ і ОРТ ви станете шахідами в наших метро, трамваях і автобусах. Краще вже перевиховаємо, бо ваш час разом з Януковичем вже минув
Цитувати
А ви із якого регіону України пишете, не повідомите?
з одеси
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 10:31:52 22:31 від bernie »
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #109 : Серпня 23, 2014, 10:32:47 22:32 »


 Я писав про інше - ось це шлях, ось це хороший приклад і його результат. Розумієте, про що я веду? Галичани, в сьогоднішній Україні ідуть у фарваторі нашої незалежності, тому ви справді повинні проявляти більший розум і знання, культуру (раз ви вже ближче до Європи), а не дурниці робити.

Ви незабувайте , що Галичина , вона -" вєздє" . Валить лубенчанин Мосійчук ( правильно робить ) , але вважати знову чогось потрібно галичанам . Ви реально задрали ціми викладками .

 Я вам вже писав, якщо вас "задрали" українці із іншої частини України, то ідіть своєю дорогою і відчепіться від нас.
Ми вас нікому не віддамо, бо вас бовдурів зкривдять такі, як хуйло. А за деякий час після ідеологічної обробки РПЦ і ОРТ ви станете шахідами в наших метро, трамваях і автобусах. Краще вже перевиховаємо, бо ваш час разом з Януковичем вже минув

 Ви знову не зрозуміли. Я вам давав пораду, що вам робити, а ви чомусь вирішили, що будете здатні українцям диктувати свої умови. Не буде такого.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #110 : Серпня 23, 2014, 10:33:56 22:33 »
з одеси

 Коли відправив повідомлення, то зрозумів, що дещо проколовся. Але з якого регіону, області, походить ваш рід?

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #111 : Серпня 23, 2014, 10:34:36 22:34 »
Ви знову не зрозуміли. Я вам давав пораду, що вам робити, а ви чомусь вирішили, що будете здатні українцям диктувати свої умови. Не буде такого.
підете в Гополчєніє, чи росію знов покличите?
Цитувати
Коли відправив повідомлення, то зрозумів, що дещо проколовся. Але з якого регіону, області, походить ваш рід?
Мій дід з одеси, інший з кіровограда, так само як і бабка, інша бабка з миколаєва
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 10:36:13 22:36 від bernie »
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #112 : Серпня 23, 2014, 10:40:42 22:40 »

 Я вам вже писав, якщо вас "задрали" українці із іншої частини України, то ідіть своєю дорогою і відчепіться від нас.

Мене задрали бовдури типу Вас , яким примарюються галичани кожного разу , коли хтось щось і десь " відсмалив " . Вже он вуйко Ляшко зламав вам Лєніна .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #113 : Серпня 23, 2014, 10:41:12 22:41 »
Немає ніякої іншої України. Вона або є  твоєю державою, або ти шукаєш відмазки для сепаратизму "мі другіє, нас нє слішат, нє навязівайтє сваї ідеали". Короче досить  фігню городити. Або ти за Україну і завтра в тебе свято, або нахуй з пляжа, бо ти ватнік і завтра полонених водиш по Донецьку.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #114 : Серпня 23, 2014, 10:42:08 22:42 »

 Я вам вже писав, якщо вас "задрали" українці із іншої частини України, то ідіть своєю дорогою і відчепіться від нас.

Мене задрали бовдури типу Вас , яким примарюються галичани кожного разу , коли хтось щось і десь " відсмалив " . Вже он вуйко Ляшко зламав вам Лєніна .

До речі він родом з Чернігова  :lol: Але винні галичани. Дійсно ці ватники вже задрали...
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 10:45:11 22:45 від OlegSky »

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #115 : Серпня 23, 2014, 10:47:26 22:47 »

 Я вам вже писав, якщо вас "задрали" українці із іншої частини України, то ідіть своєю дорогою і відчепіться від нас.

Мене задрали бовдури типу Вас , яким примарюються галичани кожного разу , коли хтось щось і десь " відсмалив " . Вже он вуйко Ляшко зламав вам Лєніна .

До речі він родом з Чернігова  :lol: Але винні галичани. Дійсно ці ватники вже задрали...
А як ти дізнався? :shuffle:
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #116 : Серпня 23, 2014, 10:48:19 22:48 »
Забанив я їх обох.
А так добре і старанно маскувались, особливо Союзник.
Незрозуміло правда кому він союзник.
Хоча можливо я помиляюсь, і вони таки не бригадники?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #117 : Серпня 23, 2014, 10:49:06 22:49 »

 Я вам вже писав, якщо вас "задрали" українці із іншої частини України, то ідіть своєю дорогою і відчепіться від нас.

Мене задрали бовдури типу Вас , яким примарюються галичани кожного разу , коли хтось щось і десь " відсмалив " . Вже он вуйко Ляшко зламав вам Лєніна .

До речі він родом з Чернігова  :lol: Але винні галичани. Дійсно ці ватники вже задрали...
А як ти дізнався? :shuffle:

Ляшко з Чернігова.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #118 : Серпня 23, 2014, 10:50:40 22:50 »
Цитувати
Ляшко з Чернігова.
Я думав  Sojuznuk
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Северодонецкий Фупчег-сепаратист
« Reply #119 : Серпня 23, 2014, 10:51:36 22:51 »
Забанив я їх обох.
А так добре і старанно маскувались, особливо Союзник.
Незрозуміло правда кому він союзник.
Хоча можливо я помиляюсь, і вони таки не бригадники?

Я думаю бригадники. Їх почерк. По методичці. "Відділяти Галичину, ви ж боретесь за європейські цінності" і т.д.
« Останнє редагування: Серпня 23, 2014, 10:53:49 22:53 від OlegSky »