Автор Тема: это все была преюдия к войне а вот сейчас она таки либо начнется... либо нет  (Прочитано 3539 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
ну я собсно именно так это и вижу - раша должна вломиться сюда на полную .. и наши потери при этом будут офигенные

будет херово .. очень херово но если мы таки не дрогнем то раша посыпится изнутри т.к. сама не выдержит такого...

а сенс йому вирватися по-новому?
зараз є тиск на 5.000.000 осіб, які робитимуть свій вибір...
найближчими місяцями відтік звідти різко зросте - відсутність роботи, освіти, медицини, продуктів і холод...
Донбас буде зруйновано...
скільки народу збіжить до хуйла? чимало!
і з цих людей він почне формувати загони "добровольців" для війни на сході...

та ну, донбасяни то не той контингент, щоб воювати
це вже видно, зокрема і по тих біжнецях, які вже і в Росії всіх заїбали
контингент не ідейний а цинічний і егоїстичний, переважно.
якщо би вони хотіли воювати, то воювали би за ДНР-ЛНР
а вони більше за те щоб відсидітися і вичекати, і використати ситуацію в свою користь.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ой, та навіщо путіну вторгатись у відкриту, якщо він і так прекрасно робить, що хоче?
От сьогодні, російські вертольоти обстріляли наших прикордонників, 4 вбтитих, і що?
Буде постійно тримати в напрузі наш народ, нашу економіку відносно малими силами.
Правда, лише до того часу, поки ми йому дозволимо.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
ну я собсно именно так это и вижу - раша должна вломиться сюда на полную .. и наши потери при этом будут офигенные

будет херово .. очень херово но если мы таки не дрогнем то раша посыпится изнутри т.к. сама не выдержит такого...

а сенс йому вирватися по-новому?
зараз є тиск на 5.000.000 осіб, які робитимуть свій вибір...
найближчими місяцями відтік звідти різко зросте - відсутність роботи, освіти, медицини, продуктів і холод...
Донбас буде зруйновано...
скільки народу збіжить до хуйла? чимало!
і з цих людей він почне формувати загони "добровольців" для війни на сході...

та ну, донбасяни то не той контингент, щоб воювати
це вже видно, зокрема і по тих біжнецях, які вже і в Росії всіх заїбали
контингент не ідейний а цинічний і егоїстичний, переважно.
якщо би вони хотіли воювати, то воювали би за ДНР-ЛНР
а вони більше за те щоб відсидітися і вичекати, і використати ситуацію в свою користь.

то поки ми слухали Донбас, купували вугілля задорого заради миру та злагоди...
але в раші вони ніхто і звати їх ніяк...
їм свідомо ускладнюватимуть життя для того, аби більше було голодних та зневірених...
і буде лише один шлях піднятися соціальними сходами - війна на Донбасі...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
ну я собсно именно так это и вижу - раша должна вломиться сюда на полную .. и наши потери при этом будут офигенные

будет херово .. очень херово но если мы таки не дрогнем то раша посыпится изнутри т.к. сама не выдержит такого...

а сенс йому вирватися по-новому?
зараз є тиск на 5.000.000 осіб, які робитимуть свій вибір...
найближчими місяцями відтік звідти різко зросте - відсутність роботи, освіти, медицини, продуктів і холод...
Донбас буде зруйновано...
скільки народу збіжить до хуйла? чимало!
і з цих людей він почне формувати загони "добровольців" для війни на сході...

та ну, донбасяни то не той контингент, щоб воювати
це вже видно, зокрема і по тих біжнецях, які вже і в Росії всіх заїбали
контингент не ідейний а цинічний і егоїстичний, переважно.
якщо би вони хотіли воювати, то воювали би за ДНР-ЛНР
а вони більше за те щоб відсидітися і вичекати, і використати ситуацію в свою користь.

то поки ми слухали Донбас, купували вугілля задорого заради миру та злагоди...
але в раші вони ніхто і звати їх ніяк...
їм свідомо ускладнюватимуть життя для того, аби більше було голодних та зневірених...
і буде лише один шлях піднятися соціальними сходами - війна на Донбасі...

ні не думаю
ті хто хотів воювати, вже воюють (або вже лежать в землі)
донбасяни цинічні але не дурні
і якщо побачать що навішати лапші росіянам і жити на халяву не вийде - якось пристосуються і знайдуть собі місце на просторах Росії
але їхати воювати на Донбас не будуть - тому що самі "з перших рук" добре в курсі що і як, і шанс удобрити терикони дуже високий, значно вищий ніж шанс "дослужитися до генерала"

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Та ні, вже почалась...  :smilie2:



да .. таки поехало . .глянул новости - погранцов накрыли рашенские вертушки

...

таки не чуйка таки факт - будет хуже

Хоть тут согласны...
Contra Spem Spero

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Мариуполь- наступление ксцапов вроде как

Что и требовалось доказать,. Хуйло пошел по максимуму.. будет рубать коридор в крым.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Мариуполь- наступление ксцапов вроде как

Что и требовалось доказать,. Хуйло пошел по максимуму.. будет рубать коридор в крым.

я бы не говорила про максимум, им тут и не пахнет
а вот на коридор они нацелились, согласна, раз уж с лугандоном не задалось

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Andriy Tsaplienko
56 мин. назад · отредактировано
Еще один прорыв на мариупольском направлении. Больше сотни единиц техники. Все таки второй фронт? Колонна уже несколько часов спокойно стоит на украинской территории. И тишина....

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Мариуполь- наступление ксцапов вроде как

Что и требовалось доказать,. Хуйло пошел по максимуму.. будет рубать коридор в крым.

Ты кацап, пришел сюда по заданию самого путина сеять панику в рядах ограниченного контингента интеллектуально - патриотического спецназа.
Требую тебя забанить!
 :lol:
« Останнє редагування: Серпня 26, 2014, 07:21:17 19:21 від Kolbasa »

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
А почему это у них с лугандоном не задалрсь?

 Лугандон жив, держит фронт и даже контратакует,

Так что все ок. Обстановка рабочая. Введет допвойска и отобьют все предыдущие потери плбс коридор чтобы два раза не вводить))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
А почему это у них с лугандоном не задалрсь?

 Лугандон жив, держит фронт и даже контратакует,

Так что все ок. Обстановка рабочая. Введет допвойска и отобьют все предыдущие потери плбс коридор чтобы два раза не вводить))

Уверена, что расчет был на блицкриг

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
З боку Росії увійшли 30 танків та військові - джерело
 Вівторок, 26 серпня 2014, 19:49
 




Версія для друкуКоментарі4

 
Російські регулярні війська увійшли на територію України зі сторони Таганрога.
 
Про це повідомляють прикордонники і бійці добровольчих батальйонів, які зараз в тому районі, пише на своїй Facebook-сторінці журналіст Роман Бочкала.
 
Згідно з інформацією, угрупування розпочали вторгнення в понеділок увечері через поля в напрямку Маркіно. Саме там стався прорив.
 
З боку Росії увійшли 30 танків, легкоброньована техніка та жива сила. Вони знаходяться на 8 кілометрів углиб української території. Контролюють 6 прикордонних сіл. Зокрема, такі, як Маркіно, Щербак, Рози Люксембург.
 
Як відзначає Бочкала, окупанти виставляють блокпости, залишаючи на кожному по 3 танка і 2 БТР, взвод особового складу, і просуваються далі. В передмісті Новоазовська чутні постріли. На захоплених територіях, російські військові не приховують знаків розрізнення.
 
Вслід за ними з території Російської Федерації, повідомляє журналіст, увійшли представники "ДНР". Вони просять місцеве населення кілька днів перечекати "неспокійну ситуацію", і обіцяють, що потім "все буде добре, буде своя республіка".
 
"Українські військові змушені відступати під натиском артобстрілів тому числі з установок "Град". Є втрати серед прикордонників і бійців батальйонів тероборони, а також тяжкопоранені. Наші бійці просять підмогу і важку техніку. Інакше, кажуть, не зможуть утримати Новоазовськ. У разі втрати Новоазовську, дорога на Маріуполь, за їхніми словами, буде відкрита", - відзначає журналіст.
 
Як відомо, колона російської військової техніки у понеділок, 25 серпня, вранці спробувала зробити прорив з території Росії в Україну в районі Новоазовська, повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.
 
"Завдяки оперативним діям українських підрозділів, колона була розчленована. Основна частина колони зупинена вогнем наших сил", - повідомив він.
 
"Частина колони (попередньо - 10 БТР, 2 танка і 2 КамАЗи) продовжила рух углиб території України. Сили АТО починають дії з її знищення", - додав Тимчук, слова якого пізніше підтвердили в прес-центрі АТО.
 
Українська правда

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Мало ли кто на что рассчитывал.

Ну незадался блицкриг..ну плохо.. но не смертельно.. хуйло пойдет путем осады а не наскока ..но сука пойдет.. отступать пидор не намерен.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Мало ли кто на что рассчитывал.

Ну незадался блицкриг..ну плохо.. но не смертельно.. хуйло пойдет путем осады а не наскока ..но сука пойдет.. отступать пидор не намерен.

Вы заметили, что обе стороны конфликта отступать не намерены?
Так что кто кого.
Я не вижу реальной возможности для хуйла выиграть. Наша победа - это только вопрос цены,  и дело времени.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Я тоже не вижу возможности выигрыша хуйла.. но у меня реально истерика когда я прикидываю цену нашей победы
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Я тоже не вижу возможности выигрыша хуйла.. но у меня реально истерика когда я прикидываю цену нашей победы

У меня есть способ нейтрализации истерик. Правда не думаю, что он вам подойдет. Хотя, если честно, вы нам очень надоели  своими переживаниями, тут и так тошно (без обид :smilie1:).

Способ: я даю волю слезам довольно часто, когда одна. Помогает. После слез обычно такая злость появляется и решимость  :shuffle:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Я тоже не вижу возможности выигрыша хуйла.. но у меня реально истерика когда я прикидываю цену нашей победы
а выбора нет. или так или вообще жопа.
не такой уж она будет и большой. по-крупному вступят - по-крупному отгребут.
гасить рашку начнут все и сразу. там особо и рыпаться не успеют :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Лисенко спростував "прорив" з боку Таганрога і розповів про іншу небезпеку
 Вівторок, 26 серпня 2014, 21:29
 




Версія для друкуКоментарі10

 
Речник Інформцентру РНБО Андрій Лисенко спростував інформацію про те, що російські регулярні війська увійшли на територію України зі сторони Таганрога.
 
Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.
 
"Інформація про прорив колони з боку Таганрогу не відповідає дійсності. Цієї колони немає. Я буквально годину тому спілкувався з прикордонниками, зі штабом АТО – ця колона не зафіксована. Її ніхто не бачив", - заявив Лисенко.
 
"Проте у нас є інформація, що в районі Гуково, це Ростовска область, дійсно є колона, яка складається з приблизно 100 одиниць військової техніки. Це і танки, і БМП і системи "Град", вантажівки із боєприпасами і для перевезення особового складу. Ця колона дійсно зафіксована, але вона кордон з Україною не перетинала. За нею зараз спостерігають",  - додав він.
 
Українська правда

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Усьо воно класно але воювати треба не тільки танками.
Але не менш важливим є війна на дипломатичному та інформаціному фронті, і саме основне війна між спецслужбами: це і нейтралізація кротів, РДГ, 5 колони що співчувають агресору( особливо на керівних посадах ВПК), і проведення ідеологічної роботи на території ворога, в хуйлостані купа законсервованих конфліктів, чому б їх не загострити?

І планів може бути багато: розконсервування внутрішніх конфліктів хуйлостану, міжетнічних і міжнаціональних, релігійних і економічних, загострення соціальної несправедливості, соціально-побутових проблем, і економічних негараздів.....
І як фантастичний крайньо-радикальний варіант: 20 РПГ на території агресора, мінують важливі обєкти інфраструктури по 3-5 кожна, і в назначений час через кожних 6-12 годин підриваються ЛЄП, газогони, очисні споруди, водогони, нафтосховища, ітому подібні 80-100 підірваних обєктів з інтервалом 6-12 годин то 20-30 днів пекла у агресора тоді плани думки і діїї будуть зовсім іншими НІ?
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Я тоже не вижу возможности выигрыша хуйла.. но у меня реально истерика когда я прикидываю цену нашей победы

Panic detected?
Даю бесплатный совет, как избежать паники.
 (нагнетателей на зарплате и троллей это не касается)
Он простой - просто не верить ничему до истечения суток с момента события.
Ни я, ни вы - не сотрудники генштаба, поэтому наших быстрых решений не требуется. А еще меньше требуются наши истерики.
Поверьте, генштаб наш форум не читает и истошно-истеричных воплей "всепропало" он отсюда не услышит.
Зато впечатлительные люди, которые заходят на форум за информацией, от ваших бессмысленных воплей тоже впадут в панику. И кому от этого будет лучше, кроме Хуйла и его приспешников?
Тем более, общие представления о тактике и стратегии у "диванных войск" редко выходит за рамки компьютерной игрушки или мемуаров полководцев, что иногда вызывает негодование у кадровых военных. Обоснованно или нет - я не знаю. Я не генерал.
Если уж невмоготу сдерживать эмоции - сядьте и подумайте, ЧТО лично ВЫ будете делать, если это окажется правдой.
Если ничего не будете (в 98% случаев обычно так и будет) - так зачем истерики? Если ВЫ лично ничего не собираетесь делать - то и морального права на истерику у Вас нет. Совсем нет.
Если что-то конкретное готовы предпринять - то подготовьтесь и по прошествии суток и наличии подтверждений - приступайте. А время потратьте с толком - убедитесь, что собираетесь действовать правильно.
То, что мы должны сделать - мы успеем. Лить воду на мельницу Хуйла для этого не обязательно. Не нагнетайте зря.
"Каждый мнит себя стратегом видя бой со стороны" (с)
Таки классика...

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Я тоже не вижу возможности выигрыша хуйла.. но у меня реально истерика когда я прикидываю цену нашей победы

Panic detected?
Даю бесплатный совет, как избежать паники.
 (нагнетателей на зарплате и троллей это не касается)
Он простой - просто не верить ничему до истечения суток с момента события.
Ни я, ни вы - не сотрудники генштаба, поэтому наших быстрых решений не требуется. А еще меньше требуются наши истерики.
Поверьте, генштаб наш форум не читает и истошно-истеричных воплей "всепропало" он отсюда не услышит.
Зато впечатлительные люди, которые заходят на форум за информацией, от ваших бессмысленных воплей тоже впадут в панику. И кому от этого будет лучше, кроме Хуйла и его приспешников?
Тем более, общие представления о тактике и стратегии у "диванных войск" редко выходит за рамки компьютерной игрушки или мемуаров полководцев, что иногда вызывает негодование у кадровых военных. Обоснованно или нет - я не знаю. Я не генерал.
Если уж невмоготу сдерживать эмоции - сядьте и подумайте, ЧТО лично ВЫ будете делать, если это окажется правдой.
Если ничего не будете (в 98% случаев обычно так и будет) - так зачем истерики? Если ВЫ лично ничего не собираетесь делать - то и морального права на истерику у Вас нет. Совсем нет.
Если что-то конкретное готовы предпринять - то подготовьтесь и по прошествии суток и наличии подтверждений - приступайте. А время потратьте с толком - убедитесь, что собираетесь действовать правильно.
То, что мы должны сделать - мы успеем. Лить воду на мельницу Хуйла для этого не обязательно. Не нагнетайте зря.
"Каждый мнит себя стратегом видя бой со стороны" (с)
Таки классика...
Яка ви умнічка  :aj 

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
так шо намерены делать участники ветки -собирать шмотки и сваливать, или в добровольцы :smilie11:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Думаю, большой войны не будет. Потому что в России --общество потребления. Не будут россияне воевать. Упырь будет гадить, сволочь, расплачиваясь с наемниками. Пока деньги не закончатся.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Дмитрий Тымчук.:
"Путин изобрел "войну для трусов". Смысл ее в том, что до Путина любой самый хитрый и коварный диктатор, начиная агрессию, волей-неволей нес за нее ответственность".

"Путин первый, кто придумал, как с помощью беспросветной лжи и изворотливости топить в крови соседнюю страну, и при этом не нести ответственности за эту бойню. Ума и стратегии в этом нет, только врожденная подлость",- добавил он.

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Відповідальність вже хУйла душить, це і те що: хуйло вигнанець у світі, хУйло у крутому економічному піке (і сам і мордорі і посіпаки його) і хуйло в історію не ввійшов а вляпався, народи на 100 і більше років будуть на контрах і його ненавидять....
хУЙЛО НА ПОРОЗІ особистого КРАХУ думаю до зими буде намічено перелом карми хУйла :Prapor2:
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Lightning

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 625