Автор Тема: Здається, прийшла пора відповідати по російській території  (Прочитано 1038 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Один хрен уже - повномасштабна війна пішла :(

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
крiм авiацii та ракет

украiнi треба готуватися до асиметричноi вiдповiдi, в першу чергу по приднiстрю та криму

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
имхо, заграница не позволит нам так поступать(наверняка  уже обсуждалось)

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
крiм авiацii та ракет

украiнi треба готуватися до асиметричноi вiдповiдi, в першу чергу по приднiстрю та криму

Саме так. Придністров"я

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
х.з. чего  те минусы у меня растут - я ж почти не пишу ничего...

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
имхо, заграница не позволит нам так поступать(наверняка  уже обсуждалось)

Почнеться велика вiйна - усi карти на стiл

Бо лаптэстан зробить те що робили з лiвiею та iраком - тотальне знищення вiйськовоi iнфраструктури, та частково громадськоi iнфраструктури - мости, шляхи, заводи, i так далi. Вони це вже роблять в донбабве.

Тому - тре планувати гiдну вiдповiдь, яка iх вжене в велику депрессiю на десяток рокiв.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
В разі вторгнення відповідь повинна бути такою - диверсійні групи на їх території.

Напрям удару - оптоволоконні та звичайні кабелі зв'язку, трансформаторні підстанції ( 1 етап), гідроелектростанції, залізничні  мости ( 2 етап), нафтопроводи ( 3 етап).

Це дозволить з мінімумом жертв забезпечити колапс ( чи серйозні проблеми) агресору.

 

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
В разі вторгнення відповідь повинна бути такою - диверсійні групи на їх території.

Напрям удару - оптоволоконні та звичайні кабелі зв'язку, трансформаторні підстанції ( 1 етап), гідроелектростанції, залізничні  мости ( 2 етап), нафтопроводи ( 3 етап).

Це дозволить з мінімумом жертв забезпечити колапс ( чи серйозні проблеми) агресору.

так, але НІКОМУ з цих ДРГ не можна потрапляти в полон...
Kremlin delenda est.

Astronaut

  • Гість
х.з. чего  те минусы у меня растут - я ж почти не пишу ничего...
Забей, у меня тоже ;)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
В разі вторгнення відповідь повинна бути такою - диверсійні групи на їх території.

Напрям удару - оптоволоконні та звичайні кабелі зв'язку, трансформаторні підстанції ( 1 етап), гідроелектростанції, залізничні  мости ( 2 етап), нафтопроводи ( 3 етап).

Це дозволить з мінімумом жертв забезпечити колапс ( чи серйозні проблеми) агресору.

так, але НІКОМУ з цих ДРГ не можна потрапляти в полон...



Чому ? Якщо війна, то війна. Що тут такого, попасти в полон. Тим більше, якщо це регулярні війська.

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
В разі вторгнення відповідь повинна бути такою - диверсійні групи на їх території.

Напрям удару - оптоволоконні та звичайні кабелі зв'язку, трансформаторні підстанції ( 1 етап), гідроелектростанції, залізничні  мости ( 2 етап), нафтопроводи ( 3 етап).

Це дозволить з мінімумом жертв забезпечити колапс ( чи серйозні проблеми) агресору.
Вроде бы уже давно вторглись. Или я что то проспал?
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
В разі вторгнення відповідь повинна бути такою - диверсійні групи на їх території.

Напрям удару - оптоволоконні та звичайні кабелі зв'язку, трансформаторні підстанції ( 1 етап), гідроелектростанції, залізничні  мости ( 2 етап), нафтопроводи ( 3 етап).

Це дозволить з мінімумом жертв забезпечити колапс ( чи серйозні проблеми) агресору.
Вроде бы уже давно вторглись. Или я что то проспал?

Откуда я знаю. Если  есть вторжение, то нужно вводить военное положение и начинать войну.
Или мы уже кому-то объявили войну? Может я что-то проспал ?
« Останнє редагування: Серпня 27, 2014, 12:25:51 00:25 від OlegSky »