Автор Тема: махновщина погубила УНР в 20-х годах .. а теперь этим же путем идут тербаты  (Прочитано 3147 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
и скажите что это блин не так!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Не так.
Махно погубила доверчивость к московским коммунистам.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
вот не зря им оружие ограничивали ... ну бля какой-то табор циганский ..  нас много ща вломим .. тут оперативная обстановка изменилась .. ай!! спасай давай нас а не спасеш поедем киев воевать!! .


ебануться ... че за логика?? .. на нас кто нападает москали или ЗСУ?? .. а что ЗСУ еще и тылы в крыму мариуполе под луганском держать надо вы не думаете??

чем вы бля такие особенные что ценнее львоввян которые херзнаетсолько в окружении под луганском сидели .. или под границей части ... и не пикнули ... пока журналисты их "вытаскивать" не начали ...

а тут блин .. че за херня??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
махновщтна это не конкретно батько махно .. махновщина это когда на 1 украину было сотня атаманов и все главные
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
вот не зря им оружие ограничивали ... ну бля какой-то табор циганский ..  нас много ща вломим .. тут оперативная обстановка изменилась .. ай!! спасай давай нас а не спасеш поедем киев воевать!! .


ебануться ... че за логика?? .. на нас кто нападает москали или ЗСУ?? .. а что ЗСУ еще и тылы в крыму мариуполе под луганском держать надо вы не думаете??

чем вы бля такие особенные что ценнее львоввян которые херзнаетсолько в окружении под луганском сидели .. или под границей части ... и не пикнули ... пока журналисты их "вытаскивать" не начали ...

а тут блин .. че за херня??

Добро пожаловать в информационную эпоху.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
а тут блин .. че за херня??

це не херня - це ПІАР
взагалі під час війни будь-які військові окрім спеціально призначених не повинні навіть СЛОВА публічно казати

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
я блин бы специально приехал под АП и объяснил дибилам что туда припруться что если приоритетность действий ЗСУ будут определять не в генштабе а митинги то в принципе можно тогда сдаваться потому что это бессмысленная борьба которая не достигнет цели а только приведет к бесцельным жертвам.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
а тут блин .. че за херня??

це не херня - це ПІАР
взагалі під час війни будь-які військові окрім спеціально призначених не повинні навіть СЛОВА публічно казати

"И я видел, что Агнец снял первую из семи печатей, и я услышал одно из четырех животных, говорящее как бы громовым голосом: иди и смотри."
(с) Откровение гл.6

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
я блин бы специально приехал под АП и объяснил дибилам что туда припруться что если приоритетность действий ЗСУ будут определять не в генштабе а митинги то в принципе можно тогда сдаваться потому что это бессмысленная борьба которая не достигнет цели а только приведет к бесцельным жертвам.

це майже нереальна справа

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
дивно, що і до тодішніх і до теперішніх керівників претензій нема,
все правильно і тоді робили і зараз роблять?
операцію про "нас много ща вломим" не тер батальйони задумували і рішення про її проведення не вони приймали,
але за цим принципом їх туди і послали, а коли обмеження у озброєнні переважило фактор "нас много ща вломим",
то ще й дорікнули "не зря им оружие ограничивали ... ну бля какой-то табор циганский"  воювати не вміють
з бронетехнікою кожен дурень зможе...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Оптиміст

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
ІМХО:
1. Махновщина - це захисна реакція українців, іноді дуже корисна.
2. Якби Московія напала на Україну 23 роки тому то ми також би програли як і УНР, бо загинути за незрозумілу державу ні хто на хоче. ПРОТЕ ми в мирі прожили 23 роки, за цей час народилися нові українці, "старе" ж покоління побачило що є за що воювати. Тому нині ситуація краще за аналогічну 100 років тому.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Ну я думаю так.
Батальон добровольческий? Да
Стоять нету больше сил? Да.

Ну на нет и суда нет. Отходит в тыл, расформировывается, сдает оружие и домой.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Ну я думаю так.
Батальон добровольческий? Да
Стоять нету больше сил? Да.

Ну на нет и суда нет. Отходит в тыл, расформировывается, сдает оружие и домой.

добровольчій не означає самовольчій

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Если бы не тербатальоны наша армия уже бы чеченам и дагам в России сапоги чистила .Потому шо здались бы бесноватым бабкам без всякого боя.Тербаты задали драйв и уверенность.С генштабом надо шо то решать.Дилетанты.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
може забанити цього києвляніна - а то він в одній гілці обсирає всу - в іншій тер бати - по мому явний провокатор

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Если бы не тербатальоны наша армия уже бы чеченам и дагам в России сапоги чистила .Потому шо здались бы бесноватым бабкам без всякого боя.Тербаты задали драйв и уверенность.С генштабом надо шо то решать.Дилетанты.

 :smiley24:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
 О прийшли послідовники  Кванта  -  правда хоч добре що  окрему вітку зробили 
Ну тепер будете відповідати за Кванта  всі скопом

Покажіть  на фотографіях де  танкова рота  ВСУ   про яку так довго розказував  Квант  ????

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?batalyon_donbas_pokazav_svoyu_bazu_v_ilovaysku_pislya_artobstrilu&objectId=478053
 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ну я думаю так.
Батальон добровольческий? Да
Стоять нету больше сил? Да.

Ну на нет и суда нет. Отходит в тыл, расформировывается, сдает оружие и домой.

Усі добровольчі батальйони у нас на службі в МВС та Айдар в ЗСУ. Тобто усі з них приймали присягу і є військовослужбовцями. Звичайно є в цих батальйонах неоформлені хлопці (наскільки я знаю тільки у Айдарі, Донбасі і Азові), але усі батальйони оформлені офіційно. Це значить, що вони не мають права йти з поля бою. Бо якщо підуть, то частина ділянки фронту буде відкрита і кацапи можуть через неї прорватися. Своїм самовольством вони підставляють інших хлопців з ЗСУ.
Автора теми я плюсанув в карму.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Ну я думаю так.
Батальон добровольческий? Да
Стоять нету больше сил? Да.

Ну на нет и суда нет. Отходит в тыл, расформировывается, сдает оружие и домой.

добровольчій не означає самовольчій

А где я писал "самовольно"?
По приказу.
Не хотят воевать значит идут по домам, какие вопросы. Они же не кадровые военные и их закон про дезертирство как бы не касается.
Нет так нет.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
и кстати подтверждение от парасюка..

ситуация сложная но есть и артподдержка и боезапас .. ведут бой...


це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
О прийшли послідовники  Кванта  -  правда хоч добре що  окрему вітку зробили 
Ну тепер будете відповідати за Кванта  всі скопом

Покажіть  на фотографіях де  танкова рота  ВСУ   про яку так довго розказував  Квант  ????

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?batalyon_donbas_pokazav_svoyu_bazu_v_ilovaysku_pislya_artobstrilu&objectId=478053
 

А що вона мала загинути? І що Іловайск звільнює лише Донбас? Там кілька тербатів МВС і НацГвардії. Донбас далеко не основний. Просто Семенченко більше усіх кричить, а менше усіх робить і має 10 дезертирів.

Ось на відео БМП-2 ЗСУ прикриває бронею та вогневою міццю тербат, і наче не Донбас.

« Останнє редагування: Серпня 27, 2014, 01:51:50 13:51 від Kvant »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Ну я думаю так.
Батальон добровольческий? Да
Стоять нету больше сил? Да.

Ну на нет и суда нет. Отходит в тыл, расформировывается, сдает оружие и домой.

Усі добровольчі батальйони у нас на службі в МВС та Айдар в ЗСУ. Тобто усі з них приймали присягу і є військовослужбовцями. Звичайно є в цих батальйонах неоформлені хлопці (наскільки я знаю тільки у Айдарі, Донбасі і Азові), але усі батальйони оформлені офіційно. Це значить, що вони не мають права йти з поля бою. Бо якщо підуть, то частина ділянки фронту буде відкрита і кацапи можуть через неї прорватися. Своїм самовольством вони підставляють інших хлопців з ЗСУ.
Автора теми я плюсанув в карму.

Ну МВС точно не военнослужащие

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Не, не так, УНР погубило совсем другое. В частности - демобилизация армии и "универсалы". Фактически добровольци бились с красной армией... А ре армия
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ну я думаю так.
Батальон добровольческий? Да
Стоять нету больше сил? Да.

Ну на нет и суда нет. Отходит в тыл, расформировывается, сдает оружие и домой.

Очень много плюсов.
Можно не расформировывать, а использовать для контроля освобожденных нп.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
може забанити цього києвляніна - а то він в одній гілці обсирає всу - в іншій тер бати - по мому явний провокатор


где я хоть слово сказал за айдар к примеру???

хотя айдар побывал  вмясорубках погуще семченковских . .айдар принял первым удар псковцев и отступил запрашивая поддержки и выиграли тот бой . .и узнали вы об этом ПОТОМ а не из фейсбука ...

никто из айдара не орал на нас москали напали или дадите поддержку или ну его нахуй..

никто не кричал что пойдет митинги собирать .. хотя потери айдара значительные но они воюют как армия а не как циганский табор с митингами по каждому поводу...


хотя и за айдаром косяки есть ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Ну МВС точно не военнослужащие

Да ну? Це хто таке сказав? А чого ж вони присягу тоді приймають?

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2011-12

З А К О Н  У К Р А Ї Н И

Про соціальний і правовий захист військовослужбовців
                        та членів їх сімей

таття 3. Сфера дії цього Закону

     1. Дія цього Закону поширюється на:

     1) військовослужбовців Збройних Сил України,  інших утворених
відповідно    до   законів   України   військових   формувань   та
правоохоронних   органів   спеціального   призначення   (далі    -
правоохоронних  органів)
, Державної спеціальної служби транспорту,
Державної   служби  спеціального  зв’язку  та  захисту  інформації
України,  які  проходять  військову службу на території України, і
військовослужбовців   зазначених   вище  військових  формувань  та
правоохоронних   органів   -   громадян   України,  які  виконують
військовий обов'язок за межами України, та членів їх сімей.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Батальйон «Донбас» — спеціальний підрозділ МВС України
Батальйон «Азов» — спецбатальйон МВС України
і т.д.

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
ПЛЯЦ.. МЕНТЫ НИКОГДА НЕ БЫЛИ ВОЕННОСЛУЖАЩИМИ

 Перечисленные вами батальоны "специального" назначения не в структуре вооруженных  сил
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Семенченко поранений, в госпіталі, не забувайте. Коли він був поруч зі своїми хлопцями - його не було видно-чути. Принаймні, значно менше.
Kremlin delenda est.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
може забанити цього києвляніна - а то він в одній гілці обсирає всу - в іншій тер бати - по мому явний провокатор


где я хоть слово сказал за айдар к примеру???

хотя айдар побывал  вмясорубках погуще семченковских . .айдар принял первым удар псковцев и отступил запрашивая поддержки и выиграли тот бой . .и узнали вы об этом ПОТОМ а не из фейсбука ...

никто из айдара не орал на нас москали напали или дадите поддержку или ну его нахуй..

никто не кричал что пойдет митинги собирать .. хотя потери айдара значительные но они воюют как армия а не как циганский табор с митингами по каждому поводу...


хотя и за айдаром косяки есть ...

Погоджуюсь, навіть наші форумчани вважають, що на АТО більше всіх роботи робить Донбас. Зокрема, зараз бідний САМ нещасний бере Іловайськ. Правда іноді у нього проскають слова про зведену механізовану (танкову) роту ЗСУ, а також про Азов, Шахтарськ і т.д. Але циганські істерики закочує саме він. І я вважаю, що дуже великою помилкою було нагородження саме Семенченка орденом Хмельницького. Я не розумію за що?