Автор Тема: Все выдохнули. Посчитали до десяти и успокоились.  (Прочитано 5530 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
слушай нахера тебе заява про вторжение??

не ну если так надо то приходи завтра на метро житомирска к обеду я тебе распечатаю пачку и даже печать поставлю ... ну если очень надо..

всеравно что от моей распечатанной что от зачявы СНБО толк одинаковый .. от моей лично тебе даже пользы больше будет .. я бумагу помягче возьму - подтереться можно будет ))))

Не хотела этого делать, но вынудили. Бан сутки АТО
« Останнє редагування: Серпня 27, 2014, 11:03:57 23:03 від Дрейк »
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929

[/quote]

У меня на этом форуме, если Вы не забыли, существуют кое какие обязанности. И если можно обойтись терапией без хирургического вмешательства что бы форум не превратился в черт знает во что, то я то я это попробую сделать.  Для этого и эта ветка. Это во-первых
Во-вторых я паникую и истерю только в двух случаях  - это когда сажусь в самолет или когда на меня попадает любой паук.
[/quote]


А если паук в самолете? :gigi:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
"правильна" гілка.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


У меня на этом форуме, если Вы не забыли, существуют кое какие обязанности. И если можно обойтись терапией без хирургического вмешательства что бы форум не превратился в черт знает во что, то я то я это попробую сделать.  Для этого и эта ветка. Это во-первых
Во-вторых я паникую и истерю только в двух случаях  - это когда сажусь в самолет или когда на меня попадает любой паук.
[/quote]


А если паук в самолете? :gigi:
[/quote]

Смерти моей хочешь? :laugh:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961

У меня на этом форуме, если Вы не забыли, существуют кое какие обязанности. И если можно обойтись терапией без хирургического вмешательства что бы форум не превратился в черт знает во что, то я то я это попробую сделать.  Для этого и эта ветка. Это во-первых
Во-вторых я паникую и истерю только в двух случаях  - это когда сажусь в самолет или когда на меня попадает любой паук.

ну що ж, я дуже радий, що ти незворушна. але й на форумі я особливої паніки не спостерігаю. зранку було щось схоже, а зараз - ні. імхо.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча


У меня на этом форуме, если Вы не забыли, существуют кое какие обязанности. И если можно обойтись терапией без хирургического вмешательства что бы форум не превратился в черт знает во что, то я то я это попробую сделать.  Для этого и эта ветка. Это во-первых
Во-вторых я паникую и истерю только в двух случаях  - это когда сажусь в самолет или когда на меня попадает любой паук.


А если паук в самолете? :gigi:
якщо самаль типу Ан-2 і на спині парашут, то думаю, вихід один  :smilie1:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


У меня на этом форуме, если Вы не забыли, существуют кое какие обязанности. И если можно обойтись терапией без хирургического вмешательства что бы форум не превратился в черт знает во что, то я то я это попробую сделать.  Для этого и эта ветка. Это во-первых
Во-вторых я паникую и истерю только в двух случаях  - это когда сажусь в самолет или когда на меня попадает любой паук.


А если паук в самолете? :gigi:
якщо самаль типу Ан-2 і на спині парашут, то думаю, вихід один  :smilie1:

Ну-ну давайте=давайте прикалывайтесь над бедной женщиной :) рассказала на свою голову. Теперь не оберешься :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча


У меня на этом форуме, если Вы не забыли, существуют кое какие обязанности. И если можно обойтись терапией без хирургического вмешательства что бы форум не превратился в черт знает во что, то я то я это попробую сделать.  Для этого и эта ветка. Это во-первых
Во-вторых я паникую и истерю только в двух случаях  - это когда сажусь в самолет или когда на меня попадает любой паук.


А если паук в самолете? :gigi:
якщо самаль типу Ан-2 і на спині парашут, то думаю, вихід один  :smilie1:

Ну-ну давайте=давайте прикалывайтесь над бедной женщиной :) рассказала на свою голову. Теперь не оберешься :)
я колись боявся тих волохатих павуків, що живуть у земляних нірках, ми їх ловили на пластилін, потім саджали у коробочку, але не дай бог, щоб пробіг по руці... думали, що як вкусить, то все, умреш або спаралізує... тепер недавно взнав, що вони взагалі не кусючі, ними можна було гратись і т.д. ))

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
южнорусский тарантул. кстати, очень даже кусючий. меня кусал как-то. было больно.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Братья и сестры, новости сегодняшнего дня на СУПе (не Тымчук  :smilie5:)
Сначала о плохом:
1. Сегодня забанили наших постоянных авторов, некоторых на день, других на три, а одного - на целый месяц. Буду ждать из бана. Все люди харизматичные, без них скучно.
2. Нас покинул Селюк. Он зарегистрировался 26 марта, но был больше читателем, оставив 59 сообщений. Возможно после п.1 вернется.

Теперь о хорошем.
1. Форумчане собрали в помощь 28 ОМБР имени Captain Cubs 8900 грн за 3 дня http://ukrpravda.net/index.php?topic=19801.100. Впечатляет. Вместе - мы сила.
2. Волны паники, судя по всему, к вечеру сошли на нет, даже до того, как модератор достал шашку. Завтра вместо паники будет злость, надеюсь, что вся она выльется на оккупантов без внутренних дрязг.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Старина Z, повеселил спасибо :)

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Браво, Z.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Коли тонув Титанік, команда так само кричала - не панікувати, навіть коли вже БУЛО очевидно, що вони тонуть.
Тоді була  впененність, що такий здоровенни й не затоне, деколи треба тверезо оцінювати що відбувається перед очима, а не слухати, що доповість громадськості черговий чинуша, вірніше як він буде оправдовувати свій же пройоб
Уявіть собі, що команда кричить: "Панікувати!!!" Чи багато людей спаслося б?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Коли тонув Титанік, команда так само кричала - не панікувати, навіть коли вже БУЛО очевидно, що вони тонуть.
Тоді була  впененність, що такий здоровенни й не затоне, деколи треба тверезо оцінювати що відбувається перед очима, а не слухати, що доповість громадськості черговий чинуша, вірніше як він буде оправдовувати свій же пройоб
Уявіть собі, що команда кричить: "Панікувати!!!" Чи багато людей спаслося б?

Мегавідповідь  :smiley24:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Коли тонув Титанік, команда так само кричала - не панікувати, навіть коли вже БУЛО очевидно, що вони тонуть.
Тоді була  впененність, що такий здоровенни й не затоне, деколи треба тверезо оцінювати що відбувається перед очима, а не слухати, що доповість громадськості черговий чинуша, вірніше як він буде оправдовувати свій же пройоб
Уявіть собі, що команда кричить: "Панікувати!!!" Чи багато людей спаслося б?

- Доктор, доктор! Что это у меня?
- А-а-а!!!! Больной!!! Что это у вас?!

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
А можете объяснить, что произошло? А то целый день не было времени винет залезть. А америкосы показывали старые новости. И передали , что заняли прибрежный город.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW

я колись боявся тих волохатих павуків, що живуть у земляних нірках, ми їх ловили на пластилін, потім саджали у коробочку, але не дай бог, щоб пробіг по руці... думали, що як вкусить, то все, умреш або спаралізує... тепер недавно взнав, що вони взагалі не кусючі, ними можна було гратись і т.д. ))

Ти мені відкрив страшну правду. Іноді бува згадував тих павуків з дитинства...а вони виявляються не кусаються. Тепер навіть не знаю що казати.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Та нічого особливого. Росія ввела в конфлікт регулярну армію. Тепер доведеться їх всіх убити.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Вдохнул. Посчитал до десяти. Выдохнул.
Мысль пришла - какая вероятность того, что внутри верхушки армии имеет место быть конфликт между саботажниками и патриотами?
Стало спокойно на душе. :)

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Та нічого особливого. Росія ввела в конфлікт регулярну армію. Тепер доведеться їх всіх убити.

це було зроблено (не вбивство всіх, а введення армії) вже давно. а хуїло продовжує заперечувати присутність своїх військ. тому формально сьогодні нічого нового не сталося. тут Дрейк права.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Та нічого особливого. Росія ввела в конфлікт регулярну армію. Тепер доведеться їх всіх убити.

це було зроблено (не вбивство всіх, а введення армії) вже давно. а хуїло продовжує заперечувати присутність своїх військ. тому формально сьогодні нічого нового не сталося. тут Дрейк права.

Ну це не зовсім так. Сьогодні безумовно відбулася чергова ескалація і відкрито новий фронт. Вже чисто російською армією без домішок ватників

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
ескалація так, відбулася. новий фронт ні, не відкрився. якби поперли, наприклад, на Харків, тоді можна було б так говорити. а так ми спостерігаємо давно обіцяну і анонсовану терами контратаку. чи є там домішки ми не знаємо. ми навіть не знаємо, який відсоток домішків є по всій зоні АТО.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
ескалація так, відбулася. новий фронт ні, не відкрився. якби поперли, наприклад, на Харків, тоді можна було б так говорити. а так ми спостерігаємо давно обіцяну і анонсовану терами контратаку. чи є там домішки ми не знаємо. ми навіть не знаємо, який відсоток домішків є по всій зоні АТО.

Ну на Маріуполь таки поперли. Це безумовно новий фронт.

Пентагон оцінює російське угруповання в Україні в 1000 чоловік. Це на вчора. І не враховуючи Крима

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Та нічого особливого. Росія ввела в конфлікт регулярну армію. Тепер доведеться їх всіх убити.

Особисто було надія, що власними силами ми дотиснемо і ця війна скоро закінчиться, можна сказати малою ціною. І все до того йшло... Але введення такої купи військ сильно змінює ситуацію. І тут у нас на майбутнє виростають такі перспективи, що зброю може доведеться потримати всім хто її зможе тримати, не тільки хто вміє. Потрібно морально бути готовим йти на смерть. Це важко.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Так це дуже важко. Альтернатива - це Донецький "парад" але вже в Києві.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
в моєму розумінні, новий фронт - це там, де терів ще не було, а з Маріуполя їх, як відомо, не так давно вибили. але то таке. термінологія. факт, звичайно, залишається фактом.

а Пентагон раптом не оголосив, що він збирається з цим робити?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
в моєму розумінні, новий фронт - це там, де терів ще не було, а з Маріуполя їх, як відомо, не так давно вибили. але то таке. термінологія. факт, звичайно, залишається фактом.

а Пентагон раптом не оголосив, що він збирається з цим робити?

Оголосив - розглянуть можливість додаткової допомоги Україні не летальним обладнанням (треба читати - сухими пайками). У них там повний ступор.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Та нічого особливого. Росія ввела в конфлікт регулярну армію. Тепер доведеться їх всіх убити.
Ну вот и славненько.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961

Особисто було надія, що власними силами ми дотиснемо і ця війна скоро закінчиться, можна сказати малою ціною. І все до того йшло... Але введення такої купи військ сильно змінює ситуацію. І тут у нас на майбутнє виростають такі перспективи, що зброю може доведеться потримати всім хто її зможе тримати, не тільки хто вміє. Потрібно морально бути готовим йти на смерть. Це важко.

а мені особисто давно було зрозуміло, що наші успіхи в АТО призведуть до введення росвійськ, бо так підказує логіка дій хуйла.

так, це надзвичайно важко, піднімати свою дупу з дивана і йти на війну. але встанемо і підемо, бо ще важче жити під хуйловським чоботом, усвідомлюючи, що ти таки міг хоч щось зробити, щоб цього не сталося.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Особисто було надія, що власними силами ми дотиснемо і ця війна скоро закінчиться, можна сказати малою ціною. І все до того йшло... Але введення такої купи військ сильно змінює ситуацію. І тут у нас на майбутнє виростають такі перспективи, що зброю може доведеться потримати всім хто її зможе тримати, не тільки хто вміє. Потрібно морально бути готовим йти на смерть. Це важко.

а мені особисто давно було зрозуміло, що наші успіхи в АТО призведуть до введення росвійськ, бо так підказує логіка дій хуйла.

так, це надзвичайно важко, піднімати свою дупу з дивана і йти на війну. але встанемо і підемо, бо ще важче жити під хуйловським чоботом, усвідомлюючи, що ти таки міг хоч щось зробити, щоб цього не сталося.

Я власне це ж саме казав ще з Травня. Хуйло поки ніколи не получав по зубах, кожен раз коли він нарощував тиск опоненти врешті-решт поступалися. Україна буде його першим таким досвідом.