Автор Тема: Все выдохнули. Посчитали до десяти и успокоились.  (Прочитано 5528 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Что собственно говоря происходит?. Вторжение?. На основании чего такие выводы? Твиты, мордокниги, вопли с больничной койки Семенченка? Инфа льется отовсюду всякая и противоречивая. Возникает вопрос кому это выгодно? Ваши варианты плз.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
ЄвроМайдан – EuroMaydan


Заступник міністра оборони Ігор Кабаненко: Друзі, наші війська ведуть активні бої не лише під Іловайськом. І не лише тримають позиції - просуваються вперед. Але, щодо Іловайська є декілька важливих речей:
1. Є штаб АТО, який несе відповідальність за операцію і там є професійні фахівці.
2. Криком і гамом війни не виграють - їх виграють замислом (ідеєю) і її реалізацією, взаємною довірою і підтримкою.
3. Війна, битва, операція не складаються з одного боя - це сукупність взаємопов'язаних за метою, завданнями та способами дій поєднаних єдиним замислом бойових дій, боїв, ударів і атак. Важливо це розуміти.
4. На війні як ніколи важка субординація і виконання бойового наказу. В рамках наказу ініціатива вітається, але лише в рамках наказу (не самодіяльність).
5. Стратег не той хто ломанувся вперед і щось зайняв, чи виграв якісь бій і про це в деталях з легендарними подробицями розповідає - той, хто переграв противника в операції і виграв війну.
6. Ризик повинен бути обґрунтованим (сподіваюсь, що мене зрозуміють).
До чого це все? До того, що не час на політичні, медійні і інші проекти на військовій тематиці. Треба вигравати війну. Розумію, що емоції через край - пересічні громадяни хочуть бути залучені. І це нормально. Але, не треба давати волю негативізму на емоціях. Взагалі, іх треба припинити. Є командні лініі управління - слід використовувати іх для розв'язання конкретних питань. І вони використовуються! Нагнітання в ЗМІ і Інтернеті працює проти наших військ - це все підказки противнику. Є дії, що повинні взагалі бути в повному радіомовчанні. Гарна військова практика: не балакай, ворог підслуховує. Це ази військової справи. Раптовість і прихованість дій - це важливі речі! А що робиться на практиці? Ми чуємо назви частин, дислокації і багато іншого щодо характеру дій. Для чого все це? І кому допомога? Більше того, ворог підіграє, підігріває емоційні настрої.
Ніхто не намагається танцювати балет, якщо не знає як. Це потребує вмінь і знання деталей. З військовою наукою приблизно так же.
Щодо призову байкотувати ГШ і інші державні установи: чи не в цьому замисел Кремля - розділити людей і зіштовхнути їх? Не ведіться.
Все побачимо своїми очима. Все, що створимо своїм розумом і своїми руками

 :weep: :laugh: :weep: :laugh: :weep:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
У мене держдеп підтверджує

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
у заміністра Оборони - активні бойові дії : Новоазовськ здали, підступи до Саур здали, шо вони активно ведуть не ясно. Семен по його версії - проект Кремля.

Астановіте Землю я сойду (с)

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
У мене держдеп підтверджує

А а о своих действиях в этой ситуации госдеп не поведал? Будут ли таковые?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
у заміністра Оборони - активні бойові дії : Новоазовськ здали, підступи до Саур здали, шо вони активно ведуть не ясно. Семен по його версії - проект Кремля.

Астановіте Землю я сойду (с)

Я, возможно пропустила. Можно ссылку на официальный источник по поводу всех этих "сдали".
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
У мене держдеп підтверджує

А а о своих действиях в этой ситуации госдеп не поведал? Будут ли таковые?

Це МЗС у них збройних сил в розпорядженні нема. А Пентагон поки мовчить.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
І ще раз скажу, знаючи мого засмаглого - він пару років "ситуацію аналізуватиме" а там - вже не його проблема

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
у заміністра Оборони - активні бойові дії : Новоазовськ здали, підступи до Саур здали, шо вони активно ведуть не ясно. Семен по його версії - проект Кремля.

Астановіте Землю я сойду (с)

Я, возможно пропустила. Можно ссылку на официальный источник по поводу всех этих "сдали".

усе в гілці про АТО, і що означає Офіційних ? Речник РНБО ?

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
може місяць-півтора був шквал "дзвінків з хронту" про все пропало, а сьогодні блогери хай підняли
нагадує ситуацію навколо білих камазів, така ж істерика була і навіть більша

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
я сьогодні проводив кілька заспокійливих бесід, народ реально чогось занервував...
вчора на Ляпісі Трубєцком все у них було спокійно-піднесено, а сьогодні мабуть наступила емоційна реакція  :smilie1:
а з деякими особами треба по принципу Кубса працювати  :smilie7:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
у заміністра Оборони - активні бойові дії : Новоазовськ здали, підступи до Саур здали, шо вони активно ведуть не ясно. Семен по його версії - проект Кремля.

Астановіте Землю я сойду (с)

Я, возможно пропустила. Можно ссылку на официальный источник по поводу всех этих "сдали".

усе в гілці про АТО, і що означає Офіційних ? Речник РНБО ?

Да, хотелось бы.  И насколько я поняла Вы не окажите мне такую любезность, как указать на подобную информацию.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Прохання давати іноді по вухам любителям потриндіти в інформативній гілці україно-російської війни. вже почало на фуп скидатись рівнем флуду
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Дрейк, огромная просьба банить нестабильных товарисчей. Любых, заслуженных и новичков, не важно.
Народ на взводе и срывается.
Тянет за собой окружающих.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
у заміністра Оборони - активні бойові дії : Новоазовськ здали, підступи до Саур здали, шо вони активно ведуть не ясно. Семен по його версії - проект Кремля.

Астановіте Землю я сойду (с)

Я, возможно пропустила. Можно ссылку на официальный источник по поводу всех этих "сдали".

усе в гілці про АТО, і що означає Офіційних ? Речник РНБО ?

Да, хотелось бы.  И насколько я поняла Вы не окажите мне такую любезность, как указать на подобную информацию.

інформація, яку подає речник запізнюється, як мінімум на пів дня / день. Завтра він вам розкаже те, що очевидці фотають та показують уже сьогодні. Запитаєете звідки такі висновки ? Маючи товариша, який перебував в Зоні АТО в слкаді 24ї бригади, можу не просто це говорити , а констатувати

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Цитувати
Заступник міністра оборони Ігор Кабаненко: Друзі, наші війська ведуть активні бої не лише під Іловайськом. І не лише тримають позиції - просуваються вперед. Але, щодо Іловайська є декілька важливих речей:
До чого це все? До того, що не час на політичні, медійні і інші проекти на військовій тематиці. Треба вигравати війну. Розумію, що емоції через край - пересічні громадяни хочуть бути залучені. І це нормально. Але, не треба давати волю негативізму на емоціях. Взагалі, іх треба припинити. Є командні лініі управління - слід використовувати іх для розв'язання конкретних питань. І вони використовуються! Нагнітання в ЗМІ і Інтернеті працює проти наших військ - це все підказки противнику. Є дії, що повинні взагалі бути в повному радіомовчанні. Гарна військова практика: не балакай, ворог підслуховує. Це ази військової справи. Раптовість і прихованість дій - це важливі речі! А що робиться на практиці? Ми чуємо назви частин, дислокації і багато іншого щодо характеру дій. Для чого все це? І кому допомога? Більше того, ворог підіграє, підігріває емоційні настрої.
Ніхто не намагається танцювати балет, якщо не знає як. Це потребує вмінь і знання деталей. З військовою наукою приблизно так же.
Щодо призову байкотувати ГШ і інші державні установи: чи не в цьому замисел Кремля - розділити людей і зіштовхнути їх? Не ведіться.
Все побачимо своїми очима. Все, що створимо своїм розумом і своїми руками.

десь так і є, знову здіймають хвилю паніки
« Останнє редагування: Серпня 27, 2014, 10:40:11 22:40 від Шарик72 »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


інформація, яку подає речник запізнюється, як мінімум на пів дня / день. Завтра він вам розкаже те, що очевидці фотають та показують уже сьогодні

Это повод для того что бы паниковат опираясь на поток панической информации со всех сторон?. А может все это не правда и ни кто ничего через эти пару дней не расскажет? Вы такого не допускаете?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Carl Bildt @carlbildt

We are now evidently seeing fighting between regular Russian and regular Ukrainian forces in Eastern Ukraine. There is a word for this.

Переклад: Очевидно, що зараз ми спостерігаємо за боями між регулярною армією України та регулярною армією Росії на Сході України. Цьому є конкретна назва.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?

И что? Это повод для паники и истерик? У нас война идет не первый месяц. Кацпы шастают тудома сюдома. Получают по башке и отползают. Что такого экстраординарного произошло за эти пару дней?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?

И что? Это повод для паники и истерик? У нас война идет не первый месяц. Кацпы шастают тудома сюдома. Получают по башке и отползают. Что такого экстраординарного произошло за эти пару дней?
:smiley24: отіменно!
це точно "Конвой-2"

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
По поводу того, что происходит.
Российская бронетехника массово заходит на территорию Украины.
Около 100 единиц - Старобешево-Тельманово (это официальная утренняя информация пресс-центра АТО).
В Новоазовске были замечены российские танки (есть фотографии на этом форуме).
Бои в районе Иловайска и Саур-Могилы, украинские войска в этом районе отрезаны от снабжения (много подтверждений из разных источников).
Митинг под АП и встреча Порошенко с активистами по поводу помощи окруженным частям (есть фотографии).
Запланированный на завтра митинг на ту же тему.

Лично мне кажется, что завтрашний митинг больше на руку врагам Украины.
Во-первых, под давлением и в спешке с большой вероятностью наломают дров, начав неподготовленную контроперацию. Могут быть большие потери без результата. Получается, по сути, ловля на живца. Где в качестве живца добровольческие батальоны.
Во-вторых, нет никаких гарантий того, что на митинг не подтянутся провокаторы с целью дестабилизации обстановки. Например, не дай Бог, могут гранату в толпу кинуть, чтобы она обезумела и начался хаос.
Проблемы в армии есть на всех уровнях. Можете, к примеру, почитать прикрепленную ветку Ronin'а с информацией от Entp, чтобы понять глубину проблем, но артиллерийским наскоком их, к сожалению, не решишь.

Понимаю все отчаяние Семенченко, который говорил о надвигающихся сложностях, но никто ничего не делал, понимаю, что речь идет о человеческих жизнях, но в такой ситуации нужно унять эмоции и каждый шаг взвешивать с точки зрения результата и последствий.

А в интернете и на форуме, конечно, многие паникуют. Ну это временное явление, мы это уже не раз переживали. Повторю то, что уже не раз говорил. Сейчас баланс сил и боеготовность значительно лучше, чем весной. Российская армия понесет значительные потери, что резко ускорит процессы дезинтеграции России. Сейчас нам нужно выстоять, просто выстоять. Выдержать этот стартовый натиск. Дальше будет легче.

Если совсем тяжело эмоции сдержать - просто отвлекитесь от интернета чем-нибудь. Важные новости Вам все равно сообщат, если они будут. А все время пребывать во власти эмоций - так можно и с ума сойти. Как говорится, "Что же Вы так убиваетесь, Вы же так никогда не убьетесь" :-)

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Коли тонув Титанік, команда так само кричала - не панікувати, навіть коли вже БУЛО очевидно, що вони тонуть.
Тоді була  впененність, що такий здоровенни й не затоне, деколи треба тверезо оцінювати що відбувається перед очима, а не слухати, що доповість громадськості черговий чинуша, вірніше як він буде оправдовувати свій же пройоб

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?

И что? Это повод для паники и истерик? У нас война идет не первый месяц. Кацпы шастают тудома сюдома. Получают по башке и отползают. Что такого экстраординарного произошло за эти пару дней?

шо произошло ? 2-і неділі РНБО розказувало нам шо - Терарісти Бегут, тікають! сломя голову. а тут виявляється мало того шо уже не терарісти, но уже і не бегут, а пішли в контрнаступ та відкидують наші війська, а РНБО працює як статист :eyes:

а так : всьо харашо прекрасная Маркіза, всьо харашо

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?

И что? Это повод для паники и истерик? У нас война идет не первый месяц. Кацпы шастают тудома сюдома. Получают по башке и отползают. Что такого экстраординарного произошло за эти пару дней?

а хто панікує? мені от, наприклад, здається, що ти панікуєш. а гілку відкрила для самозаспокоєння.

ЗІ. мені взагалі незрозуміло, чого так боятися тієї параші. не по зубах Україна хуйлу. ну не по зубах!
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?

И что? Это повод для паники и истерик? У нас война идет не первый месяц. Кацпы шастают тудома сюдома. Получают по башке и отползают. Что такого экстраординарного произошло за эти пару дней?

шо произошло ? 2-і неділі РНБО розказувало нам шо - Терарісти Бегут, тікають! сломя голову. а тут виявляється мало того шо уже не терарісти, но уже і не бегут, а пішли в контрнаступ та відкидують наші війська, а РНБО працює як статист :eyes:

а так : всьо харашо прекрасная Маркіза, всьо харашо


именно потому что терористы бежали и показали полную несостоятельность как военная сила пришлось хуйлу вводить войска и только полный кретин может не видеть в этой цепочки полностью взаимосвязанной логики

и только полный идиот имея доказательства того что СНЮО было право делает вывод что СНБО врало ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Внесу и я свою лепту в успокоение. Сразу предупрежу, что могу ошибаться. Но только что пришло ощущение что это пик. Дальше будет легче. Это как ночь самая темная перед рассветом. так и сейчас. Надеюсь я не ошибаюсь и впереди рассвет.

п.с. некоторых особо активных товарищей я бы все таки минимум на гауптвахту посадил. Потому что суетливый эмоциональный дурак, может нанести вреда больше чем враги. Это касается как форума, так и за его пределами.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?

И что? Это повод для паники и истерик? У нас война идет не первый месяц. Кацпы шастают тудома сюдома. Получают по башке и отползают. Что такого экстраординарного произошло за эти пару дней?

шо произошло ? 2-і неділі РНБО розказувало нам шо - Терарісти Бегут, тікають! сломя голову. а тут виявляється мало того шо уже не терарісти, но уже і не бегут, а пішли в контрнаступ та відкидують наші війська, а РНБО працює як статист :eyes:

а так : всьо харашо прекрасная Маркіза, всьо харашо


именно потому что терористы бежали и показали полную несостоятельность как военная сила пришлось хуйлу вводить войска и только полный кретин может не видеть в этой цепочки полностью взаимосвязанной логики

и только полный идиот имея доказательства того что СНЮО было право делает вывод что СНБО врало ..

де заява тоді ? де заява про вторгнення ?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дрейк, вже навіть у "сліпих" Більдта і Псакі прозріння наступаює, а ми все ще ховаемо голову в пісок і відмовляємося визнавати очевидне?

И что? Это повод для паники и истерик? У нас война идет не первый месяц. Кацпы шастают тудома сюдома. Получают по башке и отползают. Что такого экстраординарного произошло за эти пару дней?

а хто панікує? мені от, наприклад, здається, що ти панікуєш. а гілку відкрила для самозаспокоєння.

ЗІ. мені взагалі незрозуміло, чого так боятися тієї параші. не по зубах Україна хуйлу. ну не по зубах!

У меня на этом форуме, если Вы не забыли, существуют кое какие обязанности. И если можно обойтись терапией без хирургического вмешательства что бы форум не превратился в черт знает во что, то я то я это попробую сделать.  Для этого и эта ветка. Это во-первых
Во-вторых я паникую и истерю только в двух случаях  - это когда сажусь в самолет или когда на меня попадает любой паук.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Nastya Stanko  @StankoNastya 

Зелені чоловічки біля Маріуполя.

бан сутки АТО

« Останнє редагування: Серпня 27, 2014, 10:59:51 22:59 від Дрейк »