Автор Тема: Про Семена  (Прочитано 9558 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #60 : Серпня 29, 2014, 12:04:21 12:04 »
Семенченко винуватить у ситуації з Іловайськом "тупих і продажних" чиновників
http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/29/7036160/

Справжнє лице Семенченка:

Один з прикладів роботи 5-ї колони, так зване амплуа «возмущенный украинец», выглядит примерно так: «Нас в очередной раз слили, подставили и бросили, у власти одни предатели и жиды-олигархи, за что мы стояли на Майдане, Вальцман на пару с Западом продали нас Путину, все генералы — идиоты, все деньги разворованы, АТО — специальная бойня для перемалывания украинских патриотов, опасных режиму

http://uainfo.org/blognews/380494-znay-svoego-vraga-o-taktike-putinskih-propagandonov.html






Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Про Семена
« Reply #61 : Серпня 29, 2014, 12:05:30 12:05 »
от мені цікаво
у семенченка є КОМАНДИР?
якщо є то ХТО?

вони ж під МВСом ходять, та підпорядковуються + узгоджують свої дії з керівництвом АТО



на війні дії НЕ УЗГОДЖУЮТЬ
а виконують НАКАЗИ КОМАНДИРІВ

Семен Семенченко: обращение ко всем украинцам!

Иловайск должны были штурмовать силами в 800 человек. Я уже могу об Этом говорить ведь это уже прошлое. Несмотря на всю ложь выливающуюся На нас что мол мы это сделали самостоятельно — было все совсем иначе. План был согласован и утвержден руководством АТО, непосредственное командование осуществлял генерал Хомчак, командующий сектором Б, которого я уважаю за личное мужество и твердое руководство войсками.


Война такое дело что все эти согласованные планы могут полететь в одно место за несколько минут.

Почему мы все обсуждаем развитие событий в Иловайске? Как бы там события не развивались он не имел права призывать народ под ГШ и АП.
Ему или тем кто туда приперся известно про наличие/отсутствие резервов на настоящее время?
Если их нет то требовать подкрепления он может хоть у самого черта, его всеравно не будет.

ви спитали хто командує операцією ? Сенем написав, я вам показав виділеним.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #62 : Серпня 29, 2014, 12:05:35 12:05 »

не потрібно стрибати в сторону, і городити хуйню,я політруків, як облуплених знаю,
Семенченко послався на узгодження з керівництвом АТО операції про вихід з оточення,
якщо ви наведете заяву АТО про те що такого узгодження не було,
тоді називатимете їх дезертирами, якщо не буде такої заяви, будете називати себе гівнометом

Семенченко сказав, що самостійно виходили з оточення, бо не дочекалися підкріплення. Потім він змінив пост. Я вірю першому посту, бо потім йому хтось "підказав", що він тупить.
+ ще є підтвердження цієї ситуації від журналістів, які прорвалися і зараз на підконтрольній території.
Чекаю на вибачення від Вас.

Семенченко міг змінити повідомлення з двох причин або таки була допомога (усиление ВСУ)
або заїбався таким же дурням відповідати, що самостійно не означає самовільно.
Так от гівна на бійця накидати будете, коли отримаєте спростування від керівництва АТО про узгодження операції.
А доти ви звичайний гівномет.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #63 : Серпня 29, 2014, 12:05:53 12:05 »
Добровольчі батальйони мають подвійне підпорядкування, виходить АТО ними не керує, а тільки "узгоджує" взаємодію. А це партизанщина "в поганому сенсі цього слова". Може тоді їм дійсно перейти на партизанський спосіб ведення війни в тилу ворога? Тоді вони можуть діяти самостійно і відповідати за свої дії самі. І користі було б не менше.

Який тил? Вони зараз у тилу ворога і що? Обірали ноги і хочуть тікати!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Про Семена
« Reply #64 : Серпня 29, 2014, 12:06:04 12:06 »
от мені цікаво
у семенченка є КОМАНДИР?
якщо є то ХТО?

вони ж під МВСом ходять, та підпорядковуються + узгоджують свої дії з керівництвом АТО

Вопрос в том, кто у него непосредственный начальник.

И почему он не запретит Семченко мутить интернет (в приказном порядке).

А то возникает много вопросов - самый простой - если у вас по плану было 800 бойцов, а насобирали по разным причинам 340 - нахрена вы вообще поперлись в тот Илловайск.

Может, потому вы и заняли 2/3 города и не весь, что 340 человек в принципе справится не могли.

Откуда исходил приказ идти на штурм недостаточными силами?

Дык я об этом еще днесь спрашивал.
Сейчас таже история с Луганском.
Не помню фамилию, сидит там чел и рассказывает что просто нет приказа, а то б они этот Луганск как бог черепаху....

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Про Семена
« Reply #65 : Серпня 29, 2014, 12:06:25 12:06 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #66 : Серпня 29, 2014, 12:09:28 12:09 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.

Дрейк, я Вам плюсуну ще разок. Вже стомився дурням пояснювати, що крім емоцій треба дивитися на ФАКТИ. Судити треба по кокретним ДІЯМ!
До речі, усі висери Семенченка Українська правда публікує у новинах. Цікаво, а хто він такий? Вони навіть Президента рідко цитують?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Про Семена
« Reply #67 : Серпня 29, 2014, 12:10:59 12:10 »
а  почему семченко обвиняет генштаб в плачевной ситуации а не тех кто слинял оголив его тылы/фланги??

к слинявшим у семена претензий нет?

виноват штаб??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Про Семена
« Reply #68 : Серпня 29, 2014, 12:11:29 12:11 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.

 :ay

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Про Семена
« Reply #69 : Серпня 29, 2014, 12:13:59 12:13 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.

Там длинная и мутная история с этим Иловайском и эпизодов  вней дохрена.
Вот сейчас Семенченко ненароком проболтался о том о чем я подозревал с самого начала. Штурм был произведен силами вдвое меньшими чем планировалось, те абсолютно недостаточными.
Потом часть ДБ отошла и Донбас оказался полублокированым.
Потом отбили коридор с юга
Дальше началось рашевское наступление на Амвросиевку и наши начали спешно отводить войска. Те фактически оголили Иловайск с Юга
Былоли отступление запланированым или банальным дезертирством ТБ для меня еще неясно

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #70 : Серпня 29, 2014, 12:16:18 12:16 »
И не ходите никто пока война ни на какие митинги в Киеве.

Сходили вчера (многие тут кричали - пора, бегом все) - лучше бы поехали в Мариуполь рыть окопы, на это разрешения не нужно.

Результаты митингования

1. Снялись в массовке для параша ТВ.

2. На пару часов отвлекли президента от работы - можно подумать, донесли ему на этой встрече то, чего он не знает - что то я сильно сомневаюсь.

3 Или как то повлияли на тех кротов в МО, которые не могут вспомнить есть у них родные братья или нет???  Не повлияли.

Нисколько не умаляя заслуг Семченко - в этой систуации он ни разу не написал - я оборащался с просьбами/требованиями к своему командиру такому то (помочь, изменить тактитку, разрешить отход) - мне было отказано или я получил такой то конкретный приказ тогда то.

Хоть можно было что то понять. А так - нельзя быть солдатом и политиком одновременно.

А если главная задача - не воевать, а сохранить людей - то тогда и правда, надо сдать оружие и по домам. Ну зачем такое говорить, особенно на фоне примеров удержания аэропортов три месяца в окружении с жертваи и под градами и без такого количества нытья
Contra Spem Spero

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #71 : Серпня 29, 2014, 12:17:08 12:17 »
а  почему семченко обвиняет генштаб в плачевной ситуации а не тех кто слинял оголив его тылы/фланги??

к слинявшим у семена претензий нет?

виноват штаб??

Теж плюсанув у карму. А дійсно, чому ж він не критикує своїх дезертирів, яких він набрав до себе в батальйон?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Про Семена
« Reply #72 : Серпня 29, 2014, 12:17:42 12:17 »
Не умаляя заслуг Семенченко должна сказать, что он превращается в последнее время в полит проект.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Про Семена
« Reply #73 : Серпня 29, 2014, 12:18:28 12:18 »


Результаты митингования

1. Снялись в массовке для параша ТВ.

Чуркін вчора на совбезі подякував за мітинг  :smilie2:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Про Семена
« Reply #74 : Серпня 29, 2014, 12:19:32 12:19 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.
Маленька неточність, про "дорововольчі" там не було вказано.
Ось, з головної УП:

Відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники-зрадники двох підрозділів.
Про це заявив президент Петро Порошенко, відкриваючи екстрене засідання РНБО у четвер, передає "Укрінформ".
"Не можна не наголосити, що значною мірою відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники двох підрозділів, які самовільно залишили лінію оборони, поставивши у надзвичайно складне становище своїх бойових товаришів", - заявив він.
Президент наголосив, що вживатимуться рішучі заходи для того, щоб більше не допустити зрадництва.
Все про: Іловайськ, Порошенко, АТО

Можливо, я не розумію, і підрозділи є лише у добровольчих батальонах? А у віськових підрозділів немає?   :shuffle:

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Про Семена
« Reply #75 : Серпня 29, 2014, 12:19:55 12:19 »
Ну своїх дезертирів Семенченко може і не чіпати, але чому він мовчить про 2 тербатальйона, що дезертували, і відкрили їх позиції для кацапів
« Останнє редагування: Серпня 29, 2014, 12:21:51 12:21 від ukrainochka15 »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #76 : Серпня 29, 2014, 12:20:30 12:20 »
Не умаляя заслуг Семенченко должна сказать, что он превращается в последнее время в полит проект.

Його лікар говорить, що за недільку він буде готовий до бою.
ua.112.ua/video/yak-oduzhuye-semen-semenchenko.html
А вже пройшло 9 днів, щось я не бачу його бажання їхати на АТО.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #77 : Серпня 29, 2014, 12:21:41 12:21 »
Ну своїх дезертирів він може і не чіпати, але чому він мовчить про 2 тербатальйона, що дезертували, і відкрили їх позиції для Хуйлостанн
Теж плюсанув у карму. А дійсно, чому ж він не критикує своїх дезертирів, яких

Він мовчить про чужих, бо у самого є дезертири. Виходить якось "неграно". Краще все спихнути на "поганих генералів".

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Про Семена
« Reply #78 : Серпня 29, 2014, 12:22:01 12:22 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.
Маленька неточність, про "дорововольчі" там не було вказано.
Ось, з головної УП:

Відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники-зрадники двох підрозділів.
Про це заявив президент Петро Порошенко, відкриваючи екстрене засідання РНБО у четвер, передає "Укрінформ".
"Не можна не наголосити, що значною мірою відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники двох підрозділів, які самовільно залишили лінію оборони, поставивши у надзвичайно складне становище своїх бойових товаришів", - заявив він.
Президент наголосив, що вживатимуться рішучі заходи для того, щоб більше не допустити зрадництва.
Все про: Іловайськ, Порошенко, АТО

Можливо, я не розумію, і підрозділи є лише у добровольчих батальонах? А у віськових підрозділів немає?   :shuffle:

Угу.
И я думаю что имелись ввиду как раз те что слиняли с границы в районе Амвросиевки.
Иванофранковцы которых тут вчера обсуждали и еще ктото

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #79 : Серпня 29, 2014, 12:23:19 12:23 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.
Маленька неточність, про "дорововольчі" там не було вказано.
Ось, з головної УП:

Відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники-зрадники двох підрозділів.
Про це заявив президент Петро Порошенко, відкриваючи екстрене засідання РНБО у четвер, передає "Укрінформ".
"Не можна не наголосити, що значною мірою відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники двох підрозділів, які самовільно залишили лінію оборони, поставивши у надзвичайно складне становище своїх бойових товаришів", - заявив він.
Президент наголосив, що вживатимуться рішучі заходи для того, щоб більше не допустити зрадництва.
Все про: Іловайськ, Порошенко, АТО

Можливо, я не розумію, і підрозділи є лише у добровольчих батальонах? А у віськових підрозділів немає?   :shuffle:

Добровольчі батальйони і є військовими. Там усі контрактники, усі прийняли присягу.
Із ЗСУ там лише зведена рота, яка допомагала цим батальйонам брати місто.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Про Семена
« Reply #80 : Серпня 29, 2014, 12:25:47 12:25 »
Не умаляя заслуг Семенченко должна сказать, что он превращается в последнее время в полит проект.

Його лікар говорить, що за недільку він буде готовий до бою.
ua.112.ua/video/yak-oduzhuye-semen-semenchenko.html
А вже пройшло 9 днів, щось я не бачу його бажання їхати на АТО.
Пише Квант із окопів у перерві між артобстрілами...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #81 : Серпня 29, 2014, 12:26:34 12:26 »
Що він не людина Авакова, який убив Сашу Білого, чого собі навіть Яник не дозволяв?
А вы не боитесь что вас Аваков возмет за яйца из за такого обвинения? Или думаете что форум это так сильно анонимно?

Тобто ви вважаєте що єдиний спосіб виправдатись для Авакова, це репрессії і ментовський беспредел?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Про Семена
« Reply #82 : Серпня 29, 2014, 12:28:41 12:28 »
Ха, отличный пост

Цитата: Vols від Сьогодні в 01:24:57 pm

    От Сталін був молодець! Викосив перед війною весь генералітет! І як вдало воювали! Особливо на початку війни. :smilie5:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Про Семена
« Reply #83 : Серпня 29, 2014, 12:29:19 12:29 »
Ха, отличный пост

Цитата: Vols від Сьогодні в 01:24:57 pm

    От Сталін був молодець! Викосив перед війною весь генералітет! І як вдало воювали! Особливо на початку війни. :smilie5:


 :smiley24: Мегапост!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #84 : Серпня 29, 2014, 12:29:41 12:29 »
Ну так подайте заявление в прокуратуру если вы уверены в этом, потому что так это все голословно и вы выглядаете как не очень хороший человек.

Тобто? Я людей затримувати Білого не відправляв. Потім незрозумілі "постріли самому собі в серце"... Це типу як Кірпа сам себе вбив двома пострілами у голосу...
Чому Білому не вручили офіційно повістку в міліцію? Чому навіть формально не зробили все, що треба по процедурі? А Вам скажу чому, тому що на Білого нічого не було! І карабін у нього був зареєстрований офіційно. Носить в громадських місцях - склали адмін протокол, дали штраф, ще пару адмін протоколів - лишили права на зброю.
По якій причині він убитий?
Вы хотите сказать что против боевиков на Донбасе с оружием нужно сначала выписать повестку а потом составить протокол ну и т.д по закону? А ничего что они могут стрельнуть в ответ? Хотя да, а вдруг у них тоже есть разрешение, нужно админ протокол в первую очередь.

А до чого тут ці ваші бойовики на Донбасі?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #85 : Серпня 29, 2014, 12:30:31 12:30 »
А что только я вчера по Интеру видела кусок выступления Президента на РНБО где он говорил что с Иеловайска слинало два добровольческих формирования оставив кусок линии фронта и всех остальных в очень плохом положении.
Маленька неточність, про "дорововольчі" там не було вказано.
Ось, з головної УП:

Відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники-зрадники двох підрозділів.
Про це заявив президент Петро Порошенко, відкриваючи екстрене засідання РНБО у четвер, передає "Укрінформ".
"Не можна не наголосити, що значною мірою відповідальність за ситуацію, що склалася в Іловайську, несуть керівники двох підрозділів, які самовільно залишили лінію оборони, поставивши у надзвичайно складне становище своїх бойових товаришів", - заявив він.
Президент наголосив, що вживатимуться рішучі заходи для того, щоб більше не допустити зрадництва.
Все про: Іловайськ, Порошенко, АТО

Можливо, я не розумію, і підрозділи є лише у добровольчих батальонах? А у віськових підрозділів немає?   :shuffle:

Добровольчі батальйони і є військовими. Там усі контрактники, усі прийняли присягу.
Із ЗСУ там лише зведена рота, яка допомагала цим батальйонам брати місто.

так в тому і весь цинус мудрого керівницва АТО, що ЗСУ допомагають добровольцям штурмувати місто...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Про Семена
« Reply #86 : Серпня 29, 2014, 12:35:43 12:35 »
Я никак не могу понять чего такой ажиотаж вокруг Семенченко и иже с ним?  Да, наверное он хороший боец не буду спорить ибо не разбираюсь. Но все закидоны на военное руководство во время войны ИМХО глупость несусветеая. Да, наверное есть там толстопузая дебильная генеральская прослойка, но имеем то что имеем. Других пока нету и взять их неоткуда. Но наверное там есть и профи и стоит этим профи доверится. Или опять поставим кухарок управлять государством? так это плачевно закончится. опыт такой имеет. Причем очень многолетний.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про Семена
« Reply #87 : Серпня 29, 2014, 12:37:09 12:37 »
так в тому і весь цинус мудрого керівницва АТО, що ЗСУ допомагають добровольцям штурмувати місто...

Що таке добровольці? Поясніть? З юридично-правової точки зору у нас таких немає. Вони такі ж контрактники як і інші наші військовослужбовці. Правда деякі з них не оформлені. Але чим вони гірші за звичайних хлопців з села, які пішли в армію на контракт і є, наприклад, стрілками? Чи Ви думаєте, що звичайні солдати контрактники більш треновані? А фіг там! Вони ще менше стріляли ніж "пост-майданні" контрактники, яких тренували на поліганах.
Що за дебилізм? Що за манічки? Кацапів може перемогти лише народ! Лише армія! І без істерик!

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Про Семена
« Reply #88 : Серпня 29, 2014, 12:37:25 12:37 »


Угу.
И я думаю что имелись ввиду как раз те что слиняли с границы в районе Амвросиевки.
Иванофранковцы которых тут вчера обсуждали и еще ктото

Был конкретно назван Иеловайск
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Семена
« Reply #89 : Серпня 29, 2014, 12:39:08 12:39 »
Я никак не могу понять чего такой ажиотаж вокруг Семенченко и иже с ним?  Да, наверное он хороший боец не буду спорить ибо не разбираюсь. Но все закидоны на военное руководство во время войны ИМХО глупость несусветеая. Да, наверное есть там толстопузая дебильная генеральская прослойка, но имеем то что имеем. Других пока нету и взять их неоткуда. Но наверное там есть и профи и стоит этим профи доверится. Или опять поставим кухарок управлять государством? так это плачевно закончится. опыт такой имеет. Причем очень многолетний.

Так в тому то і є головна проблема, що довіритись профі не вдається через те, що першу скрипку грає товстозадий, бездумний,
але впевнений у власній вазі прошарок.
Довіра головна проблема останніх трьох місяців.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!