Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни2014(Лайфньюз не пропонувати) частина№8  (Прочитано 118736 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline Nata

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 802
  • Стать: Жіноча
  • Аннушка уже разлила масло...
Цитувати
Георгій Тука‎Народний тил
Наконец-то!!!
Хорошие новости "с полей"!!!
При попытке обхода с тыла одного из населенных пунктов, один из наших добровольческих батальонов раздолбал в пух "колонну русских туристов-десантников"!!!
Такого количества 200-х и 300-х Путиленд еще не получал!!!
Информация получена из трех источников. Общий "привет братской России" исчисляется сотнями..
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=625549774226096&set=gm.483471075089408&type=1

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Бесстрашен не тот, кто ничего не боится, а тот, кто все понял и не отступил

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Неясно, чому літак АН, а не СУ.
Сегодня был сбит только один украинский самолет, а не четыре, как утверждают террористы.
Об этом сообщает Прес-центр АТО
В сообщении говорится: "Сегодня утром, 29 августа, после выполнения задания по уничтожению техники и живой силы террористов, российским зенитно-ракетным комплексом был сбит самолет Су - 25. Летчик катапультировался и через полтора часа уже был в одном из подразделений Национальной гвардии Украины. Летчик не пострадал и на данный момент направляется к месту дислокации воинской части, где проходит службу.
Пресс-центр АТО уполномочен заявить, что распространенная террористами информация о четырех сбитых самолетах ВС Украины не соответствует действительности и является целенаправленной ложью кремлевской пропаганды".

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528

 Басанец Павел  ‏@bassanets  · 15 год. 
Заявление Оргкомитета Российского Антивоенного Движения (РАД). Просьба макс. ретвит...



ігнор Квант

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Пресс-центр АТО уполномочен заявить, что распространенная террористами информация о четырех сбитых самолетах ВС Украины не соответствует действительности и является целенаправленной ложью кремлевской пропаганды".

Ці пиздорванці вже таку кількість наших літаків "збили", котрої навіть у Штатів немає.  :lol:

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Пресс-центр АТО уполномочен заявить, что распространенная террористами информация о четырех сбитых самолетах ВС Украины не соответствует действительности и является целенаправленной ложью кремлевской пропаганды".

Ці пиздорванці вже таку кількість наших літаків "збили", котрої навіть у Штатів немає.  :lol:

ну є і інша сторона медалі. Наші пиздорванці хвастаються, що втратили лише 1 за сьогодні.
Як ви думаєте, була робота по ПВО,яка його збила? Отож бо.

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча
Пресс-центр АТО уполномочен заявить, что распространенная террористами информация о четырех сбитых самолетах ВС Украины не соответствует действительности и является целенаправленной ложью кремлевской пропаганды".

Ці пиздорванці вже таку кількість наших літаків "збили", котрої навіть у Штатів немає.  :lol:
Левитан в 41-м население Германии два раза похоронил.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Я б так не кидалась звинуваченнями ані в Семенченка, ані в Авакова чи в Порошенка. Ми нічого не знаємо. Може таки допомога вийшла. І я впевнена, що вийшла. І можливо сама таки попала в засідку. Можливо, в нас велика трагедія? Чого ви так репетуєте? Не на футбольному матчі. А то легко тут вказівки роздавати. А чи знаєте ви, що на тому ж Харківському танковому заводі чверть персоналу сепаратисти? Все вам легким здається. Це при Сталінє було легко - одразу до стінки. Усі аплодували. Ми цього бажаємо?

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447

Не пойдет он на Киев. Тут более 4 млн населения, абсолютное большинство которого ненавидит Россию. Это не считая остальной части Украины. Десант оно конечно сбросить может, но уже ни один десантник не вернется домой к маме, даже в цинковом гробу.

Фух, слава богу, гризли в безопасности...

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Добровольческий батальон территориальной обороны Донецкой области "Донбасс"
3 хв ·
Прес-служба батальйону "Донбас" інформує
Станом на зараз бійці батальйону "Донбас" разом із батальйоном "Дніпро" знаходяться в оточенні російськими військами, за підтримки танків у Червоносельському, що в 5-8 км від с. Многопілля.
З росіянами пішов на переговори командир першого взводу батальйону "Донбас". Його взято у полон.
Бійцям поставлено ультиматум - здатися до 6 ранку, інакше усі будуть знищені.
Просимо задіяти усі можливі і неможливі способи врятувати їх від загибелі, оскільки "Донбас" не здається.

ІМХО нехай здаються. Якось виміняємо... :(

А може краще штурм самих росіян? Вони окуїїть від такого, і можуть таки відступити. Рашисти не залізні, їх теж можна бити, і вони теж БОЯТЬСЯ ПОМЕРТИ!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Пресс-центр АТО уполномочен заявить, что распространенная террористами информация о четырех сбитых самолетах ВС Украины не соответствует действительности и является целенаправленной ложью кремлевской пропаганды".

Ці пиздорванці вже таку кількість наших літаків "збили", котрої навіть у Штатів немає.  :lol:

ну є і інша сторона медалі. Наші пиздорванці хвастаються, що втратили лише 1 за сьогодні.
Як ви думаєте, була робота по ПВО,яка його збила? Отож бо.

:vatno: Точна, вот імєнна па ПВО спєціальна і нє работалі.  :Vedy_sebe:

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Цитувати
Георгій Тука‎Народний тил
Наконец-то!!!
Хорошие новости "с полей"!!!
При попытке обхода с тыла одного из населенных пунктов, один из наших добровольческих батальонов раздолбал в пух "колонну русских туристов-десантников"!!!
Такого количества 200-х и 300-х Путиленд еще не получал!!!
Информация получена из трех источников. Общий "привет братской России" исчисляется сотнями..
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=625549774226096&set=gm.483471075089408&type=1

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:


 :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Побільше дохлих гнид до паРаші!

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Я б так не кидалась звинуваченнями ані в Семенченка, ані в Авакова чи в Порошенка. Ми нічого не знаємо. Може таки допомога вийшла. І я впевнена, що вийшла. І можливо сама таки попала в засідку. Можливо, в нас велика трагедія? Чого ви так репетуєте? Не на футбольному матчі. А то легко тут вказівки роздавати. А чи знаєте ви, що на тому ж Харківському танковому заводі чверть персоналу сепаратисти? Все вам легким здається. Це при Сталінє було легко - одразу до стінки. Усі аплодували. Ми цього бажаємо?

на семченка, крім кванта, ніхто не гонить. Він намагається спасти своїх людей, а суча влада, якщо така жопа, то могла б приймати ХОЧ ЯКІСЬ ДІЇ.
Скількох сепаратистів посадили? може сошок трохи ловлять, але ж євремов, кернес, та навіть якийсь там народний мер, якого вже 2-чі ловили і випускали з сізо НА СВОБОДІ. ЧОму харківські мусора мають боятися кари, коли тут що не роби, ніхто навіть виговор не робить, а хуйло 2к зелені обіцяє. Чому б не спробувати продати бтьківщину?

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Думаю, вихід один - прориватися...
Kremlin delenda est.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Я б так не кидалась звинуваченнями ані в Семенченка, ані в Авакова чи в Порошенка. Ми нічого не знаємо. Може таки допомога вийшла. І я впевнена, що вийшла.

А вони хочуть, щоб їм (а заодно і хуйлу) точно розповіли відкритим текстом: звідки, куди, яким складом.  :smiley14:

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Я б так не кидалась звинуваченнями ані в Семенченка, ані в Авакова чи в Порошенка. Ми нічого не знаємо. Може таки допомога вийшла. І я впевнена, що вийшла. І можливо сама таки попала в засідку. Можливо, в нас велика трагедія? Чого ви так репетуєте? Не на футбольному матчі. А то легко тут вказівки роздавати. А чи знаєте ви, що на тому ж Харківському танковому заводі чверть персоналу сепаратисти? Все вам легким здається. Це при Сталінє було легко - одразу до стінки. Усі аплодували. Ми цього бажаємо?

на семченка, крім кванта, ніхто не гонить. Він намагається спасти своїх людей, а суча влада, якщо така жопа, то могла б приймати ХОЧ ЯКІСЬ ДІЇ.
Скількох сепаратистів посадили? може сошок трохи ловлять, але ж євремов, кернес, та навіть якийсь там народний мер, якого вже 2-чі ловили і випускали з сізо НА СВОБОДІ. ЧОму харківські мусора мають боятися кари, коли тут що не роби, ніхто навіть виговор не робить, а хуйло 2к зелені обіцяє. Чому б не спробувати продати бтьківщину?

Не забуваймо і про генералів: Ільяшова, Литвина, Назаркіна.
Kremlin delenda est.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Поки всі тут говорять за Івайловськ судячи по картах з вікі і http://liveuamap.com наші почали вирівнювати фронт в районі Алчевська-Стаханова.
Чи просто так малюють?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Цитувати
Георгій Тука‎Народний тил
Наконец-то!!!
Хорошие новости "с полей"!!!
При попытке обхода с тыла одного из населенных пунктов, один из наших добровольческих батальонов раздолбал в пух "колонну русских туристов-десантников"!!!
Такого количества 200-х и 300-х Путиленд еще не получал!!!
Информация получена из трех источников. Общий "привет братской России" исчисляется сотнями..
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=625549774226096&set=gm.483471075089408&type=1

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:


 :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Побільше дохлих гнид до паРаші!

Це десь, крім Фейсбука ще підтверджено?
Хоч і чудова новина, але я не вірю. Зараз би по всіх канах Лисенко  б хизувалось.
Ну, нехай я помиляюсь.

Offline Оптиміст

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
Прослідковується нова хвиля паніки, мовляв на усіх здали та слили. А що ви хотіли від території? Від невдалого проекту? Приємно таке чути про свою країну? Мені, ні...
Усе в наших руках, усе як на майдані було колись, пам'ятаєте як ті що зараз кажуть про злив говорили що перемогти яника і беркут неможливо, в повітрі знову відчувається тривога, остаточний, фінальний бій ще попереду. Наскільки мені відомо не було битви за період ато де за короткий період часу загинуло велика кількість солдат, не було ще масштабного бою за велике місто чи село... Ми і сепаратисти уникаємо відкритих, великих сутичок. Гадаю, що одна з таких станеться десь через тиждень, може два. Тоді і вирішитися доля України.
Слава Україні!! Борімося і поборемо!!!

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Ж-Б Посіпака ‏@zh_b_posipaka  14 хв.
РФ жалуется на неподконтрольность добровольческих отрядов, из-за которых предатели в руководстве передают неправильную информацию..
:)
Kremlin delenda est.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Ж-Б Посіпака ‏@zh_b_posipaka  14 хв.
РФ жалуется на неподконтрольность добровольческих отрядов, из-за которых предатели в руководстве передают неправильную информацию..
:)

(голосом Хуйлова) "І вапщє, пачіму нє випалняюцца Жєнєвскіє саглашєнія і нє разоружаются нєзаконниє вааружониє фарміраванія правасєкав?"

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

не може бути щоб у них було стiльки людей в оточеннi, це треба мати тисячi i тисячi

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

 :fp2 С шашкой наголо на танки, помню, было.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
5 постів з флудом на 1 з репостом новин. Не забагато, дружочкі?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

Там ситуація, я так розумію: вони в полі, росіяни їх бачать тепловізорами, їх позиція пристріляна "Градами" і артою. Якби в місті - спробуй викури. А так - поле. Окопатися нема як.

Здатися - можуть забрати в Росію, можуть... багато чого можуть.

Прорив  в декількох напрямках - може, і є шанси в когось.

Або артудар + авіаудар з боку наших (якщо є чим) по тих, хто їх оточив. Потрібна координація плюс коректування вогню... ВСУ "Ураганом" могли б спробувати дістати. Але нема гарантії, що не вийде friendly fire.
Kremlin delenda est.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

 :fp2 С шашкой наголо на танки, помню, было.

Між іншим, німці тоді знатно відгребли від поляків.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

 :fp2 С шашкой наголо на танки, помню, было.
То геббельсівська легенда, і до того ж, поляки той бій виграли. Кав.бригада вийшла лісом на танкову роту, що стала ремонтуватись в полі на узліссі, ну і поляки їх порубали, німці навіть не встигли залізти з танки. А Геббельс поразку обернув на перемогу.
Kremlin delenda est.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

 :fp2 С шашкой наголо на танки, помню, было.
Можно ли уточнить, что вы помните?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Думаю, вихід один - прориватися...

Атакувати рашистів, я чомусь впевнен, що вони не витримають нічної рукопашної атаки! Головне нав"язати їм ближній бій, щоб рашисти не змогли використовувати танки та артилерією!

 :fp2 С шашкой наголо на танки, помню, было.

Між іншим, німці тоді знатно відгребли від поляків.
це коли 2 тижні протримались і начальство в Лондон урулило? Хочете повтору на нашій землі?