Автор Тема: Дорого нам коштують недооцінки того, на що готовий піти Хуйло...  (Прочитано 2779 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
До речі, самим найрозумнішим виявився Білецький - вчасно все зрозумів і вивів "Азов"

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
А можно уточнить кто конкретно недооценил на что может пойти хуйло?

Боюсь, що ми всі недооцінили...
Нет, пожалуйста не нужно обобщений, кто конкретно?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
А зараз з БТО? 10 днів просять наказів, підмоги, коридору для виходу. А що отримали? НІЧОГО. тупо розстріл.

Підмога постійно йшла, ви думаєте у України такі резерви, що можна одразу бригаду перекинути? Той же бат Миротворець, а потім бат. Херсон підійшов.

вони просили броню, а не ще людей. Ввесь час просили засоби для ведення бою.

А яценюк 3 дні тому тільки розродився на наказ про розконсервування складів і видачу броні тер батам.

... а тонель у 5 метрів диаметром із бетонним покриттям, освітленням та вентиляцією від складу прямо до Іловайська взагалі не розконсервував, сука така.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Очень правильно сформулирован заголовок темы!

У нас действительно не понимают, что Путин готов на все.
Когда я говорю, что он если сможет, то будет бомбить Киев, то мне в ответ улыбаются.

Очень эмоционально и правильно сегодня Лысенко сказал у Шустера, что заходят танки и расстреливают один за одним все дома.
Надеюсь хоть до кого-то что-нибудь дойдет после его слов.

Россия - больная страна. Подавляющее большинство поддерживает убийство "хохлов" - им плевать на нас.
Мы сможем хоть немного успокоиться только в одном случае - когда Россия развалится.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
... а тонель у 5 метрів диаметром із бетонним покриттям, освітленням та вентиляцією від складу прямо до Іловайська взагалі не розконсервував, сука така.

і до чого цей шикарний сарказм?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А можно уточнить кто конкретно недооценил на что может пойти хуйло?

Боюсь, що ми всі недооцінили...
Нет, пожалуйста не нужно обобщений, кто конкретно?
Обамыч, Меркель. оланд, который Франсуа; Ги мун, который Пан. Весь список ,,озабоченных'' и ,,глубоко озабоченных''. Так же все наше руководство. Все целиком. Гриценко в этот список не входит. Он недоверчивый и подозрительный к упырю . И это очень правильно. :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
... а тонель у 5 метрів диаметром із бетонним покриттям, освітленням та вентиляцією від складу прямо до Іловайська взагалі не розконсервував, сука така.

і до чого цей шикарний сарказм?

Для того, щоб вказати на недоцільність допущення, що розірвати оточення навкруги Іловайську було елементарною задачею, для котрої були всі потрібні ресурси "на складах". Ви, схоже, розмірковуєте саме на основі цього допущення.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Легко бути розумним заднім числом. Я хоч і не верещав особисто "перекрийте кордон", але на той час не вважав цю ідею поганою... :(

Так отож. Ця ідея була більш-менш загальноприйнятною і робити тепер вигляд, що хтось конкретно проти цього попереджав без підкріплення посиланням на архів, це хуйня і ще яка хуйня. Практично ніхто не очікував, що у хуйла вистачить нахабства хуярити артою через кордон, а хто очікував, нехай покаже архівне псто, або іде нахуй, якщо не може.  :smiley14:

А урок з цього дуже простий: з війною, як і з футболом та вихованням дітей - всім здається, що вони ахуєнні експерти і знають "як краще", але в більшості випадків це не зовсім так.

Для того чтобы понять, что Россия будет вести политику тотального уничтожения Украины не нужно быть военным.
Нужно просто понять глубину прогнивания "русского мира". К сожалению, много кто еще не осознает это до конца.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Между прочим ,спрогнозировать действия путина достаточно легко. Во всех его предложениях и действиях нужно искать дьявольскую составляющую. Например, предложил упырь коридор, значит  будет стрелять в спину. Человеческое в нем умерло.

Полностью поддерживаю.
Достаточно посмотреть Геббельс-24. Дальше простая формула.
В чем обвиняют нас - то и будут делать.

Они постоянно повторяли, что украинцы обстреливают мирные дома прямой наводкой.
И сегодня Лысенко у Шустера рассказал, что именно так (не минометами, а именно танками - прямой наводкой), они расстреляли наше село.

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Бл-ть, я не разделял оптимизм большинства людей на этом форуме. Но реально вой и паника уже достали. Вы не знали что на войне есть не толко победы, но и поражения?
Хватит ныть, убьют тех кто в котле, пойдете воевать вы. Не от этого ли вой стоит?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Чого ви стільки стогнете ? Скількаи загинули в тому котлі, 100 чоловік ? Так це війна.
Так, жаль кожного, хто загинув, але війна є війна. І раз пішли регулярні війська, то будуть ще більші втрати.

Ви кажете, що помилка було закривати границю. А що треба було робити, відходити за Збруч ? Ніяка це не помилка.
Все зроблено абсолютно правильно.

Бля, задрали ці ваші плачі постійні. Йду краще рушницю почищу. Готуйтеся вояки, війна на порозі, а не стогніть.
« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 01:18:47 01:18 від OlegSky »

Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193
Перша недооцінка - не думали, що буде обстрілювати з-за кордону. Винні не тільки генерали та Порошенко. Винне все суспільство, що верещало "негайно перекрийте кордон"! От і полізли перекривати, підставивши під обстріл найбільш боєздатні частини та угробивши купу техніки.

Друга недооцінка - не думали, що полізе напряму регулярними військами допомагати вжопучленцям. Знову отримали котли. Чи можна було все це передбачити? Не знаю. Я, наприклад, особисто таке не готовий був передбачити. Хто винен? Точно винен Хуйло. Кого ще можна звинувачувати з нашого боку - навіть не знаю, що сказати. Напевне, десь генерали недогледіли в запалі. Можливо, варто замінити рубак-козиряк Муженко-Гелетея на когось більш інтелектуально-аналітичного. Але чи є вони там такі? Не знаю...

Справа у тому, що іншого виходу не було. Навіть більше - хуйло підвищував ставки, виходячи з успіхів ЗСУ. Тепер він пішов ва-банк і просто ввів війська. На мій погляд, нам лишається тільки воювати великою кров'ю, а Заходу великими грошима. Інакше ніяк. Росія має бути знищена. 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Справа у тому, що іншого виходу не було. Навіть більше - хуйло підвищував ставки, виходячи з успіхів ЗСУ. Тепер він пішов ва-банк і просто ввів війська.

+1 Відкрите введення хуйловійськ це де-факто визнання поразки "апалчєнія Лугандону" від "неіснуючих" ЗСУ та НГ.

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Вот, в новой газете российский военный эксперт написал, что дальше будет делать скотыняка . А толку?
   ,,Основная битва сейчас, очевидно, будет происходить вокруг и внутри Мариуполя. Если не удастся откинуть украинцев назад, то начнется настоящая война. Причем авиационная война на всей территории Украины. Тогда туда войдут десятки тысяч российских военных. Они будут стремиться захватить превосходство в воздухе и выпихнуть украинцев. В развернутом варианте, может быть, и не только с территорий Донецка и Луганска.''
http://www.novayagazeta.ru/columns/65021.html
В таком случае им придется уничтожать украинские города с мирными людьми. Не думаю что это им позволят. Скорее всего начнется мировая война.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Вот, в новой газете российский военный эксперт написал, что дальше будет делать скотыняка . А толку?
   ,,Основная битва сейчас, очевидно, будет происходить вокруг и внутри Мариуполя. Если не удастся откинуть украинцев назад, то начнется настоящая война. Причем авиационная война на всей территории Украины. Тогда туда войдут десятки тысяч российских военных. Они будут стремиться захватить превосходство в воздухе и выпихнуть украинцев. В развернутом варианте, может быть, и не только с территорий Донецка и Луганска.''
http://www.novayagazeta.ru/columns/65021.html
В таком случае им придется уничтожать украинские города с мирными людьми. Не думаю что это им позволят. Скорее всего начнется мировая война.

Асаду ж дозволили, чим Хуйло гірший?  :shuffle:

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Все верно. Хуйло не остановиться, а противопоставить качеству его армии мы можем только массовость! Увы, но только всеобщей мобилизацией мы можем сами вытянуть ситуацию.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Перша недооцінка - не думали, що буде обстрілювати з-за кордону. Винні не тільки генерали та Порошенко. Винне все суспільство, що верещало "негайно перекрийте кордон"! От і полізли перекривати, підставивши під обстріл найбільш боєздатні частини та угробивши купу техніки.

Друга недооцінка - не думали, що полізе напряму регулярними військами допомагати вжопучленцям. Знову отримали котли. Чи можна було все це передбачити? Не знаю. Я, наприклад, особисто таке не готовий був передбачити. Хто винен? Точно винен Хуйло. Кого ще можна звинувачувати з нашого боку - навіть не знаю, що сказати. Напевне, десь генерали недогледіли в запалі. Можливо, варто замінити рубак-козиряк Муженко-Гелетея на когось більш інтелектуально-аналітичного. Але чи є вони там такі? Не знаю...

Що означає інтелектуально-аналітичного?
На мою думку проблема ж не у кількості ймовірних сценаріїв прогнозованих на підставі наявних фактів,
а в тому, які сценарії визначаються найбільш ймовірними і тих рішеннях, що будуть прийняті, як реакція на них.

У наведених вами прикладах є одна вагома складова - українське суспільство давно усвідомило, що війна йде з Росією,
українське керівництво досі цього факту не визнає офіційно, і не чинить дій, що відповідають цьому фактичному стану речей.
Відповідно все, що робить армія та тил здійснюється у відповідь, як реакція, на дії ворога - діє ворог ми реагуємо.
Ініціатива в руках ворога це причина наших військових поразок.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!