Автор Тема: Владу треба підтримати.  (Прочитано 5180 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #30 : Серпня 30, 2014, 09:48:17 09:48 »
нам Kvanta достатньо
А без под*ебок можно? optimist дело говорит.

Не можна. Він - юльок. І якщо ви скажете, що у нась щось є добре, а не гімно - ви його сильно розачоруєте.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #31 : Серпня 30, 2014, 09:49:42 09:49 »
Оптимісту +1, але це не звільняє нас
від обов'язку пильно стежити за владою.
Особливо коли вони своїми ручками
торкаються наших грошиків.

Само собой. Оптиміст, доречі, наче не казав: нехай ворують скільке влізе  :smilie5:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #32 : Серпня 30, 2014, 09:51:29 09:51 »
нам Kvanta достатньо
Квант - ваша влада?!  :smilie10:

Квант наш дятел
Ну вчора я бачив зграю дятлів, які організували флешмоб "Мінусуємо Кванта та обсираємо адмінів форуму".
І ці дятли усією бригадою вже принаймні рік тицяють мінуси в карму купі пристойного люду.

Абсолютно так. Вчерашняя показательная веточка, где цель совсем не квант - минипроекция развала Украины изнутри.
Ні, це мікропроекція інформаційної навали зовні

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #33 : Серпня 30, 2014, 09:53:38 09:53 »
Підтримуйте, підтримуйте , судячи зі всього у вас багатий досвід підтримування влади.

не в моїх правилах торкатися ніків, але з контексту: судячи з всього у вас богатий опит пройобування незалежності і державності. під класними лозунгами, звісно - анархія мать поярдка, бий помаранчевих поки не посиніють... :smilie1:

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #34 : Серпня 30, 2014, 09:55:31 09:55 »
Что здесь вообще обсуждать? :Sho_za:
Плохие, хорошие - сейчас надо все как один, а кто "в сторонке" - куля в лоб.
И спасибо спартаку за минус, в ответ ему - куля в лоб.
« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 09:57:04 09:57 від Milena »

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #35 : Серпня 30, 2014, 10:00:35 10:00 »
Це найкраще що в нас було?



Ну назови лучше
Можно даже не из тех, кто был, а из тех, кто потенциально есть

Имя, сестра, имя!

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #36 : Серпня 30, 2014, 10:23:00 10:23 »
Люди з влади,котрих потрібно підтримати:Порошенко,Яценюк,Турчинов,Луценко

Чи може ви хочете пітримати Колеснікова,Єфремова,Ахмета,Колісниченко,Новінський...?
Вони також влада.І ще питання хто х них в Україні має більшу владу.

Генштаб,СБУ,МО підлягає люстрації на 95%,це і завдання Президента.


Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #37 : Серпня 30, 2014, 12:07:30 12:07 »
Підтримуйте, підтримуйте , судячи зі всього у вас багатий досвід підтримування влади.

не в моїх правилах торкатися ніків, але з контексту: судячи з всього у вас богатий опит пройобування незалежності і державності. під класними лозунгами, звісно - анархія мать поярдка, бий помаранчевих поки не посиніють... :smilie1:
В мене багатий життєвий досвід, який підказує мені що за всі роки незалежності про країну в основному дбали її громадяни, а влада робила все щоб цю незалежність втратити. І люди яких ви зараз обожнюєте були не чужі в цій владі всі роки, вони не з каторг і тюрем повиходили. І не треба зараз казати про поганого Януковича. Ті хто зараз при владі непогано з ним весь час працювали. Не треба мені цих чудодійних прозрінь, знайшли проукраїнську владу, яка пальцем не поворухнула щоб не тещо когось покарати з минулої влади, а навіть з посад майже нікого не звільнили. Проукраїнська влада, що ви мелете. Крим теж ці проукраїнці здали?
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #38 : Серпня 30, 2014, 12:24:36 12:24 »
хуйню він говорить
Так может сразу Янука на царство позвать. Хуле там...пасть в ноги, покаяться. :smilie9:

та справою займайтесь, блядь, реальною справою перерахуйте 100 грн. якомусь волонтеру
покладіть консерву в пункті збору для АТО, ще щось, що зможе допомогти тим хлопцям,
що воюють за нас, за країну попри той бардак і ту байдужість що йде від влади

мітинги підтримки їм нахуй не потрібні, вони нічого не дадуть тим хто на передку, вони не змінять нічого у планах тих хто хоче знищити нас, як націю

так ні блядь, їм сподобалось мітингувати, то за то проти, "давайте організуємо мітинг"
ідітє нахуй зі своїми мітингами, гандони 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #39 : Серпня 30, 2014, 12:25:51 12:25 »
люди яких ви зараз обожнюєте були не чужі в цій владі всі роки, вони не з каторг і тюрем повиходили. І не треба зараз казати про поганого Януковича. Ті хто зараз при владі непогано з ним весь час працювали. Не треба мені цих чудодійних прозрінь, знайшли проукраїнську владу, яка пальцем не поворухнула щоб не тещо когось покарати з минулої влади, а навіть з посад майже нікого не звільнили. Проукраїнська влада, що ви мелете. Крим теж ці проукраїнці здали?

+1
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #40 : Серпня 30, 2014, 12:29:37 12:29 »

Волнует не его карма, волнует обман со стороны тех кто может ее менять принудительно. И если уличили то хоть сознайся иначе тебе веры никогда не будет. Хотя о чем я говорю.

Карму Кванта ни кто не трогал. Но если Вас что-то не устраивает двери на выход ни кто не закрывал
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #41 : Серпня 30, 2014, 12:31:58 12:31 »
Плюсанув автора топа та усіх проукраїнських патріотів в цій темці!!!!
100% згоден! Що Порошенко, що Яценюк тримають чітку позицію на незалежність України, ніхто на поступки кацапам не йде. Усі працюють без "істерик", "криків" і т.д. Немає дебільних емоції типу ВОНИ, якій усі заважали. Все норм!

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #42 : Серпня 30, 2014, 12:43:36 12:43 »
хуйню він говорить
Так может сразу Янука на царство позвать. Хуле там...пасть в ноги, покаяться. :smilie9:

та справою займайтесь, блядь, реальною справою перерахуйте 100 грн. якомусь волонтеру
покладіть консерву в пункті збору для АТО, ще щось, що зможе допомогти тим хлопцям,
що воюють за нас, за країну попри той бардак і ту байдужість що йде від влади

мітинги підтримки їм нахуй не потрібні, вони нічого не дадуть тим хто на передку, вони не змінять нічого у планах тих хто хоче знищити нас, як націю

так ні блядь, їм сподобалось мітингувати, то за то проти, "давайте організуємо мітинг"
ідітє нахуй зі своїми мітингами, гандони

+100500 В гарячих дискісіях народжується істина!!!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #43 : Серпня 30, 2014, 12:53:40 12:53 »
Я не голосувала за Пороха.
Але в ці останні тижні Порошенко особисто для мене починає "вимальовуватись", як справжній український президент.
Його поведінка в Мінську, його зустріч із волонтерами, а особливо, його допомога в минулу ніч, коли він особисто домовився про виведення наших військових із котла - заслуговують на повагу.
Пороху зараз дуже важко, наша підтримка йому потрібна, як нікому.
ну, а про інші гілки влади, в тому числі і Яценюка, не можу нічого доброго сказати.
Хоча, при теперішньому розкладі у ВР (боюсь і в наступному не багато зміниться), про хороший кабмін не можливо і мріяти.
Знаю одне, на сьогодні не можна проводити ніяких антивладних мітингів. Потрібно тиснути на владу іншими методами.


Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #44 : Серпня 30, 2014, 12:59:47 12:59 »
Я не голосувала за Пороха.
Але в ці останні тижні Порошенко особисто для мене починає "вимальовуватись", як справжній український президент.
Його поведінка в Мінську, його зустріч із волонтерами, а особливо, його допомога в минулу ніч, коли він особисто домовився про виведення наших військових із котла - заслуговують на повагу.
Пороху зараз дуже важко, наша підтримка йому потрібна, як нікому.
ну, а про інші гілки влади, в тому числі і Яценюка, не можу нічого доброго сказати.
Хоча, при теперішньому розкладі у ВР (боюсь і в наступному не багато зміниться), про хороший кабмін не можливо і мріяти.
Знаю одне, на сьогодні не можна проводити ніяких антивладних мітингів. Потрібно тиснути на владу іншими методами.

+ 1

Невже ви не можете зрозуміти, що саме цього і прагне Росія - посіяти недовіру до влади і спровокувати владний хаос в Україні? Да, мені дуже багато що не подобається у вчинках нинішньої влади, але поставте себе на їхнє місце - сильно вдасться покерувати?

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #45 : Серпня 30, 2014, 01:07:07 13:07 »
В мене багатий життєвий досвід, який підказує мені що за всі роки незалежності про країну в основному дбали її громадяни, а влада робила все щоб цю незалежність втратити. І люди яких ви зараз обожнюєте були не чужі в цій владі всі роки, вони не з каторг і тюрем повиходили. І не треба зараз казати про поганого Януковича. Ті хто зараз при владі непогано з ним весь час працювали. Не треба мені цих чудодійних прозрінь, знайшли проукраїнську владу, яка пальцем не поворухнула щоб не тещо когось покарати з минулої влади, а навіть з посад майже нікого не звільнили. Проукраїнська влада, що ви мелете. Крим теж ці проукраїнці здали?


Никто их не обожает
Но
Еще раз
Очень простой вопрос, на который ты не даешь ответа: кто вместо них?
Кто есть на данный момент лучше, чем Порох и Кроль?

Фамилии, пожалуйста

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #46 : Серпня 30, 2014, 01:13:56 13:13 »
Никто их не обожает
Но
Еще раз
Очень простой вопрос, на который ты не даешь ответа: кто вместо них?
Кто есть на данный момент лучше, чем Порох и Кроль?

Фамилии, пожалуйста
+100
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #47 : Серпня 30, 2014, 01:15:40 13:15 »
Я не голосувала за Пороха.
Але в ці останні тижні Порошенко особисто для мене починає "вимальовуватись", як справжній український президент.
Його поведінка в Мінську, його зустріч із волонтерами, а особливо, його допомога в минулу ніч, коли він особисто домовився про виведення наших військових із котла - заслуговують на повагу.
Пороху зараз дуже важко, наша підтримка йому потрібна, як нікому.
ну, а про інші гілки влади, в тому числі і Яценюка, не можу нічого доброго сказати.
Яценюк це теж супа-мега-бупа круть.
Як порох паше на своїй ділянці роботи, точно так же яценюк паше на своїй...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #48 : Серпня 30, 2014, 01:25:30 13:25 »
Можно достаточно много предъявить претензий и одному и другому, но если на другой чаше весов попадание в вассальную зависимость к кацапам снова, то я могу с претензиями этими обождать, пока президент занимает четкую и понятную линию ПТН ПНХ. И любые псевдомайданы и шатания россия или инициирует или всячески одобряет, что уже не один раз подтвердил на совбезе чурка.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #49 : Серпня 30, 2014, 01:33:04 13:33 »
Никто их не обожает
Но
Еще раз
Очень простой вопрос, на который ты не даешь ответа: кто вместо них?
Кто есть на данный момент лучше, чем Порох и Кроль?
Фамилии, пожалуйста

гілка не про те що владу потрібно міняти, а про те, що нас уже закликають її обожнювати, як найбільш проукраїнську за всю історію, і вже мітинг на підтримку придумали, а Kvant той ще простіший - хто має щось проти той п'ята колона, ворожий агент,
ворог народу вже і Порох справжній такий як треба, а тільки боярє підкачали...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #50 : Серпня 30, 2014, 01:38:09 13:38 »
Никто их не обожает
Но
Еще раз
Очень простой вопрос, на который ты не даешь ответа: кто вместо них?
Кто есть на данный момент лучше, чем Порох и Кроль?
Фамилии, пожалуйста

гілка не про те що владу потрібно міняти, а про те, що нас уже закликають її обожнювати

От юльок не може слова сказати щоб не збрехати. У нормальних людей "підтримувати" і "обожнювати" - то два різних слова, це у вас, юльків це одне і те саме.*

Слово обожнювати окрім вас ніхто не казав.

* така сама фігня з словами "критикувати" і "обсирати". Тому якщо юльок щось "не обожнює" - він його обсирає, а як щось "підтримує" -  то "обожнює".


« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 01:41:33 13:41 від ВУКЕР »

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #51 : Серпня 30, 2014, 01:39:39 13:39 »
Виганяти не треба, шпиняти треба (особливо Сєню), любити... вони ваша жінка, чи шо?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #52 : Серпня 30, 2014, 01:59:05 13:59 »
От юльок не може слова сказати щоб не збрехати. У нормальних людей "підтримувати" і "обожнювати" - то два різних слова, це у вас, юльків це одне і те саме.*
Слово обожнювати окрім вас ніхто не казав.
* така сама фігня з словами "критикувати" і "обсирати". Тому якщо юльок щось "не обожнює" - він його обсирає, а як щось "підтримує" -  то "обожнює".

Якщо вукери вкладають у слово обожнювати якийсь інший смисл, тоді звичайно це не обожнення,
Порошенка батьком ще ніхто не називав, Ющенка називали, Порошенка ще ні,
добре ви ще не обожнюєте ви просто міцно підтримуєте.
про обожнюєте я забираю свої слова назад

"За всю історію незалежної України у нас не було більш патріотичних президента і прем’єра."
"Підтримую. За весь час існування у нас найкращі Президент та Прем"єр."
"Плюс багато. Сьогоднішній тандем Порошенко-Яценюк, на мою думку, то є краще, що мала Україна за весь час незалежності."
"Оптимист дело говорит +1."
За всю історію незалежної України у нас не було більш патріотичних президента і прем’єра.
 :smiley24:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #53 : Серпня 30, 2014, 02:09:18 14:09 »
Никто их не обожает
Но
Еще раз
Очень простой вопрос, на который ты не даешь ответа: кто вместо них?
Кто есть на данный момент лучше, чем Порох и Кроль?
Фамилии, пожалуйста

гілка не про те що владу потрібно міняти, а про те, що нас уже закликають її обожнювати

От юльок не може слова сказати щоб не збрехати. У нормальних людей "підтримувати" і "обожнювати" - то два різних слова, це у вас, юльків це одне і те саме.*

Слово обожнювати окрім вас ніхто не казав.

* така сама фігня з словами "критикувати" і "обсирати". Тому якщо юльок щось "не обожнює" - він його обсирає, а як щось "підтримує" -  то "обожнює".
Юльок бреше ще й про якісь провладні мітинги, які нібито хтось вигадав, а про реально проведений в Києві антиурядовий мітинг алкомайдану згадувати не хоче.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #54 : Серпня 30, 2014, 02:11:55 14:11 »
Цитувати
За всю історію незалежної України у нас не було більш патріотичних президента і прем’єра.
Підтримую. За весь час існування у нас найкращі Президент та Прем"єр."
"Плюс багато. Сьогоднішній тандем Порошенко-Яценюк, на мою думку, то є краще, що мала Україна за весь час незалежності."

Це констотація. Круглий, плять, як куля, твердий як криця ФАКТ.

Якщо у нас були більш патріотичні і кращі президенти і премєри, прошу назвати їх ІМЕНА,
« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 02:13:28 14:13 від ВУКЕР »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #55 : Серпня 30, 2014, 02:13:00 14:13 »
Юльок бреше ще й про якісь провладні мітинги, які нібито хтось вигадав, а про реально проведений в Києві антиурядовий мітинг алкомайдану згадувати не хоче.
[/quote]

За всю історію незалежної України у нас не було більш патріотичних президента і прем’єра. Так вони не ідеальні а чи ідеальні ті хто їх критикує. Так вони роблять помилки які нам дорого коштують а чи не забули ви яка підступна махина воює з нами.
Саме тому і саме зараз настав час не акції протесту яких у нас було вдосталь а акцій підтримки дій президента і прем’єра.
Скажіть коли така акція відбудеться і я прийду.
Якщо не підтримаємо цю владу наступна буде гірша за Януковича
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #56 : Серпня 30, 2014, 03:30:00 15:30 »
+ 100000000000000000000

владу треба підтримати, не дамо повторити 1918 р.
але помилки треба конспектувати, на злочини та некомпетентність окремих представників вказувати.
після перемоги треба розібрати всі помилки і дії всіх людей при владі, а зараз стиснули зуби і до роботи

ВСЕ ДЛЯ ФРОНТУ, ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ
СЛАВА УКРАЇНІ

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #57 : Серпня 30, 2014, 03:32:11 15:32 »
В любом нормальном городе, населенном людьми средней нормальности, всегда есть конфликты, кто то не поделил территорию участков и судится, кто то бъет кому то морду, испытывает сильную личную неприязнь, у кого то полно долгов, у кого-то заемщиков, есть взяточники и взяткодатели, здоровые и больные, воры и полицейские.

Но когда идет наводнение, в нормальном городе все стоят рядом, строят и укрепляют дамбу. Вместе. Все средненормальные. И никто никому морду не бъет и ничего не требует и не вспоминает, кто кому что сказал в позапрошлом году по пьянке..

Просто из за общего понимания, что утопление разом ликвидирует и их самих, и их конфликты... Ну, хотя бы так...

И еще всем миром, по мере возможности, ловят и лупят тех, кто ночью исподтишка прокапывает в дамбе канавки...




Contra Spem Spero

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #58 : Серпня 30, 2014, 04:28:16 16:28 »
їм сподобалось мітингувати, то за то проти, "давайте організуємо мітинг"

Дякую за підтримку!
Так, мітингувати нам (українцям) подобається.
І я не закликаю іти на мітинг замість того щоб допомогти тим хто воює або іти на мітинг замість того щоб обороняти країну.
Цей мітинг мав би засвідчити:
президенту і прем'єру - суспільство їх підтримує і це надасть владі додаткових сил
ворогам - суспільство єднається і не цурається демонстрації свого єднання.

Мітинг або хода мало було б офіційно зареєстровано думаю бажаючи будуть. Адже навіть у Мариуполі коли виникла загроза люди вийшли спочатку на мітинг а потім окопи рити. 

« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 04:31:51 16:31 від optimist »

Offline zergius

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 160
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #59 : Серпня 30, 2014, 05:09:48 17:09 »
А ось що буває з тим хто владу на підтримиє або їй заважає: http://blogs.pravda.com.ua/authors/lutsenko/5401e25b52b2c/
Цитувати
На акції протесту "Ні російським АЗС!" було затримано близько 25 активістів.

Активісти, які сьогодні намагалися знову бойкотувати російські АЗС у столиці біля станції метро "Берестейська" були жорстоко заламані і покидані в автозаки працівниками розформованого "Беркуту". Іх доставили до Шевченківського райвідділку міліції, що по вулиці Герцена, 9

І зараз взагалі під приводом того, що майже військовий стан робиться багато різної *ні цікавої (особливо в регіонах), під гаслами підтримки владного курсу.