Автор Тема: Владу треба підтримати.  (Прочитано 5170 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #60 : Серпня 30, 2014, 05:12:19 17:12 »
Справу проти Добкіна закрили

"Справу закрито згідно з постановою слідчого від 20 серпня за відсутністю складу злочину в діях Михайла Марковича", - сказала Плетньова.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/30/7036273/

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #61 : Серпня 30, 2014, 05:59:00 17:59 »
Справу проти Добкіна закрили

"Справу закрито згідно з постановою слідчого від 20 серпня за відсутністю складу злочину в діях Михайла Марковича", - сказала Плетньова.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/30/7036273/

Бандитам - тюрми 2  :smiley14:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #62 : Серпня 30, 2014, 06:19:32 18:19 »
Справу проти Добкіна закрили

"Справу закрито згідно з постановою слідчого від 20 серпня за відсутністю складу злочину в діях Михайла Марковича", - сказала Плетньова.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/30/7036273/

Бандитам - тюрми 2  :smiley14:

Не все там так просто, можливо кацапи його на когось обміняли. Не поспішайте з висновками. Можливо він когось "здав" і т.д. Зараз нормальна влада, не кіпішуйте.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #63 : Серпня 30, 2014, 06:24:30 18:24 »
Справу проти Добкіна закрили

"Справу закрито згідно з постановою слідчого від 20 серпня за відсутністю складу злочину в діях Михайла Марковича", - сказала Плетньова.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/30/7036273/

Бандитам - тюрми 2  :smiley14:

Не все там так просто, можливо кацапи його на когось обміняли. Не поспішайте з висновками. Можливо він когось "здав" і т.д. Зараз нормальна влада, не кіпішуйте.
Квант, ти згоден, що у верхівці країни купа зрадників, яких треба судити? ТОй самий Єфремов і ще мінімум 10 чоловік, які навіть не приховуються.

А тепер давай порахуємо скількох за останні 6 місяців посадили. А таких прикладів 100500. Про боротьбу з корупцією, суди і т.д. Не робиться абсолютно нікуя. От така от влада.
Я заявляю, що вона просто ні в пісту ні в красну армію, але при цьому визнаю, КРАЩОЇ ЩЕ НЕ БУЛО. Все, що  було до них, було ще гірше.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #64 : Серпня 30, 2014, 06:29:19 18:29 »
Тарас,реальна влада,точніше значна її частина (більша) знаходиться у Ахметова,Колісниченка,Єфремова,Новінського,Царьова,Шуфрича і т.д.

Маю велику підозру,що Квант і не тільки захищає якраз цю владу

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #65 : Серпня 30, 2014, 06:30:15 18:30 »

Квант, ти згоден, що у верхівці країни купа зрадників, яких треба судити? ТОй самий Єфремов і ще мінімум 10 чоловік, які навіть не приховуються.

А тепер давай порахуємо скількох за останні 6 місяців посадили. А таких прикладів 100500. Про боротьбу з корупцією, суди і т.д. Не робиться абсолютно нікуя. От така от влада.
Я заявляю, що вона просто ні в пісту ні в красну армію, але при цьому визнаю, КРАЩОЇ ЩЕ НЕ БУЛО. Все, що  було до них, було ще гірше.

Є приклади і багато людей мають понести покарання. Але ці "погані люди" зараз погоду в країні не роблять, як це робили вони раніше. Той же Добкін та Євфромов уже свій вплив втратили. Їх треба покарати і це буде зроблено. Не спішіть. Дійде і до них черга, зараз треба підтримати владу, провести перевибори у Раду і виграти війну.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #66 : Серпня 30, 2014, 06:32:10 18:32 »
Тарас,реальна влада,точніше значна її частина (більша) знаходиться у Ахметова,Колісниченка,Єфремова,Новінського,Царьова,Шуфрича і т.д.

Маю велику підозру,що Квант і не тільки захищає якраз цю владу

Навіщо мені захищати "антиукраїнські елементи"? Де логіка? Яка зараз влада у Ахметова? Він сам втік з Донбасу. І по заслугам, хотів і Вашим і нашим, а залишитсья без нічого: бізнес відіжмуть і вкажуть йому його місце. Королем Донбасу точно уже не буде.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #67 : Серпня 30, 2014, 06:33:21 18:33 »
Ось підтвердження моїх слів.Тут ти юноша і спалився,і ті що з тобою виступають.

А я,дурень,ніяк не міг розуміти на котрій ви стороні воюєте.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #68 : Серпня 30, 2014, 06:35:56 18:35 »
То все стало на свої місця.

Ви ж,суко,вата,засрана вата.Горіти вам в аду і за наших пацанів також

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #69 : Серпня 30, 2014, 06:56:51 18:56 »
Ну відповідай,де ти затихарився.Скотина і не тільки ти.Смертей тобі треба,сволоч :smilie9:

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #70 : Серпня 30, 2014, 07:06:04 19:06 »
"панікьоров"? Засрана ви вата.В аду горіти вам.Буде вам і хуйлостан,буде вам і війна.Скоти прдажні.

Тяжелый случай. Надеюсь недели больничного хватит в себя прийти.
« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 11:12:14 23:12 від Дрейк »

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #71 : Серпня 30, 2014, 07:19:54 19:19 »

Волнует не его карма, волнует обман со стороны тех кто может ее менять принудительно. И если уличили то хоть сознайся иначе тебе веры никогда не будет. Хотя о чем я говорю.

Карму Кванта ни кто не трогал. Но если Вас что-то не устраивает двери на выход ни кто не закрывал
Она сама утонула, тфу уменьшилась. А у Єгория куда минуса делись? Их тоже никто не трогал?
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #72 : Серпня 30, 2014, 08:21:56 20:21 »
ref=nf

Ладно, распишу подробнее. Опять-таки, не ожидал, что есть сограждане, которым это не ясно. Но.
Почему свержение правительства (или органа управления войсками) в военное время - очень плохая идея, даже если каждая Жанна Петровна, домохозяйка из пгт-героя Южнозалещицкого, точно знает, что они там всі зрадники і через них гинуть наші хлопці-патріоти.
Все помнят Крым? Ну там был у нас один такой полуостров? Помните, как у нас его отбирали? Помните, как вели себя силовики?
Правильно. Никак.
Почему? Потому что недостаточные патриоты пришли, да? Или недостаточно решительно действовали? Вот Жанна Петровна да сынишка ее, Ігор Зелений-Вовк-Патріот-Українець быстро бы всех к стенке и не захватил бы никто тот несчастный Совмин?
Нет. Потому что не было цепочки управления. Потому что что менты, что разведка, что Генштаб тупо не знал, кто у него начальство. Еще Янукович или уже Турчинов? И кого слушаться. И что им за это будет.
То, что нашим примерно за месяц удалось внушить им простую, но верную мысль, что слушаться надо Турчинова, Яценюка и Авакова - это, если честно, героизм. Потому что по логике процесс должен был занимать дольше. То, что у нас за весну восстановили фактический контроль Киева над милицией, заставили работать СБУ, сделали Нацгвардию из Внутренних войск и палок - это, братцы мои, организационный подвиг. Вы его не видели, а он был. Потому что мало кто из вас, братцы мои, управлял чем-то реально крупным. И много кто считает, что достаточно сесть в кресло и отдать команду "прогнать Крымского хана с Изюмского шляха". Фиг там. Это сложнейшая и труднейшая работа. И я сомневаюсь, что за первые месяцы те, кто ее совершал, спали хотя бы неделю в общей сложности.
Только маленькая проблемка. Даже с учетом этого чуда краткого периода неопределенности хватило на то, чтобы наша страна внезапно похудела на один Крым и получила страшную рану на восточном боку.
Далее. Открою страшную тайну: наша страна не способна выдержать прямой военный конфликт с Российской Федерацией. В силу разных масс. Но мы способны выдержать ограниченный комбинированный конфликт, если нам помогут наши западные партнеры - благодаря которым будет исключен смертельный для нас вариант полноценного вторжения.
Вы думаете, у нас сейчас полноценное вторжение, да? Посмотрите на небо. Видите в нем стратегический бомбардировщик? Нет? Значит, у нас ограниченное вторжение. Примерно десять тысяч российских солдат. Без подключения флота. Без подключения авиации. Без попытки прорыва из Крыма и Приднестровья. Без атаки со стороны Черниговской области на Киев. Так что да, весь этот кошмар, для борьбы с которым нам сейчас требуется напряжение всех сил всего нашего государства - это ограниченное вмешательство. Россия может больше. Раз так в пять.
Может, но не может. Потому что вот этого уже не допустит Запад, которому такое развитие событий уже слишком невыгодно. То есть при всей своей хреновости и вечной обеспокоенности, он - единственное, что стоит между нами и тем самым стратегическим бомбардировщиком.
Однако Запад, уважаемые, работает не со страной (это заблуждение). Он работает с правительством. При условии, что оно относительно договороспособное. Раньше иногда пытался работать со странами в целом, но забил во второй половине ХХ века. Последняя попытка помочь стране без явно выраженного правительства была предпринята в 1991-1992 году в Сомали и оказалась настолько провальной, что в 1994-м Запад тупо побоялся вмешиваться в геноцид в Руанде, дав местным раскрутить конфликт примерно на миллион жертв.
Связано это с тем, что всем этим милым людям нужны люди с нашей стороны, с которыми можно будет договариваться и которые смогут держать ответ за свои слова. Объем и сама возможность помощи Запада связана с наличием четкого правительства.
Это я к чему. Это я к простейшей сентенции. Можете сразу обвинить меня в работе на правительство или просто обозвать ляшком путунистым - мне вдоль хитона. Просто послушайте человека, который в силу профессиональной деятельности имеет определенное представление о том, как работает страна как организация и как она сообщается с другими такими же организациями и их руководством. Любая попытка Во Имя Великой Справедливости скинуть правительство, президента, Генштаб или еще какой орган будет иметь следующие последствия.
Гарантированно:
- паралич командования. В том числе войскового. Автоматическая сдача всех спорных районов. Прекращение мобилизации. Короче, возврат к ситуации Крыма. В наших условиях это влечет автоматическое расползание "Новороссии", как минимум, на ту же Харьковщину.
- паралич гражданской власти. Фактическое прекращение времени работы государственных институтов на определенный период.
- прекращение всех контактов с международными партнерами. От МВФ до ОБСЕ и США.
Вероятно:
- объявление Кремлем о гражданской войне в Украине и необходимости отравления международной миротворческой миссии. Тут-тот танки с миротворческой символикой и пригодятся.
- переход части командования на сторону противника.
- фактическая ликвидация Украины.
Максимум, что мы можем себе позволить - набить морду депутату. Но осторожно. Чтобы не пришибить.
Я хочу, чтобы все понимали. Любой, кто сейчас рвет на груди тельняшку с криком "не забудем, не простим" (Иловайск, 79-ю, Сашу Белого) - убийца страны. Не обязательно ее враг. Не обязательно вражеский агент (хотя такие тоже есть). Возможно - честный, отважный человек, которому крышу сорвало от потерь друзей, который чувствует, что их предали, который не может простить их гибель ни другим, ни себе. Может быть, просто дурак. Или просто необразованный человек, который считает, что любую проблему в стране можно решить расстрелом или подожженной покрышкой.
Но он убивает нашу страну. Убивает наше будущее. Работает на уничтожение нашего последнего шанса на победу даже не в этой войне, а во всей истории Украины.
Dixi. Я закінчив.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #73 : Серпня 30, 2014, 09:54:45 21:54 »

Никто их не обожает
Но
Еще раз
Очень простой вопрос, на который ты не даешь ответа: кто вместо них?
Кто есть на данный момент лучше, чем Порох и Кроль?
Фамилии, пожалуйста

гілка не про те що владу потрібно міняти, а про те, що нас уже закликають її обожнювати

От юльок не може слова сказати щоб не збрехати. У нормальних людей "підтримувати" і "обожнювати" - то два різних слова, це у вас, юльків це одне і те саме.*

Слово обожнювати окрім вас ніхто не казав.

* така сама фігня з словами "критикувати" і "обсирати". Тому якщо юльок щось "не обожнює" - він його обсирає, а як щось "підтримує" -  то "обожнює".
+++
Краще не скажеш.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #74 : Серпня 30, 2014, 10:13:10 22:13 »

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #75 : Серпня 30, 2014, 10:51:39 22:51 »
У мене до влади дуже багато питань. Втомлюся перераховувати.
Але у України є невирішена проблема, яка тягнеться як мінімум сто років, хоча швидше десь з часів перед Богданом Хмельницьким. У скрутні часи ми не здатні самоорганізуватися у єдину структуру. Коли нам важко, ми перетворюємося на лебідя, рака та щуку. Наші "еліти" (у будь-якій сфері) негайно діляться на декілька груп, наша середня ланка протистоїть усім елітам разом, наші прості люди кидаються із сторони в сторону. І наші вороги класно цим користуються. Особливо гарно вміють нами маніпулювати москалі, якийсь в них талант до цього. Я не знаю, як воно передається через сторіччя, але достатньо почитати що про 17 ст, що про громадянську війну - хочеться видрати на собі волосся, таке воно впізнаване. Там ті самі типажі. Ті самі слова. _Все_ те саме, й так страшно від того, що піпець. Бо скільки українцям від тої вади, того невміння горя було...
І я дуже хочу, щоб цього разу ми пройшли випробування. Щоб переламали кляту тенденцію. Я не дуже розумію, як це робити. Але точно знаю, чого робити не варто. Нам треба утримуватися від "чехарди" з владою. Нам треба давити на владу конструктивно, вимагаючі свого, але не порушуючі її основи. Нам простіше, ніж предкам, бо в демократичних країнах за цей час виробили дієві механізми - бери та користуйся, вчись, копіюй.
Якщо можна це назвати "підтримкою влади", то так, я її підтримую.

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #76 : Серпня 30, 2014, 10:52:16 22:52 »


Тарасе, а ви крім перепосту щось зробили для цього чоловіка?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #77 : Серпня 30, 2014, 11:00:37 23:00 »
Ні. Не зробив. Як і для хлопців в котлі. Як і для жінки, яку привязали до стовпа.
І не тому, що не хотів, а тому що не маю можливості напряму їм допомогти. Але намагаюсь робити те, що найкраще виходить і допомагати грошима і справами тим, хто може допомогти тій жінці чи хлопцям на фронті.

Що я ще маю зробити, щоб змінити  ситуацію?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #78 : Серпня 30, 2014, 11:07:03 23:07 »
ref=nf

Я хочу, чтобы все понимали. Любой, кто сейчас рвет на груди тельняшку с криком "не забудем, не простим" (Иловайск, 79-ю, Сашу Белого) - убийца страны [/size]. Не обязательно ее враг. Не обязательно вражеский агент (хотя такие тоже есть). Возможно - честный, отважный человек, которому крышу сорвало от потерь друзей, который чувствует, что их предали, который не может простить их гибель ни другим, ни себе. Может быть, просто дурак. Или просто необразованный человек, который считает, что любую проблему в стране можно решить расстрелом или подожженной покрышкой.
Но он убивает нашу страну. Убивает наше будущее. Работает на уничтожение нашего последнего шанса на победу даже не в этой войне, а во всей истории Украины.
Dixi. Я закінчив.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24: (івесь текст конечно, а выделенное осбенно)

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #79 : Серпня 30, 2014, 11:13:01 23:13 »
Ні. Не зробив. Як і для хлопців в котлі. Як і для жінки, яку привязали до стовпа.
І не тому, що не хотів, а тому що не маю можливості напряму їм допомогти. Але намагаюсь робити те, що найкраще виходить і допомагати грошима і справами тим, хто може допомогти тій жінці чи хлопцям на фронті.

Що я ще маю зробити, щоб змінити  ситуацію?

Не використовувати цього чоловіка як аргумент у політичній суперечці?
Бажаєте допомогти - перевірте інформацію (позвонити ж ви можете?), зберіть докупи, зробіть пост, подумайте, до кого можна звернутися, запропонуйте способи допомоги або запропонуйте мозговий штурм, якщо самі не придумали. _Оце_ допомога. Коли бажають щось зробити, діють саме так або приблизно у цьому напрямку.
А ви просто маніпулюєте його бідою в цілковито теоретичній розмові.
Тут усі погоджуються, що на владу треба давити та треба її контролювати. А в нас цим займається мізерна кількість населення. Та влада, що в нас зараз, реагує на організований та продуманий тиск, продавлюється та робить так, як треба людям. Це погана влада, але все-таки не яник. Просто цей тиск має бути постійним, разів у сто сильнішим, ніж є зараз.
То давіть.
А якщо ви нічого такого не робите, але маніпулюєте бідою людини, вибачте, з*являється враження, що вам на нього насрати. Вам просто хочеться красівенько бовкнути на форумчику. (((

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #80 : Серпня 30, 2014, 11:15:05 23:15 »
:hot:

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #81 : Серпня 30, 2014, 11:21:20 23:21 »
Всі російські десантники, які були затримані в Україні, повернулися додому, повідомляє "Ехо Москви".

Їм нададуть психологічну допомогу, повідомив заступник командувача ВДВ генерал-майор Олексій Рагозін, посокольку "самі військовослужбовці переживають про те, що трапилося".

Рагозін додав, що переговори були дуже непростими. За його словами, російська сторона "з перших хвилин затримання десантників робила все, щоб якомога швидше повернути їх".

Про затримання на українській території бійців ВДВ стало відомо на цьому тижні. У Міноборони Росії пізніше заявили, що десантники перетнули кордон під час патрулювання. Цю ж версію в п'ятницю підтвердив президент Росии Володимир Путін.

 :Sho_za:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #82 : Серпня 30, 2014, 11:24:28 23:24 »
У мене до влади дуже багато питань. Втомлюся перераховувати.
Але у України є невирішена проблема, яка тягнеться як мінімум сто років, хоча швидше десь з часів перед Богданом Хмельницьким. У скрутні часи ми не здатні самоорганізуватися у єдину структуру. Коли нам важко, ми перетворюємося на лебідя, рака та щуку. Наші "еліти" (у будь-якій сфері) негайно діляться на декілька груп, наша середня ланка протистоїть усім елітам разом, наші прості люди кидаються із сторони в сторону. І наші вороги класно цим користуються. Особливо гарно вміють нами маніпулювати москалі, якийсь в них талант до цього. Я не знаю, як воно передається через сторіччя, але достатньо почитати що про 17 ст, що про громадянську війну - хочеться видрати на собі волосся, таке воно впізнаване. Там ті самі типажі. Ті самі слова. _Все_ те саме, й так страшно від того, що піпець. Бо скільки українцям від тої вади, того невміння горя було...
І я дуже хочу, щоб цього разу ми пройшли випробування. Щоб переламали кляту тенденцію. Я не дуже розумію, як це робити. Але точно знаю, чого робити не варто. Нам треба утримуватися від "чехарди" з владою. Нам треба давити на владу конструктивно, вимагаючі свого, але не порушуючі її основи. Нам простіше, ніж предкам, бо в демократичних країнах за цей час виробили дієві механізми - бери та користуйся, вчись, копіюй.
Якщо можна це назвати "підтримкою влади", то так, я її підтримую.

 :smiley24:

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #83 : Серпня 30, 2014, 11:24:38 23:24 »
Ні. Не зробив. Як і для хлопців в котлі. Як і для жінки, яку привязали до стовпа.
І не тому, що не хотів, а тому що не маю можливості напряму їм допомогти. Але намагаюсь робити те, що найкраще виходить і допомагати грошима і справами тим, хто може допомогти тій жінці чи хлопцям на фронті.

Що я ще маю зробити, щоб змінити  ситуацію?

Не використовувати цього чоловіка як аргумент у політичній суперечці?
Бажаєте допомогти - перевірте інформацію (позвонити ж ви можете?), зберіть докупи, зробіть пост, подумайте, до кого можна звернутися, запропонуйте способи допомоги або запропонуйте мозговий штурм, якщо самі не придумали. _Оце_ допомога. Коли бажають щось зробити, діють саме так або приблизно у цьому напрямку.
А ви просто маніпулюєте його бідою в цілковито теоретичній розмові.
Тут усі погоджуються, що на владу треба давити та треба її контролювати. А в нас цим займається мізерна кількість населення. Та влада, що в нас зараз, реагує на організований та продуманий тиск, продавлюється та робить так, як треба людям. Це погана влада, але все-таки не яник. Просто цей тиск має бути постійним, разів у сто сильнішим, ніж є зараз.
То давіть.
А якщо ви нічого такого не робите, але маніпулюєте бідою людини, вибачте, з*являється враження, що вам на нього насрати. Вам просто хочеться красівенько бовкнути на форумчику. (((

Пропоную вам мозговий штурм, як виправити судову і каральну систему України. Допоможете тоді не тільки цьому чоловіку.
П.С. Своїм постом я хоча б поширив інфу. А що ви зробили для нього? Окрім критики в мою сторону?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #84 : Серпня 30, 2014, 11:25:27 23:25 »
:hot:

[img]http://www.plakaty.ru/upload/iblock/16b/16b7841848dd4404ca7b1ed9f73e7acf.jpg

Що за маніпуляція? Де ви бачили партію? Ви призиваєте скидати владу?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #85 : Серпня 30, 2014, 11:27:08 23:27 »
Що за маніпуляція? Де ви бачили партію? Ви призиваєте скидати владу?
а я уже на допросе в застенках кей-джи-би? пардон, напомнило :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #86 : Серпня 30, 2014, 11:31:29 23:31 »
Владу треба підтримувати та критикувати.

Підтримувати, критикувати і регулярно їб..ти (пардон). Останнє - для того, щоб розірвати кругову поруку апарату. Наприклад, якщо Порох хоче вижити і отримати хоч якісь голоси на виборах, він, як мінімум, має дати народу голову Гелетея і безпосередньо винних з ГШ у іловайському прой..бі. Інакше народ візьме голову самого Петі. Так шліфується нормальна влада - батогом і пряником з боку народу. А в час війни - тим більше, ми не маємо часу чекати, доки срань нагорі запрацює, як належить.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #87 : Серпня 30, 2014, 11:34:15 23:34 »
Що за маніпуляція? Де ви бачили партію? Ви призиваєте скидати владу?
а я уже на допросе в застенках кей-джи-би? пардон, напомнило :lol:

Подсознание выдает. Оговорка по фрейду?

Нет, я просто интересуюсь что вы хотели сказать этим комунцяцки (sic!) плакатом?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #88 : Серпня 30, 2014, 11:35:57 23:35 »
Владу треба підтримувати та критикувати.

Підтримувати, критикувати і регулярно їб..ти (пардон). Останнє - для того, щоб розірвати кругову поруку апарату. Наприклад, якщо Порох хоче вижити і отримати хоч якісь голоси на виборах, він, як мінімум, має дати народу голову Гелетея і безпосередньо винних з ГШ у іловайському прой..бі. Інакше народ візьме голову самого Петі. Так шліфується нормальна влада - батогом і пряником з боку народу. А в час війни - тим більше, ми не маємо часу чекати, доки срань нагорі запрацює, як належить.

І наші вороги класно цим користуються. Особливо гарно вміють нами маніпулювати москалі, якийсь в них талант до цього. Я не знаю, як воно передається через сторіччя, але достатньо почитати що про 17 ст, що про громадянську війну - хочеться видрати на собі волосся, таке воно впізнаване. Там ті самі типажі. Ті самі слова. _Все_ те саме, й так страшно від того, що піпець. Бо скільки українцям від тої вади, того невміння горя було...

за віки бездержавності не нашліфувалися ще?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #89 : Серпня 30, 2014, 11:38:13 23:38 »
Що за маніпуляція? Де ви бачили партію? Ви призиваєте скидати владу?
а я уже на допросе в застенках кей-джи-би? пардон, напомнило :lol:

Подсознание выдает. Оговорка по фрейду?

Нет, я просто интересуюсь что вы хотели сказать этим комунцяцки (sic!) плакатом?
я имею право не отвечать или я все-таки попал в руки кей-джи-би? :weep:

P.S. что конкретно выдало мое подсознание? написание аббревиатуры на английский манер? меня обвиняют в шпионаже на джи-би или ю-эс-эй? :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force