Автор Тема: Тимошенко инициирует референдум о вступлении в НАТО в день выборов  (Прочитано 2847 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А нафига этот референдум  нужен? Законодательно? Или очередные пляски с бубном косатой пришманди. Так передайте ей что уже без неё движение в этом направлении начато. От жеш дешевка. И ведется же на неё ещё кто-то

Дрейк, а де це двіженіє начато? Де воно ?   Порошенко в америку їде 18.09. ? НУ той що? Як їде - так і приїде.
Порошенко слово НАТО просто патологічно боїться.

Мне может ещё вам сопельки платочком вытереть? Большой мальчик, ищите сами инфу про выдвижение кабмином закона об отмене антиблокового статуса.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Гальванические движения ювт не должны вообще кого-либо интересовать.
Надеюсь наша образованная публика знает, что такое гальванические движения

Інтересують, і не тільки мене, 26.10. побачите кого ще ))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
А нафига этот референдум  нужен? Законодательно? Или очередные пляски с бубном косатой пришманди. Так передайте ей что уже без неё движение в этом направлении начато. От жеш дешевка. И ведется же на неё ещё кто-то

Дрейк, а де це двіженіє начато? Де воно ?   Порошенко в америку їде 18.09. ? НУ той що? Як їде - так і приїде.
Порошенко слово НАТО просто патологічно боїться.

Мне может ещё вам сопельки платочком вытереть? Большой мальчик, ищите сами инфу про выдвижение кабмином закона об отмене антиблокового статуса.

Та знаю, знаю. Але відміна  позаблокового статуса - це ще не поступ до НАТО. Це хтось може зрозуміти так, що тоді можна буде й до Митного Союзу вступати.
А от конкретно референдум за конкретно НАТО - то це вже буде чітко і конкретно. Тоді вже Петя з теми вступу до НАТО не зіскочить.


Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Вагіня йде по другому кругу
з своїми підйобками


 Юлія Тимошенко @YuliaTymoshenko  ·  May 23
Сьогодні я виступила з ініціативою проведення 15 червня референдуму щодо вступу України в НАТО. Для нас сьогодні НАТО - це мир і безпека.

А насправді, щоб поховати це питання на ловгі-довгі роки і не підіймати. Все це мудачуківські технології. Питання все ще не набере більше 50% і вона про це знає. :smiley23:

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
референдум потрібен, щоб вибити з рук аргументи проти вступу різним меркелям, орландам і хуйлам.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Вагіня йде по другому кругу
з своїми підйобками


 Юлія Тимошенко @YuliaTymoshenko  ·  May 23
Сьогодні я виступила з ініціативою проведення 15 червня референдуму щодо вступу України в НАТО. Для нас сьогодні НАТО - це мир і безпека.

А насправді, щоб поховати це питання на ловгі-довгі роки і не підіймати. Все це мудачуківські технології. Питання все ще не набере більше 50% і вона про це знає. :smiley23:
Набере і не 50%, а набагато більше ніж про це думають в Допо-Гепинську.

Це Петя Порошенко дуже хоче щоб референдум 50% не набрав. Але в нього цей номер не пройде. Знайдуться політичні сили, що його поженуть підсрачниками підписувати ПДЧ.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
в принципі з однієї сторони то є бажана для Москви ситуація... загострення по питанню НАТО і торги...
зафіксувати, шо ми ніколи не будемо вступати

але є одне, але...
я не проти позаблокового стану... але в умовах України в повному складі зі всіма територіями... на шо не піде Москва...
всі інші умови, коли Україна без Криму... виглядають... найопуванням... ми вже це проходили... такий папірець... броня... а потім, ми ніц не гаранти... нє, лише в НАТО.
питання, коли і як.

ПС. до референдуму ставляюсь добре... хоча трохи боюсь результату 51-55%... кацапство буде мати можливість говорити про 50/50, маніпуляції і тд... може і рано ше.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Дрейк, а де це двіженіє начато? Де воно ?   

Да шо вы истерите с этим НАТО. Пока боевые действия в стране не закончатся никаких даже разговоров о вступлении в НАТО не может быть. А, вернее, разговоры могут быть, но не более...  устав НАТО запрещает принимать  в состав блока страны, в которых идут вооруженные конфликты...

Все об этом знают и Тимошенко тоже... Но, пиариться как-то ж надо... И, если она решила на этом пропиариться, то это значит, что она идет на выборы ни с чем, с голимыми популистскими лозунгами типа: "фабрики - рабочим, землю - крестьянам, наркотики - наркоманам"... за которыми больше ничего нет, кроме желания припасть к Источнику...
« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 04:12:48 16:12 від dreamer »
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Мне одному кажется, что тут какая то наебка, тока я еще не понял какая?
+1

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Гальванические движения ювт не должны вообще кого-либо интересовать.
Надеюсь наша образованная публика знает, что такое гальванические движения

Інтересують, і не тільки мене, 26.10. побачите кого ще ))
Обязательно увидим. Думаю результат 25.5 будет ей казаться недосягаемой вершиной
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Країни які мають територіальні суперечки в НАТО не беруть. І для чого цей референдум? Типу для того, щоб обсирати Порошенка, що він ідіот і не хоче в НАТО?

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Непойму нафига референдум, если рада внесет изменения в законы. Вперед и с песней, главное что бы приняли.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Країни які мають територіальні суперечки в НАТО не беруть. І для чого цей референдум? Типу для того, щоб обсирати Порошенка, що він ідіот і не хоче в НАТО?
Мы не имеем суперечок, Крым это временно окупированная врагом территория, это Украина.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
От нехай спочатку розповість, яким чином Україна може вступити до НАТО, маючи територіальні проблеми, а також там є ще ряд критеріїв, які, на скільки я розумію, сьогодні Україна виконати все одно не може.
Все на що ми можемо сподіватися - це на статус: major non-nato ally.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34333
  • Стать: Чоловіча
Невеличке питання - а які повноваження Жульки, щоби ініціювати якісь референдуми ?  :laugh:


Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
От у хуйла будет Кондратий как узнает что Украина во время войны проголосовало за НАТО.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Невеличке питання - а які повноваження Жульки, щоби ініціювати якісь референдуми ?  :laugh:

Никаких. Никто ничего организовывать не собирается, кроме сотрясания воздуха, и поднимания волн пустыми информационными вбросами... :smilie7:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34333
  • Стать: Чоловіча
От у хуйла будет Кондратий как узнает что Украина во время войны проголосовало за НАТО.

Рефлексії Хуйла - до сраки, референдум - дешевий піар кацапської прошмандовки.

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
От нехай спочатку розповість, яким чином Україна може вступити до НАТО, маючи територіальні проблеми
Опять двадцать пять. А почему вы считаете что это препятствие? Сошлитесь хоть на что нибудь для ясности.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
От у хуйла будет Кондратий как узнает что Украина во время войны проголосовало за НАТО.

Рефлексії Хуйла - до сраки, референдум - дешевий піар кацапської прошмандовки.

+ 100000
На жаль у найближчі 12 годин я тебе додавати плюси не зможу.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Мне одному кажется, что тут какая то наебка, тока я еще не понял какая?
+1

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
От у хуйла будет Кондратий как узнает что Украина во время войны проголосовало за НАТО.

Рефлексії Хуйла - до сраки, референдум - дешевий піар кацапської прошмандовки.
Кацапской, не кацапской... Но пиар - дешевый. :)

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
От нехай спочатку розповість, яким чином Україна може вступити до НАТО, маючи територіальні проблеми
Опять двадцать пять. А почему вы считаете что это препятствие? Сошлитесь хоть на что нибудь для ясности.
Не знаю, ще під час майдану десь навіть на громадськом про це казали. Зараз я пішов на сайт нато, там на перший погляд такого немає.
Є тільки:
Цитувати
According to the Study, countries seeking NATO membership would have to be able to demonstrate that they have fulfilled certain requirements. These include:
- a functioning democratic political system based on a market economy;
- the fair treatment of minority populations;
- a commitment to the peaceful resolution of conflicts;
- the ability and willingness to make a military contribution to NATO operations; and
- a commitment to democratic civil-military relations and institutional structures.
Once admitted, new members would enjoy all the rights and assume all the obligations of membership. This would include acceptance at the time that they join of all the principles, policies and procedures previously adopted by Alliance members.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
"...Вже стало зрозуміло: військовий стан Президент  Порошенко вводити не буде.
Зрозуміло, що Путін, навпаки, зупинятися не буде, бо він на політичному велосипеді - якщо зупиниться - впаде, треба весь час їхати.
Зрозуміло, що у небажанні вводити військовий стан президента підтримують не лише "УДАР" та "Солідарність", але і колишні соратники Тимошенко - Яценюк, Турчинов, Аваков.
Зрозуміло, що свою роль ці перелічені особи не пов'язують з Юлією Тимошенко - але намагаються конвертувати свій державний вплив у партійний проект - або взагалі вступлять до бувшої "Солідарності" - надто велика спокуса.
Зрозуміло, що сила Порошенка - тимчасова, бо він мусить або вводити військовий стан та розбудовувати нову армію - або перетворитися на Путіна-2. Це не в сенсі здати Україну ворогові - але під маркою війни з ворогом (війни, яку заперечують) - примусити усіх замовкнути за путінським зразком, який уподібнює себе зі Сталіним.
Зрозуміло, що бізнес Порошенка  - непогана мішень для шантажу з боку Путіна - гріх не скористатися. САМЕ ЦЕ є причиною відмови визнання, що ми у стані війни.
Зрозуміло, що Захід не може допомогти Президенту, який не вважає, що у нас війна із зовнішнім ворогом. Якщо олігархи не хочуть нічого дати на оборону - Захід не дасть також - бо навіщо?
Зрозуміло - що Путін буде до зими рватися до Криму по суходолу. І він, напеввно, свого досягне, спаливши беззбройні добровольчі батальйони України.
Зрозуміло, що Порошенко свій рейтинг і авторитет не втримає - бо буде нездатен виконати історичну місію захисту України. І це буде ясно масам дуже скоро, незважаючи на інерційність масової свідомості. І Порошенко ДУЖЕ ризикує не лише своєю посадою - але і своїм життям. Війна лише прискорить наближення революційної диктатури і хочеться побачити де будуть блищати "чесні очі" луценків-чалих-чумаків...
Путін - головний ворог Порошенка, бо підштовхує Україну до виконання функції, на яку Порошенко (ще?) нездатен..."

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
она уже его на июнь этого года анонсировала

На 25 травня, коли Петю обрали.

не, на 15 июня, когда должен был второй тур выборов состояться, если бы Петя в первом не победил

Так, Ви праві, то я вже забув. Точно, на 15 червня.

Але хай би Петя і Кличко зараз би самі, замість Юлі висунули б цю ідею, про референдум про вступ до НАТО.

Але ж не хочуть, чогось мовчать обидва.

Звичайно що мовчать.
Згідно соцопитувань, більшисть проти.
Саме тому Юлька і спішить так з тим референдумом, бо ситуация змінюється, і вже в слідуючому році більшись може бути за НАТО.
От тоді вона буде категорично проти референдума.
А наразі той референдум це головна фішка ПР і БЮТ.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Юлька (плюс Меркель и Саркози) сделали все, чтобы мы не получили ПДЧ в 2008 году, тогда они все плясали под дудку Путина,

а сейчас нам нужно просить у НАТО для начало ПДЧ, а для этого никакой референдум не нужен

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
А потім  скаже - раз Донбас і Крим не голосували - результат не дійсний?

І взагалі - хіба потрібен референдум для вступу? Здається, тут вже пояснювали, що ні.

Юльці він потрібен для невступу.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Путин захватил Крым под эгидой "я не мог отдать его НАТО",
после референдума какие территории он оттяпает?

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
А потім  скаже - раз Донбас і Крим не голосували - результат не дійсний?

І взагалі - хіба потрібен референдум для вступу? Здається, тут вже пояснювали, що ні.

Юльці він потрібен для невступу.

+1