Автор Тема: Ну не знаю  (Прочитано 1182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Ну не знаю
« : Серпня 31, 2014, 10:45:24 22:45 »
я така  не далекоглядна чи мені бракує дипломатичної освіти. Невже тверезомислячалюдина може вірити у те, що протистояння з Хуйлом можна розрулити дипломатично
.http://censor.net.ua/news/300482/u_poroshenko_obyasnili_pochemu_ukraina_ne_vvodit_voennoe_polojenie

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Ну не знаю
« Reply #1 : Серпня 31, 2014, 10:50:11 22:50 »
я така  не далекоглядна чи мені бракує дипломатичної освіти. Невже тверезомислячалюдина може вірити у те, що протистояння з Хуйлом можна розрулити дипломатично
.http://censor.net.ua/news/300482/u_poroshenko_obyasnili_pochemu_ukraina_ne_vvodit_voennoe_polojenie

Чалий - супертверезомисляча людина. Коли країна офіційно в війні - це дуже обмежує її дипломатичні можливості. всілякі. Наприклад там є якісь заборони на посточання зброї і техніки воюючим сторонам, а оно нам потрібне?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: Ну не знаю
« Reply #2 : Серпня 31, 2014, 10:52:25 22:52 »
Проблема однак в тім, що зброю нам і так ніхто не постачає. І навряд чи буде постачати.
If you are going through hell, keep going.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #3 : Серпня 31, 2014, 10:55:12 22:55 »
Проблема однак в тім, що зброю нам і так ніхто не постачає. І навряд чи буде постачати.

Може колишня Варшавська угода постачати все радянське, що в них лишилося... США можуть.

Німеччина та Франція - точно не будуть...

Хоча Містралі треба було б перекупити Україні, якщо французів хвилюють лише гроші...

Contra Spem Spero

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #4 : Серпня 31, 2014, 10:57:07 22:57 »
Між іншим. а що це за заборона на постачання зброї воюючим країнам? Це якийсь основоположний договір, чи що?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Ну не знаю
« Reply #5 : Серпня 31, 2014, 10:57:17 22:57 »
Ну я багато разів помилялась. От першого грудня гарячкувала, потім ще і ще багато разів помилялась. Виявлялося, що дійсно всі вони набагато розумніші за мене. Вперше так хочеться помилитись.......

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Ну не знаю
« Reply #6 : Серпня 31, 2014, 10:57:32 22:57 »
Ніхто розрулювати дипломатично не буде. Але оголошувати війну Росії немає ніякого смислу. Буде тільки гірше.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #7 : Серпня 31, 2014, 10:57:57 22:57 »
Проблема однак в тім, що зброю нам і так ніхто не постачає. І навряд чи буде постачати.

Може колишня Варшавська угода постачати все радянське, що в них лишилося... США можуть.

Німеччина та Франція - точно не будуть...

Хоча Містралі треба було б перекупити Україні, якщо французів хвилюють лише гроші...


ПО містралях - дочекатись, поки москалі перерахують бабло, а потім відсудити у них їх за Крим

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #8 : Серпня 31, 2014, 11:01:16 23:01 »
Проблема однак в тім, що зброю нам і так ніхто не постачає. І навряд чи буде постачати.

Може колишня Варшавська угода постачати все радянське, що в них лишилося... США можуть.

Німеччина та Франція - точно не будуть...

Хоча Містралі треба було б перекупити Україні, якщо французів хвилюють лише гроші...


ПО містралях - дочекатись, поки москалі перерахують бабло, а потім відсудити у них їх за Крим

Крим повертати треба.
Contra Spem Spero

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #9 : Серпня 31, 2014, 11:18:37 23:18 »
Проблема однак в тім, що зброю нам і так ніхто не постачає. І навряд чи буде постачати.

Може колишня Варшавська угода постачати все радянське, що в них лишилося... США можуть.

Німеччина та Франція - точно не будуть...

Хоча Містралі треба було б перекупити Україні, якщо французів хвилюють лише гроші...


ПО містралях - дочекатись, поки москалі перерахують бабло, а потім відсудити у них їх за Крим

Крим повертати треба.
Ніхто не каже. що не терба. Нєустойка. такскааать)

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #10 : Серпня 31, 2014, 11:36:22 23:36 »
Господа.  По Містралях вже давно, ще коли їх тільки закладали на заводах все було роз"яснено. Вони під натовські гвинтокрили, натовську техніку. Там куча бабла на збільшення розмірів під савецкі вертольёти, аппаратуруу і т.п. Ще тоді Хвранція пояснювала, що то просто Здоровенні баржі з моторчиком. Нам вони і даром не потрібні, тому-що, ну буде таке корито десь в Одесі, а вєртольоти, вєртольоти то  де взять? А куда йому плавать з тими вєртольотами?
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #11 : Вересня 01, 2014, 02:26:48 02:26 »
Господа.  По Містралях вже давно, ще коли їх тільки закладали на заводах все було роз"яснено. Вони під натовські гвинтокрили, натовську техніку. Там куча бабла на збільшення розмірів під савецкі вертольёти, аппаратуруу і т.п. Ще тоді Хвранція пояснювала, що то просто Здоровенні баржі з моторчиком. Нам вони і даром не потрібні, тому-що, ну буде таке корито десь в Одесі, а вєртольоти, вєртольоти то  де взять? А куда йому плавать з тими вєртольотами?
Містралі для росії якраз допилені для габаритів совеццкіх мамонтокрилів. Це не просто баржа з моторчиком. Підйомники для вертольотів, ангари, склади для боєприпасів, цистерни з паливом, майстерні, крани, каюти для екіпажу, техніків, пілотів, десантури. І купа електроніки, радарів і радіо для управління цим всім в польоті і на березі при десанті.

Україні таке раніше справді не потрібно було. А тепер коли є ворожий крим, пригодилося би, для патрулювання вертольотами берегової лінії криму 24/7.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #12 : Вересня 01, 2014, 03:34:34 03:34 »
Вы че в серьёз это лайно обсуждаете??  :gigi: этож не игрушка для воскресных прогулок.
Там даже на просто содержание у причала такого сумасшедшего бабла надо, что три наших полных бюджета армии не перекроют. Нам ту единственную посудину, что есть – содержать не на что.

Ичо? Нахрен он нужен? Типа круто? Заняться больше нечем? Не уподобляйтесь ватникам. Гигантомания... нам на Америку  боевым ходить маршем? Оставьте это занятие отмирающей генетической ветке. Пусть идиоты развлекаются, пока остатки нефти не выкачали.

Как впечатляюще грозно он бы не выглядел, этот мистраль, а в полноценной современной войне грознопокачиваться на поверхности ему – ровно полчаса (или сколько ракета летит с ближайшей базы?..). Очень разумное вложение средств  :gigi: поздравляем

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #13 : Вересня 01, 2014, 03:51:20 03:51 »
Вы че в серьёз это лайно обсуждаете??  :gigi: этож не игрушка для воскресных прогулок.
Там даже на просто содержание у причала такого сумасшедшего бабла надо, что три наших полных бюджета армии не перекроют. Нам ту единственную посудину, что есть – содержать не на что.

Ичо? Нахрен он нужен? Типа круто? Заняться больше нечем? Не уподобляйтесь ватникам. Гигантомания... нам на Америку  боевым ходить маршем? Оставьте это занятие отмирающей генетической ветке. Пусть идиоты развлекаются, пока остатки нефти не выкачали.

Как впечатляюще грозно он бы не выглядел, этот мистраль, а в полноценной современной войне грознопокачиваться на поверхности ему – ровно полчаса (или сколько ракета летит с ближайшей базы?..). Очень разумное вложение средств  :gigi: поздравляем
Якби це було так легко, то ніхто б флот не будував. Щоб пробитися через пво пари есмінців супроводу, треба кількадесят пкр. І не якогось лайна типу москітів.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну не знаю
« Reply #14 : Вересня 01, 2014, 08:21:46 08:21 »
Вы че в серьёз это лайно обсуждаете??  :gigi: этож не игрушка для воскресных прогулок.
Там даже на просто содержание у причала такого сумасшедшего бабла надо, что три наших полных бюджета армии не перекроют. Нам ту единственную посудину, что есть – содержать не на что.
Ичо? Нахрен он нужен? Типа круто? Заняться больше нечем? Не уподобляйтесь ватникам. Гигантомания... нам на Америку  боевым ходить маршем? Оставьте это занятие отмирающей генетической ветке. Пусть идиоты развлекаются, пока остатки нефти не выкачали.
Как впечатляюще грозно он бы не выглядел, этот мистраль, а в полноценной современной войне грознопокачиваться на поверхности ему – ровно полчаса (или сколько ракета летит с ближайшей базы?..). Очень разумное вложение средств  :gigi: поздравляем
Всё верно.
Ну, покупать то мы его точно не будем: 1. морд. евро... это еще найти надо.
Да и зачем нам "догонять" Америку: какие у них бюджеты, какие у нас?
Так что с Мистрями... всё ясно.
Лучше уже дать заказ на свои заводы, да и чинить то, что осталось в Крыму и щас в Одессе...
Разговор идет о том, отдаст ли Франция свои Мистрали России или же нет.
Тут все ждут позиции Оланда: если продаст - тогда ясно, что Франция не смогла найти аргументов хотя бы... задержать продажу.
Но, по всему видно, что таки продаст: в кризис бросаться баблом... не так то и легко.
Другое дело, что второй Мистраль для России... уже точно будет проблемой. :smiley14: