Автор Тема: Іловайська різня. Сотні вбитих українців за один день  (Прочитано 2013 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AllianceMaidan

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Андрій Денисенко with Borys Filatov and 3 others

Сьогодні вночі я ледь стримував сльози, а переді мною на східцях дніпропетровської ОДА плакав бойовий полковник, заступник комбата Дніпра Вячеслав Печененко.

Він розповідав як російські інтервенти розстрілювали колону наших військ і добровольців у путінському "гуманітарному коридорі", через який паркетні генерали наказали виводити українські підрозділи з Іловайського котла.

Печененко каже - нас розстрілювали як у тирі, з усього - танків, гармат, мінометів, градів, птурів і кулеметів. Потім росіяни прочісували поля і посадки й дострілювали важко поранених. Вбито декілька сотень людей, тільки в цьому одному епізоді, вцілілі переважно потрапили у полон...

Сам Вячеслав зібрав довкола себе групу бійців і повів її на прорив з цієї кривавої м'ясорубки. Цей мужній воїн з боєм і зі зброєю вивів з ворожого оточення 64 бійця з різних підрозділів. Він справжній герой, такі люди, а не недороблені муженки-гелетеї, мають командувати нашою армією.

Як герої і ті безіменні поки що танкісти 93-ої дніпропетровської бригади, які, побачивши московську зраду, знищили вогнем своїх танків у зеленці край дороги на Многопілля й на блокпосту понад сотню кацапських десантників.

Після того, як неголений і пропахлий згарищем Славко вже поїхав додому, в Дніпро вертольотами з Розівки почали надходити поранені, яких не добили путінські "гуманітарії". Перша партія, 108 осіб...

Тому коли я після 24 серпня читаю про 9 або 12 вбитих за день наших військових, нестерпно хочеться плюнути в морду речникам і всьому падлючому штабу АТО - сука, кожному кабінетному гандону персонально.

Особливо раднику, точніше, зраднику Олександру Данилюку і всім гелетеївським жополизам, котрі хочуть засекретити злочинні безвідповідальність, бездушність і довбоїбізм керівництва МО та АТО, через які сталася трагедія оточених під Іловайськом, Амвросіївкою та Дяковим. А там були до 5 тисяч наших бійців, доля яких наразі невідома.

Ні, я не кличу зараз ходити на Київ і розхитувати владу і ситуацію - я кличу просто викинути з крісел нездар, м'ясників і кар'єристів, які призвели до Іловайської катастрофи і знищення на радість Путіну частини добровольчих батальйонів і дніпропетровських з'єднань, які найбільше дратують карлика і перешкоджають розповзанню метастазів Новоросії.

Якби Муженко, Гелетей і Данилюк мали хоч краплю офіцерської честі, мусили б самі застрелитися після цих поразок і потоків крові.

А той, хто марить перемовинами і купленим територіальними поступками Х@йлу миром - хай згадає долю наших бійців, яких повели путінським "гуманітарним коридором".

Like · Share
Alex Avakov and 572 others like this.


Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
А може винні ті, що кричали на мітингу, щоб наші війська послали у пастку?
Може винні ми, що стукаємо по клаві по  підказці Хуйла?
Ми ж усі думаємо, що є нев*їбенними стратегами, а нами просо маніпулюють вороги, розумні вороги.
Чогось зараз думаю, що добре, що розігнали залишки Майдану до Дня незалежності. Хоч тут ми були розумніші за Хуйла.
Щось мені здається, що це теж була його заготовка до операції з Іловайськом.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
5 тисяч бійців, 77 одиниць техніки. Та це хто в оточенні був, вони чи та тисяча кацапів? Що в них такого чародійного було, що їх так злякалися, що вимагали той коридор, а потім пішли в нього?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Вони не вірили своїм командирам.
Мене тривожить інше. Як нас розвів Хуйло з цими криками про підмогу. І на скільки таких планів ми ще купимось?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Вони не вірили своїм командирам.
Мене тривожить інше. Як нас розвів Хуйло з цими криками про підмогу. І на скільки таких планів ми ще купимось?
Це вам уже в голову вклали штатні захисники влади? А нічого, що крім батальйонів там були і ЗСУ на чолі з самим генералом. Кому вони не вірили? На наше щастя майже всі командири тербатів вийшли і розкажуть хто кому вірив.
Батя, мы стараемся ...

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Да ні, давайте реально. От ви воюєте. Основне для вас це знати, як поступить ваш ворог. Куди і коли він направить свій удар. А тут дуже просто Хуйло сам визначив час і місце, яке прокричали на мітингу. Він зачаївся в засідці і просто ждав, коли  ми заліземо в його пастку. А знаючи коли і де можна значно меншими силами перемогти противника.
Пишу ще раз військові операції на мітингах не розробляються.
Я в чомусь помиляюся?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Які мітинги, про що ви? "Тупі і ненавчені" побачили і зрозуміли хто їм протистоїть, реально оцінили. що проти регулярної важкоозброєнної армії їм не вигрести. почали з свого високоповажного війскового керівництва- як у стіну горохом, почали по старій українській звичці звонити знайомим які знать когось. хто може вплинути, результат відомий. хтось із слабкими нервами почав мітингувати і т. д. Це ж не один день тяглося. А тепер розповідають про підступні замисли кремля, про зраду тербатів і тд.
Батя, мы стараемся ...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
5 тисяч бійців, 77 одиниць техніки. Та це хто в оточенні був, вони чи та тисяча кацапів? Що в них такого чародійного було, що їх так злякалися, що вимагали той коридор, а потім пішли в нього?

Вопрос, который и мне не дает покоя... Сколько должно быть сил у противника, чтоб эффективно окружить такое количество бойцов и техники? Учитывая, что они находились между теми, кто в окружении, и нашей территорией?..
Кто у кого в окружении был на самом деле?
« Останнє редагування: Вересня 01, 2014, 08:46:23 08:46 від Taratayka »

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Які мітинги, про що ви? "Тупі і ненавчені" побачили і зрозуміли хто їм протистоїть, реально оцінили. що проти регулярної важкоозброєнної армії їм не вигрести. почали з свого високоповажного війскового керівництва- як у стіну горохом, почали по старій українській звичці звонити знайомим які знать когось. хто може вплинути, результат відомий. хтось із слабкими нервами почав мітингувати і т. д. Це ж не один день тяглося. А тепер розповідають про підступні замисли кремля, про зраду тербатів і тд.
Я про те як кричали "Війська під Іловайськ! Давайте терміново війська під Іловайськ".А Хуйло тихенько сидів і чекав як охопити наші військ в друге кільце

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
А може треба було ці війська під Новоазовськ?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Що ситуація під Донецьком чи Луганськом була менш критичною? Ні, нам тупо кричали Іловайськ

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Які мітинги, про що ви? "Тупі і ненавчені" побачили і зрозуміли хто їм протистоїть, реально оцінили. що проти регулярної важкоозброєнної армії їм не вигрести. почали з свого високоповажного війскового керівництва- як у стіну горохом, почали по старій українській звичці звонити знайомим які знать когось. хто може вплинути, результат відомий. хтось із слабкими нервами почав мітингувати і т. д. Це ж не один день тяглося. А тепер розповідають про підступні замисли кремля, про зраду тербатів і тд.
Я про те як кричали "Війська під Іловайськ! Давайте терміново війська під Іловайськ".А Хуйло тихенько сидів і чекав як охопити наші військ в друге кільце
Ваш попередній пост про якесь сумнівне оточення співпадає з моім баченням, вірніше  повним нерозумінням ситуації що там відбулося. Тому мабудь і аналізувати нема чого а тим паче займати позицію яку нам нав"язують - " у всьому винні тербати, зрадники  на мітингах і Семенченко особисто".
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Бля, як набридли ці художні висери в фейсбуку. "Сьогодні вночі я ледь стримував сльози"
Це війна. На війні гинуть люди. Крім того люди мають здатність помилятися.
Треба зробити  висновки, підібрати соплі і готуватися до серйозних боїв.

Знаєте скільки ще людей загине. І що після кожної поразки соплі розмазувати по екрані ?

Якщо винне керівництво ЗСУ, то це одне, а якщо винні тербатальони МВС то зовсім інше.

Розберіться по тихому і воюйте, нахєра ці публічні війни в фейсбуках і на форумах ?

Сталіна на вас нема, істерики.


Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я уже запутался совсем в цифрах, Семенченко писал, что вместо 800 человек зашло в город всего около 400. А выходило уже 5000?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193
О, теперь это мудило будет гадить не только на ФУПе. Всех поздравляю!

Сегодняшний месидж: главный враг это наша власть.

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Цитувати
       

Вопрос, который и мне не дает покоя... Сколько должно быть сил у противника, чтоб эффективно окружить такое количество бойцов и техники? Учитывая, что они находились между теми, кто в окружении, и нашей территорией?..
Кто у кого в окружении был на самом деле?



я не ваеный но думаю 1 -го  миномета достаточно если к свои обязанностям относиться похуистически

произошла дикая недооценка   врага и переоценка себя любимого













Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193
Цитувати
       

Вопрос, который и мне не дает покоя... Сколько должно быть сил у противника, чтоб эффективно окружить такое количество бойцов и техники? Учитывая, что они находились между теми, кто в окружении, и нашей территорией?..
Кто у кого в окружении был на самом деле?



я не ваеный но думаю 1 -го  миномета достаточно если к свои обязанностям относиться похуистически

произошла дикая недооценка   врага и переоценка себя любимого

Скажи, герой-мембер, как бы ты действовал на месте ВСУ, если бы ты "дооценил" врага. Ну т. е. был бы уверен, что русские не вторгнутся. Сделай одолжение!

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Цитувати
       

Вопрос, который и мне не дает покоя... Сколько должно быть сил у противника, чтоб эффективно окружить такое количество бойцов и техники? Учитывая, что они находились между теми, кто в окружении, и нашей территорией?..
Кто у кого в окружении был на самом деле?



я не ваеный но думаю 1 -го  миномета достаточно если к свои обязанностям относиться похуистически

произошла дикая недооценка   врага и переоценка себя любимого
Ти був під Донецьком? Тистріляєш з міномета? Ти спав в танку?
Тоді ти без сумніву герой. І можеш керувати армією

Offline AllianceMaidan

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Я уже запутался совсем в цифрах, Семенченко писал, что вместо 800 человек зашло в город всего около 400. А выходило уже 5000?
Яких оточила прийшла з Рашки 1000. Цифри явно не сходяться.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Якщо сидиш у засідці і знаєш точно час і місце не потрібна перевага в кількості.

Offline AllianceMaidan

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Якщо сидиш у засідці і знаєш точно час і місце не потрібна перевага в кількості.
Замість підмоги генерали потягли наших в кацапський "гуманітарний" коридор. Значить, резервів у нас нема.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Ти в курсі що підмога, викричана під МО була оточена російською армією тобто Іловайськ наші до 1000 чоловік - їх оточує вата, далі вату оточує наша підмога, яку в свою чергу оточує регулярна армія Хуйла, яка сиділа в засідці і чекала, коли ж підійде наша підмога. От такий слойоний пиріг. В тепер скажи, що це не з подачі Хуйла вимагали наші резерви під МО мітингцючі. Що в цей час під Лонецьком чи Луганськом чи під Новоазовськом підмога була менш потрібна?

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Якщо сидиш у засідці і знаєш точно час і місце не потрібна перевага в кількості.
Замість підмоги генерали потягли наших в кацапський "гуманітарний" коридор. Значить, резервів у нас нема.


Підмога була. Альянс, годі тут тошнити з воплями "насзлили генерали". ГЕНЕРАЛ Хомчак особисто був в котлі і зі своїми підлеглими прорвався з оточення.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Якщо сидиш у засідці і знаєш точно час і місце не потрібна перевага в кількості.
Замість підмоги генерали потягли наших в кацапський "гуманітарний" коридор. Значить, резервів у нас нема.
=======================

Мізків у вас нема, а не резервів! :weep:

До речі, навіщо ви хакнули  екаунт AllianceMaidan ?? :gigi:

Він  НІКОЛИ  не вікривав жодної гілочки де б не було опитування! :shuffle:
Навіщо ж так палитися, га? :weep:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Якщо сидиш у засідці і знаєш точно час і місце не потрібна перевага в кількості.
Замість підмоги генерали потягли наших в кацапський "гуманітарний" коридор. Значить, резервів у нас нема.


Підмога була. Альянс, годі тут тошнити з воплями "насзлили генерали". ГЕНЕРАЛ Хомчак особисто був в котлі і зі своїми підлеглими прорвався з оточення.
===============================

Вони намагаюцця  впритул  таких речей не помічати, як не помітили загибель нашого генерала разом з бійцями та гвинтокрилом,
теж  тринділи, що типу  "товсті зрадники-генерали" злили борт  , ні щоб  подумати, а як жеж тоді загиблий генерал?
Генерали типу своїх же  зливають?
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад