Автор Тема: Часто чую -а хто якщо не яценкаваковгалетейярем, назви призвіще, де нові обличчя  (Прочитано 1078 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Називаю.
Давно-давно чекає країна на молодь із принципами та характером. Здається, дочекались. Тепер суспільству треба підтримати таких, як Ганнуся Гопко!
Hanna Hopko
Уважаемый господин Квасневский!
В течение многих лет семья бывшего президента Украины Леонида Кучмы (через структуры его зятя Виктора Пинчука) проводит форум YES и финансирует влиятельных американских и европейских политиков и связанные с ними фонды и структуры.
Вы и Виктор Пинчук предложили мне принять участие в 11-й ежегодной встрече YES, которая состоится 11-14 сентября 2014 года в Киеве.
Я не могу принять ваше предложение.
Причина моего категорического отказа - моя принципиальная позиция. Я поддерживаю инициативу Алексея Подольского о бойкоте мероприятий, проводимых и финансируемых семьей Леонида Кучмы.
В критическое для страны время бойкот подобных мероприятий даёт четкий сигнал: Леонид Кучма и Виктор Янукович должны нести ответственность за совершенные злодеяния и предстать перед справедливым судом.
Подробнее о моей позиции вы можете прочитать в моем блоге в газете «День» «Вместо подарков Кучме – суровый счет” от 8 августа 2014 года.
За последние годы вы очень много времени провели в Украине. Но, к сожалению, так и не обратили внимание на резонансные уголовные дела и судебные процессы, связанные с причастностью Леонида Кучмы к жестокому насилию против политиков, журналистов и активистов.
Я готова встретиться с вами и содействовать вам в получении объективной информации о Леониде Кучме, и о происхождении огромных капиталов его семьи и о многом другом. И о том, какой вред Украине и ее европейской перспективе принесла ваша «дружба» с основателем преступной системы Кучмы-Януковича.
С уважением,
Ганна Гопко
Гражданин Украины
p.s. прерклад знайшов тільки на російській, за це вибачаюсь.

Цей факт пройде майже не поміченим, але впевнений "жити по новому" починається саме з цьго, а не з красивого мужчини на бігбордах.
Батя, мы стараемся ...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Та є нові, розумні, патріотичні люди, професіонали. В тому числі і серед військових.
Але, всі ми розуміємо, що ті, хто по 20 років сидить на керівних посадах, так просто їх не віддадуть.
От війна їм і на руку. Через війну суспільство не може взятись за них в повну силу.
Навіть не думаю, що вибори по старій системі багато що змінять.
Вся надія тільки на те, що після перемоги ми проведемо справжню люстрацію. І було б добре, щоб цьогорічні вибори були лише проміжними.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Who is Hanna Hopko ? Куда це нове обличчя у владі поставити ?
Бачу, що піариться на Кучмі. Ще що у ній такого нового ?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Who is Hanna Hopko ? Куда це нове обличчя у владі поставити ?
Бачу, що піариться на Кучмі. Ще що у ній такого нового ?


Громадська активістка
Громадська активістка, журналіст, природозахисник, кандидат наук із соціальних комунікацій, керівник департаменту із адвокасі та просування законодавства Коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну», позаштатний кореспондент газети "День", координатор соціально-економічної колегії руху добровольців "Простір свободи", співзасновник регіонального центру громадянського представництва "Життя",  координатор з адвокасі міжнародної громадської організації «Кампанії за майбутнє дітей без куріння», лідера в США та світі у боротьбі із тютюнової епідемією, партнера Глобальної Ініціативи Блумберга щодо зменшення споживання тютюну (2007-2010), співзасновник громадської організації «Бюро екологічних розслідувань», експерт Експертної Ради при Міжфракційному депутатському об'єднанні «За духовність,  моральність та здоров'я України».

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Who is Hanna Hopko ? Куда це нове обличчя у владі поставити ?
Бачу, що піариться на Кучмі. Ще що у ній такого нового ?
Никого не хочу обидеть, но как бы не мешает прочитать http://journal.diastyle.ru/article/competence/ Я еще раз дико извиняюсь.
Батя, мы стараемся ...

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Нічого поганого проГаннусю Гопко сказати не можу, бо вперше пронеї чую.
Але.....
Я теж громадська активістка, але пишу всяку хєрню на форумі і мудрості мені не завжди вистачає заглянути в завтрашній
день. Мені не вистачає багато чого для керування державою, навіть містом.
Але пости я пишу майже складно, маю свою позицію, допомагаю всім чим можу своїй державі.
Так що громадський діяч це не професія .

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Коли ми всі зрозуміємо, що керувати серйозними системами, а держава то є суперсерйозна система, вправно можуть тільки професіонали, які повинні пройти всі етапи навчання і практики, як власне і в усіх інших сферах?  :smilie11:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Коли ми всі зрозуміємо, що керувати серйозними системами, а держава то є суперсерйозна система, вправно можуть тільки професіонали, які повинні пройти всі етапи навчання і практики, як власне і в усіх інших сферах?  :smilie11:
Ви звідки це пишете? З Торонто, так ви мабудь не в курсі, що за останні 23 роки державою жодного разу не керували професіонали і нічого. Останні 3 роки взагалі завгара терпіли з масажистами інструктора лижними.
Я не хочу нікого ні в чому переконувати вам зручніше тасувати стару засмальцьовану колоду, на здоровья. Як ви собі бачите нових людей послужний список і надбання яких перевершують старих при владі, вони що з неба повинні впасти з регаліями "дваждиміністр ".
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Who is Hanna Hopko ? Куда це нове обличчя у владі поставити ?
Бачу, що піариться на Кучмі. Ще що у ній такого нового ?
Никого не хочу обидеть, но как бы не мешает прочитать http://journal.diastyle.ru/article/competence/ Я еще раз дико извиняюсь.

Ще раз . В чому проявився її професіоналізм, який дозволяє говорити про те, що вона нове обличяя влади ?
Так бачу, громадський активіст. І що ?

Бачу що бореться з курінням. Добре. До чого тут  влада ?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Коли ми всі зрозуміємо, що керувати серйозними системами, а держава то є суперсерйозна система, вправно можуть тільки професіонали, які повинні пройти всі етапи навчання і практики, як власне і в усіх інших сферах?  :smilie11:
Ви звідки це пишете? З Торонто, так ви мабудь не в курсі, що за останні 23 роки державою жодного разу не керували професіонали і нічого. Останні 3 роки взагалі завгара терпіли з масажистами інструктора лижними.
Я не хочу нікого ні в чому переконувати вам зручніше тасувати стару засмальцьовану колоду, на здоровья. Як ви собі бачите нових людей послужний список і надбання яких перевершують старих при владі, вони що з неба повинні впасти з регаліями "дваждиміністр ".

Ви дурниці не пишіть, а подивітся освіту і досвід сучасної української влади.

Яка освіта в Гані і який досвід ? Чим вона керувала ? Чи розбирається вона в політиці, юриспруденції чи економіці ?

Бачу, що займалася піаром і соціальними комунікаціями.


ПС. Я пишу з України.
« Останнє редагування: Вересня 01, 2014, 12:33:26 12:33 від OlegSky »

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Коли ми всі зрозуміємо, що керувати серйозними системами, а держава то є суперсерйозна система, вправно можуть тільки професіонали, які повинні пройти всі етапи навчання і практики, як власне і в усіх інших сферах?  :smilie11:
Ви звідки це пишете? З Торонто, так ви мабудь не в курсі, що за останні 23 роки державою жодного разу не керували професіонали і нічого. Останні 3 роки взагалі завгара терпіли з масажистами інструктора лижними.
Я не хочу нікого ні в чому переконувати вам зручніше тасувати стару засмальцьовану колоду, на здоровья. Як ви собі бачите нових людей послужний список і надбання яких перевершують старих при владі, вони що з неба повинні впасти з регаліями "дваждиміністр ".
Пишу з Києва. Де ви прочитали про "засмальцьовану колоду"? Хіба немає молодих з гарною освітою, патріотичних і в той же час професіональних управлінців, які покерували  хоча б деякий час великим колективом або підприємством? Я, на приклад, знаю таких. Але на даний час вони поки далекі від влади. Їх час прийде, обов*язково. :Prapor2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Нічого поганого проГаннусю Гопко сказати не можу, бо вперше пронеї чую.
Але.....
Я теж громадська активістка, але пишу всяку хєрню на форумі і мудрості мені не завжди вистачає заглянути в завтрашній
день. Мені не вистачає багато чого для керування державою, навіть містом.
Але пости я пишу майже складно, маю свою позицію, допомагаю всім чим можу своїй державі.
Так що громадський діяч це не професія .
Ви знаєте волонтер це теж не професія. але дехто цим зараз самовіддано займається, і кажуть що у них краще виходить взувати , одягати і годувати нашу армію ніж у професійних генералів тиловиків. яке все життя присвятили постачанню війск.
http://www.day.kiev.ua/ru/article/podrobnosti/ekskursiya-dlya-baydena
Це так, невеличкий штришок. про авторітетність. Я думаю що у МЗС досить кваліфікованих людей, які б могли зробити те саме, але чомусь американці віддали перевагу "громадській діячці".
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Пишу з Києва. Де ви прочитали про "засмальцьовану колоду"? Хіба немає молодих з гарною освітою, патріотичних і в той же час професіональних управлінців, які покерували  хоча б деякий час великим колективом або підприємством? Я, на приклад, знаю таких. Але на даний час вони поки далекі від влади. Їх час прийде, обов*язково. :Prapor2:
Мабудь є. Але я таких нажаль не знаю, тому розповідаю про тих що знаю. Тут і сперечатись ні про що, я тільки за. :Prapor2:
Батя, мы стараемся ...

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Я ж сказала. Я допомагаю всім чим можу. Здаю-збираю гроші, їзджу в госпіталь, підтримую своїх.
Пишу на форумі. Але не готова керувати державою.
Думаю Ганнуся має не ліпшу за мене освіту і не більший за мене лосвід  державного управління.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Ви знаєте волонтер це теж не професія. але дехто цим зараз самовіддано займається, і кажуть що у них краще виходить взувати , одягати і годувати нашу армію ніж у професійних генералів тиловиків. яке все життя присвятили постачанню війск.
Хм. Підозрюю, що успішні волонтери в мирному житті були не останні люди, займались підприємництвом або працювали в бізнесі, і логістика для них відома стихія.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Ви знаєте волонтер це теж не професія. але дехто цим зараз самовіддано займається, і кажуть що у них краще виходить взувати , одягати і годувати нашу армію ніж у професійних генералів тиловиків. яке все життя присвятили постачанню війск.
Хм. Підозрюю, що успішні волонтери в мирному житті були не останні люди, займались підприємництвом або працювали в бізнесі, і логістика для них відома стихія.
Взагалі мені один мудрий дядько казав що принципи управління вони скрізь однакові, є технологічні нюанси , все інше тільки маштаби.
А про логістику - толкова людина справиться з усім (не боги глечики випалюють), але ж якщо ви спитаєте генералів то вони годинами будуть розповідати наскільки то неосяжна і складна річь постачання  до армії харчів, а про постачання палива то взагалі тільки "ізбранниє" можуть оволодіти тими висотами.
Батя, мы стараемся ...

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Новые лица нам ни капельки не угражают! :lol:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 702/2014

Про припинення функціонування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

1. Припинити функціонування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".

2. Ліквідувати:

робочу групу з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації";

Комісію з питань Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".

3. Визнати такими, що втратили чинність:

Указ Президента України від 5 квітня 2012 року № 246 "Про Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації";

Указ Президента України від 23 травня 2012 року № 340 "Про персональний склад Комісії з питань Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації";

Указ Президента України від 2 квітня 2013 року № 179 "Про зміни у персональному складі Комісії з питань Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації";

Розпорядження Президента України від 9 липня 2010 року № 1017 "Про робочу групу з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації";

Розпорядження Президента України від 31 жовтня 2011 року № 308 "Про зміни у складі робочої групи з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації";

Розпорядження Президента України від 29 грудня 2012 року № 245 "Про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2012 році";

Розпорядження Президента України від 18 лютого 2014 року № 13 "Про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році".

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

2 вересня 2014 року

№ 702/2014

http://www.president.gov.ua/documents/18042.html

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Хі-хі. Пічалька. :ak
Я не зможу  керувати країною.....
А так хотілось

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Коли ми всі зрозуміємо, що керувати серйозними системами, а держава то є суперсерйозна система, вправно можуть тільки професіонали, які повинні пройти всі етапи навчання і практики, як власне і в усіх інших сферах?  :smilie11:

а вы смешной  :smiley24: :lol: :weep: Особенно вот тут "професіонали, які повинні пройти всі етапи навчання і практики"  :weep:

А если серьезно, то зачем тиражируете глупости? "Профессионалы" единственное что хорошо умеют делать - строить различные схемы. Причем это не особо зависит от страны. И им жизненно необходимо поддерживать тезис о необходимости профессионализма. Хотя может вы расскажете где именно учат управлять государством. Это на ускоренных курсах каких то? Хотя я не исключаю что в современных ВУЗах уже успели и такой факультет придумать. Но вот что из него вылупится хоть один профессионал, способный управлять страной не верю. Этому невозможно научить.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі