Автор Тема: Я щось зовсім запутався.  (Прочитано 714 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Я щось зовсім запутався.
« : Вересня 03, 2014, 11:10:39 11:10 »
Іще вчора вся бригада захисників найукраінскішної за всі часи влади поливали брудом Руслану за її пацифістську позицію, а сьогодні виявляється припинення вогню це наймудріший і найкорисніший крок що по максимуму зашкодить Хуйлу (виявляється все що хуйло з нас вибиває то йому на шкоду). Так що зараз у тренді на форумі - "багнет в землю і ні війни ні миру"?
Батя, мы стараемся ...

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #1 : Вересня 03, 2014, 11:21:05 11:21 »
Іще вчора вся бригада захисників найукраінскішної за всі часи влади поливали брудом Руслану за її пацифістську позицію, а сьогодні виявляється припинення вогню це наймудріший і найкорисніший крок що по максимуму зашкодить Хуйлу (виявляється все що хуйло з нас вибиває то йому на шкоду). Так що зараз у тренді на форумі - "багнет в землю і ні війни ні миру"?

Ты не запутался.
Ты вадаешь желаемое за действительное.
Это разные весчи. Очень.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #2 : Вересня 03, 2014, 11:22:40 11:22 »
Іще вчора вся бригада захисників найукраінскішної за всі часи влади поливали брудом Руслану за її пацифістську позицію, а сьогодні виявляється припинення вогню це наймудріший і найкорисніший крок що по максимуму зашкодить Хуйлу (виявляється все що хуйло з нас вибиває то йому на шкоду). Так що зараз у тренді на форумі - "багнет в землю і ні війни ні миру"?

Я Руслану не поливал. У нее такая позиция, что все должны покаятся и сказать "мир, дружба, жвачка" - еще с 30 ноября прошлого года, а кто ощущает себя преступником - должен пойти и застрелится добровольно.

И ее позиция никак не изменилась.
Contra Spem Spero

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #3 : Вересня 03, 2014, 11:26:32 11:26 »
Іще вчора вся бригада захисників найукраінскішної за всі часи влади поливали брудом Руслану за її пацифістську позицію, а сьогодні виявляється припинення вогню це наймудріший і найкорисніший крок що по максимуму зашкодить Хуйлу (виявляється все що хуйло з нас вибиває то йому на шкоду). Так що зараз у тренді на форумі - "багнет в землю і ні війни ні миру"?
де?????? основний тренд всьо пропало Порох капітулював.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #4 : Вересня 03, 2014, 11:29:35 11:29 »
Я взагалі то про принципи, а не про позицію Руслани.  Ми або воюємо, або миримося.  Подивіться на карту АТО зараз і два місяці тому. Заради чого ми отримали небесну тисячу?
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #5 : Вересня 03, 2014, 11:32:11 11:32 »
Іще вчора вся бригада захисників найукраінскішної за всі часи влади поливали брудом Руслану за її пацифістську позицію, а сьогодні виявляється припинення вогню це наймудріший і найкорисніший крок що по максимуму зашкодить Хуйлу (виявляється все що хуйло з нас вибиває то йому на шкоду). Так що зараз у тренді на форумі - "багнет в землю і ні війни ні миру"?
де?????? основний тренд всьо пропало Порох капітулював.
Ну у мене тренду  "все пропало" не буває, але якщо Порох капітулював, то у нього дійсно "все пропало", ну хтож йому дохтор, він сам зробив цей вибір.
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #6 : Вересня 03, 2014, 11:46:42 11:46 »
Капітуляція, це найгірше що може зробити Порошенко в сьогоднішіній ситуації. Це однозначно.
І так, це похоронить його політичну кар'єру.

Я  не хочу вангувати, але перед самітом НАТО може бути авіаудар по Україні, або ще якась серйозна фігня.
Чому ? Догадайтесь самі.

Що стосується Руслани, то вона просто неадекватно сприймає дійсність.
Таке враження, що в неї щось схоже на Стокогольмський синдром.


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #7 : Вересня 03, 2014, 11:49:58 11:49 »
Таке враження, що в неї щось схоже на Стокогольмський синдром.
вона просто дурна і екзальтована особа, яку використали для озвучування потрібних месиджей. Тепер вона абсолютно щиро і безкоштовно буде скакати с канала на канал на пару с  Шуфричем з одним і тим же текстом. І знали ж, кого можна так використати.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #8 : Вересня 03, 2014, 11:51:45 11:51 »
Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  2 мин

Знаю точно, у Путлера дед-лайн до пятницы, Даже знаю кто ему дал это время и зачем, Больше ничего сказать не могу, Смотрим ждем и верим...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #9 : Вересня 03, 2014, 11:53:50 11:53 »
Капітуляція, це найгірше що може зробити Порошенко в сьогоднішіній ситуації. Це однозначно.
І так, це похоронить його політичну кар'єру.

кого турбує чиясь політична кар"єра коли вирішується доля країни??

Цитувати
Я  не хочу вангувати, але перед самітом НАТО може бути авіаудар по Україні, або ще якась серйозна фігня.
Чому ? Догадайтесь самі.

щоб спонукати нато до якнайбільш серйозних дій

Цитувати
Що стосується Руслани, то вона просто неадекватно сприймає дійсність.
Таке враження, що в неї щось схоже на Стокогольмський синдром.

хто така руслана щоб взагалі про неї згадувати??

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #10 : Вересня 03, 2014, 12:01:34 12:01 »
Цитувати
Капітуляція, це найгірше що може зробити Порошенко в сьогоднішіній ситуації. Це однозначно.
І так, це похоронить його політичну кар'єру.

кого турбує чиясь політична кар"єра коли вирішується доля країни??
У мене той же підхід, але нажаль як довго ми будемо в цій халепі залежить від наших керівників, а вони думають явно не про країну і тому ціна незалежності весь час зростає. :smilie9:
Батя, мы стараемся ...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Я щось зовсім запутався.
« Reply #11 : Вересня 03, 2014, 12:17:20 12:17 »
ще раз повторюсь, прошу вибачення у тих, хто вже читав
а Вам не здається, що Хуйло все, зламався

тиск зі всіх сторін, нафта, економіка, казахи, санкції, 8-ка, 20-ка, самміт НАТО і т.д., дуже цікаво, що нам привіз п. Левін? Обама в Талліні.

вчора пішов транзит з Словачини, газове питання закрито, Україна перезимує, а в Криму почались трабли з світлом.

Далі, навчання флоту НАТО і навчання на Яворівському полігоні, фактично пряма збройна підтримка, відключення СВІФТ (на повістці дня, ЧС2018 і т.д.)

Далі поставки амуніції, а в перспективі і зброї, виявилось, що дані про смерть ВПК  і армії України, сильно перебільшені, як наслідок потік 200-х і 300-х, а їх не сховати, інформаційне суспільство, всі з інтернетом і великі міста вже знають, що хлопці повертаються без ніг.

Далі, скоро зима і отримати на свою задницю зруйновані Донецьк та Луганськ, потягне Хуйло фінансово?
сподіваюсь нам допоможуть у відбудові, рашці точно ні.

Далі, суспільство в Україні розігріте та сконсолідоване і за таку здачу знесуть в сраку, будуть висіти всі, а ще зброя у добровольчих батальйонів і ПС, думаю ця влада розуміє, що не врятують ні США, ні рашка (там ще вибори скоро, можна отримати ВР з двох фракцій, Ляшко+Свобода/ПС). Звикайте до думки, що влада робить те, що вимагає суспільство і зустріч президента з командирами батальйонів це підтверджує.

Далі, всі експерти стверджують, що військовим шляхом Хуйло не зможе виграти в України.

Час однозначно працює на нас.

який зміст Порошенкові відступати?

В Мінську була остання спроба вибити з Порошенка хоча б Крим, були послані, після чого була спроба надавити військовим способом, спроба взяти Маріуполь і пробити коридор до Криму, спроба провалилась

Далі паніка Хуйла, дебільні заяви, зміна позиції і т.д.

В Україні замість паніки і розгрому відбулась консолідація суспільства, добровольці записуються в армію, військові б*ються до останнього, втрати у москалів страшні, ВПК  розкручується на повну.

Реально у Хуйла два виходи, повномасштабна війна з ЯО і програш в ній (типу після нас хоч потоп), чи відступ (знищити всіх свідків, для цього і зайшли війська), після чого передати територію під контроль Україні, а для внутрішнього вжитку велика перемога (регіональний російський, хрін вони знають, що він вже є, більше повноважень місцевим громада, хрін вони знають, що це пропозиція Порошенка, амністія і т.д.)

Звертаюсь до всіх, звикайте, що при владі не дебіли аля ВФЯ, а люди розумні і ще, що ми влада, що суспільство хоче, те влада і робить, якщо ні - ми її швидко змінимо і, повірте, вони це відувають сракою.

Думаю найближчі 2-3 тижні покажуть, що і як.

Слава Україн