Автор Тема: Боснія vs Придністров'я  (Прочитано 666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Боснія vs Придністров'я
« : Вересня 04, 2014, 09:21:39 09:21 »
Можливо, я скажу єресь. Та коли постане жорсткий вибір одного з двох поганих варіантів — заморожений конфлікт а-ля Придністров'я чи "єдина країна" за зразком Боснії, — ми однозначно маємо обрати перше і в жодному разі не друге. Для босняків Сербська Республіка стала справжнім ярмом (навіть за географічною формою), який не дозволяє їм рухатися вперед, дарма що вони разом з хорватами мають більшість в усіх центральних органах влади. А Донбас, реінтегрований в Україну на російських умовах, буде не просто ланцюгом, що надійно утримуватиме нас в орбіті Москви, це буде важезний камінь на шиї України, який рано чи пізно (і, скоріше, рано) цілком затягне нас у трясовину Русскаго Міра.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #1 : Вересня 04, 2014, 09:25:54 09:25 »
Это и ежу понятно  :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #2 : Вересня 04, 2014, 09:30:38 09:30 »
Это и ежу понятно  :smilie1:

Однозначно краще донбас відсікти, чим морочитись з ним

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #3 : Вересня 04, 2014, 09:35:00 09:35 »
Ну какбэ изначально никто за дамбасс особо не держался.
Вопрос стоял так - закончатся ли попытки развала Украины дамбасом, или это будет только началом.

Лично у меня ещё три-четыре месяца назад существовали огромные опасения, что для Путина Донбасс станет разминочкой перед поглощением Юго-Востока.
Сейчас я не верю в это вообще. Домбас - это финал сепаратизма в Украине. Грязный и горький финал.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #4 : Вересня 04, 2014, 10:01:30 10:01 »
Лично у меня ещё три-четыре месяца назад существовали огромные опасения, что для Путина Донбасс станет разминочкой перед поглощением Юго-Востока.
Сейчас я не верю в это вообще. Домбас - это финал сепаратизма в Украине. Грязный и горький финал.
Ваші б слова, та Богові в вуха... А от мої страхи ще не вляглись, і я досі боюсь одного дня прокинутися в херсонській губернії новоросії. Мабуть, це жорстоко, але для певності треба нашим військам так роздовбати окуповану частину Донбасу, щоб Росія та місцеві колоради мали там вдосталь клопоту і їм забракло б сил на подальшу агресію.

Offline Мирослав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Стать: Чоловіча
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #5 : Вересня 04, 2014, 10:08:07 10:08 »
Кілька місяців назад тут було опитування щодо майбутнього донбасу. Шкода - не можу знайти. А цікаво би було глянути як змінилися погляди на це питання за кілька місяців.  :smilie11:

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #6 : Вересня 04, 2014, 10:08:11 10:08 »
Таганрогский округ, подаренный УССР кацапам без всякого повода, конечно, прийдется вернуть...

И Кубань.

с Кубанью надо немного подумать, потому что Керченская переправа - это накладно...

Кубань, очевидно пойдет вместе с Ростовской Казацкой автономной областью Украины.
Contra Spem Spero

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #7 : Вересня 04, 2014, 10:40:43 10:40 »
Таганрогский округ

Не на часі будувати свої імперські плани. Задача номер один - вигнати окупантів, нейтралізувати п'яту колону і провести радикальні реформи. Задача номер два: відбудувати країну на нових принципах, які можна коротко назвати західними і ліберальними. А вже потім, коли Рашка вчергове захлинеться своїм лайном, і коли її регіони підуть вразнос, тоді можна буде розглянути прохання всяких кубаней про їх прийняття під український суверенітет, і то після того, як вони тричі слізно попросять.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #8 : Вересня 04, 2014, 10:48:56 10:48 »
Таганрогский округ

Не на часі будувати свої імперські плани. Задача номер один - вигнати окупантів, нейтралізувати п'яту колону і провести радикальні реформи. Задача номер два: відбудувати країну на нових принципах, які можна коротко назвати західними і ліберальними. А вже потім, коли Рашка вчергове захлинеться своїм лайном, і коли її регіони підуть вразнос, тоді можна буде розглянути прохання всяких кубаней про їх прийняття під український суверенітет, і то після того, як вони тричі слізно попросять.
І то не включати їх в склад України, а просто взяти під свій протекторат, ввести, якщо буде потрібно, війська для контролю і захисту. Можна інтегрувати економіки, дозволити використання гривні як платіжного засобу, допомогти їм вести ЗЕД ч-з Україну. Але контроль на кордонах залишити, громадянство не давати (хіба що окремим в індивідуальному порядку), до виборів недопускати, нехай вибирають свої місцеві органи влади і керують собі ...

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: Боснія vs Придністров'я
« Reply #9 : Вересня 04, 2014, 10:53:36 10:53 »
если бы была уверенность, что на Донбассе и Крыму все закончится, можно было бы пойти по сценарию Приднестровья.
но такой уверенности нету, потому нам придется тратить значительные ресурсы на укрепление обороноспособности страны.