Автор Тема: ПАП про полученую поддержку НАТО - это то чго мы хотели...  (Прочитано 987 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
хм.....


может мало хотели? ))))


но вообще новось хорошая
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Повторюсь, прошу вибачення

по суті Порошенко висунув ультиматум Хуйлові, або завтра до 14.00 хуйло погоджується на наш мирний план, або
далі М. Гонгадзе і інші джерела заявили, що на протязі 36 годин буде заявлено про військову допомогу НАТО і США, в Чорне море входять 14 кораблів НАТО, навчання можуть перенести з Яворівського полігону в Крим чи Донбас
санкції, я так розумію будуть оголошені після 14.00

отже для хуйла провели останню лінію, цікаво, що хуйло зробить?
а ще одне, сьогоднішня атака на Маріуполь, це просто подарунок нам і НАТО від хуйла, щоб переконати всіх, хто ще вагався

спеціально для панів "всьо пропало" і "нас зливають"
(не від себе, а цитата)

"якщо здається, що "всьо пропало" - перерахуйте на АТО 5 грн.,
якщо здається, що "нас зливають" - перерахуйте на АТО 1000 грн.,
якщо не допомагає - ідіть працювати у волонтери,
якщо і на далі не допомагає - автомат в руки і на передову"

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Скажу коротко. Обама і остання риска речі несумісні.  Схоже знову послали Пороха шукати "мирне розв`язання" проблеми. А шкода.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
ну не знаю. Я прочитав оце

НАТО підтримує рішучі двосторонні дії своїх членів щодо надання військово-технічної допомоги Україні.

Про це заявив президент Петро Порошенко після зустрічі з главами США, Британії, Німеччини, Франції та Італії, передає його прес-служба.

Порошенко сказав, що "унікальний формат зустрічі демонструє підтримку країнами НАТО територіальної цілісності України".

"Є розуміння, що, підтримуючи Україну, підтримуючи мир, стабільність і деескалацію ситуації на Сході, вони підтримують стабільність Європи та світу", - сказав президент.

Він також розповів, що "в резолюції Саміту НАТО буде чітке твердження, що Україна має підтримку з боку НАТО".

Визначальним, за його словами, буде рішення щодо залучення України до спеціальної програми, де будуть створені 4 трастові фонди, які сприятимуть вирішенню питань логістики, комунікації, кіберзлочинності, соціальної реабілітації поранених.

В декларації буде зазначено, що НАТО, підтримує двосторонні рішучі дії країн-членів щодо забезпечення військово-технічної підтримки для України.

"Це - саме те, чого ми чекали", - резюмував Порошенко.

Він також зазначив, що у четвер буде обговорено координацію подальших дій, в тому числі в питанні застосування санкцій.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/4/7036798/

Найвизначніше з усього це логістика. Все решта так собі
... і хай Росія згине як держава

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Найвизначніше це зброя. Зброї знову не дали.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Цитувати
НАТО, підтримує двосторонні рішучі дії країн-членів щодо забезпечення військово-технічної підтримки для України.

тобто, зброю будуть постачати конкретні країни, НАТО їм це дозволяє і підтримує

врахуйте, що більшість НАТОвців - це голодранці і халявщики. Які і самі нічого не мають, щоб ще давати Україні
з 28 членів НАТО лише 4 країни дотримуються запалнованих 2% витрат ВВП на оборону (зі слів мін. оборони Британії)

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Цитувати
НАТО, підтримує двосторонні рішучі дії країн-членів щодо забезпечення військово-технічної підтримки для України.

тобто, зброю будуть постачати конкретні країни, НАТО їм це дозволяє і підтримує

врахуйте, що більшість НАТОвців - це голодранці і халявщики. Які і самі нічого не мають, щоб ще давати Україні
з 28 членів НАТО лише 4 країни дотримуються запалнованих 2% витрат ВВП на оборону (зі слів мін. оборони Британії)

Нам хватит и поставок от одних США.
Лишь бы они были.