Автор Тема: Договоренности о поставках высокоточного оружия достигнуты!  (Прочитано 1213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
Договоренности о поставках высокоточного оружия достигнуты!

Неплохо бы начать с такого


Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Сначала чем-то нужно обезопасить воздух

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Высокоточные, оно, конечно, хорошо. Но дорого, да и самое новое не дадут, мало ли кому попадёт.
А вот я такое нашёл на УП в комментариях

Польща зараз отримає нові військові бази США та буде не без допомоги США переозброювати власні збройні сили. Вже у Польщі є танки Леопард -128шт та американські літаки F-16 -48шт. Але в Польщі ще є тисячі одиниць радянської техніки та зброї яку можна викупити для українських збройних сил 32шт Міг-29, 31шт Мі-24, 41шт Мі-8, 818шт танків Т-72 різних модифікацій, 1297шт БМП-1, 376шт БРДМ-2, 235шт Градів, 522шт САУ Гвоздіка 122мм, 64шт. ЗРК Оса, 120шт. ЗРК Бук, 246шт. ПРЗРК Стрела, 36шт ЗСУ Шілка, 404шт зеніток ЗУ-23, 400 шт ПТУРів різних модифікацій, автомати, кулемети, патрони, гранати, є дуже цікавий польський малий зенітно-ракетний комплекс POPRAD який стріляє ракетами як у ПЗРК, який можна змонтувати на джипі щоб збивати безпілотники, гелікоптери та літаки прямо над передовими військовими частинами. Крім цього в Польщі є купа інших більш та менш сучасних озброєнь які теж можна спробувати викупити.

Вот это бы богатство нам! Вроде НАТО уже разрешило своим членцам продавать... Интересно, оно такое же раз укомплектованные, как тут показывали наше?
 :upa
« Останнє редагування: Вересня 04, 2014, 10:14:09 22:14 від EZelenyk »
Sapere aude

  • Гість
Сначала чем-то нужно обезопасить воздух

Украинская ПВО говорят одна из лучших в Восточной Европе.
Именно наши расчёты сбили 21 самолёт хуйла в Грузии. Ну, говорят так, хочу в это верить.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Сначала чем-то нужно обезопасить воздух

Украинская ПВО говорят одна из лучших в Восточной Европе.
Именно наши расчёты сбили 21 самолёт хуйла в Грузии. Ну, говорят так, хочу в это верить.

Проблема не в Українській ППО, а в Російсько-Сепаратистській.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Сначала чем-то нужно обезопасить воздух

Ти нічим крім літаків та дронів його не зможеш унебезпечити.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Сначала чем-то нужно обезопасить воздух

Украинская ПВО говорят одна из лучших в Восточной Европе.
Именно наши расчёты сбили 21 самолёт хуйла в Грузии. Ну, говорят так, хочу в это верить.

Проблема не в Українській ППО, а в Російсько-Сепаратистській.

ППО давлять авіацією, котру давлять ППО. Така, блядь, діалектика. Сепарську і хуйловську ППО на нашій теріторії давити можна. Проблема з хуйловськой за кордоном.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Оце непогана річ

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Сначала чем-то нужно обезопасить воздух

Украинская ПВО говорят одна из лучших в Восточной Европе.
Именно наши расчёты сбили 21 самолёт хуйла в Грузии. Ну, говорят так, хочу в это верить.

Проблема не в Українській ППО, а в Російсько-Сепаратистській.

ППО давлять авіацією, котру давлять ППО. Така, блядь, діалектика. Сепарську і хуйловську ППО на нашій теріторії давити можна. Проблема з хуйловськой за кордоном.

Можна, але стратегія та планування потрібні та більш потужний та різноманітний повітряний флот.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Непогано було б швиденько продемонструвати в дii
щоб застудити гарячi голови