Автор Тема: Не знаю, стоит ли уподобляться?  (Прочитано 1622 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Не знаю, стоит ли уподобляться?
« : Вересня 05, 2014, 12:04:42 00:04 »
Хуйло понятно быкует, думает с позиции силы. То есть войск на нашей территории нет, хотя десантники их блукают оказывается. Сейчас Мариуполь  и раньше наши войска обстреливались прямо с рашкиной территории. Если один раз подтянуть скрытно грады и ипануть места скоплений и артилерию кацапов прмо на рашкиной территории? Конечно в ответ заорать что кацапы все придумали и брешут как всегда? Зассым дразнить тигра и будем лебезить или таки епанем?
Тигра все равно залезет, а от удара военная польза будет сильная. Что делать?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #1 : Вересня 05, 2014, 12:11:57 00:11 »
Хуйло понятно быкует, думает с позиции силы. То есть войск на нашей территории нет, хотя десантники их блукают оказывается. Сейчас Мариуполь  и раньше наши войска обстреливались прямо с рашкиной территории. Если один раз подтянуть скрытно грады и ипануть места скоплений и артилерию кацапов прмо на рашкиной территории? Конечно в ответ заорать что кацапы все придумали и брешут как всегда? Зассым дразнить тигра и будем лебезить или таки епанем?
Тигра все равно залезет, а от удара военная польза будет сильная. Что делать?

З чисто військової точки зору це розумно і правільно.
Але ми не знаємо всіх розкладів, і що саме там мутять діпломати.
Що би прийняти рішення як вірно поступити треба мати більше інфи.
Але в любому випадку, це може дуже сильно охолодити бажання воювати проти нас.
А може бути і навпаки.
Тут вже не вгадаєш як поступити мудріше.
НМД зараз було би розумною тактикою окопатись, перейти до оборони, готуючись до контратак і наступу, в місцях які перспективні в цьому плані.
Але наразі оборона і винищення як можна більшої кількості живої сили та техніки противника.
При наступі атакуюча сторона втарчає як мінімум в чотире раза біьльше сил ніж ті хто обороняються. В чотире це мінімум, може бути і в десять чи навіть і сорок якщо повзе. :)
Ну якщо оборона зроблена грамотно і правільно звичайно і оборонятись є чим.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 12:37:13 00:37 від Askold »

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #2 : Вересня 05, 2014, 12:14:08 00:14 »
Если голосовать - я лично за.
То есть границы нет или не имеет значения.
Проблема только в точности огня.
Врать при этом не обязательно. И подтверждать\комментировать\опровергать тоже. Пусть эксперты-криминалисты розбираются. И не один раз, а постоянно, круглосуточно. Хватило бы только ракет, снарядов и точности.

Нам не надо наступать (пока что). Нужно просто уничтожать\захватывать\брать в плен живую силу и технику рашистов. На максимальных дистанциях (на любых дистанциях вплоть до нуля).

По-моему, их сейчас дофига и на нашей территории.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 12:26:10 00:26 від com »

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #3 : Вересня 05, 2014, 12:22:42 00:22 »
При наступі атакуюча сторона втарчає як мінімум в чотире раза біьльше сил ніж ті хто обороняються. В чотире це мінімум, може бути і в десять чи навіть і сорок якщо повзе. :)
Ну якщо оборона зроблена грамотно і правільно звичайно і оборонятись є чим.
То у вас посібник ще 50-х років напевно. В сучасному світі навпаки, оборона несе більші втрати(крім великих міст), бо атакуючий не стиснений ні в маневрі, ні в методах. Будь-який дот - це братська могила. Якщо нема переваги в повітрі(або масового та супер ефективного ПВО, що робить безпольотну зону), то дупа зразу, без варіантів. Всі стаціонарні цілі зразу розкриваються, і ти бігаєш рятуючи своє життя, а ворожа артилерія і авіація бавляться в гру "попади тапком в таргана".
« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 12:33:04 00:33 від Cortex »

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #4 : Вересня 05, 2014, 12:32:20 00:32 »
Если голосовать - я лично за.
То есть границы нет или не имеет значения.
Проблема только в точности огня.
Врать при этом не обязательно. И подтверждать\комментировать\опровергать тоже. Пусть эксперты-криминалисты розбираются. И не один раз, а постоянно, круглосуточно. Хватило бы только ракет, снарядов и точности.

Нам не надо наступать (пока что). Нужно просто уничтожать\захватывать\брать в плен живую силу и технику рашистов. На максимальных дистанциях (на любых дистанциях вплоть до нуля).

По-моему, их сейчас дофига и на нашей территории.

Вроде как все логично. Склоняюсь ипануть и ничего не объяснять. Пусть воют, а нам и так все понятно. Конечно кацапское население пропаганда отъединодушит ещо сильнее, но стоит ли обращать внимание на рабов? Они ничего не решают. Но если этот шаг спасет хоть одного нашего хлопца, то неверно стоит. Тут уже у нас был опыт и на форуме мне многие оппонировали(мягко сказано) что если не так То Хуйло введет войска. Вроде как делали все в малодушной манере и косвенно подлизывали хуйловские яйца, а тот все равно ввел. Щас бы сука повозил этих гавнюков мордой об монитор, но процедура долгая -их полфорума было. Таки жесткость думаю нужно проявлять.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #5 : Вересня 05, 2014, 12:32:55 00:32 »
Думаю , що " в'єбашить " ще час буде . Звичайно прикро , що в'єбашить треба вже зараз , але не можна ( дипломатія і таке інше ) . Інша справа , що можна б було задіяти декілька диверсійних груп і накрити , або захопити там пару батарей і йобнути з них по решті які викотились на позиціі , або прямо по табору сил РФ . Але це мені легко тут планувати , напевно все складніше .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #6 : Вересня 05, 2014, 12:34:08 00:34 »
Думаю , що " в'єбашить " ще час буде . Звичайно прикро , що в'єбашить треба вже зараз , але не можна ( дипломатія і таке інше ) . Інша справа , що можна б було задіяти декілька диверсійних груп і накрити , або захопити там пару батарей і йобнути з них по решті які викотились на позиціі , або прямо по табору сил РФ . Але це мені легко тут планувати , напевно все складніше .

Для этого нужны шахиды или комикадзе. Нужно понимать что хлопцы назад не вернутся.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #7 : Вересня 05, 2014, 12:39:15 00:39 »


Для этого нужны шахиды или комикадзе. Нужно понимать что хлопцы назад не вернутся.

Ну я на відео бачив , то гради там не щільно стоять . Тим більше вони там всі на росслабоні і можливо бухі . Так що шанс втекти є . ... Ну не знаю .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #8 : Вересня 05, 2014, 12:43:57 00:43 »


Для этого нужны шахиды или комикадзе. Нужно понимать что хлопцы назад не вернутся.

Ну я на відео бачив , то гради там не щільно стоять . Тим більше вони там всі на росслабоні і можливо бухі . Так що шанс втекти є . ... Ну не знаю .

Это возможно может быть(я тоже не военный, не знаю) если въепошить встречным клином, дескать заблудились тоже. И так же быстро отойти.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #9 : Вересня 05, 2014, 12:47:28 00:47 »
Кстати говоря, почему сознательные кацапы не устроили рельсовую войну на подъездах к нашей границе?
Пустить пару эшелонов под откос с живой силой -  я посчитал где-то 800 грн стоит. Зато все шито и крыто - коров пасу, не видишь?

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #10 : Вересня 05, 2014, 12:54:28 00:54 »
А от я, наприклад, вважаю, що цього робити ні в якому разі не можна.

Бо інші країни на нашому боці саме тому,  що ми не такі як хуйло...

Але треба відійти на безпечну відстань і єбошити все, що тільки перетне наш кордон...

Зі я не військовий, а "гуманітарій"...

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #11 : Вересня 05, 2014, 01:03:33 01:03 »
Кстати говоря, почему сознательные кацапы не устроили рельсовую войну на подъездах к нашей границе?
Пустить пару эшелонов под откос с живой силой -  я посчитал где-то 800 грн стоит. Зато все шито и крыто - коров пасу, не видишь?
Одобряю.
Только правильнее рельсовая, трубная, техногенная война не обязательно кацапами.
Иначе эту войну просто не выиграть. Жертв у нас уже сейчас немеряно, особенно гражданских.
В России не должно остаться ни одного военного, ни одного патрона и никакого оружия.
Или - вариант № 2 - полная капитуляция России и выплата репараций, восстановление всего разрушенного.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=14136.msg343193#msg343193
« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 01:17:13 01:17 від com »

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #12 : Вересня 05, 2014, 01:12:18 01:12 »
А от я, наприклад, вважаю, що цього робити ні в якому разі не можна.

Бо інші країни на нашому боці саме тому,  що ми не такі як хуйло...

Але треба відійти на безпечну відстань і єбошити все, що тільки перетне наш кордон...

Зі я не військовий, а "гуманітарій"...

нема такоi зброi яка може влучити в конвой бтр рухаючийся на 60 км/год

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #13 : Вересня 05, 2014, 01:20:35 01:20 »

нема такоi зброi яка може влучити в конвой бтр рухаючийся на 60 км/год

Есть. Мины и фугасы.

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #14 : Вересня 05, 2014, 01:23:56 01:23 »
А от я, наприклад, вважаю, що цього робити ні в якому разі не можна.

Бо інші країни на нашому боці саме тому,  що ми не такі як хуйло...

Але треба відійти на безпечну відстань і єбошити все, що тільки перетне наш кордон...

Зі я не військовий, а "гуманітарій"...

нема такоi зброi яка може влучити в конвой бтр рухаючийся на 60 км/год
А хіба гради та арта не накриє, якщо ділянка (в даному випадку наприклад траса) вже пристріляна?

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #15 : Вересня 05, 2014, 01:35:47 01:35 »
А от я, наприклад, вважаю, що цього робити ні в якому разі не можна.

Бо інші країни на нашому боці саме тому,  що ми не такі як хуйло...

Але треба відійти на безпечну відстань і єбошити все, що тільки перетне наш кордон...

Зі я не військовий, а "гуманітарій"...

нема такоi зброi яка може влучити в конвой бтр рухаючийся на 60 км/год
Якщо рухається, то двигуни працюють і випромінюють ціле-вказання для систем з наведенням по такому випромінюванню.
Можливо, у нас таких систем немає, а взагалі в світі є, наприклад, в США.
+Авіація. Але авіація наша зараз не захищена, або недостатньо захищена. Дуже великі втрати.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #16 : Вересня 05, 2014, 06:08:17 06:08 »
Хуйло понятно быкует, думает с позиции силы. То есть войск на нашей территории нет, хотя десантники их блукают оказывается. Сейчас Мариуполь  и раньше наши войска обстреливались прямо с рашкиной территории. Если один раз подтянуть скрытно грады и ипануть места скоплений и артилерию кацапов прмо на рашкиной территории? Конечно в ответ заорать что кацапы все придумали и брешут как всегда? Зассым дразнить тигра и будем лебезить или таки епанем?
Тигра все равно залезет, а от удара военная польза будет сильная. Что делать?

Если иметь целью зарезать всю международною помощь - то да, таки стоит  :smiley23:
Contra Spem Spero

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #17 : Вересня 05, 2014, 10:11:48 10:11 »

Если иметь целью зарезать всю международною помощь - то да, таки стоит  :smiley23:

Может и так. Но пока помощи нет, один пиздешь голимый стоит и озабоченность

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Не знаю, стоит ли уподобляться?
« Reply #18 : Вересня 05, 2014, 10:14:36 10:14 »

Если иметь целью зарезать всю международною помощь - то да, таки стоит  :smiley23:

Может и так. Но пока помощи нет, один пиздешь голимый стоит и озабоченность

Дуже довго вони роздупляються, але насправді по їх понятіям вони все роблять з рекативною швидкістю, і небувалою щедрістю.
Так що не треба їх надмірно критикувати, вони насправді нам нічого не винні.