Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни2014(Лайфньюз не пропонувати)частина№10  (Прочитано 199953 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча







Прес-центр АТО

35 мин. ·
.

Зміни в оперативній обстановці
 станом на 07.00 09 вересня
 Минула ніч пройшла без втрат. Збройні Сили України утримують встановлені раніше позиції. Без порушень домовленості про не відкриття вогню.
Разом з тим, продовжуються обстріли позицій і блокпостів сил АТО. Зокрема чотири рази з застосуванням мінометів та установок БМ 21 «Град» було обстріляно аеродром Донецьк. Також терористи провели обстріли позицій наших військ неподалік населених пунктів Роднікове, Докучаєвськ, Тоненьке, Дебальцево.
Я чего то не понимаю?

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».

Российские войска и террористы продолжают грубо нарушать условия перемирия, обстреливая позиции украинских войск, в т.ч. с применением тяжелых вооружений.

Позиции украинских подразделений на территории аэропорта в Донецке были обстреляны 4 раза: 2 раза из минометов и 2 раза с применением РСЗО БМ-21 «Град».

Также из РСЗО БМ-21 «Град» обстрелян базовый лагерь украинских войск близ н.п.Тоненькое.

Из минометов обстреляны позиции ВС Украины близ н.п.Докучаевск.

Также из минометов обстрелян блок-пост украинских войск близ н.п.Дебальцево.

Террористы с применением стрелкового оружия совершили попытку атаки на опорный пункт украинских войск близ н.п.Родниковое. Штурм был отбит.

Украинские военнослужащие соблюдают условия перемирия и открывают исключительно ответный огонь.

ИС
ігнор Квант

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
видео 21+ . Луганск морг.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Прес-центр АТО
35 мин. ·
Зміни в оперативній обстановці
 станом на 07.00 09 вересня
 Минула ніч пройшла без втрат. Збройні Сили України утримують встановлені раніше позиції. Без порушень домовленості про не відкриття вогню.
Разом з тим, продовжуються обстріли позицій і блокпостів сил АТО. Зокрема чотири рази з застосуванням мінометів та установок БМ 21 «Град» було обстріляно аеродром Донецьк. Також терористи провели обстріли позицій наших військ неподалік населених пунктів Роднікове, Докучаєвськ, Тоненьке, Дебальцево.
Я чего то не понимаю?
А что тут понимать, прямым текстом говорится: мы соблюдаем перемирие, а они нет.

Offline Аксельбант

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2690
  • Стать: Чоловіча
:smilie10: Я практически в панике, если этому  можно этому верить . У нас пока не вижу подтверждения.

Забавно. По карте те поселки и города в которых наши войска покрашены в сепаров. Вопрос - какого хрена тогда их обстреливать из минометов?

Короче - уберите нахрен эту карту. Это будет самое разумное.
Come out yee Black and Tan

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
:smilie10: Я практически в панике, если этому  можно этому верить . У нас пока не вижу подтверждения.

Забавно. По карте те поселки и города в которых наши войска покрашены в сепаров. Вопрос - какого хрена тогда их обстреливать из минометов?

Короче - уберите нахрен эту карту. Это будет самое разумное.

Дело в том, что еще вчера там очень многое соответствовало нашим публикациям, а сегодня вот такое вот :Sho_za:
Может кто-то предупреждает :smilie8:
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Якщо майже у всіх наших військових та військових частин службова пошта на mail.ru та yandex.ru - можете оцінити рівень ідіотизму, який панує в нашій армії...

А нельзя в приказном порядке этот идиотизм изменить?
ігнор Квант

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Якщо майже у всіх наших військових та військових частин службова пошта на mail.ru та yandex.ru - можете оцінити рівень ідіотизму, який панує в нашій армії...

А нельзя в приказном порядке этот идиотизм изменить?
а кто такой приказ отдаст? не президент же будет его издавать.
а в МО кремлебот на кремлеботе сидит. таких приказов они делать не будут.
тут можно рассчитывать лишь на сознательность самих командиров.

вот например харьковское УСБУ юзает свой сервер. и делают замечания тем, кто с мыла.ру или хуяндекса им письма шлет
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Якщо майже у всіх наших військових та військових частин службова пошта на mail.ru та yandex.ru - можете оцінити рівень ідіотизму, який панує в нашій армії...

А нельзя в приказном порядке этот идиотизм изменить?

і зупинити настання зими теж наказом можна. Тільки всеодно зима прийде і ящики будуть на маіл.ру.
Та навіть крутіше! Була тут роздруківка з телефонами і поштовими скринькам про набір добровольців в Армію. Зроблена вона була МО. Так там добра половина ящиків маіл.ру.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Социально-рекламный ролик отснять и крутить на ТВ  можно насчет зоны ру.
 Может через детей и родственников будет действовать эффективнее :smilie5:
ігнор Квант

Offline Nata

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 802
  • Стать: Жіноча
  • Аннушка уже разлила масло...

Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  13 с

Сегодня 09.09 Кое где и кое кому подошло подкрепление. Кое где и кое кому оно ещё подойдет. Идет ротация ВС. Еще кое где будут сюрпризы...
Бесстрашен не тот, кто ничего не боится, а тот, кто все понял и не отступил

Offline Nata

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 802
  • Стать: Жіноча
  • Аннушка уже разлила масло...

Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  2 мин

Кроме всего прочего, должно начать работать то, что очень долго ждали. Ну в общем идет "перемирие"...
Бесстрашен не тот, кто ничего не боится, а тот, кто все понял и не отступил

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031

Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  2 мин

Кроме всего прочего, должно начать работать то, что очень долго ждали. Ну в общем идет "перемирие"...




звучит страшно до усрачки )))))))))))))))))))


прям какой то   злобный мегазаговор
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
И. о. председателя Луганской облгосадминистрации Ирина Веригина опасается потери юга Луганской области из-за демаркации силами антитеррористической операции утраченных территорий. Об этом она написала на своей странице в Facebook.

"Демаркация позиций, которые сегодня занимает украинская армия, :smilie11: может привести к потере территории юга Луганской области. Это мина замедленного действия", - отметила Веригина.

Ранее советник Президента Украины Юрий Луценко заявил, что сейчас продолжается демаркация позиций, которые занимают украинские войска, и будет создана изолированная "спецзона" в составе целостной Украины. Таким образом, треть территории Донбасса получит особый статус, но в составе целостной Украины, согласно с протоколом о перемирии на Донбассе, подписанным в Минске.
ігнор Квант

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
И. о. председателя Луганской облгосадминистрации Ирина Веригина опасается потери юга Луганской области из-за демаркации силами антитеррористической операции утраченных территорий. Об этом она написала на своей странице в Facebook.

"Демаркация позиций, которые сегодня занимает украинская армия, :smilie11: может привести к потере территории юга Луганской области. Это мина замедленного действия", - отметила Веригина.

Ранее советник Президента Украины Юрий Луценко заявил, что сейчас продолжается демаркация позиций, которые занимают украинские войска, и будет создана изолированная "спецзона" в составе целостной Украины. Таким образом, треть территории Донбасса получит особый статус, но в составе целостной Украины, согласно с протоколом о перемирии на Донбассе, подписанным в Минске.

Що Вірігіна, що Луценко пишуть якусь хуйню , пробачте.  Вірігіна пише про факт, відомий вже пару місяців - що ЗСУ не контролюють південь луганди. Луцик пише взагалі про щось .. невідомо про що. 

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ледокоин Гетьмана
Самые проблемные места нашей обороны получили значительное усиление.
Думаю, что мы больше не услышим никаких криков о панике и окружении...


Хм... загадочное утверждение, но обнадеживающее...

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Хуевый Слуцк ‏@lukakunagilaku  3 мин.
Партизаны Донецка: Еще одним "Градом" сепаров меньше. Пленных не брали....

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Около 600 предприятий уничтожены на Донбассе за время АТО, - ГФС
С начала проведения антитеррористической операции на Донбассе было уничтожено около 600 предприятий, на восстановление которых может уйти десятки миллиардов долларов.


Об этом в эфире телеканала ICTV заявил председатель Государственной фискальной службы Украины Игорь Билоус, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ТСН.

"396 компаний уничтожено в Донецкой области, около 200 компаний - в Луганской. Это те компании, которые восстановить быстро не удастся. Речь идет о физическом уничтожении", - сказал Билоус.

По его словам, материальные потери, причиненные инфраструктуре предприятий военными действиями, являются значительными, поскольку речь идет о большом промышленном регионе.

Фактический ущерб исчисляется десятками миллиардов долларов, его можно будет оценить только после окончания военных действий.

Также Игорь Билоус добавил, что за август Украина недополучила из Донецкой и Луганской областей налогов на общую сумму более 900 миллионов гривен. Источник: http://censor.net.ua/n301797

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Що Вірігіна, що Луценко пишуть якусь хуйню , пробачте.  Вірігіна пише про факт, відомий вже пару місяців - що ЗСУ не контролюють південь луганди. Луцик пише взагалі про щось .. невідомо про що.
Она про другое пишет - я так понял считает, что такая демаркация ведет к замораживанию, и что за эту территорию никто уже не будет воевать.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Що Вірігіна, що Луценко пишуть якусь хуйню , пробачте.  Вірігіна пише про факт, відомий вже пару місяців - що ЗСУ не контролюють південь луганди. Луцик пише взагалі про щось .. невідомо про що.
Она про другое пишет - я так понял считает, что такая демаркация ведет к замораживанию, и что за эту территорию никто уже не будет воевать.

http://sprotyv.info/ru/news/4710-osobyy-status-donbassa-tri-scenariya

У Тимчука сьогодні - про три можливі сценарії розвитку подій. Всі вони базуються на демаркації нинішніх позицій.

Якщо коротко:
 1. «Сверхоптимистичный» сценарий состоит в предоставлении на «особых территориях» (проще говоря, де-факто оккупированных российскими войсками и управляемыми из Москвы бандформированиями) специальных полномочий местным властям в рамках децентрализации власти; а также взятии под контроль госграницы с Россией в этих районах, пусть и в формате «зоны безопасности» с мониторингом и верификацией со стороны ОБСЕ.

2. «Оптимистичный» сценарий состоит в использовании перемирия для выполнения двух важных для Киева задач, с дальнейшим продолжением боевых действий. Первая задача – политическая, проведение выборов в парламент с одновременной демонстрацией международному сообществу нацеленности Киева на мир. Вторая задача –  «организационно-мобилизационная». Она состоит в решении главной проблемы украинских войск: создании необходимых резервов с проведением нового этапа мобилизации. А также проведении перегруппировки войск, доукомплектовании частей и подразделений личным составом, решении проблем обеспечения войск вооружением и военной техникой.

3. «Пессимистичный» сценарий состоит в полной потере Киевом контроля над оккупированными территориями, замораживании конфликта и ухода данных районов Донецкой и Луганской областей под контроль России («приднестровский сценарий»).

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
У Тимчука сьогодні - про три можливі сценарії розвитку подій. Всі вони базуються на демаркації нинішніх позицій...

Что то я не понимаю, в чем заключается "сверхоптимистичный сценарий" - дать побольше полномочий сидящему в Мариуполе Таруте? Или еще лучше - находящемуся в Киеве меру Донецка Лукьянченко?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Тимчук не зовсім правий

Згідно протоколу, російські війська (незаконні збройні формування, війну офіційно не оголошено, тому вони перебувають саме в такому статусі) повинні покинути ці території

Песимістичний сценарій, як і Сверхоптимістичний не потрібен Хуйлу, прийдеться утримувати не просто депресивний регіон, а регіон де знищена вся інфраструктура і промисловість, звідки вже спригнули всі бізнесмени з грошима та звязками і всі розумні, та працьовиті громадяни, регіон без води і світла, регіон на межі гуманітарної катастрофи, регіон насичений зброєю і уродами, які тримають цю зброю в руках.

Я впевнений, що уроди, з настанням холодів, будуть просочуватись в обидві сторони і найблищим часом у рашки на кордоні та прикордонних районах почнуться суттєві проблеми.
 
Холод і голод дуже сильно сприяють розумовій діяльності населення даних районів, особливо, враховуючи ситуацію в звільнених містах. Можна отримати не просто массовий партизанський рух, а повноцінні повстання.

Скажу жахливу річ, але я за те, щоб перемир*я, навіть в тій формі, що є, продовжилось до 1 квітня 2015 р., думаю і на Донбасі, і в Криму кількість людей, які будуть сприймати життя не через телевізор, а через власну сраку суттєво зросте.
Думаю, що самі тупі побачать всі успіхи рюського міра, плюс санкції (навіть діючі) роблять свою справу.

Я боюсь, що ВВХ спробує пробити коридор до Криму, а коли не вийде - просто виведе війська з лугандону і закриє кордон (можливо виведе війська і з Криму) і нам на зиму залишиться регіон з (далі читай вище).
Як варіант, російські війська зачистять всіх терористів, по-перше, щоб не було свідків, по-друге, щоб уникнути пострілів у спину і шухеру в рашці від всяких добровольців.

Мій прогноз, до 01.12.2014 р. все буде зрозуміло, хоча бойові дії можуть продовжуватись ще 2-3 місяці.

Дуже важливі результати виборів, дуже. Потрібна явка більше 50%, а ще краще, щоб коаліція переможців набрала більше 50% не від тих, що прийшли на вибори, а від загальної кількості виборців України.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Якщо майже у всіх наших військових та військових частин службова пошта на mail.ru та yandex.ru - можете оцінити рівень ідіотизму, який панує в нашій армії...

А нельзя в приказном порядке этот идиотизм изменить?
а кто такой приказ отдаст? не президент же будет его издавать.
а в МО кремлебот на кремлеботе сидит. таких приказов они делать не будут.
тут можно рассчитывать лишь на сознательность самих командиров.

вот например харьковское УСБУ юзает свой сервер. и делают замечания тем, кто с мыла.ру или хуяндекса им письма шлет

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/522-2002-%D0%BF


                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

                        П О С Т А Н О В А
                   від 12 квітня 2002 р. N 522
                               Київ

             Про затвердження Порядку підключення до
                 глобальних мереж передачі даних
 
4. Для підключення до глобальних мереж:

     органи виконавчої  влади  та інші державні органи зобов'язані
зареєструвати свій домен у домені .gov.ua;

    інші абоненти зобов'язані зареєструвати свій домен  у  домені
нижчого рівня домену .ua;

    абоненти повинні  зареєструвати  хоча  б одну офіційну адресу
електронної пошти на сервері оператора або на власному сервері.


===

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/891/2001


                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

             Про деякі заходи щодо захисту державних
         інформаційних ресурсів у мережах передачі даних
    1. Кабінету  Міністрів  України  визначити  у  чотиримісячний
строк   порядок   підключення   органів  виконавчої  влади,  інших
державних органів,  а також підприємств,  установ та  організацій,
які одержують, обробляють, поширюють і зберігають інформацію, що є
об'єктом   державної   власності   та   охороняється   згідно   із
законодавством, до іноземних і міжнародних мереж передачі даних, у
тому числі до мережі Інтернет (далі - глобальні мережі).

     2. Департаменту  спеціальних  телекомунікаційних  систем   та
захисту інформації Служби безпеки України затвердити у тримісячний
строк  порядок  захисту   державних   інформаційних   ресурсів   у
інформаційно-телекомунікаційних  системах  та забезпечити контроль
за додержанням цього порядку
.

-----
думаю коментарі не потрібні ???
« Останнє редагування: Вересня 09, 2014, 12:22:08 12:22 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Тимчук не зовсім правий

Згідно протоколу, російські війська (незаконні збройні формування, війну офіційно не оголошено, тому вони перебувають саме в такому статусі) повинні покинути ці території

Песимістичний сценарій, як і Сверхоптимістичний не потрібен Хуйлу, прийдеться утримувати не просто депресивний регіон, а регіон де знищена вся інфраструктура і промисловість, звідки вже спригнули всі бізнесмени з грошима та звязками і всі розумні, та працьовиті громадяни, регіон без води і світла, регіон на межі гуманітарної катастрофи, регіон насичений зброєю і уродами, які тримають цю зброю в руках.

Я впевнений, що уроди, з настанням холодів, будуть просочуватись в обидві сторони і найблищим часом у рашки на кордоні та прикордонних районах почнуться суттєві проблеми.
 
Холод і голод дуже сильно сприяють розумовій діяльності населення даних районів, особливо, враховуючи ситуацію в звільнених містах. Можна отримати не просто массовий партизанський рух, а повноцінні повстання.

Скажу жахливу річ, але я за те, щоб перемир*я, навіть в тій формі, що є, продовжилось до 1 квітня 2015 р., думаю і на Донбасі, і в Криму кількість людей, які будуть сприймати життя не через телевізор, а через власну сраку суттєво зросте.
Думаю, що самі тупі побачать всі успіхи рюського міра, плюс санкції (навіть діючі) роблять свою справу.

Я боюсь, що ВВХ спробує пробити коридор до Криму, а коли не вийде - просто виведе війська з лугандону і закриє кордон (можливо виведе війська і з Криму) і нам на зиму залишиться регіон з (далі читай вище).
Як варіант, російські війська зачистять всіх терористів, по-перше, щоб не було свідків, по-друге, щоб уникнути пострілів у спину і шухеру в рашці від всяких добровольців.

Мій прогноз, до 01.12.2014 р. все буде зрозуміло, хоча бойові дії можуть продовжуватись ще 2-3 місяці.

Дуже важливі результати виборів, дуже. Потрібна явка більше 50%, а ще краще, щоб коаліція переможців набрала більше 50% не від тих, що прийшли на вибори, а від загальної кількості виборців України.

Взимку буде гуманітарна катастрофа і винна в цьому буде Україна і буде виправдовуватись і буде годувати і рятувати мирне населення разом з терористами, ну куди без них.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Взимку буде гуманітарна катастрофа і винна в цьому буде Україна і буде виправдовуватись і буде годувати і рятувати мирне населення разом з терористами, ну куди без них.

А вот тут как раз и надо будет в Киеве пикеты организовывать и требовать прекратить дотировать "кормильцев".

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
моє бачення сценаріїв розвитку

1. Супероптимістичний - Хуйло виконає протокол, виведе війська і добровольців, закриє кордон, наші силовики візьмуть під контроль всю територію Донецької та Луганської областей, для збереження обличчя буде прийнятий формальний закон про спеціальний статус, в замін не буде нових санкцій, торги по Криму продовжаться. Можливо Україна не вступить в НАТО, а просто отримає статус союзника.

2. Оптимістичний - Хуйло спробує пробити коридор до Криму, після того, як спроба провалиться, виведе війська, залишивши добровольці та озброєння. Ситуація повернеться до стану 20.08.2014 р. і нам доведеться знову відбивати території і міста. Кордон буде вікритий і рашка буде постачати зброю і живу силу. Нові санкції і військові успіхи ЗСУ змусять Хуйло перейти до варіанту номер 1 або номер 3.

3. Песимістичний - Хуйло, після провалу спроби пробити коридор в Крим малими силами, нанесе повноцінний удар по Україні всіма силами і по всіх напрямках. Повномасштабна війна, як наслідок припинення постачання нафти та газу в Європу, санкції по самі гланди, збройна підтримка України, десятки, а то і сотні тисяч жертв, розвал рашки.

4. Суперпесимістичний сценарій - переростання варіанту 3 у повноцінну світову війну з використанням ЯЗ, як варіант превентивний удар НАТО по ЯЗ на території рашки. В цьому варіанті Україна вже мало кого буде цікавити і є шанс обійтись без використання ЯЗ на нашій території.

При будь-якому розвитку подій, нам треба проводити вибори, проводити реформи, підсилювати армію, озброюватись і працювати.
Я впевнений, що ми переможемо, стратегічно ми вже перемогли, тепер треба дотиснути.

Слава Україні

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Что то я не понимаю, в чем заключается "сверхоптимистичный сценарий" - дать побольше полномочий сидящему в Мариуполе Таруте? Или еще лучше - находящемуся в Киеве меру Донецка Лукьянченко?

Сприймайте це простіше .
АТО завершено ( ми і надалі будемо називати це АТО за звичкою ) .
Чи була АТО проведена правильно ? Так
Чи досягла АТО поставленої задачі ? Ні .
Безсумніву , що дні Лугандону на Донеччині і Луганщині були ліченими .
Вторгнення регулярної армії Росії поставило на АТО крапку .
Для розпочаття фази визвольної війни , очевидно , що наявних сил задіяних в АТО замало .
Мир буде тривати до моменту " Ч" .
За моєю думкою військові дії розпочнуться одночасно на Донбасі і в Криму .
Коли ? Відповіді в мне на це зараз немає .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Взимку буде гуманітарна катастрофа і винна в цьому буде Україна і буде виправдовуватись і буде годувати і рятувати мирне населення разом з терористами, ну куди без них.

А вот тут как раз и надо будет в Киеве пикеты организовывать и требовать прекратить дотировать "кормильцев".

Тих хто буде переживати за мирних буде значно більше, бо ми ж гуманна нація.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
будемо рятувати, годувати і обігрівати, тільки у варіанті виведення всіх незаконних збройних формувань і закриття кордону, що повинні підтвердити ОБСЄ, інакше Хуйло порушило протокол, далі санкції і повернення до ситуації 3.09.14 р., тільки в гіршій для Хуйла ситуації, зима ближче і простір для маневру зменшиться, як на зовнішній, так і внутрішній арені.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
будемо рятувати, годувати і обігрівати, тільки у варіанті виведення всіх незаконних збройних формувань і закриття кордону, що повинні підтвердити ОБСЄ, інакше Хуйло порушило протокол, далі санкції і повернення до ситуації 3.09.14 р., тільки в гіршій для Хуйла ситуації, зима ближче і простір для маневру зменшиться, як на зовнішній, так і внутрішній арені.

оптиміст, ви однак,
але варіант виведення НЗФ тільки один - силовий,
до нього не готові ні Україна ні Захід, морально не готові
« Останнє редагування: Вересня 09, 2014, 12:39:57 12:39 від Читач »
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!