Автор Тема: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує  (Прочитано 19036 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #60 : Вересня 05, 2014, 10:48:16 22:48 »
А теперішня влада у нас хто за граблями 17-го року ХХ-го ст. есдеки чи есери?
Мне до пятой точки кто там есдеки или есеры я кухарок во власти видеть не хоче
та нічо так, не найгірший варіант,
тут на форумі, наприклад, навіть багатьом подобається...
Ну а Вас что тогда тут держит? Или думаете что без Вас тут все рухнет

я поговорити приходжу, а ви про що подумали?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #61 : Вересня 05, 2014, 10:48:55 22:48 »
...
Дякую, рана у нього на макушці. Але чомусь навіть шкіру голови не зшивали, бо коли шиють, то бриють голову. Чому стільки крові? Для фото?

Всю голову не бреют. Ране НЕ на макушке.
Вы считаете, что ему в больнице налили на бинт томатного соку для фото?

Так як голова кругла, то кров ротікається до низу. Дивимся, кров розтеклася в районі макушки, навіть до "лоба не дотекла".



Але у студії у нього макушка ціла, а замотаний лоб? Дивно



Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #62 : Вересня 05, 2014, 10:49:01 22:49 »


Дякую, рана у нього на макушці. Але чомусь навіть шкіру голови не зшивали, бо коли шиють, то бриють голову. Чому стільки крові? Для фото?

Ну, справедливости ради раны на голове они сильно кровоточивые. Только вот тампон бод бинтом на лбу, а кровь почему-то на макушке.

Если он лежал на спине, то кровь сочилась в верхнюю часть перевязки.

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #63 : Вересня 05, 2014, 10:50:11 22:50 »
Я не можу зрозуміти, а що у Парасюка з головою? Навіщо йому такий бинт намотали?
Якщо на голові проводять операцію (навіть просто шиють), то голову бриють. У нього коси наче на місці "прилизані". Навіщо цей бинт. Що за кумедія?
Так а что у него за ранение? Может там что то легкое-поверхностное. Да и времени не так уж много прошло.
Я например после Донецкого митинга 5 марта с такой вот повязкой ровно неделю проходил - пока швы не сняли. Ничего не брили - просто коротко состригли волосы, там где повреждения были.   

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #64 : Вересня 05, 2014, 10:50:24 22:50 »

я поговорити приходжу, а ви про що подумали?

А-а-а, ну поговорите. Если это можно так назвать
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline OldMouse

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 88
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #65 : Вересня 05, 2014, 10:52:16 22:52 »
Как быстро и ловко, тему свернули к тому, насколько канонична у Парасюка рана....
Работаю люди... Молодцы...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #66 : Вересня 05, 2014, 10:52:35 22:52 »
Да отцепитесь вы уже от головы парасюка.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #67 : Вересня 05, 2014, 10:53:10 22:53 »
Та ну, щось ви дуже прискіпливі. :smilie8: Парасюк ще нормально виглядає і мислить адекватно, на відміну від деяких там присутніх. Але мене цікавить, чому піарять тільки добровольчі батальйони, а ні одного воїна ЗСУ (не генерала) в студію ніколи не запрошують. Так, наче їх думка нікого не цікавить. Не проплачено піар?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #68 : Вересня 05, 2014, 10:53:24 22:53 »
а шо, Нюсю обсуждать? Насколько это говно говнисто?

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #69 : Вересня 05, 2014, 10:56:10 22:56 »
...
Дякую, рана у нього на макушці. Але чомусь навіть шкіру голови не зшивали, бо коли шиють, то бриють голову. Чому стільки крові? Для фото?

Всю голову не бреют. Ране НЕ на макушке.
Вы считаете, что ему в больнице налили на бинт томатного соку для фото?
А может кетчупом помазали? Зачем накладывать повязку поверх волос?, если столь сильное кровотечении - почему не сбрили волосы?, большое количество крови может говорить о том что повязка плохо наложена - но почему нет подтеков вниз? :smilie11:
sine ira et studio

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #70 : Вересня 05, 2014, 10:57:22 22:57 »
...
Дякую, рана у нього на макушці. Але чомусь навіть шкіру голови не зшивали, бо коли шиють, то бриють голову. Чому стільки крові? Для фото?

Всю голову не бреют. Ране НЕ на макушке.
Вы считаете, что ему в больнице налили на бинт томатного соку для фото?
А может кетчупом помазали? Зачем накладывать повязку поверх волос?, если столь сильное кровотечении - почему не сбрили волосы?, большое количество крови может говорить о том что повязка плохо наложена - но почему нет подтеков вниз? :smilie11:
на голове даже минимальная царапина приводит к жуткому кровотечению.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #71 : Вересня 05, 2014, 10:58:24 22:58 »
Как быстро и ловко, тему свернули к тому, насколько канонична у Парасюка рана....
Работаю люди... Молодцы...

ну так, не про Шуфрича ж їм говорити...
от наприклад, він у своїй промові в студії часто казав, "ми работалі"  "ми дєлалі" "ми дастіглі"
і нікого ні в студії ні тут не зацікавило хто вони такі ті "ми" яка зі сторін переговорів:
Україна?
ДНР?
ЛНР?
Росія?
кого представляв Шуфрич під тим загадковим "ми"?
загадковим для мене, принаймні...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #72 : Вересня 05, 2014, 10:58:45 22:58 »


Дякую, рана у нього на макушці. Але чомусь навіть шкіру голови не зшивали, бо коли шиють, то бриють голову. Чому стільки крові? Для фото?

Ну, справедливости ради раны на голове они сильно кровоточивые. Только вот тампон бод бинтом на лбу, а кровь почему-то на макушке.

Если он лежал на спине, то кровь сочилась в верхнюю часть перевязки.

А з чого взяли, що він лежав? Наче ж в машині їхав до лікарні. Там не сильно полежиш. Та й сидить він, а не лежить.

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #73 : Вересня 05, 2014, 10:59:08 22:59 »
Зачем накладывать повязку поверх волос?, если столь сильное кровотечении - почему не сбрили волосы?, большое количество крови может говорить о том что повязка плохо наложена - но почему нет подтеков вниз? :smilie11:
Большое количество крови может говорить о том, что повязку просто долго не меняли.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #74 : Вересня 05, 2014, 10:59:24 22:59 »
на голове даже минимальная царапина приводит к жуткому кровотечению.

піздьож
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #75 : Вересня 05, 2014, 10:59:51 22:59 »
а шо, Нюсю обсуждать? Насколько это говно говнисто?
Давайте обсуждать Шлосберга вернее, то что он рассказал
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #76 : Вересня 05, 2014, 11:01:16 23:01 »
парасюк похоже тоже на выборы собрался

Ну і правильно. Чо б і ні, якщо є нагода

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #77 : Вересня 05, 2014, 11:02:36 23:02 »
Зачем накладывать повязку поверх волос?, если столь сильное кровотечении - почему не сбрили волосы?, большое количество крови может говорить о том что повязка плохо наложена - но почему нет подтеков вниз? :smilie11:
Большое количество крови может говорить о том, что повязку просто долго не меняли.

І це в лікарні не міняли? Типу привезли Парасюка кинули і нехай там сидить  :Sho_za:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #78 : Вересня 05, 2014, 11:03:53 23:03 »
на голове даже минимальная царапина приводит к жуткому кровотечению.

піздьож
у вас дітей, я так розумію, нема, і СКІЛЬКИ тече крові, коли вони розсічуть собі шкіру на маківці, ви не уявляєте. А я знаю. З розрізу шкіри довжиною 5мм і глибиною 1 мм витікає стільки крові, що дитину треба купати, бо все волосся у крові, а весь одяг прати.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #79 : Вересня 05, 2014, 11:06:57 23:06 »
на голове даже минимальная царапина приводит к жуткому кровотечению.

піздьож
у вас дітей, я так розумію, нема, і СКІЛЬКИ тече крові, коли вони розсічуть собі шкіру на маківці, ви не уявляєте. А я знаю. З розрізу шкіри довжиною 5мм і глибиною 1 мм витікає стільки крові, що дитину треба купати, бо все волосся у крові, а весь одяг прати.

Це у Вас такі діти. Я бачив як діти роздирають шкіру голови, коли "воші дістають" і щось потьоків я там не бачив. Там така сама кількість судин як на лобі. Сильно лоб кровоточить?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #80 : Вересня 05, 2014, 11:07:16 23:07 »
послушала немцова и шлосберга и возник вопрос - что будет когда россияне поймут, что если они спихнут хуйла, то на них войной никто не пойдет и спокойно порешают свои проблемы сами....
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #81 : Вересня 05, 2014, 11:08:05 23:08 »
І це в лікарні не міняли? Типу привезли Парасюка кинули і нехай там сидить  :Sho_za:
А когда конкретно фото сделано? Мне вообще кажется, что на фото ему как раз собираются перевязку делать - может быть такое, что это и есть первая больничная перевязка, а на нем еще те бинты, в которых он до больницы добирался?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #82 : Вересня 05, 2014, 11:08:37 23:08 »
на голове даже минимальная царапина приводит к жуткому кровотечению.

піздьож
у вас дітей, я так розумію, нема, і СКІЛЬКИ тече крові, коли вони розсічуть собі шкіру на маківці, ви не уявляєте. А я знаю. З розрізу шкіри довжиною 5мм і глибиною 1 мм витікає стільки крові, що дитину треба купати, бо все волосся у крові, а весь одяг прати.

Діти то звичайно сильний приклад, я колись був дитиною, двічі за місяць розбивав голову в кров, жодного разу не брили,
другий раз навіть нікому не сказав, побоявся, що сваритимуть за частоту, жодного разу кров'ю не стік і не вмився.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #83 : Вересня 05, 2014, 11:10:31 23:10 »
на голове даже минимальная царапина приводит к жуткому кровотечению.

піздьож
у вас дітей, я так розумію, нема, і СКІЛЬКИ тече крові, коли вони розсічуть собі шкіру на маківці, ви не уявляєте. А я знаю. З розрізу шкіри довжиною 5мм і глибиною 1 мм витікає стільки крові, що дитину треба купати, бо все волосся у крові, а весь одяг прати.

Це у Вас такі діти. Я бачив як діти роздирають шкіру голови, коли "воші дістають" і щось потьоків я там не бачив. Там така сама кількість судин як на лобі. Сильно лоб кровоточить?
так у мене особливі діти. У них унікальна система кровообігу, аномальна кількість судин, і взагалі вони гуманоїди і до людської раси не відносяться.


Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #84 : Вересня 05, 2014, 11:10:54 23:10 »
послушала немцова и шлосберга и возник вопрос - что будет когда россияне поймут, что если они спихнут хуйла, то на них войной никто не пойдет и спокойно порешают свои проблемы сами....
Боюсь что "не поймут", нация такая - подавай им царя батюшку с сильной рукой и "порядок". Попытки привить другие ценности вызывают лишь агрессию...
sine ira et studio

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #85 : Вересня 05, 2014, 11:11:28 23:11 »
І це в лікарні не міняли? Типу привезли Парасюка кинули і нехай там сидить  :Sho_za:
А когда конкретно фото сделано? Мне вообще кажется, что на фото ему как раз собираются перевязку делать - может быть такое, что это и есть первая больничная перевязка, а на нем еще те бинты, в которых он до больницы добирался?

Тобто фото зроблене для публіки, вірно? Щоб викликати жалість? Не соромно йому. У нас куча хлопців без рук та ніг залишилися, є сліпі, є з опіками. І ніхто не дозволяє собі "давити на суспільство". Яка гидота...

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #86 : Вересня 05, 2014, 11:12:56 23:12 »
І це в лікарні не міняли? Типу привезли Парасюка кинули і нехай там сидить  :Sho_za:
А когда конкретно фото сделано? Мне вообще кажется, что на фото ему как раз собираются перевязку делать - может быть такое, что это и есть первая больничная перевязка, а на нем еще те бинты, в которых он до больницы добирался?
Скажу так - фото постановочное, к реальной перевязке ото шо у него на голове - отношения не имеет.
sine ira et studio

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #87 : Вересня 05, 2014, 11:16:58 23:16 »
Тобто фото зроблене для публіки, вірно? Щоб викликати жалість? Не соромно йому. У нас куча хлопців без рук та ніг залишилися, є сліпі, є з опіками. І ніхто не дозволяє собі "давити на суспільство". Яка гидота...
А почему сразу к нему претензии? Выбирая объект для съемки между простым парнем-героем без ног-без рук и Парасюком журналюги априори выберут Парасюка - потому что он уже медийная персона. И это не вина Парасюка - или что, ему не надо было тогда на сцену выходить?   

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #88 : Вересня 05, 2014, 11:20:25 23:20 »
Тобто фото зроблене для публіки, вірно? Щоб викликати жалість? Не соромно йому. У нас куча хлопців без рук та ніг залишилися, є сліпі, є з опіками. І ніхто не дозволяє собі "давити на суспільство". Яка гидота...
А почему сразу к нему претензии? Выбирая объект для съемки между простым парнем-героем без ног-без рук и Парасюком журналюги априори выберут Парасюка - потому что он уже медийная персона. И это не вина Парасюка - или что, ему не надо было тогда на сцену выходить?

Суть в тому, що це лицемірство. За будь який факт лицемірства на Заході для людини "табу".

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #89 : Вересня 05, 2014, 11:21:36 23:21 »
шустер как лакмусовая бумажка. кто засветился там, сразу куча подозрений.