Автор Тема: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?  (Прочитано 560 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« : Вересня 05, 2014, 09:24:45 21:24 »
На какиХ, собственно, условиях заключено это перемирие? Есть какая-то официальная цидулка? Дайте почитать.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #1 : Вересня 05, 2014, 09:26:34 21:26 »
немає поки що. ніхто нічого не знає.
але хуйлоконвой виїзджає вже завтра.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #2 : Вересня 05, 2014, 09:26:47 21:26 »
официальной нет. Есть инсайд

Сергій Лещенко
Журналіст "Української правди"
Деякі подробиці домовленостей щодо перемир'я на сході України
05 вересня 2014, 21:18

Версія для друкуКоментарі28
Уже декілька годин неможливо дізнатися, на яких умовах Україна та підтримані Росією бойовики (читай - російські війська) домовилися про припинення вогню.



Джерела, наближені до переговорної групи в Мінську, розповіли мені частину подробиць - сам документ поки не розголошується.

Чесно кажу - вдалося дізнатися не все, усе що довідався - написав.

Перше. У шапці ідеться про те, що цей протокол базується на мирному плані Порошенка і враховує ініціативи президента Путіна. Це було умовою Росії, аби прізвище їхнього президента також згадувалося в заголовку.

Друге. Сторони домовляються про припинення вогню.

Третє. Сторони домовляються про моніторинг і верифікацію з боку ОБСЄ факту припинення вогню.

Четверте. Сторони домовляються про моніторинг на кордоні, в тому числі силами ОБСЄ, щоб на територію України не проходила техніка і жива сила.

П'яте. Сторони домовляються про звільнення заручників та амністію.

Шосте. Сторони домовляються про так званий "інклюзивний діалог" - тобто діалог за участі усіх сторін конфлікту, а також про дочасні вибори в місцеві органи влади у Донецькій та Луганській областях і про децентралізацію влади.

Сьоме. Сторони домовляються про виведення незаконних військових формувань.

Восьме. Має розпочатися економічне відродження Донбасу. У тому числі - поза рамками договору - ідеться про проведення великої конференції донорів з метою залучення коштів для цього.

Мої джерела стверджують, що в документі немає слова "федералізація", а також абревіатур ДНР та ЛНР.

Водночас кажу як є - мої джерела відмовляються коментувати, чи будуть і далі ці території називатися Донецькою та Луганською областями в складі України. Відповідь на це питання зашифрована в пункті "децентралізація".

"Питання статусу цих територій має бути визначено додатково", - стверджує джерело, близьке до мінських переговорників.

"Там сказано про особливий статус районів Донецької та Луганської областей", - додає моє джерело.

З того, що я почув, документ є великою мірою рамковим, і кожен пункт буде надалі наповнюватися змістом в рамках своєї окремої "дорожньої карти". Кінцева мета - підписати повноцінний мир.

Чого я боюсь - того, що цей "Великий договір" не став реінкарнацією так званого "плану Козака", який Росія намагалася нав'язати Молдові для врегулювання ситуації з Придністров'ям - у результаті чого контрольовані Росією сепаратисти фактично отримували право вето на рішення, що стосуються молдовської зовнішньої політики.

З боку Росії було би цілком логічно очікувати такої вимоги, аби Донбас мав вплив на зовнішній курс Україні. Але це є абсолютно неприйнятним для нас, оскільки цементує за територією України статус московської колонії.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #3 : Вересня 05, 2014, 09:28:55 21:28 »
Спасибо большое.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #4 : Вересня 05, 2014, 09:39:35 21:39 »
знову таки, цей інсайд майже повністю повторює "мирний план Порошенка" і досить мутно говорить про насправді важливі речі накшталт статусу Донбасу. диявол завжди криється в деталях. очікуємо на них.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #5 : Вересня 05, 2014, 10:36:24 22:36 »
знову таки, цей інсайд майже повністю повторює "мирний план Порошенка" і досить мутно говорить про насправді важливі речі накшталт статусу Донбасу. диявол завжди криється в деталях. очікуємо на них.

Диявол криється не  просто у деталях, а у деталях, стосовно котрих Хуйва вирішить, що їх можна не виконувати.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #6 : Вересня 05, 2014, 11:43:16 23:43 »
Це все вилами по воді писано, на донбасі стрілянина не вщухає. Я так думаю що через 2-3 дні буде те ж що і з минулим перемир'ям, і раші відключать свіфт і мастеркард впридачу :smiley14:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #7 : Вересня 05, 2014, 11:45:29 23:45 »
Це все вилами по воді писано, на донбасі стрілянина не вщухає. Я так думаю що через 2-3 дні буде те ж що і з минулим перемир'ям, і раші відключать свіфт і мастеркард впридачу :smiley14:

Боюсь только за эти 2-3 наши ребята опять погибнут из-за приказов а-ля не поддаваться на провокации :(

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Re: Не могу понять: кто-нибудь знает условия?
« Reply #8 : Вересня 06, 2014, 01:00:17 01:00 »
Я думаю, путину нельзя верить. Он одной рукой подписывает план перемирья, а другой отдает приказ о наступлении. Буду рада ошибиться.