Автор Тема: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?  (Прочитано 5756 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46859
  • Never give in!
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #30 : Вересня 06, 2014, 08:48:15 20:48 »
Припинення вогню не мало супроводжуватися отими путінськими пунктами. Саме вони і навіяли підозру.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #31 : Вересня 06, 2014, 08:50:31 20:50 »
Перемир'я наступило після телефонноі розмови з Хуйлом. Отже, хуйло має свій інтерес і тому поки що особливо не стріляють. Захід був явно заскочений і сприйняв це як розводняк з боку Хуйла з Петром. Принаймні американці зреагували саме так. Вони, щоправда, з терористами не люблять розмовляти...

Так, а якого хэра вони гуму натягають, чи я би навіть сказав, щось інше. Зрештою, хто може сказати, як американці, чи
європйеці бачуть вирішення конфлікту? Бо я по їхніх заявах бачу тільки те, що вони готові ввести санкції в понеділок, і просять не воювати, а вирішувати все політично.

То хай вводять. Якщо все має обмежитися санкціями, то для чого нам воювати з кацапами ?
Ми вже показали, що готові воювати, але нам потрібна РЕАЛЬНА допомога. Дають, то воюєм, ні, то будуємо лінії
оборони і зміцнюємо армію.

Заразу розповзання тероризму ми трохи приглушили, Південь відстояли, а чим довше тягнутиметься вся ця бодяга, тим менше буде в нас бажаючих посепаратсвувати, а в Росії сил повоювати (якщо санкції реальні, а не фуфел).





Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #32 : Вересня 06, 2014, 08:51:18 20:51 »
Припинення вогню не мало супроводжуватися отими путінськими пунктами. Саме вони і навіяли підозру.

Да ? А якщо по іншому він не хоче вогонь припинити ? Тоді що ? Готове НАТО воювати ?
Чи нам самим впрягатися ?

Одне діло воювати з сепаратистами, а зовсім інше з кацапами. Буде НАТО воювати з кацапами ?

Бо самі ми точно не виграєм цю війну.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #33 : Вересня 06, 2014, 08:52:36 20:52 »
Припинення вогню не мало супроводжуватися отими путінськими пунктами. Саме вони і навіяли підозру.

а хіба хуйла щось може зупинити, заткнути йому рота? Він взагалі каже що україни нема. Ну то й що?
Якщо він шось сказав, це не значить, що ми зі всім цим погоджуємся?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #34 : Вересня 06, 2014, 08:57:10 20:57 »
Я в таких випадках кажу "Пиздіти, не мішки носити".

Всі ці НАТО дуже хитрозроблені. Деколи дійсно виникає бажання разом з кацапами на Берлін піти  :smilie1:.

Якщо вони готові надати допомогу, то якого хрєна не надають, і якигось самітів чекають.

Хуйло ввів війська 24.08, до саміту було 10 днів. І що ? А нічого крім дипконсьорну?

« Останнє редагування: Вересня 06, 2014, 09:00:28 21:00 від OlegSky »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #35 : Вересня 06, 2014, 09:10:37 21:10 »
Вон Шуфрич вчера говорил о высочайшей ценности перемирия, а Ирина Довгань (женщина с Донбасса, которую пытали) сказала, что ей с Шуфричем неприятно дышать одним воздухом и с террористами невозможно договориться, потому что у них нет никаких принципов. Она тоже из диванной сотни?

При всем уважении, то, что она побывала в застенках террористов, разве делает ее специалистом в геополитике, стратегии или тактике ведения/не ведения боевых действий? То, что террам и путину нельзя верить мысль не новая. Те же командиры, которые сдержанно приветствуют перемирие, не питают насчет него ни каких иллюзий. И что?

Напомню цитату из Свирида Опанасовича:
Друзі, дід щитав і щитає, шо автобусом керує водітєль і лише він рішає як їхати, які педалі нажимати, куди крутити кермо. Пасажири можуть канєшно давать поради, но хапатися за руля і мішати водітєлю во врем'я двіженія не рекомендуєцця. В нас є президент, автобуса нашого веде грамотно, в діда пока серйозних замічаній до Пороха нема. Дід тоже водітєль, тому знає, шо обстановка на дорозі правильно бачиться тільки з водітєльського кресла. А пасажири майже всігда її бачать нєсколько викривлено. От єслі скаже Порох, шо війна друзі і "Вставай страна огромная", будем дєйствувать соответственно. Оружія в нас хватає, крепких мужчин мільйони, а женщіни лучші в світі. Дєйствуєм спокойно і хладнокровно.  А єслі хочеться виплеснуть емоції, то дід ділиться опитом: найкращий настрій в бою - весела злість!

Так и я о том же - если за перемирием стоит пустота, то не стоит питать иллюзий относительно его перспектив, чтобы потом не разочаровываться в ожиданиях.
Собственно, судя по информации последнего часа, перемирие закончилось.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #36 : Вересня 06, 2014, 09:35:17 21:35 »
Давайте успокоимся. Все прекрасно понимают, что терористы выполнять его не будут, это соглашение.

Все прекрасно понимают, в рашасми украинцы будут виноваты в любом случае, там без вариантов, независимо от наших реальных действий.

Там были Кучма с террами, в Минске - так что юридически это все равно херня. 

О чем действительно договорились с НАТО, все равно публично никто не скажет, а так для протокола было чудесно.

Все равно уже ясно, что эта война надолго, увы... А так - ну обе стороны попиарились на прекращении огня, которое используют для ротации, подвозоа боепитания и перегруппировки... Может, какой то обмен и будет заложниками (они же не пленные, войны то нет)...

 

Contra Spem Spero

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #37 : Вересня 06, 2014, 09:40:15 21:40 »
Серьезно?
А они их террористами признали уже?

Чи може хоч одним патроном допомогли Україні захищатися?
Суки цинічні. Розвели нас як лохів. Самі себе роззброїли за папірець, яким підтерлися абсолютно всі. А зараз воюйте, якщо переможете, ми вам дамо зброю.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46859
  • Never give in!
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #38 : Вересня 06, 2014, 10:21:16 22:21 »
Завдяки нашій багатовекторності, нашій невизначеності, нашим братскім узам з хуйлостаном (війна війною, а торгівля торгівлею) у Заходу немає жодних реальних підстав нам вірити. Тим паче, що наш ВПК повністю заточений на хуйлостан, а наша найбільша церква і головний прихожанин належать Кірілу. Чи ви гадаєте, що на Заході сидять самі ідіоти? Вони ж теж дивляться Інтер час від часу... :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #39 : Вересня 06, 2014, 10:25:09 22:25 »
Завдяки нашій багатовекторності, нашій невизначеності, нашим братскім узам з хуйлостаном (війна війною, а торгівля торгівлею) у Заходу немає жодних реальних підстав нам вірити. Тим паче, що наш ВПК повністю заточений на хуйлостан, а наша найбільша церква і головний прихожанин належать Кірілу. Чи ви гадаєте, що на Заході сидять самі ідіоти? Вони ж теж дивляться Інтер час від часу... :gigi:

А я вот "Интер" не смотрю и никогда не смотрел, только футбол. Думаю, что на Западе желающих его смотреть еще меньше, чем здесь.

На самом деле Запад волнуют не наши интересы, а свои собственные. Сдать Украину Путину - это сейчас не в интересах Запада, поэтому будут помогать с высокой вероятностью.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46859
  • Never give in!
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #40 : Вересня 06, 2014, 10:28:45 22:28 »
Інтер переглядають дипломати в Києві. Робота в них така. А щодо допомоги нам, то вона напевно буде. Коли Петя і Сєня говоритимуть і робиттмуть одне й теж.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #41 : Вересня 06, 2014, 10:42:13 22:42 »
Завдяки нашій багатовекторності, нашій невизначеності, нашим братскім узам з хуйлостаном (війна війною, а торгівля торгівлею) у Заходу немає жодних реальних підстав нам вірити. Тим паче, що наш ВПК повністю заточений на хуйлостан, а наша найбільша церква і головний прихожанин належать Кірілу. Чи ви гадаєте, що на Заході сидять самі ідіоти? Вони ж теж дивляться Інтер час від часу... :gigi:

Не треба говорити про гнучкість чи багатовекторність України. І Меркель, і Олланд ще донедавно в "дёсна" цілувались з Хуйлом. Те сам стосується Обами і його перезагрузок блядських. Чи може чехи з угорцями не хочуть всидіти одною жопою на двох кріслах ? Нєхуй від нас вимагати розірвати всі стосунки. От жабоїди будують корабель кацапам, який якраз для  нападу на країни НАТО,  чи їх союзників може бути використаний, а Меркель з телефону не злазить щоби помирити Порошенка з Путіним. Бо вони на російській сировині будують собі свій Великий Дойчланд і як з Хуйлом воювати навіть не уявляють.

Та й в США, я крім Маккейна, не особливо бачу бажаючих з кацапами воювати.

Захід (як ви його називаєте) , таке інтересне збіговисько , що уже саме не знає чи воювати, чи краще хотєлки Хйула задовільнити і жити собі спокійно.

Бо, наприклад, те що для Польщі  чи для США має вагу в їхній політиці, уже  має зовсім інше значення для Німеччини.

А в України, до речі,  ситуація не з кращих. Самі ми війну не виграємо. Значить треба вести зважену зовнішню
політику. Бо якщо нас західні партнери прокинуть, то прийдеться з Хуйлом про мир домовлятися по любому. Чи ви реально вірите що наша армія здатна Москву спалити ? А раз не здатна, то або НАТО доконає Росію, або прийдеться
так чи інакше мир з кацапами укладати на якигось умовах.

Бо Путін також дуже багато в цій грі поставив, і відповзати просто так він не буде, як би нам цього не хотілося.







« Останнє редагування: Вересня 06, 2014, 11:14:08 23:14 від OlegSky »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46859
  • Never give in!
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #42 : Вересня 06, 2014, 10:46:25 22:46 »
Згоден що всі мудаки. Але ми таки найбільші, бо фактично просрали 23  мирних роки на дерибан і вибори суцільних уйобків.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #43 : Вересня 06, 2014, 10:56:18 22:56 »
Згоден що всі мудаки. Але ми таки найбільші, бо фактично просрали 23  мирних роки на дерибан і вибори суцільних уйобків.

Нічого не просрали. Не могло бути по іншому.
Не було готове суспільство, багато українців були проросійськими. Українською мовою у великих містах (навіть в Києві) було говорити соромно (типу сільське бидло) і українці навіть в Україні вважалися "хохлами". Ситуація почала змінюватися лише у 2004 році, коли на Майдані почали лунати українські пісні та мова і це киянами почало сприйматися нормально. Тобто українці "підняли голову" та почали боротися з комплексом "меншовартості і малоросійства". У 2014 році після революції та під час війни з кацапами українці в Україні стали хазяями, а кацапи - не старшим братом, а "колорадом". Тобто тільки зараз сформувалася українська політична нація.
Оскільки ми змогли сформувати українську політичну націю (україно-російську), то Хуйло програв. Програв всю Україну. Тут армія йому не допоможе.
Навіть кацапи визнають, що ми не "галімі хохли", а вже укропи, тобто у їх уявлені ми стали нацією.
« Останнє редагування: Вересня 06, 2014, 10:57:51 22:57 від Kvant »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #44 : Вересня 06, 2014, 10:57:47 22:57 »
Згоден що всі мудаки. Але ми таки найбільші, бо фактично просрали 23  мирних роки на дерибан і вибори суцільних уйобків.

Найбільші. І не просто мудаки, а тупі, інфантильні хохли, які всі ці роки думали, що можна просто розікрасти свою
країну і сидіти з довольними їбалами.

Але потрохи постає нова нація і нова Україна, і нові українці. Я це бачу, і мені це дуже подобається. :Prapor2:

Я не хочу посипати собі голову попелом, бо вернувся з канадської іміграції, відмовився від Перманет Резіденс,
і вважаю що зробив правильно. Саме тут зараз центр світу, і тільки в Україні ти відчуваєш, що живеш в доленосні
моменти історії. Коли народ сам творить цю світову історію.

PS. Це не пафос, до речі, а опис того що відбувається навколо.

PSS. І саме зважаючи на дорослішання українців, ми повинні перестати заглядати в рот різним великим дядям,
а думати що вигідно нам. Якщо миритися з Хуйлом, то миритися, але вибивати і в Росії і в Заходу собі
нормальні умови, бо газ все рівно через нас йде, і ракети ми для кацапів поки що робимо.

 Якщо ж воювати, то воювати, але разом. А не так, що ви українці нас від Хйула прикрийте, а ми вам трохи вівса відсипемо з нашої комори.


« Останнє редагування: Вересня 06, 2014, 11:10:03 23:10 від OlegSky »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #45 : Вересня 06, 2014, 11:03:30 23:03 »
У ху'ла  появилось новое оружие против Порошенко. ,,Перемирие'' называется. Ещё таких два поремирия, и,боюсь, Петино президентское кресло может зашататься. :smilie2:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #46 : Вересня 06, 2014, 11:09:45 23:09 »
У ху'ла  появилось новое оружие против Порошенко. ,,Перемирие'' называется. Ещё таких два поремирия, и,боюсь, Петино президентское кресло может зашататься. :smilie2:

Похуй. Будет другой президент. Главное сейчас, чтобы народ не дрогнул. Кстати, перемирия то никакого нет,
насколько я понимаю все имеют право стрелять в ответ. Или я что-то пропустил ?


Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #47 : Вересня 06, 2014, 11:14:27 23:14 »
Згоден що всі мудаки. Але ми таки найбільші, бо фактично просрали 23  мирних роки на дерибан і вибори суцільних уйобків.

Это уже история. Важно, что происходит сегодня и что будет завтра.
А история нужна, чтобы учиться на своих ошибках, если уж не хватило мудрости учиться на чужих.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #48 : Вересня 06, 2014, 11:17:33 23:17 »
Згоден що всі мудаки. Але ми таки найбільші, бо фактично просрали 23  мирних роки на дерибан і вибори суцільних уйобків.

Нічого не просрали. Не могло бути по іншому.
Не було готове суспільство, багато українців були проросійськими. Українською мовою у великих містах (навіть в Києві) було говорити соромно (типу сільське бидло) і українці навіть в Україні вважалися "хохлами". Ситуація почала змінюватися лише у 2004 році, коли на Майдані почали лунати українські пісні та мова і це киянами почало сприйматися нормально. Тобто українці "підняли голову" та почали боротися з комплексом "меншовартості і малоросійства". У 2014 році після революції та під час війни з кацапами українці в Україні стали хазяями, а кацапи - не старшим братом, а "колорадом". Тобто тільки зараз сформувалася українська політична нація.
Оскільки ми змогли сформувати українську політичну націю (україно-російську), то Хуйло програв. Програв всю Україну. Тут армія йому не допоможе.
Навіть кацапи визнають, що ми не "галімі хохли", а вже укропи, тобто у їх уявлені ми стали нацією.
Мля, що робиться? Мені захотілося додати Квантові плюс  :gigi:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #49 : Вересня 06, 2014, 11:19:39 23:19 »

Мля, що робиться? Мені захотілося додати Квантові плюс  :gigi:

Так в чем проблема - поставьте. Для этого карма и придумана.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #50 : Вересня 06, 2014, 11:22:50 23:22 »

Мля, що робиться? Мені захотілося додати Квантові плюс  :gigi:

Так в чем проблема - поставьте. Для этого карма и придумана.

Поставив плюс. Виявляється, що після мінуса чекати 12 годин не обов'язково  :smiley14:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #51 : Вересня 06, 2014, 11:25:29 23:25 »
У ху'ла  появилось новое оружие против Порошенко. ,,Перемирие'' называется. Ещё таких два поремирия, и,боюсь, Петино президентское кресло может зашататься. :smilie2:

Похуй. Будет другой президент. Главное сейчас, чтобы народ не дрогнул. Кстати, перемирия то никакого нет,
насколько я понимаю все имеют право стрелять в ответ. Или я что-то пропустил ?
Ху'ло делает все, чтобы заварить смуту в Украине. Все средства хороши. Перемирие, помощи.  Скоро попы в рясах двинутся из россии, чтобы прикрыть жирными телами ху'ловские танки.
А Порох цепляется за  любую возможность, чтобы остановить дьявола. Думает, что у ху'ла осталось что-то человеческое.Напрасно думает.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #52 : Вересня 06, 2014, 11:27:07 23:27 »
Згоден що всі мудаки. Але ми таки найбільші, бо фактично просрали 23  мирних роки на дерибан і вибори суцільних уйобків.

Нічого не просрали. Не могло бути по іншому.
Не було готове суспільство, багато українців були проросійськими. Українською мовою у великих містах (навіть в Києві) було говорити соромно (типу сільське бидло) і українці навіть в Україні вважалися "хохлами". Ситуація почала змінюватися лише у 2004 році, коли на Майдані почали лунати українські пісні та мова і це киянами почало сприйматися нормально. Тобто українці "підняли голову" та почали боротися з комплексом "меншовартості і малоросійства". У 2014 році після революції та під час війни з кацапами українці в Україні стали хазяями, а кацапи - не старшим братом, а "колорадом". Тобто тільки зараз сформувалася українська політична нація.
Оскільки ми змогли сформувати українську політичну націю (україно-російську), то Хуйло програв. Програв всю Україну. Тут армія йому не допоможе.
Навіть кацапи визнають, що ми не "галімі хохли", а вже укропи, тобто у їх уявлені ми стали нацією.
Мля, що робиться? Мені захотілося додати Квантові плюс  :gigi:

Не треба соромитися, додавайте  :Razom:
П.С. Багато хто мене зараз активно мінусує і не розуміє, для чого я пишу про такі речі, які реально викликають "злість на мене". Але тим не менш, я роблю дуже корисну справу - направляю суспільну думку "у правильне русло". Можливо деякі мої пости у багатьох викликають "негативні емоції", але зате буде легше зрозуміти правду трохи пізніше. І діло тут не в Семенченку, батальйонах, Юлі, Порошенку і т.д. Тут діло в тому, що ми маємо мислити як європейці. У нас має бути правда та мораль вище посад. У нас не має бути емоцій, ідолів і т.д. Ми маємо судити лише по результату. Тоді не соромно буде міністру їздити на велосипеді як у Польщі.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #53 : Вересня 06, 2014, 11:29:54 23:29 »
У ху'ла  появилось новое оружие против Порошенко. ,,Перемирие'' называется. Ещё таких два поремирия, и,боюсь, Петино президентское кресло может зашататься. :smilie2:

Похуй. Будет другой президент. Главное сейчас, чтобы народ не дрогнул. Кстати, перемирия то никакого нет,
насколько я понимаю все имеют право стрелять в ответ. Или я что-то пропустил ?
Ху'ло делает все, чтобы заварить смуту в Украине. Все средства хороши. Перемирие, помощи.  Скоро попы в рясах двинутся из россии, чтобы прикрыть жирными телами ху'ловские танки.
А Порох цепляется за  любую возможность, чтобы остановить дьявола. Думает, что у ху'ла осталось что-то человеческое.Напрасно думает.

Боюсь, що нам воно потрібне це перемир'я. Ви не забули, що ми відступаємо?
П.С. Порошенко не може приймати самостійних рішень. Рішення приймають США, ЄС і кацапи. Порошенко може лише "просити".

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #54 : Вересня 06, 2014, 11:32:25 23:32 »
Кстати, в голову пришло только что: раз русских войск у нас нет, значит, те, кто воюет - наемники и террористы (ну это понятно).
Но следствием из этого является то, что по приглашению Украины военные подразделения любых стран могут участвовать в антитеррористической операции без объявления войны России, ведь русских войск здесь нет. Решение Верховной Рады + желание бороться с терроризмом со стороны, например, Иностранного легиона.

Конечно, это не шаг сегодняшнего дня. Пока очередной этап - это помощь оружием и разведданными.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #55 : Вересня 06, 2014, 11:35:58 23:35 »

Боюсь, що нам воно потрібне це перемир'я. Ви не забули, що ми відступаємо?
П.С. Порошенко не може приймати самостійних рішень. Рішення приймають США, ЄС і кацапи. Порошенко може лише "просити".

Ошибаетесь. Порошенко может принимать самостоятельные решения с учетом мнения и позиции союзников.
Другое дело, что принимать решения, противоречащие мнению Запада, сейчас бесперспективно.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #56 : Вересня 06, 2014, 11:38:26 23:38 »
...Багато хто мене зараз активно мінусує і не розуміє, для чого я пишу про такі речі, які реально викликають "злість на мене". Але тим не менш, я роблю дуже корисну справу - направляю суспільну думку "у правильне русло". Можливо деякі мої пости у багатьох викликають "негативні емоції", але зате буде легше зрозуміти правду трохи пізніше. І діло тут не в Семенченку, батальйонах, Юлі, Порошенку і т.д. Тут діло в тому, що ми маємо мислити як європейці. У нас має бути правда та мораль вище посад. У нас не має бути емоцій, ідолів і т.д. Ми маємо судити лише по результату. Тоді не соромно буде міністру їздити на велосипеді як у Польщі.

Бачите, Ви у професійному житті, мабуть, переважно "опрацьовували" солдатів, а я - студентів. Інет-аудиторія все ж ближча до других, ніж до перших. Викликаючи злість, спрямувати думку у бажане русло не вдасться, кажу Вам, як викладач. А особливо ризикована річ - бути певним, що знаєш "корисний напрямок", і на його основі займатись хірургією - відсікати менш цінне, аби цінніше піднялось. У житті буває інакше - якщо вирізати одну нирку, додаткова легеня не виросте. Якщо утопити анархістів, публіка не стане монархістами, а просто зневіриться і скаже "дапашліви". У нас так мало ресурсів, що побоюватись, що Азов піде в політику через півроку, якщо він захищає Маріуполь зараз - несерйозно. Добре, не буду набридливим  :Prapor2:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #57 : Вересня 06, 2014, 11:39:54 23:39 »
У ху'ла  появилось новое оружие против Порошенко. ,,Перемирие'' называется. Ещё таких два поремирия, и,боюсь, Петино президентское кресло может зашататься. :smilie2:

Похуй. Будет другой президент. Главное сейчас, чтобы народ не дрогнул. Кстати, перемирия то никакого нет,
насколько я понимаю все имеют право стрелять в ответ. Или я что-то пропустил ?

Ху'ло делает все, чтобы заварить смуту в Украине. Все средства хороши. Перемирие, помощи.  Скоро попы в рясах двинутся из россии, чтобы прикрыть жирными телами ху'ловские танки.
А Порох цепляется за  любую возможность, чтобы остановить дьявола. Думает, что у ху'ла осталось что-то человеческое.Напрасно думает.

Боюсь, що нам воно потрібне це перемир'я. Ви не забули, що ми відступаємо?
П.С. Порошенко не може приймати самостійних рішень. Рішення приймають США, ЄС і кацапи. Порошенко може лише "просити".
Да,конечно. Порох правильно делает, что хочет сохранить жизнь наших патриотов. Даже договорившись с дьяволом.

Offline AFru

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Стать: Жіноча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #58 : Вересня 07, 2014, 04:02:31 04:02 »
Цитувати
Ху'ло делает все, чтобы заварить смуту в Украине. Все средства хороши. Перемирие, помощи.  Скоро попы в рясах двинутся из россии, чтобы прикрыть жирными телами ху'ловские танки.
А Порох цепляется за  любую возможность, чтобы остановить дьявола. Думает, что у ху'ла осталось что-то человеческое.Напрасно думает.
Здесь с Вами согласна; ещё вчера высказала ту же мысль другими словами : Порошенко созидатель, и оценивает ситуацию с точки зрения конструктивной. Он имеет дело с исключительно деструктивным противником. Для него, как и для многих западных политиков, нелогична до абсурда чисто деструктивная позиция; ну не бывает чтобы непонятно зачем все так взяли и разрушили, ничего при этом не создавая кроме неприятностей для окружающих
У Зла есть только одна сила — та, которой наделяем его мы сами.

Offline AFru

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Стать: Жіноча
Re: Минусы "перемирия" понятны. А плюсы?
« Reply #59 : Вересня 07, 2014, 04:05:02 04:05 »
У ху'ла  появилось новое оружие против Порошенко. ,,Перемирие'' называется. Ещё таких два поремирия, и,боюсь, Петино президентское кресло может зашататься. :smilie2:

Похуй. Будет другой президент. Главное сейчас, чтобы народ не дрогнул. Кстати, перемирия то никакого нет,
насколько я понимаю все имеют право стрелять в ответ. Или я что-то пропустил ?

Ху'ло делает все, чтобы заварить смуту в Украине. Все средства хороши. Перемирие, помощи.  Скоро попы в рясах двинутся из россии, чтобы прикрыть жирными телами ху'ловские танки.
А Порох цепляется за  любую возможность, чтобы остановить дьявола. Думает, что у ху'ла осталось что-то человеческое.Напрасно думает.

Боюсь, що нам воно потрібне це перемир'я. Ви не забули, що ми відступаємо?
П.С. Порошенко не може приймати самостійних рішень. Рішення приймають США, ЄС і кацапи. Порошенко може лише "просити".
Да,конечно. Порох правильно делает, что хочет сохранить жизнь наших патриотов. Даже договорившись с дьяволом.


Эээ, чойта не припомню когда договор с дьяволом пользу кому бы то ни было приносил   :smilie3: кроме него самого. И хотя до Темнейшего этому деятелю как до неба раком, аналогия верная, и понятная. И не только мне и Вам.
Уже писала о тяжелейшем репутационном ущербе Порошенко и его команды в связи с переговорами, и этим гребаным соглашением, повторюсь. Для тех западных деятелей, которые могут себе позволить принципиальность,  это хреново выглядит.
У Зла есть только одна сила — та, которой наделяем его мы сами.