Автор Тема: Щодо пункту про мову на Донбасі  (Прочитано 2018 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Щодо пункту про мову на Донбасі
« Reply #30 : Вересня 07, 2014, 03:05:27 15:05 »
Просто заборонити ніззя. Можна встановити українську by default, а ущемльонні хай пишуть заяви у гетто. Ще варто повернутись до ЗНО тільки українською, просто для запобігання витоку інформації. А вони хай собі думають...
все верно. нужно без всяких заявлений делать свое дело. сейчас любая минимальная уступка, любое придание особого статуса русскому языку породит в будущем больше проблем.

мы сейчас в выиграшной позиции и ее сдавать нельзя: сейчас по закону и в соответствии с КУ украинский является единственным госязыком. вот из этого обстоятельства и следует исходить, не нужны никакие громкие заявления, запреты и т.д. надо просто тихонько бюрократическим путем надо продавливать украинизацию и, если начинают возмущаться, то можно сделать удивленные глаза и тоже для вида повозмущаться вместе с ними и дальше гнуть свою линию

вот такой должна быть реакция на возмущение русскоязычных :laugh:

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо пункту про мову на Донбасі
« Reply #31 : Вересня 07, 2014, 03:08:56 15:08 »
для Askold

ви саме і пропонуєте стати такими, як вони
є такий документ
«Декларація про права осіб, що належать до національних або етнічних, релігійних і мовних меншин»
і давайте його виконувати

Хіба я не кажу що треба гарантувати нацменшинам можливість вчити свої мови і зберігати свою культуру?
Навіть пропоную робити це на базі існуючих шкіл.
Де саме я такий як вони?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Щодо пункту про мову на Донбасі
« Reply #32 : Вересня 07, 2014, 03:25:48 15:25 »
для Askold

в рашці теж демократі і вибори, просто певними бюрократичними механізмами реальний зміст цих речей вихолощений, ви пропонуєте бюрократичними і фінансовими методами витіснити російську мову з безкоштовної освіти

в чому різниця? ціль не виправдовує методи.

люди повинні свідомо вибрати українську для дітей, вчитись на українській повинно бути модно і вигідно, ось основа політики в освітній галузі, а не заборони чи відмова від фінансування

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо пункту про мову на Донбасі
« Reply #33 : Вересня 07, 2014, 03:39:42 15:39 »
для Askold

в рашці теж демократі і вибори, просто певними бюрократичними механізмами реальний зміст цих речей вихолощений, ви пропонуєте бюрократичними і фінансовими методами витіснити російську мову з безкоштовної освіти

в чому різниця? ціль не виправдовує методи.

люди повинні свідомо вибрати українську для дітей, вчитись на українській повинно бути модно і вигідно, ось основа політики в освітній галузі, а не заборони чи відмова від фінансування

Я пропоную не витіснити а обмежити той розгул русифікациї що ми маємо зараз.
Так само я зовсім не пропоную витіснити мови национальних меншин з безкоштовної освіти, навпаки я пропоную їх там залишити. Але треба запобігти паразитуванню на цій бекоштовній освіті і зловживанням з метою подальшої русифікациї. Це мета ворога, і ми маємо зашокдити йому її досягти.
Що того що українці мають обрати собі добровільно і свідомом україську мову. (не зається вам що це якось так дивно звучить?)
Так от при совєтах, під дією тих самих методів, українці дійсно добровільні і роблячи вибір свідомо обрали собі за основну мову російську яка зараз взагалі є іноземною.
Я ж пропоную за викорстання тих самих методів якою проводилась русифікация, провсести звортній процес, процес дерусифікациї і українізациї.
Ви ж не засуджуєте ті бюрократичні методи що їх була зстосовувала совецька влада.
Вони дійсно були відносно м'якими і на диво ефективними.
І взагалі ви здається зовсім не помічаєте що в Україні лише одан єдина мова потребує заїхисту і знаходитсья під загрозою зникнеття, це українська мова.
Решта мов вільно і успішно можуть розвиватись, в своїх країнах, хоч російська хочь грецька чи румунська. А от в української мови немає своєї держави де би вона могла існувати і розвиватись.
Тому якщо українська мова зникне в Україні, вона зникне взагалі.
Я вже не беру такі деталі як єдність народу, і постійні конфлікти на мовному грунті, які вилкилкані надмірним поширенням російської мови, і агрессивністю її просування останіх 300 років.
За цих 300 років нажаль дуже мало що змінились.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Щодо пункту про мову на Донбасі
« Reply #34 : Вересня 07, 2014, 03:44:44 15:44 »
катигорично засуджую методи бюрократії при СРСР,

ви пропонуєте нам стати такими ж, як вони
"Я ж пропоную за викорстання тих самих методів якою проводилась русифікация, провсести звортній процес, процес дерусифікациї і українізациї."

я категорично проти, в нас не має мовної проблеми, є проблема ментальності і світогляду, саме тому я закликаю російськомовних патріотів України віддавати дітей в укаїнські школи і добиватись зміни мови викладання в тих школах де вчаться ваші діти.

а ще треба серед молоді поширювати заклик до вивчення мови і переходу на українську мову викладання.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Щодо пункту про мову на Донбасі
« Reply #35 : Вересня 07, 2014, 09:13:27 21:13 »
катигорично засуджую методи бюрократії при СРСР,

ви пропонуєте нам стати такими ж, як вони
"Я ж пропоную за викорстання тих самих методів якою проводилась русифікация, провсести звортній процес, процес дерусифікациї і українізациї."

я категорично проти, в нас не має мовної проблеми, є проблема ментальності і світогляду, саме тому я закликаю російськомовних патріотів України віддавати дітей в укаїнські школи і добиватись зміни мови викладання в тих школах де вчаться ваші діти.

а ще треба серед молоді поширювати заклик до вивчення мови і переходу на українську мову викладання.

Сам не люблю бюрократії.
А хто при будучи не псіхом її любить, ну крім самих бюрократів.
Але ця совкова бюрократія не лише існує, але і стала значно потужніша і численіша.
Це є фактом, і це треба розуміти а приховувати від себе.
А раз бюрократія існує, і коли ми її поборемо не відомо, то треба хоча би юзати її собі на користь.
Хоча якщо ви запропонуєте якіс інші дієві методи, захисту української мови, я буду дуже радий.