Автор Тема: Звідки в Ляшка стілько бабла?  (Прочитано 2728 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4318
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Звідки в Ляшка стілько бабла?
« : Вересня 07, 2014, 06:26:13 06:26 »
Властиво сабж.  ...

Мені масово Ґуґль тикає ось цим банером:



з посиланням на сайт його кишенькової недопартії ...

 :smilie9:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #1 : Вересня 07, 2014, 06:37:15 06:37 »
Лучше спросить откуда у Левочкина сколько бабла, и почему ему ГПУ не задает вопросов?

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #2 : Вересня 07, 2014, 07:19:58 07:19 »
Краще спитати чому така велика кількість ГРОМАДЯН молодих переважно вроді не тупих з вигляду, ведуться на на ПОРОЖНІ обіцянки-бесіди цьього клоуна-підараса?

Хто він сам? Інтелектуал? - НІ він тупо повторює то, шо народ говорить у транспорті.
У нього команда професіоналів? - НІ  Жодного!! Адеквата з його команди на вскид ніхто не назве, хіба той череватий мудак що Кличка побити рвався...
Він воював в АТО? - НІ він знімав відео на чужі гроші за спинами куплених військових спеціалістів.

У ВР він щось зробив, крім дешевого цирку? -НІ жодної системної роботи

А шо таке ляЖко? (від слова лягати)

То бігморди на кожному стовпі по всі Україні
ТО Ефіри всіх можливих і не дуже телерадіостанцій
То дешеві обсирання всіх і вся залежно від політичної коньюктури
То вила які йому вручили піарщики-приколісти,

В результаті бабло шалене х(помножене) на приколізм + політтехнології = ляЖко з електоратом якому треба видовищ

Хліба від таких клоунів не буде НІКОЛИ
А ШКОДА наших не зовсім тупих громадян, що проведуть у ВР цей Льовочкін-цирк
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #3 : Вересня 07, 2014, 07:34:31 07:34 »
Краще спитати чому така велика кількість ГРОМАДЯН молодих переважно вроді не тупих з вигляду, ведуться на на ПОРОЖНІ обіцянки-бесіди цьього клоуна-підараса?


Думаю, там не обіцянкам вірять, а просто гуртуються навколо нього. Шо в цьому поганого?

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4318
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #4 : Вересня 07, 2014, 07:40:26 07:40 »
В мене суто технічне питання - оті покази гугля якось можна прибрати ? Воно мене починає діставати  :weep:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #5 : Вересня 07, 2014, 08:15:21 08:15 »
В мене суто технічне питання - оті покази гугля якось можна прибрати ? Воно мене починає діставати  :weep:
Можна.
Если у вас браузер OPERA, то надо как-то порыться в настройках (Гугл "прописан" в Opere - одна "контора").
У меня Opera и ничего нет. Типа "всплывающие окна" и пр "музыка".
Если браузер другого типа... попробуйте перезагрузится в F5 может и соскочит "реклама".
Но реально... просить спецов по настройках и тех, кто знает, как заливать и убирать рекламу. :smiley14:

Offline Красти

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
  • Стать: Чоловіча
  • Сміх крізь сльози
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #6 : Вересня 07, 2014, 08:18:38 08:18 »
В мене суто технічне питання - оті покази гугля якось можна прибрати ? Воно мене починає діставати  :weep:
плагин Adblock Plus для браузера спасет  :smilie1:
Quis custodiet ipsos custodes?

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #7 : Вересня 07, 2014, 08:29:13 08:29 »
Краще спитати чому така велика кількість ГРОМАДЯН молодих переважно вроді не тупих з вигляду, ведуться на на ПОРОЖНІ обіцянки-бесіди цьього клоуна-підараса?


Думаю, там не обіцянкам вірять, а просто гуртуються навколо нього. Шо в цьому поганого?

Шо поганого? Шо поганого в тому що молодь гуртується навколо клоуна-підараса?
ЩО ВЖЕ КРАДЕ У НИХ МАЙБУТНЄ, ОБМАНЮЮЧИ НА КОРИСТЬ БАНДИ ЯНУКОВИЧА-ЛЬОВОЧКІНА яка за ним ввійде в РАДУ

Хоча б те що нашій молоді не гоже бути ні продажними клоунами-пустомелями, ні підарасами. ЦЬОГО МАЛО?
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10178
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #8 : Вересня 07, 2014, 08:31:16 08:31 »
Краще спитати чому така велика кількість ГРОМАДЯН молодих переважно вроді не тупих з вигляду, ведуться на на ПОРОЖНІ обіцянки-бесіди цьього клоуна-підараса?


Думаю, там не обіцянкам вірять, а просто гуртуються навколо нього. Шо в цьому поганого?

Шо поганого? Шо поганого в тому що молодь гуртується навколо клоуна-підараса?
ЩО ВЖЕ КРАДЕ У НИХ МАЙБУТНЄ, ОБМАНЮЮЧИ НА КОРИСТЬ БАНДИ ЯНУКОВИЧА-ЛЬОВОЧКІНА яка за ним ввійде в РАДУ

Хоча б те що нашій молоді не гоже бути ні продажними клоунами-пустомелями, ні підарасами. ЦЬОГО МАЛО?

Один нюанс. Не вони залежать від нього, а він від них...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #9 : Вересня 07, 2014, 08:38:47 08:38 »
Мабуть, наколядував.
 
 ,,2006-2007 гг. - народный депутат Украины V созыва от Блока Юлии Тимошенко (№26 в избирательном списке). Глава подкомитета по вопросам организации работы Верховной Рады комитета по вопросам регламента, депутатской этики и обеспечения деятельности ВР.

    2007-2012 гг. - народный депутат Украины VI созыва от БЮТ (№29 в списке). Заместитель председателя комитета ВР по вопросам бюджета. Глава временной следственной комиссии ВР по расследованию возможных фактов нарушения законодательства в сфере имущественных, земельных, финансовых и других отношений городским головой Харькова Михаилом Добкиным и секретарем Харьковского горсовета Геннадием Кернесом.

     С декабря 2012 года - народный депутат Украины VII созыва, прошел в парламент по одномандатному округу №208 в Черниговской области (выдвиженцем Радикальной партии Олега Ляшко). Заместитель главы комитета ВР по вопросам финансов и банковской деятельности. Внефракционный.''
« Останнє редагування: Вересня 07, 2014, 08:50:08 08:50 від злата »

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #10 : Вересня 07, 2014, 08:43:08 08:43 »
Краще спитати чому така велика кількість ГРОМАДЯН молодих переважно вроді не тупих з вигляду, ведуться на на ПОРОЖНІ обіцянки-бесіди цьього клоуна-підараса?


Думаю, там не обіцянкам вірять, а просто гуртуються навколо нього. Шо в цьому поганого?
Гуртуватись потрібно навколо якоїсь конструктивної особи, бажано з командою молодих реформаторів, які мають ідеї та професійні задатки їх втілити. Ляшко ж крім популістських гасел нічого не має в активі. А хто його команда, кого він приведе в раду, то взагалі покрито мраком. По тих небагатьох, яких довелось почути, складається гнітюче враження.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #11 : Вересня 07, 2014, 09:04:55 09:04 »
Вы будете смеятся, но на сайте с рецептами консервации тоже вилы  :smilie9:
ігнор Квант

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #12 : Вересня 07, 2014, 09:11:32 09:11 »
Читайте Павлова "О русском уме", ми, нажаль маємо значною мірою такий же спосіб мислення...
нам легше покласти надію на нового, ніж дотиснути старого...

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #13 : Вересня 07, 2014, 09:24:41 09:24 »
Рух "Чесно" разом з Турчиновим вимагає від депутатів (теперішніх) оприлюднити свої декларації про доходи за 2013 рік. Серед 9, хто ще це не зробив на поточний момент, залишається і ЛЯшко.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #14 : Вересня 07, 2014, 09:38:06 09:38 »
Краще спитати чому така велика кількість ГРОМАДЯН молодих переважно вроді не тупих з вигляду, ведуться на на ПОРОЖНІ обіцянки-бесіди цьього клоуна-підараса?


Думаю, там не обіцянкам вірять, а просто гуртуються навколо нього. Шо в цьому поганого?

Шо поганого? Шо поганого в тому що молодь гуртується навколо клоуна-підараса?
ЩО ВЖЕ КРАДЕ У НИХ МАЙБУТНЄ, ОБМАНЮЮЧИ НА КОРИСТЬ БАНДИ ЯНУКОВИЧА-ЛЬОВОЧКІНА яка за ним ввійде в РАДУ

Хоча б те що нашій молоді не гоже бути ні продажними клоунами-пустомелями, ні підарасами. ЦЬОГО МАЛО?
Если сказал А то говори и Б.
Кто хочет тот знает что собой все это представляет, только когда осознаешь что вертится вокруг этого Левочкина - Фирташа и др. то волосы встают дыбом. Но вот копать дальше сейчас пресекается почему то.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #15 : Вересня 07, 2014, 09:41:35 09:41 »
Як звідки бабла? Ось Ляшко вписується за сепаратиста Левченка, який в Раді кричав, що українська армія "вбиває дітей" (Левченко людина Ахметова, все ясно?)




Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #16 : Вересня 07, 2014, 09:44:59 09:44 »
В мене суто технічне питання - оті покази гугля якось можна прибрати ? Воно мене починає діставати  :weep:
У Вас стоїть АВР? Якщо ні - поставте. Ніяких банерів і реклами на сторінках. Правда, ще залежить який браузер.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #17 : Вересня 07, 2014, 11:11:39 11:11 »
Ще на зорі сходження звєзди по імєні Ляшко з'явилась у чийомусь (а от чийому, не пам'ятаю) блозі на УП стаття, в якій автор переказував свою розмову, піврічної давності на той час, з якимось європейцем. У тій розмові європеєць повідомив автору, що протягом найближчого часу в Україні з'явиться політичний діяч нетрадиційної орієнтації. Автор гаряче доводив співрозмовнику безперспективність такого проекту для українських реалій і тому відмовлявся вірити. Але європеєць наполегливо пропонував пересвідчитись особисто через деякий час. І виявилось, що таки говорив правду.

З цієї детективної історії у мене напрошується один висновок: за Ляшком гроші єврогеїв, а гризня між Коломойським та Льовочкіним - це гризня не тільки за місця в парламенті, а й за місце посередника-казначея між єврогеями та Ляшком, тобто, за проценти з проекту.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #18 : Вересня 07, 2014, 01:21:30 13:21 »
Вы будете смеятся, но на сайте с рецептами консервации тоже вилы  :smilie9:

Значить Гугл помітив що ви цікавитесь політикою, і видає вам політичну рекламу.
Якби Гугл знав про вас менше, то видавав би контексту рекламу відповідну тематиці сайта.
А взагалі адблок плюс може позбавити вас від любої реклами.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #19 : Вересня 07, 2014, 02:54:18 14:54 »
Ще на зорі сходження звєзди по імєні Ляшко з'явилась у чийомусь (а от чийому, не пам'ятаю) блозі на УП стаття, в якій автор переказував свою розмову, піврічної давності на той час, з якимось європейцем. У тій розмові європеєць повідомив автору, що протягом найближчого часу в Україні з'явиться політичний діяч нетрадиційної орієнтації. Автор гаряче доводив співрозмовнику безперспективність такого проекту для українських реалій і тому відмовлявся вірити. Але європеєць наполегливо пропонував пересвідчитись особисто через деякий час. І виявилось, що таки говорив правду.

З цієї детективної історії у мене напрошується один висновок: за Ляшком гроші єврогеїв, а гризня між Коломойським та Льовочкіним - це гризня не тільки за місця в парламенті, а й за місце посередника-казначея між єврогеями та Ляшком, тобто, за проценти з проекту.

 :fp2 :fp2 :fp2

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #20 : Вересня 07, 2014, 03:05:35 15:05 »
Ще на зорі сходження звєзди по імєні Ляшко з'явилась у чийомусь (а от чийому, не пам'ятаю) блозі на УП стаття, в якій автор переказував свою розмову, піврічної давності на той час, з якимось європейцем. У тій розмові європеєць повідомив автору, що протягом найближчого часу в Україні з'явиться політичний діяч нетрадиційної орієнтації. Автор гаряче доводив співрозмовнику безперспективність такого проекту для українських реалій і тому відмовлявся вірити. Але європеєць наполегливо пропонував пересвідчитись особисто через деякий час. І виявилось, що таки говорив правду.

З цієї детективної історії у мене напрошується один висновок: за Ляшком гроші єврогеїв, а гризня між Коломойським та Льовочкіним - це гризня не тільки за місця в парламенті, а й за місце посередника-казначея між єврогеями та Ляшком, тобто, за проценти з проекту.

 :fp2 :fp2 :fp2

Отже, в яблучко. :gigi:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #21 : Вересня 07, 2014, 03:38:31 15:38 »
Радує одне, що рейтинг Ляшка упав з 19% до 13%, тобто кожен третій його виборець зрозумів ким він є насправді. Але таки цей клоун скоріше за все буде в Раді. Хотілося щоб поменше людей за таке ... голосувало. Бо якось навіть за націю соромно.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #22 : Вересня 07, 2014, 05:23:24 17:23 »
Ще на зорі сходження звєзди по імєні Ляшко з'явилась у чийомусь (а от чийому, не пам'ятаю) блозі на УП стаття, в якій автор переказував свою розмову, піврічної давності на той час, з якимось європейцем. У тій розмові європеєць повідомив автору, що протягом найближчого часу в Україні з'явиться політичний діяч нетрадиційної орієнтації. Автор гаряче доводив співрозмовнику безперспективність такого проекту для українських реалій і тому відмовлявся вірити. Але європеєць наполегливо пропонував пересвідчитись особисто через деякий час. І виявилось, що таки говорив правду.

З цієї детективної історії у мене напрошується один висновок: за Ляшком гроші єврогеїв, а гризня між Коломойським та Льовочкіним - це гризня не тільки за місця в парламенті, а й за місце посередника-казначея між єврогеями та Ляшком, тобто, за проценти з проекту.

 :fp2 :fp2 :fp2

Отже, в яблучко. :gigi:

Мабуть, адміністрації треба вводити формулювання "бан за безпросвітню тупість написаного".  :weep:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #23 : Вересня 07, 2014, 09:17:26 21:17 »
А почалося його сходження на "вершини" через жопу...


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #24 : Вересня 07, 2014, 09:30:31 21:30 »
Скільки навколо клоунів і політпідарасів, а дратує високоморальну публіку тільки Ляшко. Наш батько нації спершу при Ющенкові ганяв контрабанду колонами (знаю від колеги по навчанню, який став замначальника митниці на західному кордоні), а при Янику підпрацьовував міністром. Як на мене, то це більші гріхи для політика, ніж голубизна, і з морального боку витягати старі ролики про Ляшка - гидкіше, ніж спати з ним.  Люди, які це роблять, не мають права просторікувати на моральні теми.

Говорити можна і варто про його несамостійність, піар на Азові, правда, взамін на мат. і оргпідтримку в час, коли всі інші сховалися в кущі, про примітивність ідей, але рівень Ляшка не нижчий від середнього по нашому галімому політикуму.

Словом, товариші платні боти, навіть якщо ваша мета - втопити, має здаватись, що вам залежить на істині і добрі для України.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #25 : Вересня 07, 2014, 09:39:59 21:39 »
Скільки навколо клоунів і політпідарасів, а дратує високоморальну публіку тільки Ляшко. Наш батько нації спершу при Ющенкові ганяв контрабанду колонами (знаю від колеги по навчанню, який став замначальника митниці на західному кордоні), а при Янику підпрацьовував міністром. Як на мене, то це більші гріхи для політика, ніж голубизна, і з морального боку витягати старі ролики про Ляшка - гидкіше, ніж спати з ним.  Люди, які це роблять, не мають права просторікувати на моральні теми.

Говорити можна і варто про його несамостійність, піар на Азові, правда, взамін на мат. і оргпідтримку в час, коли всі інші сховалися в кущі, про примітивність ідей, але рівень Ляшка не нижчий від середнього по нашому галімому політикуму.

Словом, товариші платні боти, навіть якщо ваша мета - втопити, має здаватись, що вам залежить на істині і добрі для України.

Порошенко сколотив капітали не через "розпил бюджетних коштів", а все таки більш-менш чесно і може показати за які гроші він провів виборчу компанію. Більше того, покажіть мені хоч одного українського бізнесмена чи олігарха який побудував стільки нових заводів як Порошенко? І чи багато олігархів ризикували усім та фінансували революцію 2004 та 2014? От і я про те...
Щодо Ляшка, то тут діло не в "середній температурі серед політиків", а саме в явному лицемірстві. В брехні. Якщо Україна не очиститься від лицемірства та брехні - у нас не буде майбутнього.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #26 : Вересня 07, 2014, 09:50:41 21:50 »
Порошенко сколотив капітали не через "розпил бюджетних коштів", а все таки більш-менш чесно і може показати за які гроші він провів виборчу компанію.
Я призабув, чи не Форд казав, що може пояснити походження всіх своїх грошей, крім перших двох мільйонів. Тому Петя - олігарх як олігарх, то й добре.

Цитувати
Більше того, покажіть мені хоч одного українського бізнесмена чи олігарха який побудував стільки нових заводів як Порошенко?
Похвально звичайно, але він будував їх собі, а народу щось перепадало як наслідок, що теж норма для бізнесмена. Я не обпльовую Петю, а тільки застерігаю від вибірковості у жорстких моральних вимогах до політиків.

Цитувати
Щодо Ляшка, то тут діло не в "середній температурі серед політиків", а саме в явному лицемірстві. В брехні. Якщо Україна не очиститься від лицемірства та брехні - у нас не буде майбутнього.
Тю, та лицемірство і брехня - це і є наша "середня температура серед політиків", як і серед чиновників та військових начальників. Ляшко просто працює на потребу нижчого класу, тому нам це ріже око. Непорядно вимагати від тих, хто пхається до влади більше, ніж від тих, хто вже при владі. Досить почитати

http://life.pravda.com.ua/person/2014/09/4/179729/

про наших батьків-командирів, щоб побачити, що найшкідливіший зараз не Ляшко (хоча я б не хотів бачити ляшківців у ВР). Бекешкіна правильно каже, що злодії і корупціонери - найбільша загроза для перемоги у війні.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #27 : Вересня 07, 2014, 10:00:02 22:00 »
Конвекс - не треба переводити стрілки. Ми усі прекрасно знаємо, хто такий Порошенко і знаємо, що приблизно від нього можна чекати.
Інша справа - Ляшко, який позиціонує себе як борця проти сепаратистів, людину з села і т.д. Тобто, людину яка з "народом". По факту, його фінансують сепратисти, він працює на 5-ту колону, має 9 охоронців, літає на приватному літаку і веде образ життя явно не "народної людини".
П.С. Світ не чорно-білий, а є багато відтінків.
П.С2. Зла людина вважає, що усі схожі на неї.
П.С3. Не виправдовуйте свою совість. Дивіться на факти.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #28 : Вересня 07, 2014, 10:06:00 22:06 »
Конвекс - не треба переводити стрілки. Ми усі прекрасно знаємо, хто такий Порошенко і знаємо, що приблизно від нього можна чекати.
Інша справа - Ляшко, який позиціонує себе як борця проти сепаратистів, людину з села і т.д. Тобто, людину яка з "народом". По факту, його фінансують сепратисти, він працює на 5-ту колону, має 9 охоронців, літає на приватному літаку і веде образ життя явно не "народної людини".

Так списки 5-ї колони Аскольд пох..рив?  :gigi: Якщо у вас лишилася копія і ви маєте факти про фінансування Ляшка сепарами, то чому ви з тими фактами ще не у прокуратурі? А спосіб життя у Ляшка - як у більшості наших НАРОДНИХ депутатів. Тому якраз привертання уваги до нього я розглядаю як переведення вами стрілок з тих, хто заслуговує негайних п..здюлєй, як каже Лесь. Чи ви переживаєте за більшість Петіної Солідарності у новій ВР? Киньте, Ляшко пішов донизу.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Звідки в Ляшка стілько бабла?
« Reply #29 : Вересня 07, 2014, 10:07:02 22:07 »
Якщо Україна не очиститься від лицемірства та брехні - у нас не буде майбутнього.[/b]

Пока есть люди, которые рассуждаеют на этом уровне, у Украины будущего нет.
Лично я бы пиздил сапогом в лицо или погуманнее порол розгами.
Квант, ну почитай какую хуйню ты написал!!!!!