Автор Тема: Лукашенко зацікавився українським військпромом і хоче попрацювати разом  (Прочитано 535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Президент Бєларусі Олександр Лукашенко висловився за розвиток кооперації з українськими підприємствами військово-промислового комплексу.

 Про це він заявив у середу 2 квітня під час відвідування ВАТ "558-й Авіаційний ремонтний завод" в Барановичах, передає "Інтерфакс-Захід".

 "Україну сьогодні фактично розвалили. А там оборонка пристойна. Давайте спробуємо з українцями домовитися і попрацювати разом, щоб не пропали їхні мозкові центри, інтелектуальні, інженерні, конструкторські і, власне, виробництво", - сказав Лукашенко.

 "Зараз момент підходящий, і цим моментом треба скористатися", - сказав президент Бєларусі.

 При цьому він зазначив, що військово-технічну продукцію доцільно проводити не тільки для внутрішніх потреб, а й для зовнішнього ринку.

 Раніше Лукашенко заявив, що у визначенні позиції щодо ситуації в Україні він виходить з національних інтересів країни.

 "По-перше, на мене ніхто не тисне, ніякі "кремлі" та інші на мене ніколи не тиснули", - заявив Лукашенко 12 березня в Мінську на засіданні Ради безпеки за попередніми підсумками перевірки боєготовності Збройних сил Бєларусі.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
я б не доверяла бацьке "военную тайну"
ігнор Квант

Offline Quark_p

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 198
То Путлер запасні шляхи шукає.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Вчера к бацьке приезжал Рогозин. Терли, как через РБ обойти запрет на поставки военного оборудования из Украины в рашку.

Именно для этого ездил встречаться с бацькам и Турчинов. Вполне возможно, договорились. Комиссионные обещаны очень приличные.